Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hasból fogyni!!!! fórum

Hasból fogyni!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
124. Tavasz51 (válaszként erre: 123. - Gato)
2011. nov. 8. 06:34

Nem sok sikerrel fogy nekem sem a hastáji zsír, de mindenképp azt tanácsolom, hogy változtasd meg az evési szokásaidat.

Reggel egyél rendesen,na meg ebédet is, a vacsi viszont 6 körül és az is valami könnyű kaja legyen.

Hormonproblémás vagyok, ezzel a módszerrel szinten tudom tartani a súlyom, van, hogy 1-2 kiló le is megy, persze, ha este bűnözöm akkor hamar vissza ugrik az a pár kiló.

Nálam ez úgy megy reggel eszem kenyérfélét, de. gyümi, ebéd rendesen, persze semmi kenyér, du gyümi este, párolt vagy friss zöldség, hússal, hallal vagy sajttal.


Nekem van egy elliptikus trélerem azt nagyon szeretem, ott kímélve vannak az ízületek, de mégis van mozgás.


Remélem segítettem. Szép napot!

123. Gato
2011. okt. 11. 08:05

Rajtam van 4-5-6 kiló felesleg, pocaktájon, ami nagyon elkezdett zavarni. Ülő munkát végzek és nálam a mozgás kimerül a napi 20 perces sétában. (néha több)

Próbálkoztam tornával, de az ízületeim sajnos nem a legjobban. Anno, mikor még rendszeresen mozogtam (tornaóra, legalább heti 3), akkor is megvoltak ezek az ízületi hülyeségeim, de most még rosszabb. Plusz mellben erős vagyok, ami igencsak akadályoz. Próbálkoztam futni, kocogni, de fáj, illetve idegesít a dolog, plusz irtó hülyén nézek ki, ahogy ugrándoznak ott elől. És még a jól tartó melltartóban is. :(

Úgyhogy marad a 4 fal közötti mozgás. Megint próbálkozom ezekkel a felülésekkel meg lábemelgetésekkel. Tényleg nem akarok sokat fogyni, csak legalább 4 kilót, attól már jobban érezném magam.


Van valami tuti tippetek az étrendre? Az ilyen számolgatást már most kizárom, nekem erre se kedvem, se energiám. Próbálkozok naponta többször enni keveset, de van, hogy egyszerűen nem vagyok éhes, úgy érzem, visszajön, ha lenyelem, így nem eszem. Estére viszont szédelgek és a fejem fáj úgyhogy muszáj enni. :( Nehéz, nehéz. :(

122. Tavasz51 (válaszként erre: 120. - Kriszti020)
2011. júl. 12. 12:39
Azt hiszem nagyon sokunknak ez a legnagyobb problémája. Ezt a cikket olvasd el ott találhatsz megoldást, vagyis én bízom benne! A méret a lényeg?! itt a Hoxán van.
121. Cucicsillag (válaszként erre: 120. - Kriszti020)
2011. júl. 8. 09:14

Alsó hasizom gyakorlatokkal, pl. hanyatt fekszel, kezeidet berakod a popsi alá és felemeled a lábakat merőlegesen (keresztbe nem teszed) és mintha rúgnál föl az égbe:o)

Mondjuk elsőre 4x 8-szor.

Ezt nem is tudom hogy lehet leírni...

Azon a tájékon elég makacs a zsír, bizti a petefészkeket védelmezi:o)

2011. júl. 7. 18:34

Sziasztok

Lécci adjatok tippeket.

A hasam alsó része elég széles.Szülés után valahogy ott több megmaradt mint máshoz.

Diétázok de onnan nem nagyon akar eltűnni.

Milyen módszerrel tudnák rásegíteni a lefaragására?

2011. júl. 5. 13:01
találtam egy másik jót is! beírod a gugliba,hogy 8 perc hasizom és kidobja. Az is nagyon frankó torna:)
118. Tavasz51 (válaszként erre: 117. - Cucicsillag)
2011. jún. 5. 19:52
Köszi a tippet!
2011. jún. 3. 20:39

Amit még hozzátennék, a Baucsek Norbi féle hasizom edzésben van olyan, amit mi, a lányokkal csak úgy hívunk, hogy "kicsi gombóc".

Hanyattfekvés, kéz a tarkón , lábak merőlegesen a talajhoz képest, és akkor picikére összehúzod magad, térd-könyök összeér.

Minden egyes gombóc után eredeti kiindulópont, tehát a lábadat is fölnyújtod és vissza.

Érdemes mindent beleadni,mint egy kis "gombóc" és préselni, feszíteni, nagyon hatásos...

Ja, és gáááz, de legalább gerinckímélő.

Hajrá mindenkinek!!!

2011. jún. 3. 20:33

ez a 8 perces nagyon bejön!

Próbálja ki, aki még nem tette volna meg.

Köszi a tippet:o)

115. Tavasz51 (válaszként erre: 113. - Angellesmera)
2011. jún. 3. 07:00
Ez teljesen így van! Kis eredmény is eredmény. Na meg a felülés,teljesen kikészíti a derekat, legalábbis ha nem jól csinálja valaki. A hasprés meg tényleg szerintem eredményesebb.Az egészhez hozzátartozik még,hogy kardió nélkül tényleg nem sok hatása van sajnos.Ezzel én is tisztába vagyok, de mostanában erre se időm, se energián nincs.
114. Tavasz51 (válaszként erre: 113. - Angellesmera)
2011. jún. 3. 07:00
Ez teljesen így van! Kis eredmény is eredmény. Na meg a felülés,teljesen kikészíti a derekat, legalábbis ha nem jól csinálja valaki. A hasprés meg tényleg szerintem eredményesebb.Az egészhez hozzátartozik még,hogy kardió nélkül tényleg nem sok hatása van sajnos.Ezzel én is tisztába vagyok, de mostanában erre se időm, se energián nincs.
113. Angellesmera (válaszként erre: 112. - 00f5915a1b)
2011. jún. 2. 13:10
Igen az a hasprés :) ha először kettő megy akkor kettő megy, nem azt kell nézni, hogy más megcsinál százat, mert mindig az a siker ha a saját képességeinket múljuk felül, ezt kell megcélozni! Hajrá a kudarc meg csak ösztönözzön :) én így élek legalábbis ;)
112. 00f5915a1b (válaszként erre: 111. - Angellesmera)
2011. jún. 1. 19:28
A hasprés az, amikor nem ülsz fel teljesen csak egy picit megemeled magad, ugye? Bár nekem az se megy. :D
111. Angellesmera (válaszként erre: 110. - 00f5915a1b)
2011. jún. 1. 19:27
Ebben a nyolcperces tornában inkább hasprést nyomnak, ami nekem a hátam miatt jobb mint a felülés, és úgy érzem sokkal több izmot mozgat meg mint a felülés...amúgy nem tudom mert nem vagyok zseni anatómiából csak érzem :D:D:D
110. 00f5915a1b (válaszként erre: 109. - Angellesmera)
2011. jún. 1. 19:22
Én egy felülést nem tudok összehozni, más se nagyon menne, úgyhogy hiszek neked. :D
109. Angellesmera (válaszként erre: 108. - 00f5915a1b)
2011. jún. 1. 19:22
Aham nem sok mi...na próbáld végig nyomni ahogy ők a videóban nekem egy hét után sikerült, azelőtt folyamatosan növelni kellett, először csak a felét bírtam, azt is nyögvenyelősen, de most már megy :D a rossz hír az hogy eddig még nem látok különbséget tényleg futni kell sokat, de azért nem hagyom abba :)
108. 00f5915a1b (válaszként erre: 106. - Tavasz51)
2011. jún. 1. 19:13
hm, 8 perc az nem sok:)
107. Tavasz51 (válaszként erre: 104. - Anda83)
2011. máj. 31. 06:42

Gratulálok az eredményeidhez. Tudod régen futó voltam, sajnos a jobb lábamban és a bokámban roncsolt az ízület, így semmi olyan nem jöhet szóba ami túlterheli.

gyaloglás az jó, de aki naponta szinte 8 órát ezt csinálja akkor utána már nem erre vágyok.

106. Tavasz51 (válaszként erre: 101. - Dodika89)
2011. máj. 31. 06:36
tegnap még működött, kipróbáltam, ezt nézd meg: [link] ha így sem működik a keresőbe csak írd be, hogy "8 perces torna" remélem segítettem.
105. 00f5915a1b (válaszként erre: 104. - Anda83)
2011. máj. 30. 21:51
Régebben én is mindig futottam. Szerettem is futni. Most már nem nagyon megy. De ha lefogyok addig, hogy ne okozzon problémát a futás, akkor megint el fogom kezdeni.
104. Anda83
2011. máj. 30. 21:41

Eleinte csak gyalogoltam hegymenetnek. Amúgy jó zenéket felpakolok mp3-ra, és a végeredményről álmodozom, ez segít kitartani:) Az első fogyásnál amúgy is edzettem, csak előtte 10 perc futás volt, 20 perc taposógép (na, ez nem változtatott a formámon semmit:) és végül ezt alakítottam át gyaloglássá, majd feles lett a futással, a végén 90% futás, 10 meg gyaloglás lett. Akkor 4x 1 óra volt, most 4x45 perc inkább, ha belefér, és van kedvem is, akkor 5x. MIndezt 2,5 év kihagyás után... na jó, ez is fokozatosan lett, először 2 kis kört futottam, majd 3, utána 4, majd átmentem nagy körre, és most abból 3. Nemrég költöztünk, szerencsére van egy erdő mellettünk, így ott szoktam futni, itt nem olyan unalmas, mint teremben, mondjuk ősszel még nem tudom, mi lesz, mert hidegben nem megyek ki:))

MOst azért volt meg a lelkesedés, és tart is, mert megvolt a korábbi tapasztalat, hogy igenis hat. 3 hét után kezdett változni valami, akkor még semmi súly, csak 1-2 centi, majd kb 5 hétnél kezdett látszani jobban formára. MOndjuk kb. az első hónap alatt nem sok látszik, szerintem ekkor adják fel sokan, hogy mennyi futás, és semmi eredmény, de ekkor hirtelen beindul. (legalábbis nekem így volt. Meg ha nagyobb a felesleg, gondolom, jobban is olvadnak lefelé a számok)

Már annyira nem utálok futni, de észrevettem, ha több napot kihagyok, utána megint nagyon nehezen veszem rá magam. Jobb, ha 2 napnál több nem marad ki:)

Hajrá, hidd el , tutira lesz eredmény, csak az első hónap nehéz, aztán látványos lesz, ami motivál!

103. maciméz (válaszként erre: 102. - Anda83)
2011. máj. 30. 21:27
Gratula! Nagyon szép eredmény, főleg ha azt nézem, hogy utáltál futni. Hogy vetted rá magad? Én is utálok, de amiket leírtál, megerősíti eddigi tapasztalataimat a futással és futókkal kapcsolatban, uh muszáj lesz rávennem magam. Hogy osztod el a heti 4 órát? 4 alkalom?
102. Anda83
2011. máj. 30. 20:30

Sziasztok!


Szeretnék ellentmondani az előttem szólóknak, miszerint 70% a kaja, 30% a mozgás aránya a fogyásban.

Nekem nem így volt, 3 hónap alatt csak mozgással leadtam az összes feleslegemet anno (7 kilót) semmit nem variáltam a kajával, annyi, hogy heti 4 órát futottam. Iszonyat nehéz volt az elején rávenni magam, mert alapjáraton utálok futni:)

De meg kell hagyni, nagyon hatásos, mindenhol izmos, feszes és vékony lettem. Amúgy irodai melót végeztem, minden délben a belvárosban kajáltuk magunkat degeszre a kolléganőimmel (palacsintázó, meki, kifőzdék, kávéházi menük, ilyesmi)

MIután végre elértem, amit akartam, persze terhes lettem :D

Futást abbahagytam, +14 kiló feljött a végére, a lustaság elhatalmasodott, így megint lett az a plusz 5 kiló a kívánt súlyomra. Most tavasszal meguntam, megint elkezdtem futni, 2 hónap alatt lement az 5 kiló, pedig tényleg nem variálok a kajával, eszek, amit látok.

Próbáltam anno biciklivel fogyni, semmi, taposógép, hetente 4x1 óra, semmi, személyi edző, étrend, minimális változás, aerobic egy éven keresztül keményen, az se használt, csak és kizárólag a futás.

Most pont ugyanannyi vagyok súlyra, mint szülés előtt, bár még akarok kicsit feszesíteni. Akkor a hasam teljesen lapos volt, befeszítve halványan látszottak az izmok, mondjuk kockásat direkt nem akartam, nőn nem tetszik:) Most csak lapos, megint látni akarom befeszítve az izmot, szerintem még egy hónap kelleni fog.

AKi nem bír futni, futógépen közepes emelkedőn 6 km-es sebességgel gyalogoljon, pont ugyanolyan hatásos, én is azzal kezdtem.

Ja, próbáltam én anno fogyiport, zsírégető tablettát a barátnőmmel, majd kiesett a szívünk tőle, almaecetezést, csak gyümölcs-zöldségevést, ezerféle diétát, toltuk a salátát hónapokig, de eredmény nem volt. MOst azt eszek, amit akarok, annyi, hogy este 8 után nem. Általában:) Ez az összes szabályom. Na meg az édességet leredukáltam, de nem megszüntettem. Arra kellett rájönnöm, az összes segítő módszer, kalóriaszámolgatás, blabla semmit nem ér, ha nincs meg az igazi elhatározás, és tennivágyás. Sok sikert:)


Ja, és a felülésektől nem lesz lapos a has, ha van rajta zsír, mert csak az izom fog befeszesedni, de a zsír nem fog leégni ettől róla, szóval semmi látható eredménye nem lesz. Annyi talán, hogy erősen befeszítve saját magunknak érezzük, hogy keményebb, de más nem fogja a kis irharétegen keresztül:))

101. dodika89 (válaszként erre: 100. - Tavasz51)
2011. máj. 30. 20:06

Ez a link sajna nem található! Megtudom nézni valahol máshol esetleg?

Ne túlozzunk azzal a szóval, hogy "edzett"...ugyanis ellustultam és alig bírom a mozgást! De nem szabad feladnom! :)

100. Tavasz51 (válaszként erre: 99. - Dodika89)
2011. máj. 30. 19:59

Ezt ajánlom Neked!

[link]

Szerintem biztos lesz látható eredménye, mivel amúgy is edzett vagy.

2011. máj. 30. 19:33

Sziasztok!


Én két hete lejjebb adtam a kaját, és semmi csokiii! 2 éve élek Angliában és azóta feljött közel 8 kiló. Most olyan 64-65 körül lehetek, 165 cm magas vagyok. Igazából örültem is ennek a hízásnak, hisz kiutazásom előtt rendszeresen kézilabdáztam heti négy alkalommal 2 órás edzések...de mióta idekint élek rám jöttek a kilók. Fogamzásgátló tabit is szedek, talán az is rátesz a lapátra. Valójában a pocimmal van a gond, popsim és combommal meg vagyok elégedve, hisz korábban elég vékonyka voltam...de ez a has megőrjít, már félek felvenni egy passzos felsőt,mert igen!!! Ott, látszik a hurka! Na és bikiniben sem érzem jól magam! Csinálok napi 2x50 felülést, homorítok és még fekvőtámaszt is beiktatok! Szerintetek lesz valami eredmény? Mert eddig semmi! :o

2011. máj. 30. 17:24

Azt nem értem, miért kell szépíteni a súlyt? Úgyis mindenkinek magának kell megküzdeni vele, ha meg nem igazat ír, vagy mond akkor csak ámítja saját magát és másokat is, az esetleges gyors fogyásával. Nem értem ez miért jó?

Senki nem csinálja meg egyikünk helyett sem a napi kitűzött célt ami a fogyáshoz és jó közérzethez kell.

Nekem mindenki azt mondja miből akarsz fogyni, nem is vagy kövér? De saját magam szerint kicsit elmozdultam a túlsúly felé és ha most nem állítom meg akkor később nagyon nehéz lesz visszafordítani, de nemigazán értenek meg sokan.

162 centimhez 70 kiló vagyok, persze mások szerint is izmos, de deréktájon már hurkásodom. na meg comb,kar is kezd kicsit vastagodni. Összességében még nem borzasztó, de nekem már sok.

97. e4dadbdc0e (válaszként erre: 93. - D96c93fb52)
2011. máj. 30. 16:37

Tunka! Miért hazudtad azt a Balek ducis topikban, hogy csak 78 kiló vagy, mikor a többiek hihetetlenkedtek a képeid alapján, és azt mondták, hogy sokkal többnek nézel ki, miközben ugyanakkor a Ducin is csinosan és boldogan klubban azt mondtad, hogy valóban nem 78 vagy, hanem ott 86 kilót mondtál, csak nekik 78-at füllentettél?

Továbbá, miért akarsz lefogyni, ha te imádsz így kinézni, mint ahogy pár hete még írtad? Ez a "nem férek bele a kinézett esküvői ruhába" elég gyatra indok, hiszen csináltathatnál nagyobbat?

96. Tavasz51 (válaszként erre: 95. - D96c93fb52)
2011. máj. 29. 19:13
Gratulálok, a kis lépés is lépés, csak ne hagyd abba.
2011. máj. 28. 10:28
Büszkén jelentem, hogy a napi 25 felülés már megy. Tudom, hogy még ez is semmi, de számomra már haladás.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook