Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Duphaston mellett vérezni terhesség alatt, normális? fórum

Duphaston mellett vérezni terhesség alatt, normális? (beszélgetős fórum)


7. bukagica (válaszként erre: 6. - Bukagica)
2010. márc. 25. 14:02
Nem lett eredmenye a Duphastonnak,nem inditotta be a verzest,ezert maradt az orvosi beavatkozas. :((
2010. márc. 21. 20:54
En a 4-dik napja szedem,2x1-et es meg semmi sehol,nekem az orvos a verzes elinditasaert irta fel.Most mar 3 hetes vagyok.majd megirom mi tortent.
2009. okt. 27. 17:01
Egy vetélés után nem sokkal újra terhes lettem, amikor nekem is szednem kellett a 12. hétig, mert véreztem. (valószínű prog. hormonhiányom volt) Igaz, nekem ettől elmúlt 3 nap alatt. Azért én megkérdezném a dokit erről, normális hatás-e.
4. misz
2009. okt. 27. 16:51

Ez a gyógyszer segít a baának a megtapadásban. nekem jó és rossz tapasztalatom is van vele.

Egy babát elveszítettünk, hiába szedtem. Először barna, aztán piros pecsételés volt, végül erősen vérezni kezdtem és 6 hetesen elvetéltem. :(

A kisfiamat viszont megmentette. A 12. hétig szedtem és folyamatosan barnán pecsételtem. A 12. hét után elmaradt a pecsételés és nem kellett a tablettát sem szednem tovább. Zolika most 16 hetes mosolygós kisfiú. :)


Szorítok, hogy minden rendben legyen. De mindenképpen kellene dokival beszélned erről.

2009. okt. 6. 15:35

sziasztok!

Én a 6.hétben vagyok.Vérzés lépett fek nálam,az orvosom Duphastont írt fel, remélem csillapítja vérzést.Nekem is 3szor 1-et kell szednem, és ágynyugalom. Egy hétig, majd utánna kontroll.

2009. szept. 4. 06:22

A vérzés terhesség alatt sose normális, de igen, lehetséges, a Duphaston ellenére is.


Csak egy lehetséges oka a vérzésnek a progeszteronhiány, amit ez a gyógyszer kezel. Ha viszont az az oka, akkor fontos, hogy ne hagyd abba, egész a 10-12. hétig a szedést. Drukkolok Neked!

2009. szept. 3. 14:26

sziasztok

3 tesztet csináltam, és mind a 3 poz. lett igaz halvány volt a 2. csík, de egyiket se reggeli vizeletből csináltam.

hétfőn voltam nőgyógynál és azt mondta szerinte van baba, de azért menjek uh-ra, hétfő reggel volt egy kis vérzés és írt fel napi 3 szem duphastont, ezt elkezdtem szedni és el is múlt a vérzés, de másnap reggel megint elkezdett és tegnap már a színe is piros volt, ma már barna lett a színe


kedden voltam uh (38.nap)de a doki nem látott semmi terhességre utaló jelet.

szerdán abba hagytam a gyógyszer szedését, gondolván hogy ha babás lennék akkor a duphaston elmúlasztaná a vérzést, de most biztatnak a lányok, hogy attól lehet baba

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook