Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házassági problémák fórum

Házassági problémák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2014. márc. 3. 16:39
Abból is gondolom, hogy szeretem őt, hogy például sose csalnám meg. Soha nem másra vágyom, hanem arra, hogy tőle megkapjam ezeket a dolgokat. Hogy vele éljünk teljes életet. Őt akarom, őérte harcoltam. És szeretném, hogy igazi legyen a kapcsolatunk.
43. lolalola (válaszként erre: 42. - Vacsa)
2014. márc. 3. 16:37

Hát ezt így konkrétan nem mondanám, mert szerintem szerelmes voltam bele, vagy akár vagyok, csak én nem az a típus vagyok, hogy .. hogy mondjam, nem ismerem fel, hogy mikor vagyok szerelmes. Például tizenévesen, amikor együttjártam azzal a fiúval, menet közben nem tudtam konkrétan, hogy most ez a szerelem - csak abból gondolom, hogy szerelemről lehetett szó, hogy utána még tíz évig gondoltam rá minden nap.

A férjemet szeretem. Egyértelmű. Az, hogy adott esetben nem áll mellém, szerintem mindenkinek rosszul esne, illetve lelombozná.

42. vacsa (válaszként erre: 41. - A0c1361e44)
2014. márc. 3. 16:34
Írta már hogy nem volt szerelmes...
41. a0c1361e44 (válaszként erre: 38. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:33
És valószínű, hogy akor sem tette, amikor szerelmes lettél belé. Vagy sosem voltál? Nem is szeretted sosem? Miért mentél hozzá? Lehet ezeket a dolgokat kellene ismét előszedned, hogy tudd miért mentél hozzá, miért döntötél úgy, hogy vele akarod leélni az életedet. Én bitos vagyok bene, hogy azok a tulajdonságai még meg vannak, csak már te nem tudod értékelni?
40. Krisz42 (válaszként erre: 36. - A0c1361e44)
2014. márc. 3. 16:31
Felháborodott?Szóval ha csalják az anyámat,akkor kussoljak?De nem ez a lényeg.Biztos nem ment volna neki,ha egy 100kg-os díjbirkozó.Milyen dolog az,hogy valakire kezet emelünk,főleg csak azért,mert megteheti,a másik nem tud visszaütni.Ha megsérülhet,akkor már nem verekszik,csak akkor,ha egy nőt bánthat.Szerinted ez rendben van?
39. a0c1361e44 (válaszként erre: 35. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:30

Tudod, én nagyon sajnálom a férjedet. És miattad!

Szegény, biztos nem ilyen lovat akart, aki x év múlva el kezdi cseszegetni, hogy legyél macsó, bár tudja, hogy sosem volt az. Remélem egyszer ő is az orrod alá dörgöli, hogy nem vagy modell alkat vagy szépségkirálynő, vagy atomfizikus, mert ez esetben megtudnád, hogy milyen az, amikor valakit a hiánysságai miatt piszkálnak, holott mindenki, hogy nem lehet bizonyos dolgokat megváltoztatni...

2014. márc. 3. 16:29
Beszólni értem? Á, sose tenne ilyet:(
37. lolalola (válaszként erre: 34. - Krisz42)
2014. márc. 3. 16:27

Minden szóval egyetértek.

Jaj, de jól esne, ha ilyen lenne!:(

Ó, de örülnék neki.

Ő nem.

Most gondold el azt a jelenetet, hogy még Ő nyújtja a kezét! Erre a másik fél NEM fogadta el. Szerintem még a másik fél sem gondolta, hogy a férjemnek kezet kéne fognia vele.:(

36. a0c1361e44 (válaszként erre: 34. - Krisz42)
2014. márc. 3. 16:26
De mi az, hogy fogom magam és rendbe akarok tenni egy másik élettársat azzal kapcsolatban, hogy mit nem kellene tennie a párjával? ehhez knek mi köze van? Lehet én is felháborodtam volna ha valaki beleszól az életembe, legyen az bárki.
35. lolalola (válaszként erre: 32. - Gribedli***)
2014. márc. 3. 16:25
Nem ,nem, nem. Anyu élettársa csajozott. Amit igyekeztem elnézni, aztán egyszer kijött belőlem.
34. Krisz42 (válaszként erre: 18. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:24
Ezek utân mit keresel mellette?Nem vagyok az erőszak híve,de ha valaki kezet emelne rám,lehetne az bárki,a férjem ahogy megtudná,biztos,hogy megkeresné és biztos,hogy nem állna meg előtte.Mondjuk szerencsére nekünk nincsenek ilyen ismerősök.Egyszer szólt be valaki,mikor bicajjal közlekedtünk és akkor én mentem elől.Egy bunkó autós volt,aki szabâlytalankodott is.Azt se hagyta szò nélkül..Ezek olyan séelmek,amiken nem fogsz átlépni és nem is kellene.Egyébként is,mindig álljon a családja mellé és ne hagyja,hogy rád kezet emeljenek.Én biztos nem maradnék vele.Fontosabb neki a békesség,mint te.Ez durva.
33. lolalola (válaszként erre: 28. - Gribedli***)
2014. márc. 3. 16:24
Jel volt egy csomó minden.. de ezeken túltettem magam. Hisz senki se tökéletes. Csak hát nagyon össze tud az ember zavarodni tőle.
32. gribedli*** (válaszként erre: 22. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:22
Mi van? Megismerkedett a pasi az anyáddal, mármint a férjed rokona?
31. lolalola (válaszként erre: 30. - 3b1a5ec920)
2014. márc. 3. 16:22
a férjem nyújtotta a kezét, de a másik fél nem fogadta.
2014. márc. 3. 16:21
meg a ringben is kezet fognak az ellenfelek
29. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 18. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:19

ahogy beszelsz masokrol, az vagy magad;

megis kinek milyen az IQ-ja???

28. gribedli*** (válaszként erre: 10. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:18

Jaj, ez viszont tök durva...


Na, én pl. egy ilyen esetben biztos, hogy nem kullogtam volna vissza. Ez már valami jel volt. Mi az, hogy te már építettél valamit, amit közösen terveztetek el, és neked vissza kellett mondania miatta? Rossz húzás volt, de eleve azért volt rossz, mert már eldöntöttétek, hogy mentek, szólhatott volna hamarabb

27. vacsa (válaszként erre: 16. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:18

Nem leszel szerelmes. Nem úgy működik :)


Tudod a férjem szokta mondani - és szerintem teljesen igaza van - hogy rengetegen elvárásból házasodnak. Mert "itt az idő", cseszegetik a szülők, ismerősök, házasodni illik, meg építkezni, kocsit venni, szülni egyet-kettőt-hármat, kaparni a pénzért, külföldre járni nyaralni... Szóval ha akad valaki aki nagyjából okés, akkor jöjjön a lakodalom, feleljünk meg a társadalom elvárásainak.


Mi lesz ha egyszer tényleg szerelmes leszel?

26. a0c1361e44 (válaszként erre: 22. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:15
Nem hiszem, hogy neked kell rendet tenned mindenhol. Akkor sem, ha az anyukádról van szó! Ezt neki kell elintéznie.
25. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:15

Bocs, de a játszóteres dolgot nem értem. Te miért nem szóltál be? Arra vársz, hogy ő szól be, vagy mi? Mert akkor ezek szerint mind a ketten kicsit olyanok vagytok, mint ő, csak te őt emiatt hibáztatod is, de magadon nem veszed észre.


Ha nem voltál ott, elnézést, félreértettem.

24. lolalola (válaszként erre: 17. - Krisz42)
2014. márc. 3. 16:14
Inkább ezzel értek egyet.
23. a0c1361e44 (válaszként erre: 21. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:14
Elolvastam.
22. lolalola (válaszként erre: 20. - A0c1361e44)
2014. márc. 3. 16:14

Ja, látom, már elolvastad. Talán azért volt közöm hozzá, mert az anyámról volt szó...

De kezet fogni? Azzal ,aki elcsihipuhizta a nejedet? Na, ja.

21. lolalola (válaszként erre: 19. - A0c1361e44)
2014. márc. 3. 16:13
olvasd el a 18-asban mit írtam.
20. a0c1361e44 (válaszként erre: 18. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:12

Neked mi közöd van más életéhez? Miért azzal foglalkozol, hogy megalázza emás a párját vagy sem. Mit kellet volna tennie a férjednek? Megveretnie magát? Teljesen nem értelek! Miért kell neked a balhé?

A nyugalom neked semmit nem ér?

19. a0c1361e44 (válaszként erre: 14. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:09

Ő mindig ilyen volt, elvileg ezt is megszeretted benne, de veled történt valami, mert már nem tetszik neked úgy, ahogy annak idején.

Jó lenne, ha elgondolkodnál, hogy kivel élsz együtt, milyen embert szeretnél. Olyat, mint a férjed rokonai? Olyat, amilyenek a gyerekek barátainak a szülei? Biztos, hogy ők jók lennének? Hosszú távon, együtt élni velük? Nem jó a nyugalom? Nem jó, hogy egy olyan ember van melletted, aki mindenkiben a jót látja? Nem jó, hogy nem az a kedvenc elfoglaltsága, hogy nem veszi észre mások hibáit, nem csámcsog rajtuk, meghallgatja amit mondasz, nem bánt, nem éget le a harsány, agresszív stílusával és egyebek? Lehet neked is változnod kellene egy kicsit, ne várj olyat tőle, amire ő nem képes! Elvileg tudod, hogy mi érdekli. Nem lenne jobb, ha téged is olyan érdekelne? Beszélgess vele olyanról, ami őt is érdekli, hallgasd meg te is őt, ne azt figyeld, hogy mi tetszik a külvilágnak, mit szólnak ehhez, hanem élj boldogan a családoddal! Menjetek kirándulni, legyetek együtt és élvezd a nyugodt életedet!

18. lolalola (válaszként erre: 15. - Vacsa)
2014. márc. 3. 16:09

Hát az, hogy mások mit gondolnak... persze, de pont ez az, hogy ő hamarabb kiállna más mellett ,mert semmiképp sem szeretne mást megbántani. :(

Mindig szoktam mondani neki, hogy neki is kifizetődőbb volna mellém állnia, márcsak azért is, mert velem minden nap találkozik.


Például egyszer egy rokonnal - akivel egyébként jó kapcsolatom volt - összekaptunk, mert szóvátettem neki ,hogy talán nem kéne megaláznia a párját azzal, hogy nőkkel ismerkedik az interneten. Na mindegy, nem ez a lényeg, de ez az illető, aki nem túl nagy iq-jú , úgy tudta lekezelni a helyzetet, hogy dühébe elkezdett lökdösni, meg pofozni....Na mindegy. A férjem a következő találkozásnál kezet fogott vele!!!:((

Hát... Ja, az egész világ ellen.. egy csapat... ja.

17. Krisz42 (válaszként erre: 14. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:08
Ez téged mindig bântani fog.Tényleg még az elején kellett volna elgondolkoznod ezeken.A másik,hogy csak azért változik,hogy neked megfeleljen.Hol a szerelem?Ha így nem jó,akkor nem lesz jó sehogy sem.Nekem is volt egy ilyen barátom,utólag visszanézve kicsit a szánalom tartott mellette,na meg az,hogy milyen rendes srác,mert a szerelemtől vakon a tutyimutyiságot kedvességnek,rendes viselkedésnek vesszük,később jövünk râ,hogy nekünk egy férfi kell,aki szenvedélyes,férfias,ha kell,kiáll az egész családért.Akkor a kapcsolat se hül ki 1-2év alatt.Mert ez a legnagyobb hülyeség,amit mindig valaki leír,hogy max.2év és nincs lángolás.Ott szerelem se volt.Nem hiszem,hogy unatkozol,inkább most szembesülsz mindig azzal,ami mindig is volt,csak a szerelemből való önfelâldozás mára már nem boldogít.
2014. márc. 3. 16:03

Pont ezért szeretném, hogy szerelmes legyek bele. Neki is vannak jó tulajdonságai.

Ami a szerelmet illeti- hát nem is tudom, én kb. tizenévesen voltam szerelmes egy fiúba, de semmi esetre sem jártam volna jól, ha összeházasodunk, mivel egy hűtlen, beképzelt, öntelt fiú volt. Szóval házasságra alkalmatlan. igaz, a férjem ellentéte volt...


Azóta így, hogy halálos szerelmes legyek, szerintem nem volt. A férjem sok dologban tetszik, például jóképűnek tartom, jó az illata, jóindulatú, szeret sportolni, értelmes, szereti a rendet stb., stb. Csak kiragadtam pár dolgot.


Sok harcunk volt. De soha nem bántott. Soha nem csalt, soha nem hazudott.

Csak nem tud dönteni.

15. vacsa (válaszként erre: 14. - Lolalola)
2014. márc. 3. 16:01

Ühüm, itt a baj. Ki nem tojik arra hogy mit gondolnak mások? Mi egy csapat vagyunk, akár a világ ellen is ha kell. Ismerem a hibáit, ő az enyémeket, de elfogadom mert szeretem. Senki mással nem tudnék élni, vele passzolunk össze.

Tudnál nélküle élni? Ne anyagiakra, gyerekekre gondolj. Te tudnál nélküle élni?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook