Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A tüneteket meddig lehet érezni? fórum

A tüneteket meddig lehet érezni? (tudásbázis kérdés)


6. kszb (válaszként erre: 1. - FEE1988)
2016. máj. 24. 10:36
nem akarok én se ünneprontó lenni és remélem az lesz, amit szeretnél, de menses előtt is megemelkedik a testhő is, és lehetnek uezek a tünetek is. Ha nem jön meg, majd tesztelsz és az kimutatja.
2016. máj. 22. 19:32

Ezt nem lehet előre tudni, akármennyire is türelmetlen valaki. :) Nem bunkó akarok lenni, csak egyszerűen nem értem, hogy miért nyit valaki ilyen fórumot, amikor egy vadidegen honnan tudhatná erre a választ? Tapasztalatból? Mindenkinél máshogy zajlik minden. Ha én most azt írom, hogy ez nem beágyazódás, mert nekem ilyen tünetek állandóan mensire utaltak, akkor szomorú leszel, hogy nem vagy terhes? De ha az vagy, mert nálad máshogy zajlik minden? Viszont, ha azt írom, hogy a barátnőmnek is ezek voltak a tünetei és nála meg baba lett, akkor örülsz, hogy neked is összejött? Aztán ha mégsem? Vagy mégis? A többi sok fórumon is ugyanezeket lehet olvasni. Valakinél ez babát jelentett, másnál nem. Valakinél a hő aznap reggel esik le, amikor megjön. Szóval én azt szoktam erre mondani, amit az orvos is. Teljesen felesleges ezen agyalni és reménykedni vagy elszomorodni, akármennyire is vágyik rá valaki. Az a tuti, ha nem jön meg és 1 hét múlva csinálsz egy tesztet, ami erős pozitív. Ekkor a legjobb esetben valóban terhes vagy és rá 1 hétre ott lesz a szívhang is. :) Előbb is lehet pozitív teszt, aztán mégis megjön. Erre szokták azt mondani, hogy elindult a folyamat, de nem ágyazódott be rendesen. Tehát hivatalosan nem volt terhesség.


Drukkolok, hogy baba legyen, ha arra vágytok, de nem érdemes más tapasztalatai alapján semmit elkönyvelni.

4. Vikyci (válaszként erre: 3. - FEE1988)
2016. máj. 22. 19:01

Akkor a reggelieket össze tudod hasonlítani egymással, bár elvileg mensiig magas szokott maradni, mensi előtt vagy aznap szokott leesni a hő.

Legalábbis nekem mindig mensi napján esett le.

2016. máj. 22. 18:53
Minden nap szoktam merni reggel 6kor es huvelyben..csak nem tudom miert de delutan honaljban megmertem es 37.2 volt
2016. máj. 22. 18:52

1x-i hőmérés kevés, nem tudod mihez hasonlítani. Ráadásul nem hónaljban kell mérni.

Én nem éreztem a beágyazódást, inkább olyan volt a hasam, mintha egy vízzel teli lufi lenne benne, hanyatt fekvéskor feszítő érzés volt már a nemvárt előtt.

2016. máj. 22. 18:27
Ma vagyok a 9. Dpon..kb 2 napja mensiszerű görcseim vannak,ami.ilyen hullamszeruen jon...a mensis gorcstol a derekam is faj...illetve szurkalasokat is erzek osszevissza...ma delutan honaljban megmertem a hőmersekletem es 37.2 volt..lehet ez beágyazódás? A tüneteket meddig lehet erezni?nekem ez a 3. Nap hogy erzem a hasam aljat h gorcsolget..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook