Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Házasságban élők, hogyan oldjátok meg az anyagiakat? fórum

Házasságban élők, hogyan oldjátok meg az anyagiakat? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2023. máj. 18. 10:00
kozos penz es kozosen megbeszelni,hogy mennyi penz mire,hova kell/megy/.
2023. febr. 9. 19:36

Nálunk minden közösben van. Nincs én pénzem, te pénzed.

El sem tudom képzelni, hogy egy háztartást hogyan feleznek meg.😳

83. perzsacica (válaszként erre: 82. - Vigyefene)
2023. febr. 9. 15:02

Ez volna az elfogadható, így kellene lennie .


Azonban itt a fórumindító sajnos egészen más helyzetben volt. Sokan aggódtunk értük korábban és csak reméljük, hogy jobb lett a helyzete.

2023. febr. 9. 12:30
Nagyon egyszerűen. A párom kiválasztja h mit akar/szeretne, én pedig kifizetem.
2023. febr. 9. 12:19
Szia! Sikerült már valamilyen segítséget kapnod?
80. Cidanoi (válaszként erre: 79. - Tádámmm)
2022. szept. 27. 20:23
Ez nem hülyeség. Nem úgy van, hogy feszültség van otthon és csak eltününk két gyerekkel nyomtalan. De hajrá, nem engem fognak körözni eltünés miatt, és előállitani. Majd utána meg a gyámügy kérdéseire válaszolgatni. Tévedsz, vannak törvényes eszközei, csak épp mozdulni kellene. Külön lehet menni válás befejezéséig, de kérni kell a bíróságon a gyerekelhelyezés megállapítását. Ehhez elsőként is új lakcím kell. Szóval, tetszik érteni?
79. tádámmm (válaszként erre: 78. - Cidanoi)
2022. szept. 27. 20:12

Látod, ez a baj. Hogy csak törvénytelen eszközei vannak, míg a bántalmazó azt csinál amit akar.

De amúgy hülyeséget beszélsz, számtalan nő fogta már meg a gyerekeit és vált el. Ne az akadályokat sorold neki, anélkül is csak azokat látja. A megoldásokra vak.

78. Cidanoi (válaszként erre: 66. - Groot)
2022. szept. 27. 17:40
Légyszíves ne vidd bele a törvénytelen dolgokba, fejezd ezt be. Nem lehet csak úgy lelépni, gyerekekkel. Ez emberrablás kategória. Még akkor sem, ha elcsattant egy pofon. Anonim benn van egy hatalmi játszmában. Ami nem a pénzről szól, hanem a hatalomról. A pénz csak egy eszköz ehhez. A férje pontosan tudja, hogy nem tud több pénzt lerakni, így fenn marad a hatalom és az elnyomás. Anonim vagy megtudja mi a valódi oka a hatalomszerzésnek, vagy elválik. De ez nem a pénzről szól!! De ezt törvényesen végig kell csinálnia. Bankkártyát meg lelehet tiltatni, majd kérni egy újat. Ha már itt tartunk. A férjének ugyan olyan joga van a gyerekeihez, nem lehet eltűnni, meg nem beszélünk, mert titkos a számom! Van ilyen is, de ott már komoly testi bántalmazások történnek, akár a gyerekek felé is.
77. Cidanoi (válaszként erre: 61. - Groot)
2022. szept. 27. 15:54

Ez a törvény bünteti. Úgy hívják, hogy kiskorú elhelyezésének megváltoztatása. Egyáltalán nem járható út.

Egyenes út a gyerekek intézetbe vétele felé. Remélem olvassa az anonim!

76. Cidanoi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 27. 15:39
Mire vársz megoldást? Amikor kevesebb a pénzed mint amennyi kell, akkor vagy többet dolgozol, növelve a bevételed, vagy hitelt veszel fel. Ez az matematikai rész. Az emberit nem mondom, mert, csúnya lenne a férjedre nézve.
75. Babi11 (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 27. 15:21
Ne hagyd magad!
2022. szept. 27. 10:25
Történt már valami pozitív változás?
73. perzsacica (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 00:32
72. Ágio8405 (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 20:01
Mi itt segíteni nem tudunk. Neked kell segítséget kérned. Családtól, ismerőstől, ha nincs akkor anyàkat segítő alapítványtól.
71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - Tulipánka46)
2022. júl. 13. 18:18
kedves tulipán, nem kell elhinned, de attól még igaz. Bárcsak ne lenne!
70. tulipánka46 (válaszként erre: 69. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 17:59
Hat nem tudom...de valahogy én nem hiszem ezt a sztorit,olyan életszerutlen ahogy ír róla...
2022. júl. 13. 16:42
Gyermekemnek most volt a születésnapja. Rendeltem neki ajándékot a tudta nélkül. Szerinte csak hülyeségre koltom a pénzt. Felpofozott úgy, hogy a kisebbik a kezemben volt. Nagyobbik látta.. segítség
68. Soufflet (válaszként erre: 43. - Cicamica3)
2022. júl. 13. 00:50

Ne a cica-micak karmoljat a keritest. De egy kis nyavogad utan visszavonulnak.


Nem hiszem, hogy mexikoi vagy brazil milliaedosnokrol van szo. Szoval kisetalhatna a csuf szoritasabol.


Munkat vallalhatna (talan ez a fajo pont), es eletne vigan a gyarekeivel.

2022. júl. 12. 12:04
Sikerült már lépni valamit? Jól vagy?
66. Groot (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 9. 19:31

Sejtettem, sajnos ismerős a szitu.

Rossz hír hogy magadra vagy utalva. Szerintem abban sem tévedek hogy a kívülálló emberek, rokonok és barátok előtt a szent embert adja elő.

A jó hír hogy mivel ide írtál, felismerted hogy bajban vagy, ki tudsz belőle szállni.

Tisztítsad ki a fejed, hogy ép ésszel gondolkozz. Először pénzt kell megtakarítanod. Valahogyan a bankkártyádat szerezd vissza, vagy a banknál intézd el hogy kevesebb pénz kerüljön rá a többi pedig hozzád. Gondolom a hideg futkároz a hátadon attól a gondolattól hogy feljelented mert mégiscsak a férjed, gyerekeid apja. Na meg ott a pofon is.

Tehát gyűjts pénzt, keress albérletet. Intézz el egy mobilt amiről nem tud. Annak a számát senkinek ne add ki. Ha lelépsz, első körben a rokonaidat és a barátaidat fogja keresni. Ezért kell jelezni neki hogy minden rendben veletek csak épp elhagytad. Mivel úgy tűnik hogy az elméje nem ép, nem ártana nevet is változtatni.

Sajnos az ilyen ember megváltozni nem fog, habár lesznek jó pillanatai amikor reménykedsz.

A NANE, hát talán. De most őszintén, mit tudnak tenni amit te magad nem tudsz megtenni? És ha a férjed befolyásos is, akkor utánad tud nyúlni.

Kitartás

65. csemár (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 7. 12:54

Hány éves vagy?

A gyerekeid hány évesek?

(Ha nem akarod megírni pontosan, plusz-mínus 2 év...)

2022. júl. 7. 12:43
63. perzsacica (válaszként erre: 62. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 7. 11:56

NANE segélyvonal

Nők és gyerekek elleni erőszak áldozatainak és segítőiknek

+36 80 505 101


Hétfő, kedd, csütörtök és péntek 18-22, kedd 8-12 és szerda 12-14 óra között

62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - Groot)
2022. júl. 7. 10:27

már megvolt..

gyerekeim tartanak csak vissza az öngyilkosságtól

61. Groot (válaszként erre: 34. - Bnedora)
2022. júl. 6. 18:52

Úgy tűnik a férje beteg, az ilyennel nem lehet beszélni, előbb utóbb megpofozza.

Szöknie kellene de úgy hogy még a rokonai és barátai sem tudják hogy hol van. Legalabbis azvelső időkben. A férjnek jelezhet hogy elhagyta, ne keresse. Talán ez járható út. Válás.

60. Groot (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 6. 18:41

Szólj neki hogy váljatok és neked nem kell a két gyerek.

Nyugodtan blöffölhetsz, neki biztos hogy nem fognak kelleni, csak téged akar bántani.

Egyébként válj el, tényleg. Ha a következő elmebeteg lesz még az is jobb mint a mostani zsarnok.

A kártyádat nem veheti el, az bűncselekmény.

A rokonaid közül valaki tud segíteni lelkileg, valaki tud róla hogy mekkora sóher paraszt a férjed?

2022. júl. 6. 18:22

Köszönöm, en is ezt érzem :(

Lelkemet sose ápolja, sose becez, de ha szexelni szeretne , akkor persze másképp viselkedik. Már azt sem mondja, hogy szeret.

Kitalálta, hogy moziba menne vmikor egyedül... aha ja. en már nem is tudom mikor voltam csak úgy el. :(

2022. júl. 6. 14:12
Mert akkor még szórakoztató voltál. Csak ő volt nálad a középpontban, őt babusgattad, az ő igényeit elégítetted ki, sokat szexeltél vele. Mióta viszont anya vagy, csak teher vagy, mert a valódi gyerekeid mellett nem tudod kielégíteni egy önző óriáscsecsemő igényeit is. Már nem vagy szórakoztató, és már nem vagy kapható bármikor szexre. Valószínűleg a tested sem olyan ruganyos már.
57. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Sanyinak)
2022. júl. 6. 13:51
akkor miért vett el feleségül?
2022. júl. 6. 07:09

Párterápia (ha tényleg nem ilyen volt előtte) vagy válás

Utána gondolkoznék az anyagiakan..

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook