Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hány hetesen lehet érezni az első tüneteket a terhességnél? fórum

Hány hetesen lehet érezni az első tüneteket a terhességnél? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2007. jún. 29. 19:05
Én mindig tudtam már az első héten ,valószinüleg a beágyazódástól kezdve minden terhességnél éreztem a a bal petefészkemnél egy enyhe görcsös fájdalmat!
2007. jún. 29. 18:58

Ahogy terhes lettem (még nem tudtam) a kávétól hánytam. Sokat aludtam álmos voltam.

Ahogy nem volt ciklusom, már gyanús volt a dolog, éreztem a hasamban valamit.

2007. jún. 29. 18:56

Sziasztok!

Én 4 hetes tudtam meg, hogy terhes vagyok, teszt segítségével.

Viszont már sejtettem mivel fájtak a cicijeim, és elötte sohasem.

Mivel nem volt akkor rendszeres a menstruációm ezért gondoltam, majd hamarosan megjön.

Hát igen megjött, de nem az, hanem a szép kisfiunk, aki most 20 és fél hónapos! :)

De szerintem ezt egyéne válogatja, mindenkinek más.


Rita

8. ari6
2007. jún. 29. 18:32
Nekem mindig oldalt fájtak a cicijeim, és a heti 2-3 tornámat nem tudtam elvégezni, mert olyan álmos és fáradt voltam. És annyira izzadtam, ahogy máskor soha.persze ez még jóval az esedékes mensi előtt...
2007. jún. 29. 17:55
A fiammal kb. a beágyazódáskor én már émelyegtem. Nagynéném mondta, hogy ez még nem lehet az, de én onnantól kezdve 40 héten át émelyegtem, sokat hánytam.
2007. jún. 29. 16:53
Elvileg a beágyazódás után már bárki érezheti a jeleket,de persze aki figyeli,az inkább beazonosítja!
2007. jún. 29. 16:52
Lehet már, hogy néhány nap múlva érezni, de természetesen az egyén szervezetétől is függ.
2007. jún. 29. 16:51
Nekem mindig érzékenyek és fájnak a melleim ha meg akar jönni.Lehet hogy ugyanezt érezném ha terhes lennék? 5 naposan tudtad?Ilyen korán is lehet érezni?
2007. jún. 29. 16:48
Én mind a kettő lányomnál, már 5 naposan tudtam, hogy az vagyok. A melleim szúrtak, és olyan érzékenyek voltak, hogy nem nagyon bírtam elviselni:D
2007. jún. 29. 16:47
Már a kimaradt mensi első napjától érzékeny a mell,ezt nem téveszteni össze semmivel.Aztán nemsokára jön a hányinger,álmosság.Feszül alul a pocak,ahogy nyúlnak a méhszalagok.
2007. jún. 29. 16:46
Hány hetesen lehet érezni az első tüneteket a terhességnél amikor még nem tudod hogy az vagy?Vagy csak késöbb jönnek, amikor már tudod?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook