Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet e érezni, ha elhal a magzat, ha elveszítjük a terhesség alatt? Mit lehet érezni? Akár stressz, megerőltetés stb miatt. fórum

Lehet e érezni, ha elhal a magzat, ha elveszítjük a terhesség alatt? Mit lehet érezni? Akár stressz, megerőltetés stb miatt. (tudásbázis kérdés)


1 2 3
75. zebracsikó (válaszként erre: 73. - Boszorka85)
2014. szept. 28. 14:32
Bízz erősen, beszélgess a babával! Jó egészséget kívánok, és drukkolok!
2014. szept. 28. 14:30
Nem mozog tovább...
2014. szept. 28. 13:51

Sziasztok! Soha nem gondoltam volna, hogy ez velünk is megeshet. Valahogy mindig azt gondolja az ember, hogy őt bizony elkerülök, mindaddig, amíg.....

Már ott kezdődött a probléma, amikor kitaláltuk, hogy jöhet a kistestvér a 3 éves kisfiunknak. Januárban kezdtünk próbálkozni, de baba helyett csak a ciszták és a rendszertelen vérzés jött. Augusztus elején a doki mondta, hogy jelenleg ne számoljunk babára, kezdjük a vizsgálatokat: peteérés követése uh-val, hormonvizsgálatok, injekciók...stb. A jobb oldali petefészkem nem működött, a bal meg rosszul. Augusztus 3-án jött meg két hét után újra, szóval azt sem tudtam, hol tartok a ciklusomban. 20-án nagyon begörcsöltem, 21-én bementünk a kórházba, hogy tuti megint ciszta. Hát kiderült, hogy van egy nagy érett tüszőm, ami ha megreped, jó, ha nem, akkor ciszta lesz belőle. Mindenesetre azt mondták, hogy próbálkozzunk. Szeptembeer 3-án halvány két csíkom lett. Elmentünk egy hét múlva dokihoz, már látszódott az 1-2 mm-es peteszák. Két hét múlva visszamentünk, de addigra már nagyon gyötört a terheségi rosszulét. Hányás, émelygés, levertség, gyengeség egész nap. A feladataimat alig tudtam ellátni. Ráadásul látszdott a hasamon!!!!!! Ami meglepő, hiszen a kisfiammal 50kg-val lettem terhes, 12 hét körül kezdett látszani, most meg 52 kg voltam.


Az érdekes, hogy kétszer is álmodtam ikrekkel, de a második álmomban az egyik babám meghalt. Szóval visszamentünk a dokihoz és az álmokkal indítottam a dokinak.


Volt nagy meglepetés, mert a doki szerint ketten voltak, de csak az egyiküknek dobog a szívecskéje. A másik látszódott is, hogy kisebb volt és bevérzett. MIntha nyakonöntöttek volna egy vödör hideg vízzel!!

Most kaptam gyógyszert vérzés ellen és várunk! De csak vánszorog az idő........

2014. aug. 20. 09:59
Sziasztok! Olvastam sorstársaim hozzászólásait, mert úgy érzem ez fog most nekem is segíteni, hogy túltegyem magam (nem első)tragédiánkon! 2013.08.20.-án megcsináltam a terhességi tesztemet. Tudtam, hogy babát várok, mert órát tudtam volna állítani a ciklusaimhoz olyan pontosan megjött mindig. Nem mentem el orvoshoz, csak nagyon vigyáztam magamra, mondván legyen kicsit idősebb a terhességem. Szedtem a vitaminokat, kíméltem magam, gondoltam várok még egy hónapot, hetente csináltam a teszteket. Októbet 2.-án akartam orvoshoz menni, szünetelt a rendelés. Még aznap este elkezdtem vérezni, felhívtam az orvosom, aki azt mondta, hogy mit aggódok, ez még nem is biztos hogy terhesség, feküdjek le, két nap múlva fog rendelni, menjek be hozzá (miondani sem akarom milyen hangsúllyal). Másnap reggel bementem egy másik orvoshoz, aki azonnal beküldött a kórházba, ahol a megállapított elhalt terhességemet művi úton befejezték. Lelki vívódásom ekkor kezdődött, mivel már nagyon régóta szeretnék anya lenni. Pihentünk egy kicsit, majd újra elkezdtünk próbálkozni.2014. 02.21.-én ismét nem jött meg, tudtam hogy baba van a pocakban. Két hét múlva már mentem is orvoshoz, ahol megállapították a terhességem. Minden rendben volt, az összes eredményem nagyon jó volt, szépen növekedett a pocakom, készültünk a szülőségre, boldogan. Közben össze is házasodtunk és pont a nászútunkról jöttünk haza, másnapra időpontom volt UH vizsgálatra (24 hetes voltam), ahol az orvos közölte velem, hogy a babának nincs szívhangja. Másnapra beutaltak a kórházba és 08.13-án meg kellett szülnöm halott kislányomat. Borzalmas űr tátong most, mindenkitől csak azt kérdezem, hogy miért pont mi?????? Hogyan tudnék túl lépni, hogy egy kicsit jobb legyen? Nekünk még nincs babánk, akiben esetleg vígaszra lelnénk! Kilátástalannak érzem! :(
71. Brigoca24 (válaszként erre: 70. - Esther78)
2014. júl. 23. 00:09
Hat pont ez a baj,hogy nem igazan lehet megnyugtatni,folyamatosan azt mondogatja hogy ez nem jelent jot,hogy megint ugyanazt a valaszt kapta mint az elsonel,es hogy nem bir ki megegy csalodast.Annyira szeretnem neki azt mondani hogy minden rendben van vele,de sajnos nem vagyok orvos,hiaba mondanam.Csakis akkor fog megnyugodni egy kicsit ha egy masik orvos is latta,de en tudom,hogyha megmarad a baba egesz terhessege alatt rettegni fog es csak akkor fog teljesen megnyugodni ha mar a kezeben tartja.Sajnos ilyen fajta,meghat azert is volt neki nehez mert mar nagy baba volt,tudtak a nemet,kislany lett volna es nagyon orultek neki,nevet is adtak mar neki.Ugy sajnalom,hogy ilyesmi megtortenhet,annyira szeretnek segiteni,de nem tehetunk mast minthogy varunk es remelunk.Koszonom valaszodat!
70. esther78 (válaszként erre: 69. - Brigoca24)
2014. júl. 22. 14:05
Lehet azért kicsi, mert nem középidőben fogant, és van 1-2 hét eltérés, lehet hogy még nincs 6 hetes csak 5. A terhes vitaminokat szedheti, de az szerintem nem sokat segít, ha esetleg tényleg probléma van a babával. De ha ezzel megnyugtatod, akkor szerintem nyugodtan mondhatod neki hogy az biztos segít. Ilyenkor szerintem néha elég az is, ha valamiben tud bízni az ember. És azzal nem igazán tesz jót se magának se a babának ha idegeskedik.
2014. júl. 21. 13:11
Sziasztok!Velem is megtortent egyszer ez a szornyuseg 8 hetes korul lehettem amikor elkezdtem verezni es mire beertunk a ferjemmel a korhazba mar nem volt meg a baba,elment.Nagyon rossz volt ugy ereztem akkor mintha egy darabot kiteptek volna a szivembol,utaltam akkor a vilagot is mert annyira akartam azt a babat.4 honapig jartam kezelesekre es 6 honap utan ujra teherbeestem,ma mar 7 honapos a kislanyom akit imadok.Csak azert irtam ezt le,hogy igenis ha az ember eleg eros akkor tul tudja magat tenni es ujra talpra tud allni es anya is tud lenni,persze nekem nem volt 3 vagy 4 vetelesem de az az egy is eleg volt,nagyon nehez volt ujra belevagni egy ujabb terhessegbe mert iszanyotosan feltem nehogy ujra megtortenjen de szerencsere szepen fejlodott es egeszsegesen megszuletett,igaz az elso par honap nekem is felelem volt de amikor eloszor ereztem rugni megnyugodtam,boldogsaggal toltott el hogy jol van.Viszont lenne egy kerdesem is mert van egy baratnom aki most nem olyan reg tudta meg hogy terhes de neki is volt mar egy vetelese a 17. hetben,szoval neki mar nagy babaja volt nem csak magzat es volt ultrahangon 6 hetesen es a doktorno azt mondta neki hogy a korahoz kepest kicsinek latja,es hat nekem is az elso terhessegemnel ezt a valaszt kaptam es nem is maradt meg a baba.Az lenne a kerdesem hogy kapott-e mar valaki ilyen valaszt es mit jelenthet?Ha rendszeresen szedi a terhes vitaminokat segithet a babanak?Szeretnem megnyugtatni a baratnom de sajnos en sem gondolok a legjobbakra,nem ilyen valaszt vartunk volna.A valaszokat elore is koszonom
2014. júl. 7. 13:05
Úristen, hogy bírta ki ennyiszer túl tenni magát. Nekem ez is sok. Minden elismerésem neki nagyon erős nő.
2014. júl. 6. 22:18

Én is csak az éteren keresztül kommunikálok a szeretteimmel, sajnos. Ujfent sajnos, egy ujabb terhességnek az ember már több félelemmel megy neki, de általában a villám ritkán csap be ugyanoda kétszer.

Én is nagyon tisztelem azokat, akik töretlen lelkesedéssel képesek előremenni többszöri kudarcok után. Sütő Enikőnek 17 volt.

66. angels85 (válaszként erre: 65. - VendrinerPiroska)
2014. júl. 6. 15:20
Sajnos az én családom távol van tőlem több ezer km-re :( Az én baráti társaságomban vannak babás anyukák is és olyan is akik próbálkoznak. Remélem szép lassan helyre jövök. Remélem nem kell majd sokat várnunk a következöig, de félek is nem akarom ezt újra át élni. Nem tudom sokan hogyan tudják ezt töbször is étvészelni.
2014. júl. 6. 14:34
Mint ahogy írtam nehezen. Igazán csak az idő segít. Nekem szerencsére ott volt az anyukám, aki nagyon megértő. Szerencsére, jópár olyan kollégám van, akik szintén keresztülmentek hasonló élményeken, így együttéreztek velem, de tudom, hogy olyan barátok/rokonok, akiknek még nincs ebben tapasztlatuk, ez eléggé rémítő lehet. A sógornőm például szintén babát várt, mikor én elvesztettem az enyémet (az ő babája egy hónappal idősebb, mint az enyém lett volna)és ő iszonyúan megijedt és zavarban volt a történtektől, így nem is sok kontaktusunk volt a terhessége alatt, mert nem tudta a helyzetet kezelni.
64. angels85 (válaszként erre: 63. - VendrinerPiroska)
2014. júl. 6. 14:10
SZiasztok! Nagyon sajnálom amin át mentetek, át érzem a fájdalmatokat. Nem rég még boldog kismama voltam aki várta a templomi esküvőjét és azt hogy a lakodalmon végre az egészcsaládnak bejelenthesük babánk lesz. Majd julius 3.-án minden megváltozott 11. hetes terhes voltam ekkor, az orvos a vizsgálat során közölte velem hogy a magzatnak nincs szíverése lassan 1 hete. Pedig fejlödési rendellenesség nem látszodot megvolta kis keze és a lába is és nem is volt picike. Az orvos is értetlenül nézet rám ez eslő vizsgálatom 5.-6. hét között volt és erős volt már akkor a szívverése most meg semmi. Pénteken már reggel a kórházban voltam kaptam gyógyszert hogy táguljak majd megmütőttek, még aznap este haza is engedtek. Semmi panaszom nincs már a vérzés is elmúlt. De a szívem nagyon fáj, csak ülök néha és nézek magam elé, néha el feletkezem és megsimogatom a hasam. Máskor meg mintha már túl lennék rajta jó a kedvem és azt várom hogy teljen el pár hét jöjjön még és majd lassan próbálkozhassunk újra. Pár hét és itt a templomi esküvőm nem sok erőm van hozzá, már csak abban bízom nem azon a napon kell majd átélnem az első nehéz napokat. A polgári esküvőnk tavaly volt így örültünk mikor fél évre rá sikerült a baba. Ti hogy dolgozátok fel? A barátaim elhanyagolnak mert nem tudják mit mondjanak és ez is nagyon rosszul esik, egyedül érezm magam. :(
2014. jún. 25. 23:40

Őszinte részvétem mindkettőtöknek. Nekem már kétszer volt alkalmam átélni mindezt, az első terhességem a 8-9 héten halt el és kb. 1 héttel később derült ki, a másodiknál a 7. héten ált le a fejlődés. Mindkettő nagyon megviselt, az elsőtől rögtön készültem ki, a másodiknál másfél hónappal később jött az összeomlás. Jópár hónapig eltartott míg megtanultam együttélni vele, mert szerintem teljesen máig nem tettem túl magamat rajta.


Minden esetre gratulációm Ayrana, és kívánok sokkal több sikert, mint előzőleg.

Én is Londonban élek és én sem vagyok elragadtatva az angol egészségügytől. Viszont mikor a második babánál kiderült, hogy nem életképes a terhességem, az eü személyzet legalább empatikusan állt hozzá és próbáltak kedvesek lenni. Az elsőnél viszont otthon voltunk uh-n. Míg élek nem felejtem el, ahogy a sírógörcsöm közepette az uhs banya rosszallóan rámkérdezett, hogy hogyhogy nem vettem észre, hogy tüneteim enyhülnek. Nem voltak erős terhességi tüneteim és nem is tudom, hogy vehettem volna észre, hogy a babám már nem él?

62. gabriella79 (válaszként erre: 61. - Ayrana)
2014. jún. 24. 00:03

En is nagyon sajnalom ami tortent, nagyon megviselt engem is, nem tudom magam tultenni a tortenteken.Nekem sajnos nem hiszem ,hogy lessz meg baba, sajnos a parkapcsolatom is botladozik elegge.

Ne aggodj, minden rendben lessz a baba korul.Barmiben segithetek, esetleg barmilyen kerdesed lenne, barmiben segitek. Mennyi idos terhes vagy?

61. Ayrana (válaszként erre: 60. - Gabriella79)
2014. jún. 22. 18:17
Ez igazán borzasztó lehetett, iszonyatosan sajnálom! :( Nekem ősszel 10.hetes ultrahangon derül ki,hogy már valószínűleg 6-7hét között elhalt a baba, de nekem így is 5 hónap volt,mire túltettem magam rajta. De most ismét babát várok, kicsit félek,de próbálok optimista lenni. Remélem neked is összejön, amint lehet. Drukkolok!
60. gabriella79 (válaszként erre: 36. - Wanita77)
2014. jún. 21. 16:47
Szia. Igaz nem mostani a hozzaszolas, de meg szeretnem osztani amin en is atmentem kb.9 hete. Londonban elek, es nemigazan vagyok megelegedve az egeszsegugyi ellatassal.Van mar ket fiam.. Nalam is ugy volt, hogy mentem a 20. heti uh-ra, es kozoltek velem,hogy a baba nem el.A 21. heten meg kellett szulnom 11 tablettaval inditottak meg a szulest. Mikor a baba megszuletett akkor mondtak,hogy 15 hetes koraban mar meghalt, semmi jele nem volt, csak en is sokszor mondtam anyosomnak kicsi a hasam, nem erzem ugy mozogni a babat.. A doki azt mondta, hogy a placenta nem taplalta rendesen a babat , es a korahoz kepest is kicsi volt 55 gramm. Sajnos nem tudtak megmondani kislany volt vagy kisfiu. Azzal vigasztalom magam lehetett volna rosszabb is,de nagyon megviselt az egesz dolog, nagyon sokat sirtam, tegnap volt az elso nap,hogy ugyereztem egy kicsit kezfek visszarazodni az eletbe. Abban remenykedek, hogy igen lessz meg egy kisbabam es karpotolni fog. Csak nehe ramjon a panik mar 35 vagyok kifutok az idobol:)meg nagyon vagyom egy kisbabara.
59. Sunshine girl (válaszként erre: 58. - Chelsey)
2014. jan. 1. 19:08

Köszike... Ezt nem tudtam.

Viszont munkaügyibe be vagyok jelentkezve, de várom az APEHtől a 0-ás igazolásom, mert kapok majd munkanélkülit, ha az megjön... Nem tudtam, hogy a köztes időszakban is jogosult vagyok az ingyenes ellátásra.

58. Chelsey (válaszként erre: 57. - Sunshine girl)
2014. jan. 1. 18:30

A munkaviszonyod megszűnése után még 45 napig jogosult vagy ellátásra (passzív jogosultság). Közben menj el a legközelebbi munkaügyi központba és kérj álláskeresési támogatást. Míg azt kapod, addig él a biztosításod. A lényeg, hogy jelentkezz minél hamarabb, hogy ne szakadjon meg a biztosításod vagyis ne legyél biztosításon kívül 30 napnál tovább (a későbbi tgyás/gyed miatt is).


A munkaügyiben nem azzal kezd, hogy terhes vagy, várd meg amíg egy picit biztosabb a baba.


Sok szerencsét és türelmet az ügyintézéshez, boldog babavárást!

2014. jan. 1. 18:05

Sziasztok


Én mikor időpontot kértem, akkor jeleztem a telefonba, hogy babát várok, van teszt és feszülnek a melleim... 1 hónapra rá kaptam időpontot, azaz holnapra.

2 hete egyik napról a másikra nem volt étvágyam, hányinger, szédülés, pocak szúrás és görcsök vannak éjjel-nappal... de telefonba mondták, hogy mindenképp csak holnap fogadnak. Na hurrá...

Se éjjelem-nappalom. Egész nap fekszek szinte az oldalamon, mert másképp nem jó (néha úgy sem). Ha kimegyek a levegőre sétálni fél órára rá alig bírok menni.

Félek, hogy valami gond van. Ráadásul december 16-án megszűnt a munkahelyem és a tb-t sem fizetem, de valamit kitalálok, mert kell nekem az az UH.

Igaz sokat idegeskedek, mert tervezett baba, de az nem volt az, hogy egyszerre elveszítjük a munkahelyünket és bár új életet kezdünk másik városba, de én így nem tudok majd dolgozni, mert örülök, ha a kislányomat el tudom látni.

Szegénykémet felkészítettem, hogy néha olyat játszunk, hogy én hirtelen elalszok a földön(összeesek) és neki mit kell tennie ilyenkor.


Kislányomnál, aki 4 éves lesz semmi tünetem nem volt és minden rendben volt.

Előtte lévő terhességem meg lett szakítva, mert gyógyszer mellett lettem terhes és fiatal voltam. Ott végig hánytam, de semmi más nem volt..

2013. okt. 2. 19:44
Gratulálok. Nagyon örülök hogy ilyen jó hírekkel jöttél. Az orvost nem kérdezted meg a szikhólyagról? Gondolom ha probléma lenne, akkor biztos mondta volna.
2013. okt. 2. 19:22
Sziasztok! Voltam ma uh-on 6 hetes vagyok! Volt a babámnak már szívhangja is! Az nagy gond lehet a babámra nézve, hogy eléggé kivan tágulva a szikhólyag?
2013. szept. 28. 20:45
Az előző terhességemnél nekem se írták rá hogy hány hetes terhes lehetek. Azt mondta az orvos, hogy csak akkor tudják, ha már van baba, és van szívhangja. De a 7-8 hetes terhességnél már kellene hogy legyen szívhang, legalábbis a második terhességemnél a 8. héten már hallgattuk a szívhangját.
2013. szept. 28. 18:07
Hát olyan 6-7 hetes, de nem tudják pontosra, még a papírra se írták rá hogy hány hetes lehetek! Köszönöm szépen!! Neked meg nagyon boldog gyermek nevelési éveket :)!
2013. szept. 28. 15:50
Ha meg műteni kell, szerintem jobban átvészelhető így, mintha már láttad volna a babát, és dobogott volna a szíve. Tudom hogy így is nehéz per pillanat, de egy pár hónap kihagyás után újra próbálkozhattok. Tudom én könnyen beszélek, mert én már lassan 2 éve túl vagyok rajta, és azóta már van egy 8 hónapos egészséges kislányom. Kitartást.
2013. szept. 28. 15:46
Szerintem ne add fel a reményt. Nagyon sok pozitív példát hallottam már. Pihenj sokat. Hány hetes terhes vagy?
2013. szept. 28. 15:08
Sajnálom! Nekem kisebb pecsételő vérzésem volt, de már 3 napja az is megszünt! Szerdán kell uh-ra mennem! Akkor szerinted adjam fel a reményt??
49. esther78 (válaszként erre: 48. - Ditrinella94)
2013. szept. 28. 14:33
Igen nőhet a petezsák. Nekem is így volt. Vagy 2-3 hétig jártam az orvoshoz, aki mindig biztatott, hogy semmi baj, amíg nő a petezsák. Én véreztem is, amire kaptam utrogestant, de nem maradt abba a vérzés. A végén meg kellett szakítani a terhességet, mert az akkori ultrahang szerint kisebb lett a petezsák mint amilyen az előző vizsgálaton volt.
2013. szept. 28. 12:09
Sziasztok! Arra lennék kiváncsi, ha elhalt terhességre gyanakodnak, akkor nőhet a petezsák??! Mert ugyan is nekem üres a petezsákom, de viszont nő! Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 14. 18:33

Szervusztok!Nem tudom nekem jobb lesz e,hogy ezt leírom,de ha valaki tanul az estből vagy időben észre veszi a jeleket vagy azzal amit írok segíthetek a feldolgozásban akkor már elértem vele elég sokat.2011.júliusában hoztam a világra a halott

kisfiam.Ö már 39 hetes és 6 napos volt.A szülésem éjszakáján állt le a kicsi szíve.Amikor közölték a diagnózist meg szakadt a szívem és utána természetes úton hoztam a világra.A patológiai eredmény SEMMILYEN rendellenességet nem mutattatott ki. ("Szivárgó magzatvíz hiányában megfulladt a fiam").A kiírt idő előtt 2 héttel megindult a szülés.4 órát vártunk a Baross utcai 1.-es számú női klinikán CTG-re. Ezek után egy nagyon durva és fájdalmas hüvelyi vizsgálaton estem át.(végig sírtam a fájdalomtól)közölték, hogy korszülés lenne így most ezt leállítják.40-50 percenként felkeményedett a hasam.Nem volt magzat víz folyás sem egyéb látványos jel ebben az estben. Magnetort kaptam és szigorú ágynyugalmat írtak elő. A további 2 hétben csak a szigorú kellő vizsgálatokra mentem el ahol közölték hogy az élet formám és a kevés gyümölcs fogyasztás miatt kevesebb a vizem. Látványosan csökkenni kezdett a hasam mérete,de víz egy csepp sem távozott.Az orvosok kizárólagosan engem okoltak.Rengeteg gyümölcsöt ettem és egyéb mást hogy a kicsi mindent megkapjon.Az egyik éjszaka nagyon rugdalt aludni sem bírtam így bementem a kórházba ahol közölték már nincs szívhangja.Nem okolok senkit vagyis inkább csak magam.1 gyermekem volt és azt sem tudtam mit tegyek."A könyvekben ezt nem így írják"Végül a terhes rendelésről elküldtek tömegközlekedéssel a Szent István kórházba szülni. Ekkor már tudtam hogy mi történt.Végig csak bőgtem és nem bírtam az útra koncentrálni.Az emberek csak néztek, így az egyik sarkon megvártam édes anyámat mert nem bírtam tovább haladni.A többit már nem részletezem.Ami nagyon fontos: kemény tanuló pénzt fizettem.Ha bármi problémátok van ne menjetek be azonnal hívjatok mentőt. A családom nagyon is okolta a kőrházat ahol közölték nincs írásos jel arra hogy én korszüléssel berkeztem volna.Ha mentőt hívtok van róla papír és nem 4 órát vártok.Össze vissza fájás is annak a jele hogy gond van. Nyilallás a derékben.Ezek és még sok más.Menjetek ne kérdezettek.Szól a pici hang a fejedben csak arra figyelj.TE csakis TE tudod hogy mit érzel.

Feldolgozni soha nem fogom se feledni,de tovább lépni tovább tudtam.Azóta már volt vetélésem,de most várom a következő gyermekem. 18 hétben vagyok és minden a lehető legnagyobb rendben van.Sokszor van rajtam az érzés vajon dobog még a szíve?De megnyugtatom magam,hogy már csak rajtam múlik.Tudom hogy ez így nem teljesen igaz,de ha úgy élem a napjaim hogy félek biztos hogy történik is valami.Az első gyermek felkészített arra hogy el ne szúrja még egyszer.Ha bármi felmerülne a zagyvaságom láttán és kérdeznétek nyitott vagyok.

2013. júl. 6. 13:08
Amikor a baba meghalt bennem a negyedik hónapban, állandóan keményedtem. Görcseim nem voltak. A hátamon csípésszerű, 8-10 cm es átmérőjű rózsaszín kitüremkedések jelentek meg. A háziorvosom mosolygott rajtam, amikor meglátta a foltokat. Elocom kenőcsöt írt fel, mert hogy biztosan fertőzést kaptam. Hullafoltok voltak, amiket nem ismert fel! Másnap ultrahangon derült ki, hogy a baba meghalt bennem. Nem kellett megszülnöm. Nagy lehetett a baj, mert azonnal kiszedték belőlem. Csak műtét előtt derült ki a vizsgálaton, hogy bő három unnyira ki voltam nyílva. Azt sem éreztem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook