Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
1099. anya01 (válaszként erre: 1094. - Hoxa)
2008. febr. 16. 19:03
NAGYON KÖSZÖNJÜK!!!!!
1098. Tomianyu (válaszként erre: 1080. - Klau11)
2008. febr. 16. 18:52

Sziasztok! Köszönöm, hogy gondoltál rám Klau! :)Ma engedtek haza. Kedden délben lett vége a műtétnek. Én fájdalom terén nagyon pozitívan csalódtam, mondhatom, hogy alig éreztem fájdalmat. Kicsit húzódik a bőr, de semmi egyéb. Pedig teljes hosszában jelentős volt az izmaim eltávolodása, sokat kellett rajta dolgozni, varrni. Másnap segítség nélkül fel tudtam kelni, és kitotyogtam pisilni. Igaz,ahogy leültem, úgy elszédültem, hogy még mindig nem értem, hogy nem ájultam el. Nem tudom meddig tarthatott, nekem hosszú perceknek tűntek, míg azt éreztem, jeges vér folyik az ereimben, alig látok... Hát ilyent én még soha nem éreztem. Császár után is szédültem meg, de tudtam aztért állni. Ezt azért írom, mert utána eszembe is jutott, hogy császár után egyfolytában mondták: inni, inni, inni. Legalább másfél litert! Hát most nem mondták, én pedig nem vagyok egy nagy szlapagyár. Ahogy elkeztdtem dönteni a folyadékot, úgy éreztem magam egyre jobban. Tehát aki műtét előtt áll üzenem: INNNIII!!! Egyébként 1 nappal előttem műtöttek egy mási nőt is, és volt 1, aki akkor ment haza, mikor én bementem. Ők is hasonlóképpen meglepődtek, hogy nekik sem vészes semmi... Nem tudom, mi voltunk-e szerencsések, de én nem panaszkodhatom a műtét miatti fájdalomra. Egy a problémám: nem merem megnézni a hasam. Pedig mondta a doktornő is, hogy szép lett,nézzem meg. De be van kékülve, van kis vérömleny. Holnap viszont nekem kell átkötnöm. Az orvoshoz hétfőn megyek vissza. Itt olvastam most, hogy hazaengedés után varratszedésig nem kell átkötözni. Nekem miért kell? :(

HÚ, szép kis regényt írtam, remélem nem bánjátok!

1097. ágikám (válaszként erre: 1087. - Katicabogár44)
2008. febr. 16. 18:41

Szia Katica! Egyáltalán nem örülünk neki, hogy így jártál! Remélem azért lesz valami megoldás a hasadra! Nem is fogsz feltenni képeket, olyan gáz?

Intéztél már valamit az orvossal? Írtad régebben, hogy hajlik rá, hogy korrigálja.

1096. ágikám (válaszként erre: 1094. - Hoxa)
2008. febr. 16. 18:16
Nagyon köszönjük!!!! Hallottátok, lányok??? Készítsétek a képeket!!!
1095. ágikám (válaszként erre: 1093. - Anya01)
2008. febr. 16. 18:15

Szia Anya!

Én is írtam, én a Moderátornak. Kíváncsi vagyok, kapunk-e mi is lehetőséget! Igazán azért lenne jó, mert az egész netet végigtúrhatod, de nem sok hasplasztikás képet lehet találni. Biztosan örülnének a műtét előtt állók, ha egy helyen sok képet megnézhetnének. Elég nagy lépés ez a műtét mindenki életében, így legalább láthatnák, hogy mire számíthatnak, és könnyebben eldönthetnék, hogy bele merjenek-e vágni?

Már kevesebb, mint 4 hetem van!!! :))))

1094. Hoxa
2008. febr. 16. 18:14
Amint idő jut rá, megcsináljuk nektek is ezt a lehetőséget.
1093. anya01
2008. febr. 16. 18:11
Irtam a Hoxának egy levelet ez ügyben. Hátha kapunk segitséget, a cicisek ajánlották.
1092. anya01 (válaszként erre: 1090. - Ágikám)
2008. febr. 16. 17:56

Hát ez az. Hasplasztikás képgaléria nincsen.

A nevünknél ott van a kép is, ahol az adataink.

Vajon hogyan kell saját galériát csinálni, ahová mindannyian feltehetnénk?

Szerintem figyel minket valaki, aki mondjuk kiszurja, hogy reklámozunk:) nem segitene ebben nekünk?

1091. Klau11 (válaszként erre: 1089. - Anya01)
2008. febr. 15. 22:24

Szia Anya!

Én most meg tudtam nézni a képeidet.

Rákattintva a nevedre ott vannak.

1090. ágikám
2008. febr. 15. 20:55

Szia Anya!

Én is ezzel szenvedtem! Feltettem a képeimet a mellplasztikás képek közé, azóta egyáltalán nem tudom megnézni őket. Nem tudom, mi lehet a hiba? Kérni kellene, hogy lehessen nekünk is olyan hasplasztikás képgalériánk, ahol nem lenne mindenki számára elérhető a kép. Hogy tudod a hasplasztikás képeket megnyitni?

1089. anya01
2008. febr. 15. 20:37

Sziasztok!

Ki tudna segiteni nekem?

A képfeltöltésnél két lehetőség van kiirva. Hagyományos, vagy mellplasztika.

A fiam feltette a mellesek felirattal, most meg őket zavarja. most akkor hogy kell feltenni, hogy jó legyen?

1088. Szmandi73
2008. febr. 15. 20:24
Sziasztok! Új vagyok a fórumon, de ez a hasplasztika dolog nagyon érdekel, hamarosan nekem is aktuális lesz, csak még fogynom kell hozzá. A képeket, amiket feltesztek, hol lehet megnézni?
2008. febr. 15. 19:34

Édeseim ne izguljatok, az az 1 én vagyok!!!

Nektek már nincs matematikai esélyetek , hogy ilyen hiba előforduljon. Tehát nyugi!!!!

1086. Tünde41
2008. febr. 15. 18:54
Megkérdeztem a Dr.től, hogyan lehet az hogy valakinek asszimetrikus a műtét utáni látkép (köldök ill.a vágás körbe)? Elmagyarázta hogy kb 35-40 műtött közül előfordul 1 akinél ez a probléma merül fel. Ez abból adódik hogy az izmok a szövetek a két oldalunkon nem egyforma és a műtétnél nekik nagyon észen kell lenniük mert hiába van előre berajzolva minden a műtét során válhozhat a kép, lehet hogy az egyik oldalon több a zsír, vagy erősebbek az izmok és az már el is húzza egy kicsit az egészet. De lehetséges hogy csak akkor derül fény erre amikor a beteg feláll, és az egész pocak lefelé esik. Nem gyakori probléma de előfordulhat mondta Ő. A kérdésemre hogy lehet-e ezt úgy korrigálni, hogy az esztétikus és szép legyen? Határozottan azt mondta igen ez a beavatkozás már nem olyan nagy műtét mert csak a bőrfelszínt vágják, ezért az gyorsabban gyógyul és sokkal szebb is lesz, ezért szoktak azoknak is korrekciót csinálni akiknél a heg esetleg nem vékonyodik el idővel.
1085. ágikám (válaszként erre: 1081. - Ildiko1977)
2008. febr. 15. 17:12
Amikor én bent voltam látogatni, akkor a 3. emeleten voltak a plasztikások. Ott kétágyas, tévés szobák voltak, az ajtó mellett volt közvetlenül a fürdőszoba minden szobánál. Most a 2. emeleten kell jelentkeznem, mert a fizetősök ott vannak. Azt meg én sem tudom, hogy ott mi a helyzet?
1084. ágikám (válaszként erre: 1083. - Tünde41)
2008. febr. 15. 17:09

Örülök, hogy szimpatikus a doki, nem véletlen ajánlottam! Nekem is elég fent lesz a vágosom, bár nekem inkább kicsit lejjebb van a köldököm szerinte, de a köldök fölötti rész nálam nincs megnyúlva, ezért nem tud rajta sokat húzni.

Engem igazán szintén csak az érdekel, hogy a fürdőruci eltakarja!

Nekem is megvannak a beutalóim, csütörtökön kellene mennem vérvételre. Remélem összejön, nem olyan könnyű a munkahelyemről elszabadulni.

1083. Tünde41 (válaszként erre: 1078. - Ágikám)
2008. febr. 14. 22:19

Sziasztok!


Kelemen doktorról a véleményem a következő:

-rendkívül ápolt, jól öltözött,

-fiatal,jóképű,

-jó humorú,

-őszinte,minden kérdésemre érthető, részletes választ adott (jót és rosszat is elmodta)

-igazi finom úriember!

Egyszóval szerintem tipikus plasztikai sebész, remélem a munkája is olyan mint maga az ember!!!

A dokitól függetlenül azért még egy kicsit parázok de csak azért, mert nekem azt mondta hogy egy kicsit feljebb van a köldököm mint az átlag nőknek, ezért a vágást kicsit feljebb kell ejteni. Ezért egy pillanatra meginogtam, de ma már úgy gondolom, ahogy mondta a fehérnemű alatt lesz, akkor viszont mindent bele.

Mai napon már a háziorvosommal is találkoztam és kértem a beutalókat, tehát már azok is a táskámban vannak.

1082. ildiko1977 (válaszként erre: 1074. - Ruki)
2008. febr. 14. 10:38

Szia Ruki!

A Kelemen doktorhoz megyek. Igen, lesz segítségem, elsősorban a férjem, legalábbis remélem hogy nem pont akkor hívják majd külföldre dolgozni.. és a nagymamák is közel laknak, ők is segítenek majd.

A gyerekeim ovisok, úgyhogy majd a reggeli készülődés és az este lesz nehezebb.

2008. febr. 14. 10:24

Sziasztok!


Egyébként hány ágyas kórtermek vannak a Szent Imrében? Fürdőszobásak?

1080. Klau11
2008. febr. 13. 22:43

TOMIANYU otthon vagy már?

Remélem minden oké, gondoltam ám rád.

Kedden többször is eszembe jutottál.

Gondolom mostanra már túl vagy a nehezén.

Jobbulást kívánok!

1079. Klau11 (válaszként erre: 1059. - Ágikám)
2008. febr. 13. 22:40

Nincs bennem para egyáltalán, inkább már nagyon várom, már holnap mennék, ha lehetne.Remélem semmi nem jön közbe és hama utánna is leszek.

Köszönöm a jókívánságokat.:-)

1078. ágikám (válaszként erre: 1075. - Tünde41)
2008. febr. 13. 21:05

Szia Tünde! Már szerveződik a hasplasztikás különítmény, olvastad? Arra lettem volna kiváncsi, hogy milyennek találtad a dokit? Ugye, hogy nagyon szimpatikus? Engem meg is ismert, pedig már egy éve, hogy jártam nála. Én teljesen megbízom benne. Elmúltak végre a félelmeid? Persze egy kis para belefér :)))

Jó éjszakát, pihenjél, hosszú volt ez a nap...

1077. ágikám (válaszként erre: 1073. - Ruki)
2008. febr. 13. 21:01

Elég sok vizsgálat kell. EKG, röntgen (vagy tüdőszűrő papír, azt elég bemutatni), teljes vérvétel (vércsoporttal együtt), hasi ultrahang. Ezeket mind be kell mutatni az altatóorvosnak.

Minden műtét előtt szoktak adni egy kis koktélt, amitől vihogsz, mint a fakutya, és nem félsz semmitől. Én nem szoktam ilyent kérni, mert úgy vagyok vele, hogy ameddig kint vagyok nem bánt senki, ha meg bevisznek, akkor elaltatnak, és úgysem érzek semmit. Persze ez egyedi, lehet, hogy én egy kicsit mazohista vagyok?:)))

1076. Tünde41
2008. febr. 13. 20:49
Ja mindenkinek jó éjszakát!
1075. Tünde41 (válaszként erre: 1066. - Ágikám)
2008. febr. 13. 20:47

Sziasztok CSAJOK!!


Na végre hazaértünk, baromira fáj a fejem (még elmentünk bevásárolni ezt-azt. A gyermekeim már nagyon vártak, az elejétől a végéig mindent el kellett mesélni nekik hogy mi törtétnt a dokinál. Aztán tudod, kipakolás, elpakolás, vacsora, stb....

De mindezek ellenére nagyon fel vagyok dobódva:o) Mostantól megkezdődik a visszaszámlás!!

1074. ruki
2008. febr. 13. 20:30
SZia Ildikó! Te melyik dokihoz mész? Ugy látom te is nagyon bátor vagy. Neked lesz segitséged neked sem lesz egyszerű a három gyerek mellett. nekem is két gyerekem van egy hét és egy kettő éves. Nekem anyukámnál lesz egy hétig a kicsi a nagyobbik az pedig itthon lesz mert iskolás. Én műtét után csak két hetet tudok itthon maradni mert fodrász vagyok és a vendégeim várnak vissza. Nem egész nap fogok dolgozni hanem csak egy fél napot.
1073. ruki
2008. febr. 13. 20:10
SZia Ági! Az előbb elfelejtettem megkérdezni, hogy milyen vizsgálatokat kér mert mindenhol mást kérnek. Én a háziorvostól fogok kérni beutalót és a kórház ahol lakom itt van közel és ott akarom megcsináltatni. Műtét előtt adnak nyugtatót? Mert volt aki azt mondta, hogy adnak előtte valami kis nyugtatót. AZ nem lenne rossz mert előtte biztos ideges leszek és akkor fel megy a vérnyomásom.
1072. ruki
2008. febr. 13. 19:59
SZia Anya! Megnéztem a képeidet nagyon szép lett a hasad. Te hol csináltattad? Én a SZent Imrébe megyek ott nagyon olcsó a többihez képest, de remélem attól jól fog sikerülni.Volt aki azt mondta, hogy ez feltünően olcsó, de szerintem azért mert ez kórház és nem magánklinika. Nagyon sok jót halottam a dokikra. A nővéremnek magánklinikán csinálták egy éve nagyon elismert doki és még sem sikerült szépre.
1071. ágikám (válaszként erre: 1065. - 200a1d39d3)
2008. febr. 13. 19:45
Szia Tutu! Nem baj, ha nem vagy pesti, mások is vidékről jönnek. Gondold meg....!
1070. ágikám (válaszként erre: 1069. - Ruki)
2008. febr. 13. 19:43
Igen, egy napon műt minket a Kelemen. Én az azutáni héten szerettem volna, de az nem jó a dokinak, mert továbbképzés miatt nem lesz aki asszisztáljon a műtétnél. Szóval a húsvét előtti héten nem igazán lesz műtét. Szerintem még be fogsz férni arra a mi hetünkbe! Oké, akkor négyágyas kórtermetkérünk :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook