Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen állatkísérlet-mentes termékeket használtok? fórum

Milyen állatkísérlet-mentes termékeket használtok? (beszélgetős fórum)

20. csgybzs (válaszként erre: 19. - Lapbarna)
tegnap 11:33

Nekem nem gáz... a sok életfogytiglanra ítélt aberrált, pedofil, tömeggyilkos tökéletes alapanyag lenne. Legalább származna valami hasznuk is.

Egyébként pedig az állatokon tesztelt termék sosem fogja azt az eredményt adni, mintha emberen, vagy szintetikus bőrön lenne tesztelve, mivel más fajok vagyunk... És azért valahogy a kísérlet mentes termékek is forgalomba kerülhetnek, tehát meg lehet oldani felesleges kínzás nélkül is.

19. lapbarna (válaszként erre: 16. - Nordic*)
tegnap 11:28

Off

Az embereken való kísérletezés az mehet, vagy az is gáz?

On

18. Frittata (válaszként erre: 16. - Nordic*)
tegnap 11:00
És egyesek mit győzködnek, hogy pedig milyen jó az AVON. Hát biztos vannak jó termékei, de engem taszít az egész jelenség... Nekem valahogy nem a csúcsminőség jut eszembe róluk.. Volt hogy rendeltem kisollót vagy reszelőt (kozmetikumot nem voltam hajlandó), hát a papundekli kínai is jobb nála. Kuka.
tegnap 10:32
Neobio, Ziaja
16. Nordic* (válaszként erre: 15. - Csgybzs)
szept. 11. 22:00

Talán többe kerülne nekik, ha nem az állatokon kísérleteznének, ezért nem változtatnak. Bojkottálni kellene ezeket a cégeket, akkor nekik is muszáj lenne lépni.

Egyébként az Avon annyira irritáló, silány minőségű termékeket gyárt, hogy ha CF lenne sem vásárolnék tőlük.

15. csgybzs (válaszként erre: 14. - Nordic*)
szept. 11. 09:03

Ez így van, abszolút felejtős.

Egyébként abszolút nem értem őket. A nők körében a kozmetikai oldalról nagyon magas már az elvárás a kísérletmentes termékek felé, az AVON-t is nagyon sokan támadják érte. És nagyon sok ember nem is vásárol onnan már, pont ezért. Azért így 2018-ban már ideje lenne alkalmazkodniuk a vásárlói elvárásokhoz.

szept. 10. 15:00

"Az AVON globális kozmetikai cég hamisan nyilatkozott az Egyesült Királyságbeli honlapján, ahol vásárlóiknak állították: "...se termékeiket, sem azok összetevőit nem tesztelik állatokon.." Az UNCAGED (vezető szakértők a britt állatkísérletek területén) tájékoztatta az ASA-t, hogy ez a kijelentés hamis és az ellenkezője igaz, amit később az AVON is elismert és beismerte, hogy állatokon végzik a toxikológiai teszteket. Az Avon azzal magyarázta az állatkísérleteket, amit nem hajlandóak leállítani, csak azért, hogy termékeikbe új vegyi anyagokat építhessenek be és ez az innováció megmaximalizálja a profitot.”

Én ezt találtam a neten.

Bár nekem mindegy, mert ha csak a kínai forgalmazás miatt tesztelik, már azzal is hozzájárultak az állatokon végzett kísérletekhez, szóval felejtős.

szept. 10. 13:39

Ez is téves információ. Az Avon nem tesztel állatokon, hanem forgalmazza a termékeit Kínában, ahol jelenleg is törvényi előírás az állatokon tesztelés. Ezáltal az AVON maga nem, de közvetetten tesztel.

Így aztán nem is vegán. Ez igaz.

12. Nordic* (válaszként erre: 11. - Ramcsika)
szept. 9. 19:55
Ez téves információ, az Avon állatokon tesztel.
szept. 9. 19:03
AVON
szept. 9. 18:40
Faith In Nature
szept. 9. 18:33
Dr. Organic
8. Nordic* (válaszként erre: 7. - Nordic*)
szept. 4. 10:19

Közben megtaláltam:

“We do not conduct animal testing! Products’ clinical tests are conducted by volunteers – employees and consumers-fans of the brand under strict medical supervision!”

szept. 4. 10:12
A Bilka termékekről tudtok valamit?
6. Nordic* (válaszként erre: 5. - Csgybzs)
jún. 25. 16:04
A Catrice is CF, és jó áron van. :)
5. csgybzs (válaszként erre: 1. - Nordic*)
jún. 25. 15:56
DM saját márkásokat, Essence, és folyamatosan próbálgatom őket. Örülök, hogy mások is nyitnak ebbe az irányba!
jún. 20. 18:58

Helia D

Yamuna

jún. 20. 18:58

Denk mit

Ott van a Profissimo is, azt még nem próbáltam.

2. ikres_anyu (válaszként erre: 1. - Nordic*)
jún. 18. 21:57
Isana tusfürdő (néha), Essence sminktermékek közül 1-2, de takarításhoz igyekszem mosószódát, ecetet használni. Igyekszem kímélni a környezetet ezáltal is!
jún. 18. 21:12

Magyarországon elérhető, kedvező árfekvésű CF termékek!

Lehet tisztítószer, kozmetikum...

Pl.:

Revolution

Alouette

Isana

Frosch

CD

Ebelin

Essence

Balea

Ti mit használtok?

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook