Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hány hetesen lehet érezni az első tüneteket a terhességnél? fórum

Hány hetesen lehet érezni az első tüneteket a terhességnél? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2008. aug. 9. 10:38

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni,hogy lehetséges-e h terhes vagyok!? Kb. másfél hete mult el a mensim és most már pár napja rosszul érzem magam.lehet h csak hülyeség és csak vmi gyomor rontás,de kicsit félek.köszönöm előre is a válaszokat

2008. aug. 5. 09:38

Ha többedik terhesség, akkor már korábban észrevehetsz jeleket.

Általában 4-7 között. De az utolsó manónál nálam már a 3 hétnél biztos voltam benne. Sőt a nemét is tudtam. Fogalmam sincs hogyan.

2008. júl. 11. 07:03
3 hetesen iszonyú sírós és alvós lettem.Én nem,de a férjem megfejtette a rejtélyt:)))
2008. jan. 6. 16:24
É n 5 hetes voltam mikor mind a 2 lányommal kórházban voltam .őrülten hánytam, nem maradt meg bennem semmi sem.
2008. jan. 6. 14:59
Én 6 hetesen éreztem, hgy valami nem stimmel állandoan álmos voltam napközben 3 4 órát tudtam aludni. Aztán 8 hetesen elkeztem hányni.
36. josey
2008. jan. 5. 21:31

Sziasztok.

Nálam 6,5 hetesen kezdődött a hányinger,szerencsére csak a 12.hétig tartott.

Mellfeszülésem viszont nem volt.

35. dundy
2007. nov. 4. 06:58
Nekem még vérzéskimaradásom sem volt, de már hánytam mint a kefekötő.Jó kis gyomorrontásra gyanakodtam.9 hónap múlva múlt el.
2007. nov. 3. 17:04
en a mellemen mar a verzeskimaradas elott erztem, minden mas 6hetesen kezdodott.
33. t.dicike (válaszként erre: 31. - Kobagabi)
2007. nov. 3. 15:53
Aranyos vagy, hogy gondolsz rám. Egyébként hál istennek minden rendben van, hamarosan megyünk a 12 hetes vizsgálatokra.
2007. okt. 30. 18:07

Sziasztok!

Én 3 hetes terhes voltam mikor nagyon hányingerem lett és maradt is reggel délbe este ha ettem ha nem.Nálam még a szagok voltak ami fura volt.Például gáz szagot éreztem mikor más nem,chematox szagot mikor nem is volt otthon chematoxunk.

2007. okt. 18. 18:59
Hogy vagy t.dincike? Gondolok rád sokat! Remélem minden a legnagyobb rendben!!!
2007. okt. 18. 16:11
Egy nő szinte azonnal érzi, ha terhes. Vannak rá utaló jelek a has megnövekedése nélkül is.
29. kobagabi (válaszként erre: 27. - T.dicike)
2007. okt. 7. 10:34

Nagyon-nagyon örülök nektek!!! Nagy gratula!!! A rókicák kerüljenek!!!!

Kitartás, a végeredmény lebegjen a szemed előtt!!!

Vigyázz nagyon magatokra!!!

28. jemma (válaszként erre: 27. - T.dicike)
2007. okt. 5. 20:08

gratulálok! nagyon örülök a jó hírnek:)))

ezek szerint nem csaltak a megérzéseid:))


vigyázz magatokra, minden jót:))

27. t.dicike (válaszként erre: 24. - Kobagabi)
2007. okt. 5. 19:40
Hát itt vagyok, és nem egyedül. Nem csaltak a megérzéseim, most jelenleg 7 hetesek vagyunk, és igen hányingeresen, de nem bánom nagyon boldog vagyok, remélem ez már sikerülni fog!
2007. okt. 3. 08:20

Szia:)


Én az elsőnél 6 hetesen, a másodiknál pedig 4 hetesen éreztem. A másodiknál még petezsákot sem láttak, csak hogy meg van vastagodva a nyálkahártya. Még a dokim sem tudta, amit én már igen:)

Valahogy szerintem meg lehet érezni.

25. tina68 (válaszként erre: 19. - T.dicike)
2007. szept. 27. 22:29

Szia!!

Én mind a két terhességemmel már 5 naposan tudtam hogy terhes vagyok! A mellem olyan furcsán szúrt állandóan a bimbó körül! És a teszt bebizonyította ezt. A második terhességem elött volt két vetélésem, azokat a kimaradt mensi alapján vettem észre.De az igazit ezzel a mell fájdalommal.

Ma már nagy lányok 16 és 11 évesek.

Szorítok neked!!

24. kobagabi (válaszként erre: 22. - T.dicike)
2007. szept. 27. 19:48
Lassan egy hónapja nem hallottunk felőled, mi újság van?
2007. szept. 2. 09:01
6 hetesen tudtam meg,hogy terhes vagyok és az első hetekben sűrűn fájt a fejem,étvágyam is megnőtt és a szomszéd védőnő is rákérdezett,hogy nem-e...(állítólag felpüffedt a szám).Ennek hatására vettem egy tesztet és beigazolódott a terhességem.
2007. szept. 2. 00:56
Köszönöm a hozzászólásokat, és a jó kívánságokat!!! Remélem hamarosan pozitív eredményről tudok beszámolni!
21. kobagabi (válaszként erre: 19. - T.dicike)
2007. szept. 1. 17:04

Igenis lehet, hogy érezd már most a terhességed!

Nekem is két vetélésem volt, de mellette van már 3 gyerkőcöm. A 3 gyermekkel 2 hétre a vetélés után lettem terhes. Én is éreztem, és először azt hittem, hogy a vetélt baba mégis él. De ez már egy másik volt.

Minden jót neked, kívánom legyél babás. A fórumot szoktam olvasgatni, ha valami van írd meg. Puszo

20. jemma (válaszként erre: 19. - T.dicike)
2007. aug. 30. 17:47

szió:)


szerintem nem lehet hét naposan érezni a tüneteket! persze lehet, hogy néhány hét múlva kiderül, hogy jön a baba, de ezt még most nem érezheted. most még csak pszichésen érzed, mert már annyira szeretnéd, ha sikerülne.


minden jót neked:) ...és egy babácskát:)

2007. aug. 30. 16:52

Sziasztok!

Én új vagyok, nagyon szertnénk a párommal kisbabát, mivel már két vetélésem volt. Legutóbb mikor peteérésem volt együtt voltunk, ez kb.7 napja volt. Most gyakran émejgek, érzékenyek a melleim, az étvágyam is megváltozott. lehetséges, hogy várandós vagyok. Előfordul, hogy ilyen korán érzékelem a változásokat. Akinek volt már ilyen tapasztalata kérem irjon.Köszönöm

18. kszisz
2007. júl. 4. 13:12
Nekem a mellbimbóm körül mejelenő apró kis dudorok (mirigyek) voltak gyanúsak. A mellfeszülés meg mensi előtt is volt mindig, úgyhogy az nem volt mérvadó.
17. LoLiNa
2007. júl. 4. 09:11
nem mindenkinek vannak reggeli vagy akár éjjel nappali rosszúllétei, mell feszülés, gyakori vizelési inger.. stb. jelei. ebben nem lehet általánosítani, sztem.
16. kiki32
2007. júl. 1. 15:37
Nekem csak a jobb cicim fáj. Ez normális, ha esetleg terhes vagyok? Holnap kellene megjönnie, de nekem soha nem fájt még.
15. Krysty
2007. jún. 30. 21:21

Sziasztok!

Én is 1 hetesen tudtam de csak azért mert volt egy kis hormonos rásegítés a fogantatáshoz. kb 3 hetesen jött az első tünet, a hányás.

14. ari6
2007. jún. 30. 17:58
...és nekem felpuffadt a hasam is, és szúrkált a petefészkem, hol egyik-hol másik; fura volt.
13. jemma (válaszként erre: 3. - Tina68)
2007. jún. 29. 21:42

szia:)

tényleg 5 naposan tudtad? és a melleid érzékenységén kívül még mit éreztél. a hasad nem volt puffadtabb, mint máskor???

2007. jún. 29. 19:23

Embere válogatja... én már a kimaradt mensi 1. napja ut. szinte biztos voltam benne - furcsa volt minden mozdulat minden falat kaja vhogy másképp esett, aztán meg jött a reggeli hányás... 2 hónapon át...

De "földöntúli" érzés volt...

Alig várom, hogy újra érezzem :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook