Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hasból fogyni hatékonyan!? fórum

Hasból fogyni hatékonyan!? (beszélgetős fórum)


2013. febr. 28. 20:13
Gondolom, nem csak én, hanem más is először az arcáról, melléről fogy és utojára a hasáról.Na most én nem akarok megint nyúzott arcú lenni, akkor inkább tartsam meg a hasam?(nem nagy,kb 5 kg-t szeretnék leadni)
10. Rika1 (válaszként erre: 8. - Briguska)
2009. szept. 17. 16:54
privi:)) Végül is mindegyik sportról szól. De kifejezetten az egyesbe és a harmadikba található a hasról.Be is mutatják!:)
9. Rika1 (válaszként erre: 8. - Briguska)
2009. szept. 17. 15:54

egy pill:))..megnézem melyiken van pontosan.

Különben a Rika1 naplója fejlécébe találsz, úgy közép tájon egy kis videót ami ugrál. Alá van írva, hogy mozgás.info Na ezek közül az egyikbe egy eddző elmondja, hogy tulajdonképpen hogyan is fogy a has és be is mutatják a gyakorlatot.

Most a Czanik legújabb dvd -jén is van egy ilyen gyakorlat sor, kipróbáltam, és bizony elég keményen megdolgoztatja.

Mindjárt megnézem pontosan melyikbe van ez a klipp részlet.

8. Briguska (válaszként erre: 6. - Rika1)
2009. szept. 17. 15:29
Rika1! kicsit pontosabban leírnád hol találom azt a filmet, nem teljesen tudtam elmenni rajta! :)
2009. szept. 17. 15:25
Aranyosak vagytok! én is valahogy így gondoltam!
2009. szept. 17. 15:16

Én is azt tudom mondani, hogy csak diéta és mozgás. De van egy filmem a napló fejlécbe mozgás.hu adta ki. Ott most meglehet nézni mit ajánlanak rá. a 4. számuba van:)) Kicsit kemény..,de hatásos. Különben ajánlani tudom a capoeira aerobikot..Czanik: Hasburning

Saját tapasztalat:))

2009. szept. 17. 15:12
Saját tapasztalat: a megfontolt étkezés mellett én csak akkor fogyok,ha tornázom is. Felülés és lábemelés ami nekem bejött. De felülésnél figyelj rán, hogy a tarkóra tett kezed ne ráncigálja a nyakad.
4. v.csilla (válaszként erre: 1. - Briguska)
2009. szept. 17. 15:12

Szia!


Én úgy fogytam le, hogy napi szinten tekertem a tréneremet. Ment le a hasmból is, de a nem volt rá teljesen hatékony, ezért megvetem Rubint R. 20 perc önmagadésrt dvd-t és abból a 20 perces hasizmot csináltam még napi szinten.

az étkezésnél meg oda kell figyelni, hogy kevés, szénhidrát, és a torna inkább reggel éh gyomorra történjen, mert akkor a tornával a zsírt kezdet el lebontani, nem pedig a bevitt szénhidrátot hasznosítani.

2009. szept. 17. 15:12
Csak hasonlót tudok írni, nincs helyi fogyás. Egész tested fogy, ha fogysz. Bármilyen varázsszert találsz, ne higgy neki, diéta, sporttal kiegészítve, és onnan is menni fog.
2009. szept. 17. 15:10

Sajnos nincs helyi fogyás.Diétával tudod eltüntetni a hasadról a felesleget plusz mozgás.orvosAneten.hu

itt ki tudod számolni hány kalóriát ehetsz egy nap és mennyi kell a fogyáshoz!Sok sikert!:)

2009. szept. 17. 15:08
Hahóó! A tapasztaltabb fogyisoktól kérdezném, milyen módszerekkel lehet hasból "jól" fogyni? Torna, táplálkozás...minden érdekel. Várom javaslataitokat :) előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook