Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Délután jelentkező éhségrohamok ellen jó 2 db alma?Ha fogyás a cél? fórum

Délután jelentkező éhségrohamok ellen jó 2 db alma?Ha fogyás a cél? (tudásbázis kérdés)


10. bd55e3f068 (válaszként erre: 9. - Furia-nes)
2012. ápr. 9. 22:52

Konkrétan én írtam, hogy sok embernél, ill. az én esetemben is éhséget okoz. Én a savas almákat szeretem és eszem. Továbbá, ha esetleg túleszem magam kicsit, és kellemetlenül érzem magam, nekem segít egy alma. Másnak meg egy pohár citromos víz ugyanez. Nem mindenki ilyen.

Ha ő is így reagál, akkor számára az alma nem jó. Ha alacsony szénhidrátos diétát csinál, akkor vagy jó, vagy nem. Ha pl. kalóriát számol, és csillapítja az éhségét, akkor jó lehet.


Ennyi megadott információból nem lehet reálisan valószínűsíthető válasz adni, mindenki tippel egyet a maga tapasztalata alapján.

9. furia-nes (válaszként erre: 8. - A5d5caf7e1)
2012. ápr. 8. 14:12

Olvass vissza!

Mert azt írják,hogy inkább zöldség,folyadék helyette.Nem értem,mért nem jó az alma?

2012. ápr. 8. 08:40

Hogy ne lenne jo az alma!

Max. 1 db, mert nagyon sok benne a ch!

Es melle literszamra a citromosviz.

De ha fogyas a cel, akkor nehany hetre birhato a ketogen dieta, zsiros hus, es keves zold salata. Max. 2Evig ajanljak a folyamatos hasznalatot. Ennyi ido alatt 80 kg is lefogyhato. Abszolut veszelytelen, minden laborertek helyre all, normalizalodik a vernyomas, megszunik a cukorbetegseg, elmulnak a gyulladasos folyamatok, mint a pattanasok, a rheumas fajdalmak, tobbet is olvashatsz errol Szendi Gabor oldalan.

2012. ápr. 7. 12:49
Miért nem jó az alma?Én nem leszek tőle éhes és még fogyok is:)
6. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Fdcfc1ad3b)
2012. ápr. 7. 07:56
Szerintem inkább igyál helyette sok folyadékot,ha nem használ akkor inkább már valami fehérjét egyél. Az alma ch,ha nincs is benne sok ,de akkor is szénhidrát.Egyél inkább főttojást,az nagyon jól csillapítja az éhséget.
5. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Fdcfc1ad3b)
2012. ápr. 6. 18:57

Az alma sok embernél éhség érzetet okoz, pl. nálam is, azért nem azt választanám.


Amúgy kérdés, hogy hányszori étkezésre akarsz beállni. Én régebben szoktam uzsonnázni, aztán átszoktam a napi háromszori étkezésre. Először a megszokott időben jelzést kaptam, hogy enni kellene, de pár hét után már átállt a rendszer. Már más is említette az ivást, az nekem is segített, csak arra ügyelj, hogy ha van olyan ital, ami savat csinál, azt kerüld ebben az időben.

2012. ápr. 5. 20:22

sztem is a nyers zoldseg a legjobb, ill. en csinalok egy kancso teat vagy fel liter citromos vizet es teleiszom magam .

vagy moss fogat az is kicsit elveszi az etvagyat :)

2012. ápr. 5. 18:50
Zabkorpa v pehely+joghurt
2012. ápr. 5. 16:24
szerintem valami nyers zöldség jobb lenne. pl. sárgarépa, karalábé, zeller stb.
2012. ápr. 5. 16:03
Délután jelentkező éhségrohamok ellen jó 2 db alma?Ha fogyás a cél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook