Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mivel lehet hatékonyan fogyni? fórum

Mivel lehet hatékonyan fogyni? (beszélgetős fórum)


2010. aug. 11. 10:48
Ja, én most egy 21 napos GI-diétát csinálok, 8 kg mínuszt ígér (a GI-fogyás tartós!), nekem ez a 10. napom, és 70-ről 65.5-re fogytam, nagyon örülök neki:-)
2010. aug. 11. 10:47
Koszonjuk!!!
15. 8e163afeff (válaszként erre: 1. - Mendy)
2010. aug. 11. 10:46

Szia, ilyen életmód-szerű diéta a weight watchers (heti 1 kg mínusz), a GI-diéta (heti 2 kg kb) és a testkontroll (heti 1-2 kg), hirtelen ezek jutnak eszembe... ha meg nem indul be a fogyás, egy pár napos méregtelenítés (pl. gyümölcsnapok, főtt krumpli-napok, zabpehely-napok stb) csodákat tud művelni...

Agykontrollhoz hasonló a McKenna-módszer is, illetve az ahhoz tartozó hanganyag, "hipnotizál", hogy keveset egyél, nekem bevált:-) Ha kéri valaki, priviben át tudom küldeni a hanganyagot, 30 perc, naponta meg kell(ene) hallgatni. Amikor reggel meghallgatom, tényleg kontrollálni tudom az evésemet.

14. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 12. - Orsiborsi2)
2010. aug. 11. 10:42

Lehet, hogy könyvből is meg lehet tanulni, én alapvetően full lusta vagyok, én elmentem tanfolyamra. Ott maximálisan el lehet mindent sajátitani 4 nap alatt. Onnantól már csak gyakorlás.


Keressetek rá itt a hoxán is, van ilyen fórum, de ha a gugliba beirjátok, kiad ezer találatot, itt nem is lehetne annyit irni :)

Ja, és van a www pont esettanulmanyok pont hu oldal is, ahol rengeteg sikerről lehet olvasni.

13. Mendy
2010. aug. 11. 10:40
Jó lenne, ha ide irnál, enegem is érdekel.
12. orsiborsi2 (válaszként erre: 11. - 57aa4ea1e8)
2010. aug. 11. 10:38
szia, az agykontrollhoz kell szakemberhez fordulni vagy van ra mod hogy egyedul sajatitsuk el ? szivesen kiprobalnam mert hallottam mar masoktol rola hogy mukodik, es te is ezt irod. Ha van par perced es megkerlek irnal rola legyszi? ha itt nem akkor esetleg priviben, nagyon halas lennek erte. elore is koszi, pussz Orsi
2010. aug. 11. 10:34
Hát én még sosem próbáltam után nem enni, én még éjfélkor is van, hogy bekajálok. De egy dekát nem hizok, sőt, úgy fogytam 14 kilót, hogy alig ettem kevesebbet. Igaz, ezt agykontrollal értem el. A szervezetem tudja, hogy akármit eszek, attól fogyok. És döbbenet, de működik. :)
10. 94786a70d9 (válaszként erre: 1. - Mendy)
2010. aug. 11. 10:32
Van egy új cikk a főoldalon, ajánlom.
2010. aug. 11. 10:31

Szerintem hosszútávon nem a kardio, hanem az aerob mozgás a jobb, mivel a kardio bontja az izmokat is. Minél jobb valakinek az izomzata, annál hatékonyabb a zsírégetés.

Én a 6 után nem evést sem pártolom, mivel akkor nagyon sokáig (akár 14 óra) sem jut tápanyaghoza a szervezet, lassul az emésztés.Persze annak, aki idáig nagyon egészségtelenül élt, annak egy ideig működni fog, de hosszútávon érdemes rajta módosítani!

8. Humor Helga (válaszként erre: 1. - Mendy)
2010. aug. 11. 10:31
soksoksok és még több mozgáás!!!
2010. aug. 11. 10:31
bánattal ;)
2010. aug. 11. 10:30
6 után egyáltalán nem eszem, sőt van, hogy 5 után sem. Azért gondoltam diétát, hogy azzal gondolom egy 2 hét alatt leadhatnám a nagyját, aztán próbálnám tartani mozgással, életmódváltással, nem jóllakásig enni, kevesebb süti, csoki, pizza.
5. orsiborsi2 (válaszként erre: 2. - 57aa4ea1e8)
2010. aug. 11. 10:27
szerintem is eletmodvaltas a legjobb. na es persze a rendszeres mozgas,fokent kardio, kitartas, akaratero es turelem:-)en hatkor eszek utoljara, es ebed utan mar semmi szenhidrat. mukodik!sok sok friss zoldseg. sok sikert kivanok!
4. Gubóka (válaszként erre: 2. - 57aa4ea1e8)
2010. aug. 11. 10:25

teljesen egyet értek veled.

ha lefogysz, és nem váltasz áéletmódot az egész visszajön.. rendszeres mozgás és odafigyeles arra, hogy mikor mit, mennyit eszel. és akkor lehet h ghosszabb idő kell, de tartós is marad

2010. aug. 11. 10:25

Szerintem ne is válassz ezek közül a híres diéták közül, a többségük nagyon egészségtelen!

Testsúlyhoz és életmódhoz kapcsolódó mennyiségű hasznos fehérje, szénhidrát és zsírbevitel szükséges aerob mozgással és erősítéssel.

A kenyér elhagyása sem feltétlen jó ötlet, kell szénhidrát is a szervezetnek!

És persze sok türelem!:)

2. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1. - Mendy)
2010. aug. 11. 10:23
életmódváltás. Kevés gyorsan felszivódó szénhidrát, sok mozgás.
2010. aug. 11. 10:18
Tapasztalatokat várok. Annyiféle diéta van, nem tudok választani. Kb. 10 kilót szeretnék leadni, de hihetetlen nehéz. A kenyeret elhagytam, de ettől nem fogytam semmit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook