Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házassági problémák fórum

Házassági problémák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
194. lolalola (válaszként erre: 190. - Lina06)
2014. márc. 3. 22:30

Én is sok vagyok magamnak. Ennyi gondolatot egy fejben..

:)

193. lolalola (válaszként erre: 190. - Lina06)
2014. márc. 3. 22:28

Ez is kell, hogy benne legyen!!!! Tuti. Írtam is valahol.

(remélem, ennyi és nem többről van szó)

2014. márc. 3. 22:26

Bocsánat, még egy esetet leírok irtó röviden, szóval hosszú pályafutásom alatt volt egy bizarr kapcsolatom. Irtóra nem szeretett a pasi engem, de annál kényelmesebb volt neki. Ne kérdezze senki, hogy kerülhettem ilyen helyzetbe, fel sem foghatom. Szóval menet közben a csendességét annak tudtam be ,hogy biztos szeret, csak csendes típus. Hazajött, és nem köszönt, csak biccentett, meg ilyenek. Boldogtalan voltam. Nagyon. Egyedül voltam. Szóval sérelmek értek abban a kapcsolatban, de legtöbb embernek - barátnőknek - nem mertem elmondani, mert szégyelltem. A családom pedig engem hibáztatott, elhittem. Talán ha többet főznék... stb. , gondoltam.

Végül egy vadidegen lánynak mertem egy-két esetet elmesélni. Ő kerek szemekkel nézett.... és alig kapott levegőt, és azt mondta, hogy a női nem nevében kikéri magának ennek a pasinak a viselkedését. Megerősített, hogy nem én bolondultam meg.:((( Rá pár napra elhagytam a férfit. Aki nem mellesleg fel sem hívott, hogy hogy hol vagyok, hogyhogy nem talál otthon.

Máig nem hevertem ki ,de ez most mindegy...

Sokszor hasonlított a férjem viselkedése az övéhez.....

191. Krisz42 (válaszként erre: 180. - Lolalola)
2014. márc. 3. 22:26
Hát tényleg nem most van a legjobb alkalom,hogy erre rájöjj,de bár az elején ezt írtam,akkor mèg nem jutottál el idáig.Írtam,hogy a nagyfokú közömbössége nem azt mutatja,hogy szerelmes beléd.De most inkább magaddal kellene foglalkoznod,bár ugysem fogod tudni ezeket a dolgokat félretenni,.Mert ezen fog járni az agyad.De én nem tudlak elítélni,mert én is szültem 2gyereket,pedig màr az első után nem kellett volna annyira naívnak lennem,de a szerelemtől nem láttam.Közôltem a barátnőmmel,hogy tudom,hogy ez nem jó,de még képtelen vagyok otthagyni,mert szeretem.Aztán jól megszívtam:(Te azét ennyire rossz helyzetben nem vagy,de rá fogsz jönni mindenre.
190. Lina06
2014. márc. 3. 22:22

Nem lehet hogy "csak" annyi vàltozott az èletetekben most hogy terhes vagy?

Valami hasonló hullàmvölgybe èn is voltam mostansàg, szeret e egyàltalàn, mièrt nem èrt meg, stb...de ràjöttem nem ìgy van, èn vàltoztam hiper èrzékennyè õ pedig ezt nem tudja követni, ami normàlis hisz fèrfi, mèg nèha magamnak is sok vagyok :-)

189. a0c1361e44 (válaszként erre: 185. - Lolalola)
2014. márc. 3. 22:21

Itt te tartasz:)

De én biztos vagyok bene, hogy te nem szereted a férjedet.

188. a0c1361e44 (válaszként erre: 184. - Lolalola)
2014. márc. 3. 22:20

Én pont nem ezt mondom.

Szerintem te nem szereted, max. csak tetszik, ezért is idegesít, amit csinál.


De igen, ha úgy gondolod, akkor próbálj meg beleszeretni, de ha nem megy, akkor a legjobb megoldás, amit Krisz írt. El kell válnoto, mert csak egy élete van mindkettőtöknek és ne kínozzátok egymást...

187. 66112ea05a (válaszként erre: 184. - Lolalola)
2014. márc. 3. 22:18
Kedves kukacka:D Állj már oda a nőci elé, és vald szíved netovábbját:DD
186. 66112ea05a (válaszként erre: 183. - Krisz42)
2014. márc. 3. 22:18
Ez egy féltékeny pasi, aki dühöng, de gyáva kukacka ezt felvállalni:DD
185. lolalola (válaszként erre: 182. - A0c1361e44)
2014. márc. 3. 22:17
Bocs, hogy az első, illetve második mondatodba belekötök, de most pont ott tartunk, hogy a férjem nem szeret engem.
2014. márc. 3. 22:16

Szóval mindenki egyöntetűleg azt mondja, hogy a férjem nem szeret engem??

Ó, boldog tudatlanság!...

Jó, egy próbát tehetek még, pl. hogy mindent megtenni, hogy belémzúgjon (persze nincs garancia), aztán, ha akkor is változatlan marad, akkor..

Akkor nem tudom.

Gyerekes, amit írok, nem?

Hogy ezt a csávót mennyire nem érdekli, hogy élek-e, vagy halok.

Akkor nem csoda, hogy nem voltam valami boldog.

183. Krisz42 (válaszként erre: 172. - 66112ea05a)
2014. márc. 3. 22:14
Már a nemét illetően.:)Mindegy,én is kaptam,csak mert azt írtam,nincs szerelem,menjenek szét.Bár nem tőle,hanem a mindegy ki csak legyen-típustól:))
182. a0c1361e44 (válaszként erre: 179. - Lolalola)
2014. márc. 3. 22:13

Nem bántalak, csak nem értelek...

Hogy mehetsz hozzá egy olyan emberhez, akit nem szeretsz? Hogy szülhetsz egy olyan embernek gyereket, akit nem szeretsz? Hogy szülhetsz egy második gyereket egy olyan embernek, akit nem szeretsz?

Nem vagy már túl fiatal, így sokkal inkább tisztában kelllene lenned az érzéseiddel, el kellett volna tudnod dönteni már akkor, hogy tényleg kell e ez neked?


Tudom most gondjaid vannak és sokat kellene pihenned és nyugalomra lenne szükséged, de épp ezért most pont nem kellene ilyen fórumokat indítanod, mert felzaklatnak a különböző vélemények. Tudom, én is írhatnék szebb dolgokat, és ne haragudj, hogy nem tudlak megnyugtatni!

181. lolalola (válaszként erre: 180. - Lolalola)
2014. márc. 3. 22:12

vádólni=vádolni

(azért ennyire nem vagyok felzaklatva, mint ahogy mellégépelek, csak jár az agyam..)

180. lolalola (válaszként erre: 178. - Lolalola)
2014. márc. 3. 22:11

Elnézést! Bár mindenki freudi elszólással fog vádólni.. :), de azt akartam írni, hogy :

"lehet, hogy azért vagyok így megkattanva, mert Ő nem is szeret engem!"

179. lolalola (válaszként erre: 177. - A0c1361e44)
2014. márc. 3. 22:08

Nyilván a sérelmes eseteket írom le, amikor a társ mellettem állása lett volna fontos.

Szerintem az is dícséretes, hogy sikerült megoldanom vele! Nem volt könnyű, de sikerült.

Ha esetleg tényleg álomvilágban éltem, akkor még így is csoda, hogy valamelyest működnek a dolgok.

Most talán nem kéne ezzel bántanod.. de te tudod. Tudok ,amit tudok.

2014. márc. 3. 22:05
Hú, ba.szus, lehet, hogy azért vagyok így megkattanva, mert nem is szeretem. Én meg csak nem értem, mindig lesek, mint egy birka, hogy már megint miért érzem ezt. Aztán újra elhiszem, hogy minden oké. Aztán megint fura érzések, és csak zabálok, csak szégyenkezem legbelül, bujkálok, mert érzem ,hogy valami nem kerek. Adja ég, hogy ne így legyen.
177. a0c1361e44 (válaszként erre: 174. - Lolalola)
2014. márc. 3. 22:03
Mesélj egy olyan emberről, akivel nem rúgtad még össze a port...
176. lolalola (válaszként erre: 174. - Lolalola)
2014. márc. 3. 22:02
mármint hogy a FÉRJEM szavakban nekem adott igazat, de fura érzésem volt
175. lolalola (válaszként erre: 171. - Krisz42)
2014. márc. 3. 22:00
Köszi!:)
174. lolalola (válaszként erre: 168. - Krisz42)
2014. márc. 3. 22:00

:( Kicsit nyalogatom a sebeimet.

Hát... Igen, attól igenis jobban érzem magam, hogy nem hülyeség, ha ezek a dolgok rosszul esnek.

Most azért zuhant a hangulatom, mert felmerült bennem ,hogy mi van, ha tényleg nem is szeret. Jött egy nő anno az életében (én), akarta őt, kész, miért ne, egy gonddal kevesebb lesz a jövőben.

Lehet, hogy akkor nem is azzal van a baj, hogy ő ilyen meg olyan, hanem csak nekem nem akarja megadni az említett dolgokat?

Volt egyszer egy barátnőszerűségem, összerúgtuk a port, talán mert mindketten akkor szültünk, hormonok megbolondulva... és megbántott. Egy évig kerültem őt, görcsbe a gyomrom, ha láttam.. hú durva volt. Egy éven át nem segített a férjem nekem, tudomást sem vett az egészről, ha találkozott vele, kedélyesen elbeszélgetett vele. Egyszer messziről láttam a lányt, életemben ilyet nem tapasztaltam, de pánikroham jött rám, nem gondoltam ,hogy valóban létezik ilyen. Addig addig, hogy sikerült helyrehoznom a kapcsolatot a lánnyal, EGYEDÜL, mára oda jutottunk ,hogy már beszélgetünk ,meghívott magához, már adogatunk egymásnak dolgokat, néha rácsörgünk a másikra. NAGY út volt ez. Egyedül.

Végig volt egy olyan érzésem, hogy szavakban ugyan nekem ad igazat, de talán magában nem velem ért egyet, talán még örül is!, hogy végre valaki beolvasott nekem.

Most is pakolgat a férjem, nem tűnik fel neki, hogy itt gépelek, rá sem kérdez, hogy minden oké-e?

173. 66112ea05a (válaszként erre: 171. - Krisz42)
2014. márc. 3. 21:58

100%, hogy pasi. Most már tuti. Ne kérdezd, hogy honnan tudom, tudom:D


Úgy hogy lányok legközelebb több észt mielőtt felültök neki:D

172. 66112ea05a (válaszként erre: 171. - Krisz42)
2014. márc. 3. 21:55
haha dehogy nem:D
171. Krisz42 (válaszként erre: 170. - 66112ea05a)
2014. márc. 3. 21:53
Majd belejossz,férfiak kicsit mások,nem is lenne èrtelme,hogy hazudjon.
2014. márc. 3. 21:45
Még azon se csodálkoznék, ha pasi lennél:D
169. 66112ea05a (válaszként erre: 167. - Lolalola)
2014. márc. 3. 21:44
Nagyvonalakba, de ugye nem haragszol, ha a szöveged nem veszem be?:D
168. Krisz42 (válaszként erre: 155. - A0c1361e44)
2014. márc. 3. 21:44
Nem ismerem,írtam is,azt is,hogy egyrészt ő dönt,másrészt várjon,éljen,majd tud dönteni később is,ki is alakul mi a legjobb,csak leírtam,hogy bármi lehet,talán tisztábban lát.Végül is,a véleményem írtam.Bocs,de néha szeretek szembehelyezkedni a szokáossal,mert így más szemszögből is látja a dolgokat.Ő okosnak tűnt,aki nem fog hülyeséget csinálni,csak ha átgondolta,akkor pedig már a saját döntése lesz.Egyébként elismerte,hogy sokszor maradt magára,sokszor más intézkedett.Ha mindent lenyel,akkor csak rosszabb lesz,de így legalább megpróbál beszêlni erről és talán nem érzi azt,hogy neki kellene rosszul éreznie magát attól,ha valami rosszul esik.....Kezdek kicsit feminista lenni:))Bár régebben bosszantottak,most azon szórakozom,hogy akik szidják őket,azok is rosszul közelítik meg a dolgokat,de a feministák is néha,bár èrtem mi a probléma.Na de ez más téma:)
167. lolalola (válaszként erre: 166. - 66112ea05a)
2014. márc. 3. 21:43
Végigolvastad a fórumot?
166. 66112ea05a (válaszként erre: 165. - Lolalola)
2014. márc. 3. 21:41
Ó hát mondani mindent lehet, de a valóság a lelki állapotán van:) Ami nem a szöveget igazolja, és ezt te pontosan tudod is:D
165. lolalola (válaszként erre: 162. - 66112ea05a)
2014. márc. 3. 21:40

tudhatja ezt bárki?

millióegyszer elmondta

hogy a legjobb dolog ami történhetett vele

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook