Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Használtál már Puregon injekciós tollat? Kérlek, segíts! fórum

Használtál már Puregon injekciós tollat? Kérlek, segíts! (tudásbázis kérdés)


6. kicsitücsi (válaszként erre: 5. - Cepheus)
2009. aug. 6. 11:09

Gratulálok a terhességedhez és kívánok Neked problémamente, szép Babvárást!


Köszönöm a drukkot, tegnap megvolt a 4. inszem, és kb. 2 hét múlva kiderül, hogy sikerült-e. Én és a Kedvesem is nagyon bízunk benne!

5. Cepheus (válaszként erre: 4. - Kicsitücsi)
2009. aug. 6. 10:15

Nem sikerültek az inszeminációim, de azóta babás vagyok lombikból. Neked is sok sikert kívánok!


Puregont 6*50 egységet szúrtam, és több nap eltelt utána a repesztőig, UH alapján mondták meg, mikor adjam be az Ovitrell-t. Sokkal jobban reagáltam egyébként a Clostilbegyt-re, ami ráadásul sokkal olcsóbb is, így pár próbálkozás után azt kértem.

4. kicsitücsi (válaszként erre: 3. - Cepheus)
2009. aug. 4. 13:52

Köszönöm, hogy válaszoltál, de már nem kell szúrnom, mert ma megkaptam a tüszőrepit. :)


Arra azért kíváncsi lennék, hogy mi lett a végeredmény? És arra, hogy az utolsó Puregon és a tüszőrepi szuri között Neked mennyi idő telt el?

2009. aug. 4. 10:30
Én használtam, ha van még kérdésed.
2009. júl. 27. 10:07
Inszemináció előtt állok, és még nem használtam ilyen injekciós tollat. Lenne pár kérdésem.
2009. júl. 27. 09:58
Használtál már Puregon injekciós tollat? Kérlek, segíts!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook