Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hazaköltözés külföldről fórum

Hazaköltözés külföldről (beszélgetős fórum)

16. robbildi (válaszként erre: 15. - Suesue)
2009. aug. 13. 12:19
szia ,koszonom a segitseget megneztem mar a honlapot,nem talatam rola semmit talan van rajta egy forum ott lehet segitseget kerni irasban es majd valaszolnak ra....
15. Suesue
2009. aug. 11. 19:06

VPOP honlapját keresd meg, hátha van ott valamilyen információ.

Egyébként tudtommal az áfát is visszakaphatjátok az Amerikai Egyesült Államoktól, ha megvannak a számlák.

Többet én se tudok.

Bocsi.

2009. aug. 9. 16:07
aki tud valamit a vamolasrol hazakoltozes eseten elore is megkosszonnem!
2009. aug. 8. 15:27
meg mindig varom a segitsegeket,elore is koszonom
12. robbildi (válaszként erre: 8. - Suesue)
2009. aug. 8. 02:33
koszonom hogy valaszoltal,[igen mi is kontenerral szeretnenk hazavinni,de sajnos kell;(de valahogy meg lehet kerulni talan ha otthon nincs bejelentett lakcimed ...de nem tudom pontosan azert erdeklodok.egy ismerosom allampolgar volt itt magyar feleseg amerikai ferjejl a no megunta az usat es hazakoltozott a ferjel es vittek mindent ami a sajatjuk volt es jol megvamoltak oket...szoval azert erdeklodok mi meg nem most megyunk hanem 1 ev mulva
11. Aville
2009. aug. 7. 20:41
Tényleg semmi közöm/közünk hozzá, de miért akarsz hazajönni??? Pont most??? :DDD Innen szerintem mindenki csak menekülne, aki tehetné.
2009. aug. 7. 20:38
ha sajatod a holmi tudtommal nem kell fizetned erte. en speciel alig masfel evet voltam angliaban, es zokszo nelkul athoztam a hatarokon ket laptopot, es egy szemelyautonyi holmit is utanam kuldtek
9. Roni24 (válaszként erre: 3. - Buzasi1983)
2009. aug. 7. 20:16

Jéééé, én is azonnal ezt akartam kérdezni! :)

Vajon mé'??? :S :(((

2009. aug. 7. 20:14

Úgy tudom, hogy nem kell vámot fizetni a saját dolgaidra, hacsak nem ipari mennyiségben hoznád.

Általában konténerrel szállítják hajón, mert az olcsóbb mint a repülő.

Azért kérdezz utána.

2009. aug. 7. 20:05
Már mint a cuccaidat, hogy akarod haza hozzni?
6. robbildi (válaszként erre: 4. - Cranberry28)
2009. aug. 7. 20:04
:)
5. robbildi (válaszként erre: 2. - Cranberry28)
2009. aug. 7. 20:04

igen az usaban vagyok,en kuldom oket haza?:)

most el kell hogy menjek de este jovok bar ti akkor mar alszotok es valaszolok mindenkinek

2009. aug. 7. 20:04
Tényleg ez egy tök jó kérdés. Én is kint élek, nem a kedvencem Wales, de valahogy jobb mint otthon. Már mint a megélhetés. Amúgy hiányzik minden:) Mondjuk közelebb van mint az usa az tuti:) Innen azért egyszerűbben haza ugrik néha az ember.
2009. aug. 7. 20:02
megkerdezhetem minek koltoztok haza?
2009. aug. 7. 20:01
Szerintem az a legjobb, ha felhívod a VPOP-t elvileg a honlapon ott van a telefon szám. Usaba vagy? Haza küldöd őket, vagy hogy?
2009. aug. 7. 19:58

sziasztok!segitseget szeretnek kerni 10 ev utan hazakoltozunk kulfoldrol es szeretnem tudni mit kell csinalni az ingosagaimmal a vamnal hogy ne kelljen ra vamot fizetni hiszen nem eladasra viszem haza hanem 10 ev munkaja ami felhalmozodott!ilyenekre gondolok hogy 1 szamitogap,1 tv ,butorok,ruhak nincs kocsi:)

segitseget elore is koszonom,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook