Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hány nap vagy hét múlva jelentkeznek a terhes tünetek? fórum

Hány nap vagy hét múlva jelentkeznek a terhes tünetek? (tudásbázis kérdés)


1 2
9. Ici-pici (válaszként erre: 8. - D78161f793)
2008. nov. 13. 13:54

Sziasztok!


Nálam semmi tünete nincs azon kívül, hogy nem menstruálok.


pataj.erika

A 14. hét után milyen tüneteid voltak?

2008. szept. 13. 20:48
Nekem a 14.hétig felse tünt a másállapot... Semmi jele se volt.
2008. szept. 13. 17:53
Én 6 hetesen tudtam meg hogy terhes vagyok, előtte annyit éreztem hogy rettentően szúrkált a hasam, főleg este, ordítani tudtam volna. De meg se fordult a fejembe hogy terhesség miatt. Aztán amikor kiderül utána jöttek a szokványos tünetek, de szerintem ezek már pszichések voltak, hogy a terhességhez ez is kell :)
2008. szept. 13. 17:37
Kb. az 5. héten. Éjjelente lejártam pisilni, és nagyon érzékeny volt a mellem, a hasam meg puffadt. Akkor még fogalmam sem volt róla, hogy babát várok. Aztán amikor a reggeli kávémat sem bírtam meginni, és a hamburger sem csúszott, na akkor csináltam tesztet. Ez kb. 6-7. héten volt. Pozitív lett.... szerintem nagyjából mindenkinek ezek az első jelek...
2008. márc. 7. 20:19
Hát, nekem pár napja kezdődött a cicimmel. A mellbimbóm nagyon érzékeny.meg a fáradtság, megy okat járok pisilni
2008. márc. 7. 20:10

Ez szerintem teljesen változó, egyénfüggő.

Nekem az első terhességemnél szinte az "első perctől" nagyon érzékeny volt a mellem.Kb három hét után meg egyfolytában aludtam volna.Éjjel nappal mindíg, de aludtam is.Aludtam egyet délelőtt mikor a boltból hazaértem, azután későn délután meg egész éjjel.Nagyon furi volt.De jó...

2008. márc. 7. 20:02
Szia! Nekem van egy 1,5 éves kisfiam, de ahogyan visszaemlékeszem, a mensi előtt nekem a hasan fájdogált, mint amikor meg akar jönni! De mi terveztük, és így már nagyon reménykedtem benne, hogy Benedek már ott volt, velünk! Egyébként én karácsonykor teszteltem a kimaradt mensi után 1 nappal!
2008. márc. 7. 19:56

Szia!


Nekem a 7-8.héten kezdődtek.Hányinger,hányás,rossz közérzet,szédülés.

2008. márc. 7. 19:55
Hány nap vagy hét múlva jelentkeznek a terhes tünetek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook