Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hasplasztika tapasztalatok fórum

Hasplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: hasplasztikázók képei
1054. Klau11 (válaszként erre: 1052. - Anya01)
2008. febr. 13. 14:31

:-)

Hát már mondta ő is...de ilyen veszély nem ál fen.

Remélem Te jól vagy és nincsenek gondjaid.

Jó munkát kívánok.

Puszi és óvatosan a fagyival

1053. Klau11 (válaszként erre: 1050. - Ildiko1977)
2008. febr. 13. 14:29

Köszi szépen.

Majd igyekszem készíteni újat is, és ha felraktam, írok a topikba.

Csak most mindkét picim beteg és körülöttük forog a világom most duplán.

Legjobbakat kívánom én is.

1052. anya01 (válaszként erre: 1049. - Klau11)
2008. febr. 13. 14:08

szia Klau!

Jobbulást kivánok kicsi lányodnak, szegénykémet jól elkapta...

Neked gratula a pocidhoz.

Te lány nagyon bombázó leszel, uj poci, uj cici...hm

A párod jó lesz ha szemmel tart:)

Ez persze csakk vicc volt. Nagyon szép tőle, hogy igy támogat. Biztos Ő is megérdemli, mármint az eredményt:)

Mindjárt megyek vissza dolgozni, csak hazaugrottam kicsit. Pusz

1051. anya01 (válaszként erre: 1050. - Ildiko1977)
2008. febr. 13. 14:05

szia Ildikó!

Betadin fertőtlenitő folyadék, gézlapok hozzá és tetrán kenőcs. Lehet hogy jegelni is kell, ha esetleg begyulladna.

De amikor hazamész, még semmi, mert a kórházi kötés a varratszedésig rajta marad. Addig meg sem nagyon tudod nézni, de nem is kell.

2008. febr. 13. 13:47

Sziaszok!

Lányok, én is köszönöm szépen a segítségeteket és a so-sok bíztatást!

Jó, hogy nem felkészületlenül megyek a műtétre hanem ellátva jótanácsokkal!

Még azt kérdezném, hogy a műtét után ti mivel kentétek a hasatokat? Mit vegyek a gyógyszertárba?


Klau!

Nincsen friss kép a pocidról? Szivesen megnézném!

A kislányodnak pedig jobbulást kívánok!

1049. Klau11
2008. febr. 13. 12:51

Sziasztok Lányok!

Én tegnap voltam 6 hetes kontrollon, azt mondta doki, hogy szép a hasika és lehet elkezdeni erősíteni az izmokat.

Következő és az utolsó műtétem (mellfelvarrás+ kissebbítés+korrekció) március 28-án lesz, előtte még lessz egy konzim 13-án.

Amúgy az altatás egy szuper dolog, tényleg mind a mély álom, utánna is csak aludni van kedvetek egy jó ideig. Semmi hányinger és hányás, és torokfájás sem.

Szép napot mindenkinek.

Anya, a lányomnak gennyes arcüreggyulladása van:-(

Most jöttünk a szakorvostól.

Vigyázzatok magatokra, drukkolok Nektek.

1048. 5e35dd6804 (válaszként erre: 1047. - Katicabogár44)
2008. febr. 13. 11:51
elnézést ha a varrattal kapcsolatban olyat írtam, ami megilyesztett volna bár kit is, nekem a dokim ezt így mondta, de sajnos, ha sokat és nagyot emeltek idő elött az megbosszúlja magát. Én csak erre gondoltam, és hogy ezért érdemes a gyerekek főleg a picik mellé segítséget kérni. semmi más szándékom nem volt.Hidd el nagyon szurkolok a csajoknak. Már el is tűntem a pocis forumról, sziasztok Judit
1047. katicabogár44 (válaszként erre: 1045. - Tünde41)
2008. febr. 13. 10:50

Már megérte az én " szenvedésem", mert ha nem félsz, akkor már tettem valamit valakiért.

Csak saját tapasztalatokkal lehet az ember okosabb. Hiába tanultam ezekről, könyvből az ÉRZÉST nem léehet megtanulni.

Egyébként nyugi, a belső varrat nem tud "meglazulni".Meg van az csomózva rendesen.

Csókoltatom a férjedet, és remélem, Ő fogja a legtöbbet profitálni az egészből, hiszen kap egy nagyon csinos, szép új feleséget, aki jobban fogja érezni magát a bőrében, és ha ez így lesz( márpedig így lesz!)akkor azzal ő is jobban jármint egy örök elégedetlenkedő, szomorú nővel.

Sok sikert csajok!

1046. ágikám (válaszként erre: 1045. - Tünde41)
2008. febr. 12. 21:42

Tünde! Írtam privit! Egyeztessünk!

Nagyon be vagyok sózva lányok! Ha tehetném, már vinném holnap a pizsamámat is! Amúgy én is köszönöm mindenkinek, hogy támogattatok, és tanácsokkal láttok el bennünket!

1045. Tünde41
2008. febr. 12. 21:36

KÖSZÖNJÜK A BIZTATÁST:o))))


Nagyon aranyosak vagytok, hogy így tartjátok bennünk a lelket, biztattok minket (nagy pocisokat)!!!!

Igen nagy szerepetek van abban hogy bele mertem vágni, illetve ANYA, KLAU, KATICA nektek külön, hogy a férjemet is sikerült meggyőzni! Tehát NAGYON-NAGYON KÖSZÖNÖK MINDENT!

Már nagyon várom a holnap estét, mert akkor már Ági és én már túl leszünk a konzin,és remélhetőleg megkapjuk az időpontunkat is!!

Jó éjt mindenkinek!

2008. febr. 12. 19:06

Sziasztok pocikás lányok!

Olvastam, hogy féltek az izom varrásától. Igazándiból a gyomorszájatok fog fájni, nem maga az izom. Ne féljetek tőle. Nagyon fontos, tudnotok, hogy a gyerekek mellé KELL a segítség majd!Egy részt el kell nekik magyarázni, hogy TILOS AZ UGRÁLÁS AZ ANYA KÖZELÉBEN! Ne hősködjetek, hogy birjátok, mert ha a belső varratok meglazulnak, gond lehet. Biztosan van aki szívesen segít nektek ebben?!Nagyon sok sikert kívánok nektek, és az altatás elött gondoljatok a lúrkók édes fejére, pofikájukra, akkor az ébredés vidám, kedves lesz! NO PARA!!! Hajrá csajok! Én már túl vagyok rajta és soha-soha-soha nem fogom megbánni! Bizzatok magatokban, az orvosban, és az itt fórumozók jó indulatában! Puszi nektek, és várunk vissza benneteket! Judit

1043. anya01
2008. febr. 12. 19:04

Sziasztok!

Én nem tudom, hogy nálatok milyen vizsgálatokat irtak elő, de nekem egyik nap levették a vért, másnap kész volt az eredmény. A vércsoport meghatározás biztos nem tart olyan soká. Képzeljétek el mi lenne egy balasetnél, ha ez hetekig tartana.

Hasi ultrahang nem is kellett. Tüdő, vérkép, vizelet, EKG. 2 nap alatt megvolt minden.

Azért jó, ha időben megvan, mert nekem rossz lett a potrombin eredményem (vérsürüség) és még volt egy kis idő rendbetenni, meg vérszegénységre is fény derült, igy a vasat is el tudtam kezdeni.

A vérsürüség az fontos, állitólag a tul kevés folyadékfogyasztás miatt volt nagyon sürü a vérem, ugy hogy azt javasolom Nektek, hogy a napi 2,5-3 liter folyadékot igyátok minden nap. Az különben is nagyon fontos.

Na jó készülődést kivánok, az altatástól pedig egyáltalán nem kell félni. Már olyan technikával altatnak, hogy én egyet sem köhögtem a cső miatt, és a fejem sem fájt, semmi mellékhatása nem volt. Csak igen jót aludtam a mütét után mág órákig. Meg sms-eket irtam állitólag, de erre nem emlékszem:)

1042. ildiko1977 (válaszként erre: 1039. - Timice)
2008. febr. 12. 14:01

Szia Timi!

Közben visszaolvastam a topikban, és most látom, hogy téged nem is a Szent Imrében fognak műteni ugye? Akkor mégsem találkozunk...

1041. ildiko1977 (válaszként erre: 1039. - Timice)
2008. febr. 12. 12:43

Szia Timice!

Igen, én is nagyon sokat gondolok a műtétre!

Én 12-én fekszem be, akkor te már túl leszel a műtéten:)Jó lesz majd találkozni!

Olvastam, hogy neked is lesz izomvarrás.. Nekem is, félek is tőle...meg úgy összességében az egész műtéttől, és az altatástól is nagyon, mert még sosem altattak..

Te már voltál valamilyen vizsgálaton? Én még csak most készülök a háziorvosomhoz, hogy írja meg a betutalókat.

Az emelgetéssel én is gondban leszek, nekem 3 gyerkőcöm van, egy öt éves kislányom, és a három éves ikerfiaim. Nehéz lesz nekik megmondani, hogy ne játszanak rajtam, ne ugráljanak a hasamon stb...

1040. timice (válaszként erre: 970. - Klau11)
2008. febr. 11. 20:33

Szia Klau!

Igen a doki mondta, hogy ha az izmok varrására is sor kerül akkor 3 hónapig 5 kilónál nehezebb dolgot nem lehet cipelni, mert akkor az izmok nem tudnak rendesen igazodni egymás mellé. A gyógyulás is hosszadalmasabb igy. A sportolás is ennyi idő után ajánlott.

Egyébként én sem tudom, hogy mi lesz 3 hónapig. A kisfiam csak 1 éves, majd leköltözünk a földre, ott ölelgetem... de attól tartok, hogy ezt a hosszú időszakot én sem fogom tudni betartani.

1039. timice (válaszként erre: 972. - Ildiko1977)
2008. febr. 11. 20:25

Szia Ildikó!

Én március 11-én megyek. Már nagyon izgulok... Legalább tudjuk egymást lelkileg támogatni az elején, a nehéz időszakban. Azt kell túlélni... utána pedig csak élvezni az eredményt. Ez ad erőt nekem is.

Néha olyan távolinak tűnik az időpont.. aztán mikor lapozgatom a naptárat, akkor rádöbbenek, hogy mindjárt itt van a nagy nap. Nemsokára szépek leszünk!!:))

1038. ágikám (válaszként erre: 1037. - Tünde41)
2008. febr. 11. 20:07

Jó dolog az az altatás! Elalszol, aztán mire felkelsz, már túl is vagy rajta! Szerintem szuper dolog.

Ez a vérvétel dolog tényleg vicces! Szerintem próbáld meg a dokit szerdán megkérdezni, nincs-e lehetőség arra, hogy esetleg itt a kórházban megcsinálják? Gondolom tüdőszűrésről van papírod, azzal nem kell foglalkozni. A hasi ultrahang is olyan, hogy előre kell időpontot kérni, nem úgy van, hogy csak odamész. A vérvételt viszont időben el kell végeztetni, mert a vércsoport vizsgálat eredménye vagy 2-3 hét. Legalábbis nálunk ezt mondták.

1037. Tünde41 (válaszként erre: 1027. - Katicabogár44)
2008. febr. 11. 19:38

Helló Mindenkinek!

I.Katica ezt a neten olvastam, mégpedig egy doki írta ha lenne időm megkeresném. A hízást még értem, de a fogyással mi a gond?

II.A vérvételt tegnap mondta egy ismerősöm, aki teljesen fel volt háborodva, mert kb 50km re lévő kórházba mentek vérvételre, mert nekik nagyon sürgős volt!!!! Ez sokkal több mint gyalázat.ugyanakkor a kórházat egyfolytában felújítják, kérdem én MINEK???

Na minden esetre(ha tényleg igy is van) ez a dolog engem nem fog megállítani:)

III.Az altatást azért kérdeztem mert amikor 2006-ban műtöttek akkor epidurálisan tették, mégis végigaludtam az egészet. Én nem értek az orvosi dolgokhoz, de adtak valamit ami nagyon kiütött, viszont a műtét után úgy fájt a fejem, hogy azt hittem beleőrülök, nem is jöhettem haza miatta (azt mondták vannak akiknek az epidurális érzéstelenítés ezt váltja ki. Ezért érdekelt az altatás, mert bár a mútét nem volt kibírhatatlan de a fejfájás az igen!!!

1036. ágikám
2008. febr. 11. 19:32
Lányok! Szerintem nagyon szuper dolog, hogy így ismeretlenül is ismerősök lehetünk! Mindannyian örülhetünk, hogy nem csak kétes információk alapján, hanem pontos és részletes beszámolókra alapozva tudunk dönteni olyan dologról, amit, valljuk be őszintén, nem sokan vállalnak be. Lehet, hogy sokunk kizárólag azért mert belevágni, mert látja, hogy igenis meg lehet csinálni, tűrni, akarni, szenvedni kell érte, de nem lehetetlen. Még előtte vagyok, de biztosan érzem, hogy semmi meglepetés nem érhet, mindenre fel vagyok készülve, ezért is van, hogy egyáltalán nem félek tőle. Köszönöm mindnekinek!:)))
1035. ágikám (válaszként erre: 1032. - Anya01)
2008. febr. 11. 19:25

Szia Anya!

Köszönöm szépen, nem baj, hogy csak most, megoldom! Annak örülök, hogy teljes intenzitással tudsz dolgozni, és már el is felejtetted a műtétet! Jó Neked, hogy bármit felvehetsz! Annyira be vagyok sózva, hogy azt el sem tudom mondani! Erősítek ezerrel, van még kb. 5 hetem, addig rendbe akarom szedni a testem. Holnapután megtudom a pontos dátumot!

1034. Klau11
2008. febr. 11. 19:09

Én is már várom a tavaszt, vásároltam műtét óta jó pár szuper rucit, azt hiszem a párom meg fog őrülni, már most sem bírok vele:-)))

Anya, Te is jól legyél és sikeres üzleteléást, remélem nyáron sikerül összehoznunk egy fagyinyalogatós találkát.

Puncsosat kérni fogok biztos.:-D

Tomianyu, nyugalom, minden oké lessz.

Puszi és szép álmokat mindenkinek.

2008. febr. 11. 18:52

Na ezért vagyok még mindíg itt!!!!

Aranyosak vagytok.Örülök, hogy anya kikiáltotta a tavaszt. A mi városunkban én szoktam legelőször fagyit nyalni, ha rá fagy is a kezem, nekem az már tavasz.Nagyon várom már a jóidőt, mert van egy csomó rucim, amiben villogni fogok baba testemmel!

Hamarosan Ti is így tesztek majd !

1032. anya01
2008. febr. 11. 18:03

Sziasztok!

Klauhoz csatlakozva én is köszönöm Neked Katica, hogy ilyen aranyosan segitesz a szépülni vágyóknak, szerintem Te tudod a legokosabban megfogalmazni mindazt amit mi is mondanánk Nekik.

Kicsi Klau vigyázz magadra, a gyerekenek pedig jobbulást kivánok. Ez az időjárás az oka ennek a sok betegségnek.

Én mindenesetre döntöttem: vége a télnek!!!!!!!!!!!

Csináltam fagyit, és fogyott is:):)

Nemsokára itt a husvét, nekem a télapó hozta az uj pocimat:) Megy az idő.

Ágikám postzáztam a rucit, bocsi hogy csak most.

Remélem még időben megkapod, hogy megmutathasd a dokinak.

Na sietek , mert még csak most értem haza a melóból és még nem csináltam itthon semmit.

Később még elolvaslak Benneteket.

1031. Klau11 (válaszként erre: 1028. - Katicabogár44)
2008. febr. 11. 16:25

Szia Katica!


Én is úgy vagyok vele:-)

A műtét utáni időszak már csak olyan mind egy álom lett volna.

És, igen rengetegen lettünk, ha már Te nem látod át a helyzetet, akkor én mit mondjak?

Adtam egty pár privát tanácsot, véleményt, és azon kívül alíg valami...

Pöfi valahogy nem tér vissza közénk:-(

Remélem hullahoppozik ezerrel:-)

Én is már szeretnék, csak még nem merek.

Anya is el van foglalva, nekem még a csemetéim körül forog a világ.

Kisiskolásommal szorzótáblával kínlodok most, kispasim beteg, háztartás, balett,vásárlás, főzés, és egész nap egyedül mert apa estig dolgozik.

Néha tele van a ... mindennel.

De már mindent könnyebben csinálok/mozgok, a lehajolásban már csak a haskötő gátol és nem a lógó csúnya hasam, és ez életkedvvel tölt el, akármilyen nehéz is néha.

Nagyon jó hogy itt vagy minden nap a lányoknak és ha este rá érek elolvasni mi zajlott le, akkor újra és újra megcsodállak, mennyi lelkierőt és

támaszt nyújtasz nekik.

Nagyon aranyos vagy.:-)

1030. ildiko1977 (válaszként erre: 1019. - Tomianyu)
2008. febr. 11. 11:19

Tomianyu!

Én is drukkolok neked nagyon, sok sikert a műtéthez!

1029. ildiko1977 (válaszként erre: 1024. - Ruki)
2008. febr. 11. 11:01

Szia Ruki,

igen, március 13-án fog műteni. Személyesen csak egyszer találkoztam vele, szerintem is nagyon szimpatikus, kedves orvos. Igazából én egy másik hasplasztikás fórumban olvasgatva hallottam róla, és láttam képeket is a munkáiról. Januárban lett volna igazából a műtétem, de sajos el kellett halasztanom, viszont remélem ez most már összejön.

2008. febr. 11. 08:04
Hihetetlen Klau, hogy már 6 hetes vagy, szinte most volt. Mégis olyan távoli. Én már csak kívűlállóként gondolok az egészre, mert már csak nagyon ritkán foglalkozom azzal, hogy műtét volt. Ha nem jönnék erre a fórumra, már el is felejtettem volna. De ezt a kis csapatot úgy összekovácsolta a közös probléma, hogy hiányoznátok! Igaz mostanában annyi új tag van( Hál'Istennek!), hogy néha már nem is tudom, kivel mi történik.
1027. katicabogár44 (válaszként erre: 1017. - Tünde41)
2008. febr. 11. 07:57

I.Nem arról van szó, hogy nem szabad hízni, szerintem ilyet sehol nem mondanak. De amikor az ember egy vagyonért megcsináltatja a hasát, biztosan jobban vigyáz majd rá. Másrészt pedig jó hír a dologban, hogy az az elnyúlt nyavalya a hasadon már FESZES, és még egy kis plusz sem úgy néz ki rajta, mint előtte.

II. Ne bírom elképzelni a havonta 1x vérvételt. Akkor menj a háziorvosodhoz. Milyen kórház az elfekvő?Az akut betegeknek nem lehet 1 hónapot várni, tehát biztos van abban valami stikli.

III.Ha javasolhatom a finomabb lelkű előtte lévőknek az altatást, mert ami egy műtét alatt elhangzik, és történik, azt egy laikus nem könnyen viseli.Én személyszerint nem akartam tudni az egész herce-hurcáról. Elaltattak, felébredtem, túl voltam rajta. Erről elég ennyit tudni.

1026. Klau11 (válaszként erre: 1015. - Anya01)
2008. febr. 11. 07:44

Szia Anya!

Jó hogy itt vagy megint.:-)

Látom nagyon el vagy foglalva, de megértem, biztos nagyon is szereted a munkádat.

Szuper hogy jól érzed magad és bírod a hajtást.

Én is jól vagyok, most már dolgozgatok a fenék és combizmokon, hasival még várok holnapig, ugyanis megyek du. az orvoshoz 6 hetes pocikontrollra.

Megpróbállom megbeszélni vele már a másik műtét időpontját.

A sem szépen helyre jött, nagyon örülök.

Legjobban az zavar, hogy a gyerekek egyfolytában betegek, úgy néz ki, megint fog kelleni mennem mindkettővel dokihoz..

Na megyek, ébredezik a kispasim.

Puszi és sok sikert.

1025. annesz
2008. febr. 11. 07:41
Tomianyu! Szorítok, hogy minden OK legyen!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook