Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hasizomgyakorlatok fitlabdával fórum

Hasizomgyakorlatok fitlabdával (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hasizomgyakorlatok fitlabdával

2009. jún. 2. 08:59
Sziasztok, nekem is van fitlabdám, és mivel jön a nyár szükségem volna videóra is hozzá! Nem tudna valaki ingyen letölthető fitball videót valahonnan???
15. Emib (válaszként erre: 14. - B5d656122d)
2009. ápr. 6. 19:42
szia. irtam privit.
14. b5d656122d (válaszként erre: 13. - Emib)
2009. ápr. 3. 13:15

Szia!

Engem érdekelne ez a zsírégetős program.Mennyiért adnád?

13. Emib (válaszként erre: 12. - Virkina)
2009. ápr. 2. 08:24

szio. csak most találtam erre a fórumra. én nem rég vettem fitlabdát, és van hozzá pár dvd-m is. ez a happyday ez kifejezetten fitlabdás? nekem megvan a zsírégető. még csak a kezdő szinteket csinálom, de elég élvezetes, bár az én ritmusérzékemmel...:) de van hozzá angol zsírégetom is, meg van pilates is több fajta is.

ha érdekel, irj akár privibe és cserélgethetunk is. ajánlom mindenkinek amugy. ez a zsírégetős kifejezetten pörgősebb, végülis aerobik, ugyhogy akinek az volt vele a baja, hogy lassu és uncsi, az próbálja a zsírégetővel! írjatok ha kell, én ugyis felmásoltam a vinyómra, ugyhogy eladó is lehet akár, bár erre eddig nem is gondoltam!:)

üdv Emi

2009. febr. 1. 18:59
megvettem a happy day dvd- amit fitt labdával csinlok minden nap. valami elképesztő jó, és imádom.aki tornázni akar annak javaslom. most ha kapok fizut, megveszem ugyan ott a zsírégető dvd-is. ha van olyan jó mint a happy díj már megérte.
2008. szept. 2. 21:44
Én vettem egyet, h a gép elött ülök majd, de ugyan ugy fáj a nyakam. :(
10. vica cica (válaszként erre: 4. - Belakt)
2008. júl. 27. 16:52

Nekem nagyon sok betegségem van/gerinc-csipő-váll/és igen jó a labda.Félek gerinc sérvem miatt,de használom.Tedd a lábdát a hátad és az ágy közé,ezzel megkönyited az előre hajlást és még seitségedre is van.

Majd írd meg,hogy bevált vagy sem.

2008. júl. 24. 17:08
Nekem is van labdám és van hozzá DVD FIT LABDA Jóga gyakorlatok kezdőknek és igzán nagyon jó.
2008. júl. 16. 11:26
Tegnap elővettem a fitlabdám, és 70 felülést csináltam is rajta, igaz, semmi utóhatást nem érzek. De a gerincemnek nagyon jó!!
2008. júl. 15. 21:33

Nekem is van fitlabdám! Fönt magasan a szekrény tetején, szerintem már poros is. Pedig elég jó rajta izegni-mozogni, csak uncsi. A hátfájásom miatt vettem orvosi tanácsra. Nekem inkább a gyors, lendületes mozgások jönnek be. Pl. bicikli, görkori, sí, korcsolya, még az úszás is, amivel lehet repeszteni, suhanni. Csak futni ne kelljen, abba megfulladok.

Tehát holnap előveszem, megmosom a labdámat. Mindent bele!

6. Margitnéni (válaszként erre: 4. - Belakt)
2008. júl. 11. 13:55

Szerintem én is pont így járnék vele! Kell ehhez a labdához egy kis alap edzettség.

"Fénykoromban" rengeteget kínoztam magam a tornával, medicinrollerrel edzettem a pocakom, reggelente futottam, suli után úszni mentem. Az ég világon semmit nem ért, ráadásul még csak jól sem éreztem magam, mindig kínszenvedésnek éltem meg a mozgást.

2008. júl. 11. 12:37
tényleg jó, én is csináltam egyidőben de aztán abbamaradt. De most ezen felbuzdulva újrakezdem. Az utolsó gyakorlatot még nem csináltam, nagyon hasznosnak tünik.
2008. júl. 11. 11:44
Nekem van fitlabdám, de nem használom, mert a második használatkor túlságosan ráfeküdtem és hátra gurultam vele, a kezem, hátam szépen beütöttem a falba. Hogy lehetne kezdőknek "biztonságosan" tornázni vele?
2008. júl. 11. 07:04
Ez nagyon tetszik, meg azoknak is jó, kinek fáj a térdük.
2008. júl. 10. 21:12
Nem, hogy nemsoká, de itt a nyár! Na mindegy, örülök a gyakorlatoknak, majd ha hazajöttem a nyaralásból. Addig is marad a hasnál szorítósabb fürdőruci, vagy max. terhesnek néznek. Az sem rossz, ha épp utazom:DDD
1. Hoxa
2008. júl. 10. 17:03
A testmozgás nagyon fontos dolog az egészségünk -- és nem utolsósorban a szépségünk szempontjából hiszen a túlsúlyt és a legtöbb betegséget a mozgáshiány és a helytelen életmód okozza. Ha naponta elvégzünk pár tornagyakorlatot, mindjárt frissebbnek fogjuk érezni magunkat testileg-lelkileg egyaránt.

Ugrás a teljes írásra: Hasizomgyakorlatok fitlabdával

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook