Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használja valaki a Gutta Aethylmorphin nevű cseppet? Mi a véleménye róla? fórum

Használja valaki a Gutta Aethylmorphin nevű cseppet? Mi a véleménye róla? (beszélgetős fórum)


2015. aug. 16. 16:54
Bíráljuk felül az onkológus orvos döntését??
4. Channa* (válaszként erre: 3. - Kisfüles)
2015. aug. 16. 15:36

Hogy érted, hogy oxigén hiánya van?

Nekem le voltak bénulva a hangszalagjaim és kevés levegőt kaptam, jgy aggódtam az agyam miatt, nehogy az oxigén hiány miatt gondjaim legyenek, de azt mondta az orvos, hogy magamnál vagyok, így nem lesz semmi bajom a kevesebb levegő miatt!

3. kisfüles (válaszként erre: 2. - Much)
2015. aug. 16. 13:03

Kedves Much


Nagyon szép napokat,és nagyon szép estéket kívánok neked.Édesanyámnak,sajnos tavaly nyár végén tüdődaganatot állapítottak meg.Az idén,2 alkalommal volt kórházban.Az utolsó alkalommal kiírták neki,és a kórházban is kapott.Most,gyakorlatilag,olyan a tekintete,mint,egy súlyos,szellemi fogyatékosnak.És,sajnos,olyan is előfordul,hogy nem tud magáról.Súlyos oxigénhiánya van.Amikor nem szedte,nem voltak ilyen tünetei.Nagyon szépen kérlek,hogy mondd el a véleményedet ezzel kapcsolatban,és azt is nagyon szeretném tudni,hogy naponta mennyi oxigén kell,egy embernek,hogy használjon?Nagyon szépen kérlek,hogy,erre is válaszolj.Nagyon szépen köszönöm.További,nagyon szép napokat,és nagyon szép estéket kívánok neked.Szia:kisfüles(Farkas Kriszti)

2. much
2015. aug. 16. 12:28
Én nővér vagyok, és ahol dolgoztam ott több beteg is kapott. Nem mondom, hogy szerették, mert jobb lett volna, ha nem kellett volna adni, de azt mondták hogy jó gyógyszer.
2015. aug. 16. 11:06
Használja valaki a Gutta Aethylmorplin nevű cseppet?Mi, a véleménye róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook