Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Harmadik babát tervezünk fórum

Harmadik babát tervezünk (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
949. Bonti74 (válaszként erre: 948. - Andóka)
2012. máj. 12. 07:10
Nagyon köszi!:)
948. andóka (válaszként erre: 946. - Bonti74)
2012. máj. 11. 19:21
Nagyon szépek a lányok. Olyan jó 3 ilyen szép gyereket egymás mellett látni.:-)
947. andóka
2012. máj. 11. 19:20
Új naplót kezdtem ma lányok.
946. Bonti74
2012. máj. 11. 12:34
Tettem fel két új képet a csajokról!
945. Bonti74 (válaszként erre: 944. - Andóka)
2012. máj. 11. 12:34

Igen és pont ezért aggódom, mert ott tuti nem fogják ezt a stílusát tolerálni...:(

Féltem őt, mert nem akarom hogy sikertelenségekkel induljon neki.

944. andóka (válaszként erre: 943. - Bonti74)
2012. máj. 11. 11:43

Az igazság az, hogy eredetileg a 7személyes autó családi autónak lett választva, és ahogy ez lenni szokott az eredeti terv szerint az apa vezette volna. De mivel enyémek a "gyerekes" feladatok és hát 30 hetesen már nem fértem az én kis autómban, ezért cseréltünk.


Az én lányaim táncra járnak, nagyon szeretik. Blanka jövőre megy iskolába?

943. Bonti74 (válaszként erre: 942. - Andóka)
2012. máj. 11. 10:39

Én meg határozottan irigyellek, egyrészt az energiád és türelmed miatt, másrészt a nagy autó miatt!

Nekünk csak 5 személyes van, ami ugye inkább 4... úgyhogy alig férnek a gyerekek hátul ha a férjem is velem van.

A másik nekem fogy a türelmem és energiám is. Sajnos a középső totál lefáraszt. Rájöttem valami sportra kell beíratnom, mert ez tovább így már nem megy... Tegnap annyira kikészített, hogy este mikor elaludtak kint sírtam a teraszon.

942. andóka
2012. máj. 11. 10:04

Gondolkozok azon, hogy kiírom a házunkra, hogy magán napközi, vagy hasonlók.:-)

Amikor még csak két gyermekem volt, és egy 3 gyerekes ismerősöm azt mondta, hogy 3 gyerek mellett már fel sem tűnik hány pluszra vigyázol, enyhén szólva nem hittem el. De most már tapasztalatból állíthatom, hogy tényleg igaz. Minden pénteken, amikor délben haza lehet hozni a suliból Kincsőt, hozom vele a vőlegényét is, aki egyben az osztálytársa. Októbertől így van, vigyázok a kis vőmre is. Anyák napján olyan cuki volt, jött, és sorakozott Kincső háta mögött, ő is fel akart köszönteni.:-)

Ma pedig egy másik osztálytársát szállítom a tesója ovijába, mert az anyukájuknak meg kell néznie a kisfiát, aki az oviban pont akkor lép fel, amikor a gyerekeknek vége van az iskolának. Ezért ma Kittikével megyünk az oviba Pannáért, majd átmegyünk a suliba, összeszedjük Kincsőt, Balázst és Vivit, leszállítjuk Vivit az anyukájához az oviba néhány utcával arrébb, és hazajöhetünk. Tehát ma 5 gyerek fog ülni az autómban mellettem. Még jó, hogy 7 személyes autót vettünk nekem, mert úgy látszik, kihasználom!:-) Milyen jó látvány leszünk, 5 szép gyerekkel!:-))) Határozottan élvezem a "gyerek gyűjtést"!

941. andóka
2012. máj. 11. 09:51
rora, úgy olvasnék rólatok is pár sort...
940. andóka (válaszként erre: 939. - 71c9045211)
2012. máj. 11. 09:51
Mielőbbi jobbulást a lányodnak!
939. 71c9045211 (válaszként erre: 938. - Kerol72)
2012. máj. 9. 21:22
Kapott antibioticumot meg fájdalomcsillapitot, ill. egy beutalot a klinikára ha begörcsöl akkor ki kell menni és szét zuzák a követ,most várunk csak az a baj hogy vizsgaidöszak van és 6 vizsgája van.
938. Kerol72 (válaszként erre: 934. - 71c9045211)
2012. máj. 9. 19:25
Sajnálom,és jobbulást a lányodnak.Mit mond a doki,mit lehet ilyenkor csinálni?
2012. máj. 9. 15:05
Ma mi is megjártuk a MÁK.-ot.Kb. 15 ember volt elöttünk, és Dorka elég nyügös volt igy bementünk soron kivül az ügyintézö rendes volt el vette a papirokat :)csak azt nem mondta mit mikora várhatunk..ma voltunk tanácsadáson most értük el a születési sulyunkat, a doki másik tápszert irt fel,mert amit most eszünk annak egy része kibukik a piciból.
936. Bonti74
2012. máj. 9. 08:58

Ne is mondjátok. Én már tegnap este annyira ki voltam készülve, hogy beszélni se volt erőm!

Már január óta én fuvarozom a gyerekeket reggel és délután és még intézem a MÁK-nál a gyest, hordom a középsőt dokihoz hetente, ahol legutóbb 2 órát vártunk a kicsivel együtt a dokira...:(

Mindenhova cipelem magammal a kicsit (jobb esetben csak őt), mert a nagyik 200km-re laknak.

Tusika! Jobbulást a kislányodnak, nagyon sajnálom.

Ja és eszembe jutott, hogy hab a tortán, hogy most már a diákigazolványt is a szülőknek kell intézni az okmányirodában együtt a gyerekkel, mert ott fényképezik le!:(

935. Keriné76 (válaszként erre: 934. - 71c9045211)
2012. máj. 9. 07:33

Szia!


Sajnálom, jobbulást a lányodnak. Sajnos nekem sincs kire hagyni a gyerekeket. Tegnap magunkkal kellett vinni a MÁK-hoz, hogy a családit meg az anyaságit el tudjam intézni. Szerencsére nekem is végig aludta, aminek nagyon örültem.

2012. máj. 8. 21:08

Sziasztok!!!!


Ma megizleltem milyen is ha baj van az egyik gyerekkel és van mellette még 2.Hajnal 4 .-kor a lányom felkeltett ,hogy hány rosszul van, hivtam rögtön az ügyeletet, közben fel kelt a fiam is és a pici.Ott álltam a lakásban 3 gyerekkel egyedül:(Kijött az ügyelet adott a lányomnak injekciót és el küldtek az urologiára, a délelöttöt ott töltöttük szerencsére a pici végig aludt, kiderült veseköve van nem is 1 hanem 2.Utána rohanás haza etettés, fözés rend rakás, mostanra úgy elfáradtam ,hogy lefeküdni sincs eröm....

933. Keriné76 (válaszként erre: 931. - 71c9045211)
2012. máj. 8. 07:31
Szerintem is normális, hogy még nem múlt el a vézés teljesen. Még nekem is van egy kevés igaz inkább már barnás a szine.
932. Bonti74 (válaszként erre: 931. - 71c9045211)
2012. máj. 7. 16:08

Szegény!:( Nekem a középső lányom után fájt nagyon a varrás, merem megkockáztatni legalább annyira mint a szülés.

Itt már mindenkit felszívódóval varrnak és nem is érezni utána szinte semmit.

A vérezgetés meg szerintem még belefér! Ha már nem olyan intenzív...és tényleg csak vérezgetés.

931. 71c9045211 (válaszként erre: 930. - Bonti74)
2012. máj. 7. 15:16
Hát nekem elég kellemetlen volt a gát varrás , a belsö varrás nem fájt de a külsö nagyon, mikor vették ki a varratot azt is éreztem.Már 2 hete ,hogy szültem de még mindig nagyon érzékeny ott:(viszont nem tudom mennyire normális, hogy még mindig vérezgetek....
930. Bonti74 (válaszként erre: 929. - Keriné76)
2012. máj. 7. 13:45
De szuper! Ez tényleg gyors volt! A gátvédelemért meg külön irigyelek. Sajnos nálam nem sikerült. Próbálták, de a vége az lett hogy totál felrepedtem. Sokáig és sokat varrt, de szerencsére semmit nem éreztem belőle. Viszont engem is totál felszívódóval varrt. Meg is lepődtem, hogy alig éreztem és hamar is gyógyult.
2012. máj. 7. 11:23

Sziasztok!

Az én szülsem így zajlott:


Reggel 5-kor kezdődtek a fájások, 1/2 10-kor mentem be, megvizsgáltak az ambulancián és utánna fel is kisértek a szülőszobára. A dokim szabin volt, ezért az a doki aki megvizsgált el is ment szólni neki, mert már bő három újjnyira nyitva voltam. Az apás szülőszoba gyönyörű, a szülésznők nagyon kedvesek voltak. Végig ott volt mellettünk a szülőszobában. A doki 10 perc alatt bent volt, megrepesztette a burkot utánna már felgyorsultak az események. 1 óra 20 pec alatt meg is szültem. Ráadásul, hogy még fokozzam a dolgokat gátvédelemre is figyeltek, 1 öltésem lett csak felszívódó varrattal így még kiszedni sem kellett.

Nem bántam meg, hogy ezt a dokit választottam, egy angyal volt. Szülés után amikor elköszönt még kezet is csókolt, mindennap le jött az osztályra megnézni.

928. Bonti74 (válaszként erre: 927. - 71c9045211)
2012. máj. 5. 08:43

Jaj ez nagyon szép! Örülök, hogy így élted meg és így gondolod!

Nekem pont fordítva volt. A vajúdás szinte semmi volt és a kitolás volt durva és hosszú! Én konkrétan ordítottam is egyet kettőt és majdnem leugrottam a szülőágyról. Ahhoz képest, hogy az első két lányomat 3 nyomásra megszültem, igencsak meglepődtem azon hogy egy órába telt míg Luca kibújt.

De mindennek ellenére nagyon szép volt és én is újraélném....

A múltkor volt a tévében egy 7 gyermekes anyuka, tök fiatalos stb. Annyira szépeket mondott a nagy családról...:)

2012. máj. 4. 20:35
Megpróbálom röviden leirni a szülést. 22.-én hajnalban már voltak fájásaim de rendszertelenül kb. 15-20 percenként, és úgy éreztem mintha valami folyna belölem.Vártunk reggel 9 ig utána felhivtam a klinikát ahol azt mondták menjünk be.Mikor bementünk megvizsgáltak a külsö méhszáj nyitva volt a belsö zárt.Azt mondta az orvos várunk megfigyelnek igy az egész családot haza küldtem.Aztán dél körül ismét szóltam mert éreztem hogy megint folyik valami na onnan felgyorsultak az események.Jött egy orvos megállapitotta ,hogy szivárog a magzatviz és el is szinezödött, és rögtön meg repesztették a magzatburkot.Bekötötték az oxytocint ,kérni akartam EDTA.-t de azt mondták arra már nincs idö 1-2 óra múlva baba lesz.Rögtön hivtam a férjemet siessen ha itt akar lenni a szülésnél.Az infuzio csöpögött a fájdalom nöt és sürüsödött, kaptam fájdalom csillapitó koktélt ill. gázt kellett szivnom de a végén az sem ért semmit.3 óra fele már szinte orditottam a fájdalomtól a férjem kezét szoritottam.Aztán 3 órakor megnézet a doki és mondta szülünk.3 nyomásra megszületett a kisdrága felsirt és a hasmra tették, apa elvágta a köldökzsinort.:)Rövid volt , de nagyon nagy fájdalmaim voltak.De ha rá nézek a picire már nem számit ismét végig csinálnám. A férjem aki mindig iszonyodott a vértől és a kórháztól ,most még jobban szeret mint az elött és a kicsi lányunkba szerelmes.Sosem gondolta volna hogy egy nö ennyit szenved egy babáért.
926. Bonti74
2012. máj. 4. 08:23
Csatlakozom! Én is nagyon kíváncsi vagyok mindkettőtökére!!!:)
2012. máj. 4. 08:10

Sziasztok!


Köszönöm szépen aranyosak vagytok.

Tusika tesem panaszkodhatsz, a te kislányod is nagyon szép. Tényleg milyen volt a szülés?

924. andóka (válaszként erre: 921. - Keriné76)
2012. máj. 3. 19:20
Nagyon cuki!:-)
923. Kerol72
2012. máj. 3. 17:25
Gratulálok a mamiknak.Mindegyik baba nagyon szép,kívánom,hogy sokáig tudjátok szoptatni őket.Pozitív értelemben irígykedem:))
922. 71c9045211 (válaszként erre: 921. - Keriné76)
2012. máj. 3. 13:09
Gratulálok!!!!!!Nagyon szép a kislányod :)Jó egészséget és sok tejcsit kivánunk!!!
921. Keriné76 (válaszként erre: 920. - Bonti74)
2012. máj. 2. 16:12
Köszöbjük szépen. Nagyon imádják, teljesen odáig vannak érte. Az esti fürdetésen mindenki jelen van ott serte pertélnek, hogy mit segítsenek. Nagyon édesek. Orsika meg egy álom. Eszik alszik néha nézelődik, bár még nem sokat lát, de nagyon figyel.
920. Bonti74 (válaszként erre: 918. - Keriné76)
2012. máj. 2. 16:08
Neked is gratula!!! Nagyon szép baba!:) Lányok odavannak érte gondolom???! HOgyan fogadták?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook