Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Voltatok már úgy, hogy terhességi tüneteket produkáltatok és mégis megjött? fórum

Voltatok már úgy, hogy terhességi tüneteket produkáltatok és mégis megjött? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 18. 14:14
ha nagyon fáj a cicid és nem múlik egy percre sem, akkor terhes vagy... máskor én hittem már hogy az vagyok, amikor nem voltam... de amikor terhes lettem, állandó 2 hétig tartó émelygés, és iszonyatos vagy 3 hétig tartó cicifájás. A cicifájás sztem a legmegbízhatóbb, sokkal erősebben fáj, mint mensi előtt. Egy 12 hetes kismama
2009. ápr. 18. 13:47

Én 3 év alatt rengetegszer szivattam magam azzal,hogy biztos most sikerült,aztán mindig percre pontosan megjött.

Amikor tényleg sikerült,onnan vettem észre,hogy elaludtam délután,pedig nem vagyok nagy alvós éjszaka sem.Nagyon csendben voltam,amit még a párom is megjegyzett.Nagyon fázós voltam mindig,de onnantól kezdve mindig ablakot kellett nyitni,mert úgy éreztem rögtön megsülök:).

3 nap késés után csináltam tesztet,mert nem bírtam tovább várni,alig hittem a szememnek,de halványan megjelent az a bizonyos csík.

Azóta,14 hete határtalanul boldog vagyok!

Kívánom mindenkinek,hogy ne kelljen sokat várni!

15. csillubaba (válaszként erre: 14. - Rowina)
2009. ápr. 18. 12:59
Ezt nem tudom, de lehet nem is erről van szó egyikőnk esetében sem. Állítólag stressztől alalkul ki. Azért köszi a választ.
14. Rowina (válaszként erre: 13. - Csillubaba)
2009. ápr. 18. 12:56
Remélem nálam nincsen ilyen probléma,volt 2 terhességem,vagy ez kialakulhat vajon később is?Szeretném ha simán össze jönne és nem kéne hónapokat várni.
13. csillubaba (válaszként erre: 12. - Rowina)
2009. ápr. 18. 12:43
Igen, de nem akarom én olyan görcsösen, viszont nem is teszünk ellene semmit. Kívánsi leszej megjön e. Olvastam olyat is hogy ha sárgatesthormon hiányzik akkor is lehet ilyen és akkor sose marad meg a bébi.
12. Rowina
2009. ápr. 18. 12:38
Neked akkor első baba lenne?
11. csillubaba (válaszként erre: 8. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 18. 12:38
nekem: gyengeség, fémíz, meg szagokat éreztem pár napig ,émelygés. Nekem se produkálhattA az agyam, mert nincs terveb véve.
10. Rowina (válaszként erre: 9. - Csillubaba)
2009. ápr. 18. 12:37
Igen,sokat olvastam a neten és a beágyazodás után még nem is tudom hány % amelyik terhesség nem marad meg.Akkor nem csak én vagyok így,aki így érez és gondol.
9. csillubaba (válaszként erre: 7. - Rowina)
2009. ápr. 18. 12:35
Nekem is ilyesmi kavarog a fejembe...valahol olvastam, hogy a terhességek 50 %-áról nem is tudnak a nők. Nem fura?
2009. ápr. 18. 12:31
mellfeszülés,hányinger,pocifeszülés,fémes íz,stb.Miinden tünet megvan,mint anno a fiamnál.De most épp nem is tervezünk babát,szóval az agyam sem produkálhatja.Fogalmam sincs.De néha jó a gondolattal eljátszani,hogy hátha mégis... :)) De majd úgy két év múlva :))
7. Rowina (válaszként erre: 2. - Csillubaba)
2009. ápr. 18. 12:30
Sajnos,ez nálam is megvolt,márciusban kezdtünk neki a "baba gyártásnak"teljesen prdoukáltam mindent,hányinger,derékfájás,némely szagokat nem bírtam,még amolyan beágyazodásos pecsételö vérzésem is volt,és rózsaszin folyás,és hát ami nem volt igazán jó rengeteget görcsöltem.Majd a mensi elött 2 nappal már kevés barnázásom volt,majd a kijelölt napon délután nagy nehezen megjött.Ne nézzetek hülyének,de lehet tényleg baba volt csak nem maradt meg?Szóval nagyon szeretnék még egy kislányt a 2 fiam mellé.Reménykedem,majd csak össze jön!
6. csillubaba (válaszként erre: 5. - 6ee0ffb012)
2009. ápr. 18. 12:26
ezt most hogy értsem? részleteznéd? (tünetek, hány napra jön meg stb.)
2009. ápr. 18. 12:24
Kb. minden hónapban :)) De komolyan :))
4. csillubaba (válaszként erre: 3. - Cyntia)
2009. ápr. 18. 12:19
Nem, de lehet korán csináltam. Ez már a 2.eset.A múltkor is volt hogy 2 hetet késett, és mielőtt megjött előtte 1 nappal elmúltak a tünetek. Akkor nem volt olyan egyértelmű a teszt. Me golyan furán jött meg, jött egy kicsi két napra rá meg normális mensi...Most még csak 1 napot késik, de ez tudom korai csak annyira emlékeztet a múltkori esetre.:((
3. Cyntia (válaszként erre: 2. - Csillubaba)
2009. ápr. 18. 12:13
A terhességi teszt is pozitívat mutatott?
2009. ápr. 18. 11:56

De nehogy álterhességet írjatok.

Várom a válaszokat!!

2009. ápr. 18. 11:55
Voltatok már úgy, hogy terhességi tüneteket produkáltatok és mégis megjött?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook