Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hogyan fogyjunk le hatékonyan? 1. Az étkezés fórum

Hogyan fogyjunk le hatékonyan? 1. Az étkezés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Hogyan fogyjunk le hatékonyan? 1. Az étkezés

1 2 3 4
2009. aug. 30. 14:22
Szia Zsazsa23!Már rég nemhallattál magadról!Remélem minden rendben!?
119. princes47 (válaszként erre: 118. - Zitus)
2009. aug. 8. 16:08

Szia !

Szerintem a a zöld tea mennyiség egy kicsit sok.

Még lehetne citromos vízet inni, mivel az is fogyaszt.

Higgyétek el kell reggelizni, rendesen ebédelni és inkább az esti evést egy joghurtra korlátozni, amit legalább 6 óráig kell elfogyasztani. Utána már semmit. Számolni kell a megevett étel kalóriáját. Hihetetlen, hogy mit meg bírunk enni.

A minap jött egy nagyon jó süti recept, kiszámoltam a kalória értékét 6000 felett volt. Nem akartam elhinni. Tehát ha abból csak egy kis szeletet megeszünk az már minimum 200-300 kalória.

Egy 3 az egyben kávé 75 kalória. Nem is gondolnánk.

118. Zitus
2009. aug. 8. 15:03
sziasztok!szerintetek jól csinálom?én most vettem éppen ma ilyen béltisztitó kapszulát, valamint zold teát iszok, alég sokat napi 2-3literrel megiszok, és mellete méregtelenitő teát is kortyolgatok:Dén így szeretnék méregteleniteni és persze fogyni, naponta tornázok 10-12 percet, és heti 2-3 alkalommal ugyanennyit futok. még nem tapasztaltam semmi fogyást most 68 kg vagyok, és olyan 62re szeretnék lefogyni, de nem nagyon akar menni, és eléggé elkeseredek....este nem szoktam enni, naponta is 1-2szer levesekt foleg, de néha johet egy kis sajtos pogi, meg bolognai:Dvárom válaszotokat:Dpusz
117. 6c36ca0c1b (válaszként erre: 113. - Zsazsa23)
2009. aug. 5. 15:40
Szia Zsazsa!Mizu?Rég voltál fent!
116. Szuszy (válaszként erre: 115. - Dr.Cica)
2009. júl. 31. 23:22
Én is csak egyszer ettem, délben, akkor is csak keveset :) 8 hónap -31 kg.
115. Dr.Cica
2009. júl. 30. 20:24

Fogyókúrások!

Én úgy fogytam le régebben is 20kg, hogy egy nap csak egyszer eszek délben. A kenyeret, édességet, colát kerülöm! Persze orvos megvizsgál közben, hogy minden rendben van e. Nekem ez vált be, magamtól találtam ki, mert akármit próbáltam nem sikerült! Igaz most elhagytam magamés visszahíztam, de két hete elkezdtem megint és már 7 kg-tól szabadultam meg!

114. 6c36ca0c1b (válaszként erre: 113. - Zsazsa23)
2009. júl. 29. 11:36
Szia!Ma nekem is rohanós napom van!Tele házi munkával,és 1 óra múlva mehetek melózni.Már most kész vagyok!Várom leveled!Légy jó!Puszi!:)
113. Zsazsa23 (válaszként erre: 112. - 6c36ca0c1b)
2009. júl. 29. 07:37

Igérem írni fogok, még ma este, csak mostanában állandóan rohanok, de nem felejtettem el h válaszoljak. Örülök h meg akarsz ismerni. Várom a további üzeneted.

Puszika

112. 6c36ca0c1b (válaszként erre: 111. - Zsazsa23)
2009. júl. 28. 10:10
Szia! Köszi jól vagyok!A hétvégén én is többet ettem mint szoktam!Vacsizni voltunk a párommal!Bár rajtam kifogott,mert nem tudtam megenni mindent.De nem is baj!Amúgy nyaralni mész a Balcsira?Írhatnál te is magadról valamit!Jobban megszeretnélek ismerni!Majd még én is írok magamról!Légy jó!Puszi!
2009. júl. 27. 19:27

sZIA!!!

Köszi az üzeneted. Jó neked h tudod tartani a súlyod, nekem még nem megy, na de elősször le kell fogyni és csak az után jöhet a súlymegtartás.

Jól vagyok, a fogyókúra is megy, remélem így is marad. Ma mondjuk sokat ettem, na de holnap bőjtölök.

Te h vagy?

Pussssz

110. 6c36ca0c1b (válaszként erre: 108. - Zsazsa23)
2009. júl. 27. 07:34
Szia Zsazsa!Mi van veled?
109. mrsa4 (válaszként erre: 102. - Zuhoj)
2009. júl. 25. 19:28

én a "reform" nevű étrendkiegészítőt ajánlom. nagyon jó.


[link]

2009. júl. 23. 08:14

Húúúúú.............

Most néztem meg a képedet bocci85. Nagyon jól nézel ki. Sokat kellett fogynod, vagy semmit? Írj egy pucit magadról, hogy neked hogy ment a fogyizás.

Köszi:)

Pusssssssssssssz

107. Zsazsa23 (válaszként erre: 106. - 6c36ca0c1b)
2009. júl. 23. 08:11

Köszike:)

Tegnap vettem reductil étvágycsökkentő gyógyszert, azt olvastam, hogy nagyon jó. Hát meglátjuk. Te szedsz valamit?

Én is úgy érzem hogy sikerülni fog, nagyon elszánt vagyok, csak már annyira szeretnék a végén lenni na de az az idő is eljön majd.

Na puszi!!!

Csak ügyesen:)

2009. júl. 22. 16:33
Szia!Megnéztem a képet a naplódban,tényleg van plusz:( De ne aggódj pár éve én is így néztem ki,csak én 86kg voltam!Kemény menet volt,de megérte!Ha nekem ment neked is fog,ráadásul elég jól haladsz!Csak így tovább!A képeknél találsz rólam is egész alakos képet!Azon 75kg vagyok,és meg is maradt,tartom!A kép tavaly készült, a másik idén!Csak így tovább!Puszi:)
2009. júl. 21. 17:50

Köszike:)

azon a képen 65 kg vagyok, de a naplómban van egy kép amelyiken jól látszik a sok plusz.

Pihenj sokat:)

104. 6c36ca0c1b (válaszként erre: 103. - Zsazsa23)
2009. júl. 21. 15:27
Szia!Remélem hamar meggyógyulsz!1 órája értem haza a melóból,és totál kész vagyok!Megnéztem a képed,és szerintem egyáltalán nem látszanak a plusz kilóid!De örülök,hogy sikerült fogynod!Ja és nagyon szép hajad van!Egy kicsit irigyellek érte.Egyél sok gyümit,hogy hamar meggyógyulj!Vigyázz magadra!Pssz!:)
2009. júl. 21. 13:14

Szia bocci85!!!

Hú már rég hoxáztam!

Eddig bírom jól, kb 2 kg ment le egy hét alatt ami szerintem nagyon jó.

Nem adom fel, muszály lemenjen a sok plusz, csak most a mozgást szönetelem kicsit, mert elkaptam egy fránya vírust és kicsit legyengültem, de holnap már mozgok is:)

Veled mi van?

puszkó

102. zuhoj
2009. júl. 18. 21:30

Sziasztok!


Nekem az a fő gondom, h minden nap du+este sokat eszem. Nem vagyok fizikailag éhes, inkább csak nagyon erős ehetnékem van. Emiatt szedtem fel sajna 20 kilót. Hogy tudnám ezt a fura éhséget csillapítani? Használt valakinek h étkezés előtt citromlevet ivott?

köszönöm a segítséget

2009. júl. 16. 11:50
Szia Zsazsa23!:)Hogy haladsz?
100. 6c36ca0c1b (válaszként erre: 99. - Zsazsa23)
2009. júl. 13. 09:28
Menni fog csak tarts ki!Ha nem is fogysz annyit mint amennyit kitűztél célul,akkor is légy büszke magadra,hogy megcsináltad!
2009. júl. 13. 08:48

Szia! Kösz a biztatást bocci85:)

Mos nekiállok keményen és meglátjuk, remélem végig tudom csinálni.

pusszy

2009. júl. 13. 08:00
Szia! Én is 75kg Vagyok Tíz kilót adtam le pár éve!Gondoltam rá hogy még fogyok úgy 5kg-t,de nem ment!Stagnál se le se fel!És a magasságom meg van hozzá!Ha meg van a magasságod,felesleges.De ha nagyon szeretnél fogyni,akkor menni fog hidd el!Én sem bíztam benne és sikerült!Sok sikert és persze kitartást hozzá!(a zöld tea nagyon jó,de cukor nélkül,nekem is bevált)Aztán Go a Balcsira!!!
2009. júl. 11. 16:19
Köszi luxy!!!:)
96. 0c930ce391 (válaszként erre: 95. - Zsazsa23)
2009. júl. 11. 12:02

Szai Zsazsa! A legjobb helyre jöttél, én is itt kapom a pozitív megerősítést!:-)

Tornázz, fogd vissza magada a kajálásban és menni fog. Már ma jobb csaj vagy, mint tegnap, mert elhatározást tettél. :-)

95. Zsazsa23 (válaszként erre: 63. - Klaucsi)
2009. júl. 11. 11:07
Sziasztok! Én még nagyon új vagyok ezen az oldalon, de ahogy olvasom ti már túl vagytok sok nehézségen a fogyókúrák miatt. Én most határoztam el, hogy ideje lenne lefogyjak. 75kg vagyok és szeretnék 19-22 kg-ot fogyni. Nagyon rosszul érzem magam a bőrömben, és az a legnagyobb baj,hogy nincs kitartás,hogy ellenálljak a sok finomságnak. Szeretek enni,nagyon. Szerintem az nagyon jó dolog,hogy ti bátorítjátok egymást-sokat számit. Egy hete elkezdtem járni fitneszre-kb 45 percet birom, talán idővel bírni fogom hosszabb ideig. A fogyókúrákkal vagyok bajban. Nektek mi használt? Esetleg gyógyszert szedtetek? Zöld teát iszom és naponta megiszok 2 liter vizet. Szeretnék augusztus végére 65 kg lenni,mivel megyünk a balcsira, szerintetek fog menni? Segitsetek, egyedül el vagyok veszve,nincs ki bíztasson, és azt sem tudom hogy kezdjem el a dolgot. Ti már tapasztaltatok sokat, sok mindent tudtok, adjatok ebből a tudásból nekem is egy kicsit. Kösz, hogy meghallgattatok. Segítsetek,ha tudtok...
94. giorcub (válaszként erre: 93. - 6c36ca0c1b)
2009. júl. 8. 18:13
vagy inkabb jo lenne ezt hinni...
93. 6c36ca0c1b (válaszként erre: 92. - Princes47)
2009. júl. 8. 17:08
Igazad van!Amúgy meg minden ember más!Ezért hallani ,és olvasni többféle fogyókúrákról!Mindenkinek más jön be!Kinek ez kinek az!
92. princes47 (válaszként erre: 91. - Bettus)
2009. júl. 8. 05:51

Egyébként ez a szétválasztás csak annak látszik. Azt írja, hogy van fehérje, szénhidrát, keményítő, gyümölcsnap. A gyümölcs az mi? Az szénhidrát. A keményítő az mi? Az is szénhidrát. Egyszerű, minden szénhidrátnak számít, ami a földből nőtt ki vagy abból készült. Akkor hol is van a szétválasztás? Erre van egy jobb megoldás, ha mindenképpen válogatni akar az ember, bár szerintem felesleges. Az olyan ételeket, amik gyors felszívódásúak, azokat esszük előbb és a lassúakat utána, persze egy étkezésen belül. Ennyi az egész.

A fenti rész az oldalon található cikkből ollóztam ki.

Már nem tudja az ember lánya kinek higgyen.

91. bettus (válaszként erre: 73. - Zsumma)
2009. júl. 7. 17:57
Szia!Én is ugyan így fogytam le,persze a mozgás is kellett!A mostani munkám miatt nincs rá időm!Kevesebbet eszem mert hozzászoktam,de szinte minden jöhet!Késő este nem eszem,de ha mégis megéheznék,no szénhidrát!!!Gyümölcs zöldség stb!Nem vagyok most sem egy Playboy nyuszi,de a párom így szeret!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook