Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házassági problémák fórum

Házassági problémák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
224. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 221. - Krisz42)
2014. márc. 4. 11:36
Van még ilyen. Én legalább egyet tudok. :))
223. c114183a1c (válaszként erre: 221. - Krisz42)
2014. márc. 4. 11:14
Ó, akkor elnézést kellene kérnem?
222. c114183a1c (válaszként erre: 220. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 4. 11:14

:D :D :D

Komolyan mondom, akkora zagyvaságokat írt, hogy csak ez jut eszembe.

221. Krisz42 (válaszként erre: 219. - C114183a1c)
2014. márc. 4. 11:01
Nem,ő alapjáraton ilyen.Legalábbis mivel nem túl régi,eddig hasonló a stílusa mindenhol.Mindig mindent tökéletesen lát és tud:)
220. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 219. - C114183a1c)
2014. márc. 4. 11:01

Ez dettó olyan, mint a Julis ismerőse!


Ő a szóvivő. Lehet, ismeri?

219. c114183a1c (válaszként erre: 187. - 66112ea05a)
2014. márc. 4. 10:28
Bocsi, hogy megkérdezem, de ittál?
218. c114183a1c (válaszként erre: 184. - Lolalola)
2014. márc. 4. 10:27

Én nem mondanám azt, hogy nem szeret Téged. Talán csak... Hogy is mondják? Halvérű?

Lehet, hogy mindenki mellett ilyen lenne. Én ezért is tanácsolnám a párterápiát. Ott sok mindent tisztázhattok. Vagyis gondolom...

217. c114183a1c (válaszként erre: 170. - 66112ea05a)
2014. márc. 4. 10:23
Te tényleg nem olvastad el a hsz-eket eddig. :)
216. c114183a1c (válaszként erre: 152. - Lolalola)
2014. márc. 4. 10:19

"Mit akarok? Nem fogok elválni. Soha. És nem is akarok. A férjem is boldogan eléldegélne, ha soha nem piszkálnám."

Úgy tűnik külön-külön, ha nem kell egymáshoz szólni, akkor jól megvagytok. Ilyen lenne a házasság?

215. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 212. - C114183a1c)
2014. márc. 4. 09:59

Hát ennyi hozzászólás után persze, hogy kiborult.

Vannak ilyen férfiak, akik nem szószátyárok,nem lihegik tul a dolgokat.

Az indító azt se tudja, mit érezzen, ennyi hülyeség után

Leírta, hogy szereti, minden alkalom nélkül virágot visz neki, gyerekeket imádja, a családjának él.

Csak tul csendes és ha a családban vita van, nem szól bele. Ha minden férjnek csak ennyi hibája lenne........:))

214. c114183a1c (válaszként erre: 134. - Lolalola)
2014. márc. 4. 09:51
Még nem olvastam végig a topicot, itt tartok. De nem gondoltál rá, hogy ezeket a dolgokat elmond a férjednek és esetleg egy párterápiát megpróbálnátok? Sajnos, a legtöbb férfi valóban olyan, hogy nem szeret kommunikálni, úgy gondolják, a probléma majd megoldódik magától. De egy ilyen helyen gondolom oda kell egymásra figyelni és elmondani az érzéseiteket. Nem voltam még ilyenen, aki volt, az segítene?
2014. márc. 4. 09:38

Szeretném, hogy kiálljon mellettem, igen. De gondolja el bárki: saját magáért sem áll ki, illetve őérte sem álltak ki korábban soha, pl. a családja- egy jó szavuk nem volt hozzá.

Na akkor ő hol tanulhatta volna meg.

A válást pedzegetők tévúton járnak: föl se merül ilyesmi, téboly.

Persze a másik véglettel se értek egyet, amit kék irisz nyom, hogy bármit viselj el, mert akkor vagy f.szagyerek.... ugyan!

212. c114183a1c (válaszként erre: 78. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 4. 08:52

Én nem hergelni szeretném a topicindítót, de hidd el! Ez így nincs jól! Nem hiszem, hogy bárki is azt kérné, azt duruzsolná Neki, hogy váljon el. Én sem! De ez akkor sincs rendben. Alapjáraton egy férfi dolga, hogy mindenben a párja mellé áll. A nehéz időkben főként!!! Miért adna felmentést az neki, hogy ő férfi???? Hiszen a férfiak lennének az erősebb nem, nem? :)

Gondolj bele! A kismama amúgy is ki van borulva, mögötte egy nehéz szülés. És akkor még támogatást sem kap. Persze, menjen haza és feküdjön le a férj! :)

211. c114183a1c (válaszként erre: 66. - Krisz42)
2014. márc. 4. 08:45
Teljesen egyetértek Veled! A férjem/párom dolga, hogy védelmezzen. Itt most nem kell arra gondolni, hogy minden második emberhez odamegyek és összekapok vele, még össze is verekszem, csak azért, hogy jól védjen meg! :) Ez nekem is alap egy kapcsolatban.
210. a0c1361e44 (válaszként erre: 208. - Lina06)
2014. márc. 4. 08:20

Én értem mit mondasz.

Nekem és a férjemnek is van olyan barátja, barátnője, akiket a másk nem bír valamiért, de ez nem jelenti azt, hogy a másik nem találkohat vele, sőt vannak olyan események,aikor bizony egy társaságban is el kell lenni a nem kedvelt emberel. Semmi gond nincs belőle, max. az illetővel nem beszélgetünk annyit,mnt a töbiekkel.

209. c114183a1c (válaszként erre: 18. - Lolalola)
2014. márc. 4. 08:13

Most vessetek meg, de szerintem az nagyon fontos, hogy kiálljunk egymás mellett, én is a Párom mellett, és Ő is mellettem. Tök mindegy milyen hülyeséget csinál, mond a másik. Otthon majd négyszemközt elmondjuk egymásnak, hogy: Ugye tudod, hogy nem vagy komplett! De igenis én elvárom a másiktól, hogy minden helyzetben mellém álljon és én is megteszem ugyanezt.


Engem ilyen szempontból meghökkent ez a kapcsolat, pláne, hogy házasságról van szó. Azt is elvártam volna, hogy ne csak tétlenül nézze, hogy elveszik a Gyerekemtől a játékot, hanem igenis tessék odamenni és finoman segíteni a Gyereknek. Bár azt hiszem, azt elintéztem volna én magam is. Természetesen nem erőszakosan.


A munkahelyi dolog... Én tuti nem mentem volna vissza hozzá, ne haragudj! Ez nagyon gáz!


El kellene dönteni, hogy kit vett feleségül. Téged vagy a családját. Biztos, hogy Te is változtál valamilyen szempontból. Nem is értem, hogy mehettél hozzá, ha már akkor is láttad ezeket a hibákat? Azt írod, nem voltál szerelmes, illetve az a hú de nagyon nagy szerelem nem volt.

208. Lina06
2014. márc. 4. 06:15
Nem õ lesz valószìnű,ega legjobb baràtom pont csak azèrt az mert nem tudnèk rà többkent gondolni, de mikor valakivel elkezdek ismerkedni ès az illető màr az elejèn mondjuk feltèkeny na akkor màr ott hadjuk egymàst mert nincs èrtelme. Nem kell elfogadnia a baràtaim vagy a szüleim èpp ezt mondtam, csak azt hogy van rajta kìvül is èletem, amit attól hogy vel vagyok mèg megtartok....nekem itt kezdõdik az elfogadàs,ès a bizalom. Nem vagyok az első làtàsra szerelmes tipus, sõt.....nekem nincs rózsaszìn köd màr az elejèn fontosak az első jelek, ès a leges legalapabnak azt tartom hogy az illető engem fogadjon el minden cuccmòkommal együtt, ne egy nőt akit elkèpzel, csinàlhat belőlem....
207. Krisz42 (válaszként erre: 204. - Lina06)
2014. márc. 3. 23:06
Tudod mi az,hogy nem jönne ki a haveroddal?Te szerelmes leszel valakibe,akit te választottâl,aztán ha nem tetszik a haverodnak,akkor storno?Most akkor kivel élnél együtt?Éski lenne vele együtt?A haverod?Akkor miért nem a haveroddal vagy együtt?Ez rosszabb,mint mikor valakinek az anyjának is meg kell felelni.Ha csak haver,akkor elfogadja,hogy lett egy kapcsolata és alkazmazkodik.Nem a haver lesz a közösgyerek apja,nem vele fekszel,kelsz,nem vele osztozol,nem vele beszéled meg a gondjaid.
206. Krisz42 (válaszként erre: 199. - Lolalola)
2014. márc. 3. 22:56
Nyakában?Nemaz ölében?Tudod ez nem mérleg.Majd ha nem lesz olyan,ami rosszul esett vagy ha szóvá teyzed,akkor nem győz bocsánatot kérni és többet nem tesz olyat,na akkor biztos,hogy szeret.Nem az a lenyeg,hogy ki mellett állt ki,hanem hogy nem voltâl annyira fontos.Ha ú gy tanulja meg,hogy kiálljon másokért,hogy otthagyod,akkor úgy tanulja meg.De ezeket miért nem mondod neki,esetleg azt is,hogy ha nem vagy fontos,akkor el is vâlhattok.
205. lolalola (válaszként erre: 204. - Lina06)
2014. márc. 3. 22:55

Képtelen vagyok rá.

De.. a szomszédságunkban lakik férjem egy volt főnöke, és bár nem konkrétan a főnök volt hülye, hanem az a munkahely, kirúgták. És nem tudom csípni a fickót. Pedig nem velem történt ,hanem a férjemmel.

Most alszom, holnapra minden bizots jobb lesz.

Vagy hirtelen kiváló megoldás jut eszembe.

Hajrá, reméljük.

204. Lina06 (válaszként erre: 200. - Lolalola)
2014. márc. 3. 22:52

Mindig úgy nèzem a dolgokat hogy fordított esetben nekem hogy esne....

Ha mondjuk a nem jönne ki ahaveromal amit 18 ève ismerem ès ezèrt balhèzna stb akkor nem lehetne a férjem...a fõnõkös esetnèl is èn jöttem kèsőbb ő arról vagyis igazàból egyikünk sem tehet hogy a viszony ilyen lett....

Mindig meg kell vizsgàlni az èrem minden oldalàt ès közèputat kersni szerintem

2014. márc. 3. 22:49
Jah, és nem gyalogoltál, hanem Mitsubishi Lancer-ral vitted:D
202. 66112ea05a (válaszként erre: 199. - Lolalola)
2014. márc. 3. 22:47
És nem hetekig voltál beteg, csak napokig:D
201. 66112ea05a (válaszként erre: 199. - Lolalola)
2014. márc. 3. 22:47

*Hisz emlékszem olyanra is, amikor hetekig beteg voltam, valami köhögő roham vagy mi, és kórházba vitt, hosszú úton kellett az udvaron az épületig sétálni, és a nyakában vitt odáig.


Jajj, ez nem így volt, te:DD Frissitsd a memóriádat, nem kórházba vitt, hanem az ügyeletre, ahol is kaptál egy szurit:D És nem vitted a nyakadba, csak fogtad a kezét, és intézkedtél:D

200. lolalola (válaszként erre: 198. - Lina06)
2014. márc. 3. 22:44

Igen.

Irigylem az olyan természetet, mint a tied, hogy volt főnököddel tarthatja a kapcsolatot, nem bánod.

Bár ilyen lennék.

Terhesség valóban sajátos dolog.

199. lolalola (válaszként erre: 197. - Krisz42)
2014. márc. 3. 22:40

Jó, de most arra akarsz kilyukadni, hogy senki nem szeret senkit.

Nézd, nem lehet itt ugye pár mondatban visszaadni, hogy milyen egy ember.

Hisz emlékszem olyanra is, amikor hetekig beteg voltam, valami köhögő roham vagy mi, és kórházba vitt, hosszú úton kellett az udvaron az épületig sétálni, és a nyakában vitt odáig. Stb.

Kiállni nem áll ki mellettem, az igaz. De vajon állt-e ki valaha valaki mellett? Kiáll-e saját maga mellett? Stb.

Olyan nehéz tisztán látni.

198. Lina06
2014. márc. 3. 22:38

Pedig vègig olvastalak, lehet àtsiklottam rajta bocsi....

Èn így annyira nem làtom vèszesnek dolgot, de hàt màsok vagyunk. Pl ha èn valakivel összeveszek nem vàrom el hogy õ is...vagy segítsen megoldani, azt úgy gondolom az èn dolgom hisz az èn baràtom volt. A volt főnökömmel nagyon rossz viszonyban vàltunk el, a fèrjem màig összejàr vele régi baràti körèbe tartozik èn ilyenkor direkt nem megyek na bumm ennyi...rólam nem beszèlnek, azèrt nem szakíthatom ki onnan mert mi pont nem jöttünk ki....

De èn ilyen vagyok sajàt dolgaim magam oldom meg mondjuk cserébe elvàrom tõle ugyan ezt, ha bajom van rögtön közlöm nèma gyereknek....így ha nem szólok eszébe sem jut hogy bànkódok, ami most elèg sokszor van, ezzel jàr a pocakosodàs vagyis kezdem ezt èrezni....pròbálj vele leülni ès elmondani mindent amit èrzel, szerintem meg fogsz nyugodni ha kiadod ès a reakcióból, valamint ahogy kijönnek belőled az èrzèsek màris màskènt fogsz làtni mindent, pozitìvan...

197. Krisz42 (válaszként erre: 192. - Lolalola)
2014. márc. 3. 22:35
Furcsa,hogy nem akarsz belátni dolgokat.Azért vannak dolgok,esetek,amik egyèrtelmůen jelzik,hogy mit érez irántad,ill.mit nem erez.Magadra hagyna a kórházban,a gyereke sem èrdekli,stb.Te ezeken tovább léptél,nem akadtál fenn,pedig mának ezek egyèrtelműek.De ts is csak a kapcsolatot akartad,nem a személy volt a fontos.Most nézz magadba is,az érzèseidbe.Ezt is írtam.Nem jó neked az,amilyen.
196. lolalola (válaszként erre: 192. - Lolalola)
2014. márc. 3. 22:32
Van ennek jelentősége? Vagy semmi köze a két férfinak egymáshoz?
195. 66112ea05a (válaszként erre: 192. - Lolalola)
2014. márc. 3. 22:30

Kedves, nem tudtad?:


Szeretettel kell legyőzni a gonoszt:D

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook