Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hasbol szeretnek fogyni, este 11kor fejezem be a napi hazi edzesemet, utana ehetek proteindus eteleket? fórum

Hasbol szeretnek fogyni, este 11kor fejezem be a napi hazi edzesemet, utana ehetek proteindus eteleket? (beszélgetős fórum)


23. orsibigyu (válaszként erre: 22. - Jajjj)
2013. okt. 12. 13:54
A bornek idot kell adni! Az visszamegy! A szakadas csak halvanyodik. Nekem is gond mindez! Vegulis kiderult, hogy csak azert nem lapos a hasam, mert megjott. Ezert lattam ujra hatalmasnak, nameg az 5 kilo plusszom is rajtam van meg. Folytatom a helyes eletmodot, s csak alakulok valamerre, es eszem a szojamat torna utan, meg a zsirszegeny turot. Csak segit!
22. jajjj (válaszként erre: 20. - Orsibigyu)
2013. okt. 11. 13:48

Lehet, kísérletezni kell igazából.

Hízni mindig hízhatsz, neked kell tudnod, melyik a jó kompromisszum.

Amúgy a ciciről annyit, h. nekem kb. 80E-rőlment le, 75D-DD-re. Amivel nem lenne gondom, ha a bőr utána ment volna. De sajna az nem igazán akarta már, mert a korábbi hízásoktól tele van szakadásokkal, elég gyenge és vékony. Viszont mostanában mintha egy árnyalattal tömörebb lenne a tapintása mint volt. És én a tornára gyanakszom, h. talán az jót tett a bőrömnek is, és amiatt utánament.

21. Zebra25 (válaszként erre: 20. - Orsibigyu)
2013. okt. 11. 13:45

igen, előbb utóbb az is sorra kerül

nekem a combom az utolsó, kicsit carul is nézek ki, mert ciciből sokat fogytam, derékból is és a hasam is laposabb lett jóval, de a combom még mindig vastag:S

2013. okt. 11. 13:44
Leehet ha folytatom a fogyast mostmar a has is sorrakerulne?
2013. okt. 11. 13:43
Hat ezt a cicibolfogyast tapasztalom. 80 F helyett 75 D-s. Mas megelegedne Dssel, de a zuram panaszkodott, nem ehhez volt szokva.
18. Zebra25 (válaszként erre: 17. - Zebra25)
2013. okt. 11. 13:05

mármintelsőként nem a hasadról fogsz fogyni

ltalában a cici szokott megindulni

17. Zebra25 (válaszként erre: 9. - Orsibigyu)
2013. okt. 11. 13:03

igen, még akkor is

muszáj pótolni valamivel a fehérjét

egyébként nincs helyi zsírégetés és hótzicher, hogy nem a hasadból fogsz fogyni

egyébként meg a diéta a legfontosabb, meg utána persze az edzés, de ez a sorrend

16. jajjj (válaszként erre: 11. - Orsibigyu)
2013. okt. 11. 11:35
Akár még jó is lehet, szerintem így is úgyis izmosodni fogsz, ez max rásegít. Az én mondanivalóm lényege inább az, hogy ha jól esik, akkor a 112 kcalnak pl. simán be kell férnie.
15. jajjj (válaszként erre: 12. - Orsibigyu)
2013. okt. 11. 11:31

Én ezeket olvastam zsírégetésről = fogyásról.

Olyan nincs h. lokális zsírégetés. Vagyis nem tudsz célirányosan a hasadról fogyni, hiába csinálsz minden este hasizomgyakorlatokat. Valahogy úgy van, h. a genetikád meghatározza, hogy ha hízol, akkor hova szeret leginkább lerakódni a zsír. Ha pl. a te esetedben hízáskor a hasadra szeret leginkább lerakódni a zsír, aztán a combodra, és aztán a melleidre, akkor fogyáskor ez a zsír pont fordított sorrendben fog eltűnni. Nálam a combom a kritikus. Onnan valszeg soha nem tudnám úgy eltűntetni a hájat, hogy még melleim is maradjanak :) De pl. a vádlimra soha egy gramm rá nem rakódna. Akármennyit kardiózol, akármennyit erősítesz, ezt a sorrendet nem tudod megváltoztatni. Izmosabbá tudsz tenni testrészeket külön-külön, de a zsírt csak úgy általában tudod égetni, és reménykedni h. egyszer majd eléri a hasad is. Olvasod a naplómat, már sokszor írtam, h. féltem a kebleimet. Tökre örülnék, ha a belső combomon kevesebb háj lenne. De azt csak úgy tudnám eltűntetni, hogy közben az egész testemről fogy tovább a zsír, a melleimről is. Ezt meg már nem akarom, így marad a kompromisszum.

14. 569a7df0cf (válaszként erre: 12. - Orsibigyu)
2013. okt. 11. 10:33
Nyilvan fogytal mar hasbol is, de olyan alkat vagy, akinek ott raktarozodik legtovabb a feleslege.
13. jajjj
2013. okt. 11. 09:58

Szerintem simán megeheti a sovány túrót vagy a fehérjét is estére. Most megnéztem az én fehérjémben 25g fehérje volt. Kalóriabázisban sokáig figyeltem, hogy mennyire van szükségem, és az jött ki, h. napi max 2 fehérjét ha iszok, akkor bőven megvan tornázással együtt a fehérje szükségletem. Így én reggel szoktam inni tornázás után egy gyors fehérjét, és este néha ha korán vacsoráztam elalvás előtt valamivel egy lassú felszívódásút.

Bármelyiket nézzük a lassúban meg a gyorsban is kb. 25g fehérje van, és max 110kcal egy adag. Ha ugyanezt túróban eszi meg, az max 180g túró, ami ha pl. a tesco zsírszegény túrót választja 162kcal. Ami szerintem szintén simán belefér este elalvás előttibe, ha ezen úszik el egy fogyókúra, akkor az a fogyókúra már rég nem az igazi.

12. orsibigyu (válaszként erre: 7. - Jajjj)
2013. okt. 11. 09:55
Hogy van az, hogy fogytam mellbol, fenekbol, combbol, derekbol is csak a hasam all meg mindig ki?
2013. okt. 11. 09:53
Tegnap este fott szojat ettem. A csomagolason ezek az adatok allnak100gra: feherje 51,5g, szh. 1g, zsir 1,5g. En 50got ettem 112 kaloria.
10. orsibigyu (válaszként erre: 7. - Jajjj)
2013. okt. 11. 09:50
Minalunk az luxus lenne, proteinshaket venni. Epitkezunk, stb.
9. orsibigyu (válaszként erre: 8. - 388b941089)
2013. okt. 11. 09:49
Ezaz! Ez az en aggalyom. Mert utana kozvetlenul lefekszem. Es meg van kb 5 kilom az alomsulyig. Meg zsir takarja a kockahasamat:-D
2013. okt. 11. 07:02
ok, h feherje kell edzes utan, de jo az ha 11 utan eszed...? barmi is legyen az..?
2013. okt. 11. 05:28

Szerintem is egyél :) A protein shake előnye, h. kevesebb kcalból - túróhoz képest kevesebb zsírból, be tudsz vinni több fehérjét, ami az izmoknak kell.

De amúgy olyan nincs, hogy hasból szeretnék fogyni. Olyan van, hogy izmosabb szebb hasat szeretnék. És olyan is, hogy a zsírt szeretnél veszíteni, de arra nincs ráhatásod, hogy azt honnan veszíted.

2013. okt. 11. 01:22
Mindenképpen__s ami nagyon fini még a túróba protein por citromhéjjal ízesítve__csak egy tipp!
2013. okt. 10. 23:00
egyél mindenképp, gyorsan felszívódó fehérje a legjobb közvetlenül az edzés után
2013. okt. 10. 22:28

mármint valami fehérjét

akár túrót, húst, vagy fehérjeitalt

2013. okt. 10. 22:28
igen, ehetsz, sőt, minden edzés után
2013. okt. 10. 22:14
Huu neked aztán van kitartásod :) Mindenképp kell enni edzés után, ez nagyon fontos, itt csak az a kérdés hogy mikor fekszel le, mert közvetlenül előtte sem kéne..
2013. okt. 10. 22:03
Foleg Pentek Eniko edzestervet csinalom vegyes: kis kardio, erosites sajat testsullyal vagy sulyzoval es hasizmot minden nap. Este, mert csak igy tudom beutemezni. Ehetek utana turot, tojassal, vagy inkabb proteinshaket? Akik sportoltok, mit tanacsoltok? A has lenne a legfontosabb szempont.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook