Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Harc az éhség ellen fórum

Harc az éhség ellen (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Harc az éhség ellen

1 2
2007. szept. 9. 20:19
Szorulás ellen szűztea vagy kapszula :))
9. Icus (válaszként erre: 8. - Dundy)
2007. szept. 9. 10:26
Le tudod nyelni a zabkorpát üresen? Hogy eszed? Az Anyósom kinlódik mostanában, állandó szorulása van. Ajánlom neki, csak mond el, hogy kell enni!
2007. szept. 9. 07:23
A fogmosás Nekem is bevált, de nem mindig megoldható. Én próbáltam már búzakorpa+zabkorpa keverék, meg van vami lenmagos őrlemény( a neve nem jut eszembe)ebből szopktam bekapni 3 kanállal+ 3 dl víz.Kicsit sz@r íze van, de valamit valamiért.Ráadásul jó orvosság a székelési gondokra.
2007. szept. 8. 22:15
Egyszer napközben a nassolási vágyam ellen kipróbáltam a fogmosást, nálam bevált. Utána tényleg nem "vesztem meg" a csokoládéért. Persze a fogkeféig eljutni is olyan nehéz, mint lerakni a csokit 1 kockácska után.
6. c299b9bcdc (válaszként erre: 5. - Icus)
2007. szept. 8. 17:56

hát ez a baj vele :)


egy pici kocka nyomorult korpovit keksz kb. 20 kcal és túl finom :) Csak úgy csúsznak le a kekszdarabok!


Mostanában már inkább Abonett szeletet tartok otthon (1 szelet szintén csak kb. 20 kcal), az korántsem olyan finom és nagyobb térfogatú ezért lassabban eszem, és hagyarabb abbahagyom, mert nem annyira jó!

5. Icus (válaszként erre: 4. - C299b9bcdc)
2007. szept. 8. 17:43
Többen ajánlották, ezért vettem. De, a fenébe is, nagyon ízlik!!:((
4. c299b9bcdc (válaszként erre: 2. - Icus)
2007. szept. 8. 17:38
A korpás keksz nekem az egyik legveszélyebb szénhidrát. Ha megeszek 1-2 darabot, utána befalom az egész rúddal. Már nem merek itthon Korpovitot tartani :)
2007. szept. 8. 17:30

Ez a mensi előtti édességvágy tényleg működik.

Ha akkor kibírnám...

2. Icus
2007. szept. 8. 17:10
Sok igazság van benne, vagy legalábbis szinte minden illik rám. Az azonban nem, hogy a vízzel be tudom csapni az agyam. Én hiába iszom, az éhségem vagy az édesség utáni vágyam nem mullik el a víztől. Ez sajnos egy szomorú tény, legalábbis számomra. Az édességutáni vágyban nem sokat segít a korpás keksz vagy a joghurt, vagy a sárga répa. Sőt egyáltalán nem segít, hanem mégjobban kívánom " azt a rohadt édességet":((
1. Hoxa
2007. aug. 22. 15:13
Az ebédszünet óta csupán egy óra telt el, de újra kedvünk lenne harapni valamit?

Gyorsan bekapunk egy-két vaníliás kiflit, majd négy körül egy jókora szelet tortát, vacsora után pedig még bekanalazunk egy joghurtot. Sehogy sem tudjuk legyőzni az állandó éhséget? Dehogynem! Íme, tíz ok, miért érezhetünk állandó éhséget -- és pár jótanács, hogyan küzdjünk ellene.

Ugrás a teljes írásra: Harc az éhség ellen
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook