Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házassági problémák fórum

Házassági problémák (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
164. 66112ea05a (válaszként erre: 163. - Lolalola)
2014. márc. 3. 21:40
Te is pontosan tudod, azért indítottad ezt a fórumot:D
163. lolalola (válaszként erre: 159. - 66112ea05a)
2014. márc. 3. 21:39

Hirtelen nagyon tudod

bár én tudnám így

162. 66112ea05a (válaszként erre: 158. - Lolalola)
2014. márc. 3. 21:39

Nem gondolom, hogy egy felnőtt, normálisan gondolkodó embert rá lehet venni egy házasságra.



Pedig rá lehet, ahogy rá lehet egy soha férjhez menni nem akaró nőt a házasságra,ha az totálisan ki van bukva, és magán kivűl van.


Dehát ezt neked kéne a legjobban tudni, mert szerintem a férjed igy nősült meg.

161. a0c1361e44 (válaszként erre: 103. - Lolalola)
2014. márc. 3. 21:38
Mert ezt vártad el tőle x ideig, most meg csak néz, hogy mit is akarsz?
160. lolalola (válaszként erre: 157. - Krisz42)
2014. márc. 3. 21:37

Máris közbevetném, hogy szerintem a férjem nem boldog.

Nem szokott vidám lenni.

:(

159. 66112ea05a (válaszként erre: 152. - Lolalola)
2014. márc. 3. 21:36

Te azt hallod meg, amit megakarsz hallani. Te ezt a fazon nem szereted, és kifelé akarsz élni, "szerelmes" lenni. Hát pedig az akarattal nem megy:D Ahhoz szív kell. Ami ebben a kapcsolatban nincs és sosem lesz. A fazon se szeret téged, és ezt pontosan tudod is.

Akkor vagy nagy c.rba, ha szerelmes lesz a pasi. Mert akkor ez lépni fog, és ezer lóval sem fog tudni magad mellett tartani.

2014. márc. 3. 21:33
Csinálnom kell magammal valamit. Visszamenni a kezdetekre.. Hát ha nem akarta az elején igazán az egészet, esküvőt stb., legyen az az Ő baja! Nem igaz? Evvan. Most már bánhatja. Nem gondolom, hogy egy felnőtt, normálisan gondolkodó embert rá lehet venni egy házasságra. Csak akkor minek volt a huzavona... Azért hogy rossz emlékeim maradjanak?
157. Krisz42 (válaszként erre: 142. - Hulló csillag)
2014. márc. 3. 21:33
Tudod ilyen már volt.Már hogy kètelkedtek bennem,hogy az lenne-e,amit írok.Ha az tesz boldoggá,hogy adhatok és bodognak látom,akkor belebetegedném,ha velem lenne,miközben nem boldog.Én a legfontosabbnak a szabadságot tartom és azt,hogy ne legyen senki se kényszerítve.Fiatalon azt gondoltam,ilyen nem lètezik-erről írt Müller Péter-,de aztán megtapasztaltam.Sokkal jobban letisztul minden,az èrzelmek is.És annyi önbizalmat ad.De ha tényleg fontosa másik,nem lenne önzetlen a szerelmem,ha magam mellett tartanám.Te tudnál úgy boldog lenni?Viszont ha elengedném,tudnám,hogyszabad és lehet újra boldog.Nem félek az egyedüllèttől.Voltam egyedül a két gyerekemmel,mikor otthagytam a fèrjem több ezer km-re-már az elsőt.Van rosszabb is a magánynál.Az is,ha korlátozzák a szabadságod.Nagyonkemény iskolám volt,de azóta sok mindent máshogy látok,érzek.Biztos,hogy kicsit szomorú lenném,de képtelen vagyok boldog lenni úgy,hogy a másik nem boldog.Akkor nem kell.
156. lolalola (válaszként erre: 154. - Vacsa)
2014. márc. 3. 21:30
Jó éjt!
155. a0c1361e44 (válaszként erre: 76. - Krisz42)
2014. márc. 3. 21:29

Te ismered a fórumindítót és a férjét?

Krisz, ne csináld már!

Általában tetszik, amiket írsz, de ez most nem is tudom milyen. Olyan, rábeszélés féle, és olyanra akarod rábeszlni, amiben csak ő dönthet!

154. vacsa (válaszként erre: 149. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 3. 21:29
na 'cakát hölgyek, holnap meló, megyek aludni:-)
153. lolalola (válaszként erre: 152. - Lolalola)
2014. márc. 3. 21:27
mát=mást
152. lolalola (válaszként erre: 146. - Vacsa)
2014. márc. 3. 21:26

Hát pont ezt! Pont ezt gondoltam közben, amit írsz: sodródik, beadja a derekát, semmit nem akar igazán... Hm. De Ő mát mondott! Ez a férfitípus össze tudja zavarni az embert, hidd el. Ez csak megérzés volt a részemről.

Mint ahogy azt is megetette velem, hogy el akar költözni más városba. Hogy mindketten ezt akarjuk. Ba.szus, közben csak én akartam. Volt ilyen érzésem, de hát gondoltam, csak nem adná fel a munkahelyét ,ha nem akarná a dolgot. Az nagyon gáz volt. Egyedül mentem el albérletet keresni,részéről totál érdektelenség.. aztán amelyik napon költöztem, akkor esett le neki a tantusz, amikor elkezdtem a szekrényből kipakolni a ruháimat. De gáz volt, azt mondja: "akkor te tényleg elmész.." Idegbaj a köbön.

Aztán ment a variálás. Az utolsó percig hitegetett, hogy jönni akar. Talán valóban meg is akarta magát győzni róla ,hogy jönni akar.


Mit akarok? Nem fogok elválni. Soha. És nem is akarok. A férjem is boldogan eléldegélne, ha soha nem piszkálnám.

151. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 150. - A0c1361e44)
2014. márc. 3. 21:26
Amen
150. a0c1361e44 (válaszként erre: 69. - Bubinana)
2014. márc. 3. 21:25

Nem, nem értesz.

A házasság előtt általában szokott lenni bizonyos idő, amikor megismerik egymást, az ilyen problémák már akkor kiderülnek és ekkor illik eldöntei, hogy ez tényleg kell nekem? Ha azt mondja, hogy igen, akkor ne mondja azt x év elteltével, hogy ez erre sem képes, ha meg tetszik neki, akkor úgy szereti örökre.

149. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 146. - Vacsa)
2014. márc. 3. 21:21
Ez pontos volt!
148. lolalola (válaszként erre: 143. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 3. 21:19
Értékelem az optimizmust.:)
147. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 145. - Lolalola)
2014. márc. 3. 21:18
Ja akkor nekem is le kell feküdni, de most magatokra gondolj már. ? éves vagy?
146. vacsa (válaszként erre: 141. - Lolalola)
2014. márc. 3. 21:18

jajj, te mit gondoltál mindeközben? Olyan mintha a férjed csak sodródott volna. Semmit sem akart igazán, de végül beadta a derekát. Kár volt erőltetni az egészet. De már benne vagytok nyakig, sőt újabb baba érkezik...


Találd ki mit akarsz és hajrá :-)

145. lolalola (válaszként erre: 143. - D2d5bb5db4)
2014. márc. 3. 21:17
Anyós? Jó? Félreértelmezted kegyetlenül.. sajnos! Expasi anyja volt szuperjófej... imádtam. Bárcsak olyan anyósom lenne.
144. lolalola (válaszként erre: 138. - Krisz42)
2014. márc. 3. 21:16

:(( Hát az lehet, hogy nem vallaná be, ha nem szerelmes. Szerintem nem is volt korábban más nőbe szerelmes.

Élt, ahogy élt korábban is, de többre lett volna képes.

143. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 141. - Lolalola)
2014. márc. 3. 21:15

Na, ahányszor összefoglalod, mindig van benne újabb jó. Most az anyós.

Különben zavaros kezdet, jó vég.

Fel a fejjel, vagy inkább le a fejet, pihenés!

142. hulló csillag (válaszként erre: 140. - Krisz42)
2014. márc. 3. 21:12
Én is szeretem a férjem, de ha elhagyna, biztos hogy "belehalnék", pont azért mert szeretem. Azt kívánom, hogy soha ne tapasztald meg azt hogy mit éreznél, ha elhagyna a férjed, de nem hiszem hogy tényleg azt éreznéd, amit most gondolsz, hogy éreznél...(kicsit sok az "éreznéd", de hát most az érzésekről beszélgetünk.. :)
2014. márc. 3. 21:11

Nagyon sok jó tanácsot adtatok.

Remélem, tudok valamit hasznosítani.

Nekem is kell változtatnom.

Egyetlen olyan fiú volt még a férjemen kívül, aki hajlandó volt értem dolgokat tenni. Régen volt, alig emlékszem. Most folyton vele hasonlítom össze a férjemet. Mi lett volna, ha..Vele én szakítottam. De .. hülyeség az egész. Ő karakánabb volt egy fokkal.De benne is volt némi tutyimutyiság. (De legalább az anyja jófej volt!- nem egy hátrány..)

Ezzel már nem tudok mit kezdeni. Ha akkor otthagytam, akkor az sem lehetett valami tökéletes. Csak netán az idő megszépíti.


Jó lenne újra visszatalálni önmagamhoz.

Talán ha egy kicsit segítene a férjem ebben...

Ha egy kicsit kárpótolna a régi szenvedésekért.

Az, hogy vesz üdítőt a boltba, amikor mondom neki.. nem érzem királynőnek tőle magam.


Nagyon kínos volt már a kezdetek. Eljegyzés: előtte veszekedtünk, hogy lesz-nem lesz. Aztán végül megkérte a kezemet egy ujjamra nem való gyűrűvel. Aztán halogatni akarta az esküvőt. Aztán gyereket nem akart. Aztán meddők voltunk, akkor én küzdöttem ellene. Aztán nem tudta, akar-e másodikat, elvileg akart, de én mégsem éreztem. Veszekedtünk a lakáson is.

Végül most, hogy balhé volt az anyjával, kibökte, hogy járhatnánk sűrűbben hozzá.

Hiába várok Tőle segítséget, igaz?

140. Krisz42 (válaszként erre: 135. - Hulló csillag)
2014. márc. 3. 21:07
Nem másokat kell nézni,a szerelemre nincs recept.Mintacsalád?Ez annyira közhely.Engem nem érdekel,hogy ki mit gondol ròlam és szeretem a fèrjem,de ha nem szeretne,elengednêm és nem érezném azt,hogy milyen rossz vagy hogy kihasznâlt,stb.Csak azt èrezném,amit most is,hogy már egy nap is megéte vele,mert megtapasztalhattam,milyen az igazi szerelem és minden egyes nap olyan,mintha ajándèkot kapnék.Ha pedig vége lenne,akkor arra gondolnék milyen jó volt,amíg tartott.Nem lennêk csalódott.Talán pont ezét vagyunk boldogok,mert nem akarom birtokolni.Ő pedig nem akar elmenni.És csak az számít,hogy mit adunk egymàsnak,nem pedig az,hogy ki mit gondol.
139. 66112ea05a (válaszként erre: 1. - Lolalola)
2014. márc. 3. 20:59
Miért mentél férjhez olyan emberhez akit sosem szerettél? Mi a valódi ok?
138. Krisz42 (válaszként erre: 134. - Lolalola)
2014. márc. 3. 20:58
Nem is kellene olyannak lennie.Ez a társadalom ezt várja el,így tud működni a kapcsolat,neked erre lenne szükséged.Egyébként nem tudhatod,írtam,hogy pont most láttam ismerøst,akinek minden a feneke alá lett tolva,mindig kihútâk a szülők,ismerősök a c@rból,adósságból.40 felett van,szerelmes lett,a nőnek mindent megtesz,adósságai vannak,de sikerült pénzt szereznie,hogy tudjon neki kölcsönadni,viszont a saját adósságaira nem tudja megkeresni.Mindent elintêz neki,mikor a munkáját nem látja el rendesen,mert képtelen bármit elintézni.Mintha két ember lenne,teljesen más,mikor a nőről van szó.Szerinted az a jó a férjednek,ha irányítod,ahelyett,hogy megtanulna elintézni dolgokat?Gondolom előtted is képes volt létezni.Megteszi,hogy nem foglalkozik semmivel,mert van,aki megteszi.Biztos,hogy ez a jò?Én nem látok bele a kapcsolatotokba,de mindenkinek más a segítség.Ma sok fèrfi egyke,anyuka kiszolgálja,mindentmegkap,intéznekhelyette mindent,de pont ez a rossz.Én nagyfiam is hagyta volna,hogy a hivatalos papírokat én intézzem.Elzavartam,hogy csinâlja ő.Képes volt rá.Elejét vettem,pedig ugye hajlok rá,hogy leegyszerűsítsem az életét.Tehát tényleg magunkba kell nézni,hogy nekünk fontos-e vagy neki.De erre nem a mostani a legjobb idő.Ne azt nézd,hogy mi lenne vele nélküled.Az már nem is a te dolgod lenne.Hanem hogy te elfogadod-e olyannak,amilyen és hogy ő tényleg szeret-e.Ha nem,akkor se fogja bevallani,mert kényelmes típus,így egyszerűbb.Az teszi elégedetté,ha minden megszokottan történik.Így biztonságos.De a szerelem nagyon más.
137. vacsa (válaszként erre: 128. - Hulló csillag)
2014. márc. 3. 20:56
:-)
136. vacsa (válaszként erre: 130. - Lolalola)
2014. márc. 3. 20:48

Ha ő nem hozza szóba, akkor tedd meg te. Sértődöttség nélkül. Intézd úgy hogy figyeljen rád. Mondjuk pucoljatok meg együtt egy kiló gombát az ebédhez:-) Szóval könnyedén, lazán. Ne érezze hogy kötelező beszélni róla.


Ha őt akarod, akkor adj bele mindent, legyél ügyes :-)


Anyóssal, meg másokkal ne törődj, csak magatokkal.

135. hulló csillag (válaszként erre: 132. - Lolalola)
2014. márc. 3. 20:44
Látod, ez már jó hozzáállás :) én is ismerek olyan családot, akik kívülről mintacsaládnak látszanak, de sajnos testközelről voltam tanuja a feleség szenvedésének, mikor megcsalta a férje. De ezt nem sokan tudják róluk, így megmaradtak mintacsaládnak..
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook