Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Használ valaki Oriflémes Aloe Vera termékeket? fórum

Használ valaki Oriflémes Aloe Vera termékeket? (beszélgetős fórum)


2011. nov. 30. 14:11
Az arclemosót használom. Nekem bejött, mert minden más arclemosótól kiszáradt a bőröm és mindig kipattogtam, de ez jó. Viszont szerintem se látott soha igazi aloe-verát :)))
2. Bea90 (válaszként erre: 1. - Cicmic87)
2011. júl. 8. 12:24
Hát szerintem az oriflame-s aloe vera cuccok nem nagyon láttak aloe verát. Ha valoban aloe verás terméket akarsz venni, akkor ajánlom a Forever Living Products-bol a Sonya termékeket, amik valóban 100% aloe verábol készulnek. Amugy az oriflame termékek is nagyon jók, én is használom a pure nature-s arckrémet és tonizálót, és nagyon jó, nem ragad tőle a bőröm! További szép napot:)
2010. júl. 28. 10:00

Nem tudom,hogy érdemes e megvenni,mert nem igazán olcsók,de ha jók akkor nem sajnálm rá a pénzt,de felesleges pénzem nincs,hogy csak megvegyem őket és a szekrényben álljanak.

Ha vlaki használt és jónak találja írja már le,hogy mlyiket,mert több termék is van!

Köszönöm a segítségeteket előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook