Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hány hetesen lehet érezni az első tüneteket a terhességnél? fórum

Hány hetesen lehet érezni az első tüneteket a terhességnél? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
71. Jasmine (válaszként erre: 70. - Bb21162167)
2009. jan. 28. 12:14
Gratulálok Nektek! Sok fiú nem ilyen lelkes és odaadó! Jó apuka leszel!!! Szép babavárós hónapokat Nektek és segítsd a kismamát mindenben!
2009. jan. 28. 11:20
Kár hogy nemtom szerkeszteni a hozzászólásom,de úgynézki akkor a multkori jelek csak igazak voltak,a reggeli hányinger,sok étkezés,fáradtság,álmosság,meg szagundor,gyengeség,stb.. :) Olyan boldog vok :o)
2009. jan. 28. 11:19
úgyhogy tombolok a boldogságtól :) reggel csináltuk meg ma,és végülis először szivatott barátnőm,mert odaadtam neki az 1ik teszt csíkot,aztán 2 perc múlva szól,hogy adjam már neki oda a másikat is! Mondom miért? "Az első rossz,nem mutat semmit." <- de ez csak szivatás volt :) aztán odadtam neki a másikat is,kijött és mutatta,hát hirtelen úgy örültem,rendesen körbe ugráltam =) aztán mondta,hogy az első teszt sem volt rossz,csak nem akarta elhinni,hogy sikerült úgynéz ki :) aztán mutatta a másik tesztet is és az is azt mutatta :) Úgyhogy nagyon örülök :)
2009. jan. 28. 11:15

Hát akkor elérkeztünk oda is,hogy feltétlenül rád írjak Yulcsy :-) Szóval a lényeg,hogy sikeres,ugyanis pozitív lett a teszt :) 2x is megnéztük,és mind a kettő ugyanazt mutatta :)

Úgyhogy lett mára így egy jó napom :) Magyarul úgynézki sikeres a pici,csak tegnap már izgatott volt barátnőm is picit,mivel ma 10. napja hogy nincs meg neki,aztán csak vettem egy tesztet és megnéztük,és 2 csíkot mutatott :) Mind a kettő :)

67. Yulcsy (válaszként erre: 66. - Bb21162167)
2009. jan. 28. 07:16
Feltétlenül írj ám!!
66. bb21162167 (válaszként erre: 63. - 874eb11dfd)
2009. jan. 27. 10:59

Szió meginn :)

Noh hát elérkeztünk ahhoz,hogy meginn csak tesztet kell néznünk,mert már 9. napja nem jött meg barátnőmnek,hát kíváncsi vok =)

Majd leírom holnap,hogy sikerült-e vagy nem sikerült.De így már elég gyanús:)

2009. jan. 23. 07:54

Sziasztok!


Én ha néha ( évente 1-szer max ) rosszúl vagyok, és hánynom kell, őrült kín nekem.


Hogy lehet elviselni, hogy heteken át folyton ez van. El sem tudom képzelni. jajjjjjjjjj

64. bb21162167 (válaszként erre: 63. - 874eb11dfd)
2009. jan. 23. 07:30
azóta nem csináltunk,de 2szer voltunk együtt már és mégse jött még meg ma sem,majd úgy akarjuk ha több mint egy hetet késik akkor.. az meg vasárnap lesz 1 hete.. szóval majd olyan kedd körül azért adjunk még rá 1-2 napot,hát én is kíváncsi vagyok nem csak te :))
63. 874eb11dfd (válaszként erre: 62. - Bb21162167)
2009. jan. 22. 10:20
hát kiváncsi vagyok nagyon...azóta nem csináltatok tesztet??már bőven lehetne...
62. bb21162167 (válaszként erre: 61. - 874eb11dfd)
2009. jan. 22. 09:49
szerintem is korai volt,mert nem mutatott ki semmit,viszont 18 körül kellett volna neki megjönnie,és még nincs meg neki,szóval lehet mégis?! :)
2009. jan. 15. 21:44
hát lehet,h korai volt a teszt, jövőhéten mikor kellene megjönnie? Sztem majd csak akkor csin.tesztet,ha nem jön meg, elötte ne nagyon,mert nem mutatja ki.. :)
60. Yulcsy
2009. jan. 15. 20:04
A reggeli az sokkal biztosabb.Koncentráltabb a vizelet.
59. bb21162167 (válaszként erre: 50. - 874eb11dfd)
2009. jan. 15. 18:51
illetve 1 piros jel nem terhes,2 terhes.. de olvastuk hogy reggeli vizeletnél jobb az eredmény,majd a másikat első vizeletnél megcsináljuk,kíváncsi leszek az mit fog mutatni,mert jelek rendesen voltak mint írtam :) de most azt mutatta hogy nem az,de ilyenkor már sokban nem bízhatunk gondolom ha az első nem mutat semmit?! majd még jövőhéten lesz meg neki,ha nem jön meg akkor viszont csinálunk később még 1 tesztet,mert jelek megvannak csak hát.. eredmény nem olyan lett sajnos.. de nemtom ilyenkor mennyit befolyásol az hogy most csináltuk meg vagy ha reggel csináljuk meg?! de szerintem így már nem sokat :(
2009. jan. 15. 18:42
Megnéztük a tesztet nem mutatott csak 1 csíkot,de este néztük meg nem reggel,szerintetek reggeli befolyásolhat még valamit? 2 csíkot vettünk.
2009. jan. 15. 13:14
jahm,dolgozom is szerencsére,szóval én részemről nem lenne akadály,csak hát tudjátok a szülők:) de végülis talán az sem,csak az a gond szerintem az ő részükről hogy kicsit korai még a lánynak... ettől félünk csak.. de majd megpróbáljuk megoldani.Dolgoztam kinn 2 évet külföldön,nemrég jöttem haza,meguntam ezt a magyarországi fizetés mennyiséget,ezzel nem lehet előre haladni csak visszafele sajnos :S
56. 874eb11dfd (válaszként erre: 55. - Yulcsy)
2009. jan. 15. 13:09
hát neki van saját lakása..szóval lenne hely hol felnevelni :)
55. Yulcsy
2009. jan. 15. 13:05
Ez tényleg nehéz helyzet.De azért az könnyebbség, hogy volna hol laknotok,fel tudnátok nevelni a csöppséget:)
2009. jan. 15. 13:00

na itt vagyok.

Hát, akkor eléggé nehéz lesz a szülei miatt..

De ne titkoljátok el, mert így nem fognak bennetek biztni soha többet,és a kapcsolatotok a szüleivel megromlik..

2009. jan. 15. 12:36
szülők az a baj nem fognak belemenni ez 100% :)de majd megpróbáljuk :) apum részéről nem lenne gond,itt barátnőm szülei a nehezebb eset:)
52. Ymanie
2009. jan. 15. 12:27
akkor már csak a szülőkkel kell beszélni.Szerintem titkolni nem szabad,attól rosszabb lehet a helyzet.
2009. jan. 15. 12:19
Úh hát persze semmiképpen sem akarja az iskolát 100% -osan ott hagyni,meg én sem szeretném hogy ez miatt ott hagyja természetesen,érettségit is szeretne,de levelőzösön.Egyébként előttem lévő barátjától már volt terhes,szóval sajnos igen korán,de elvetette végülis,mert az még korai lett volna nagyon neki.Hát nekem van saját lakásom,és egyedül lakom,illetve mikor nálam van akkor nem egyedül lakom =) Szerencsére így családi résszel nagyon jól kijövök felé nézve,leendő anyósom és apósom kb olyan szinten van,mintha saját édesanyám illetve édesapám lenne.Szóval tényleg nagyon szeretnek,és én is őket.Anyám helyett anyám,apám helyett apám mind a kettő.Mamájától kezdve mindenkivel kijövök,déd mamájával is.. testvéreivel is,van neki egy 10éves huga meg egy 14éves öccse.Szóval családilag sincs szerencsére semmi probléma.Jó tudom kicsit neki talán még korai a baba,tisztában vagyok vele teljes egészében,csak ő annyira szeretné,már megvan "őrülve" rendesen =).
2009. jan. 15. 12:15

hát nagyon kivi vagyok az eredményre:)

még csak 17 lesz? Hát neki még le kell érettségizni,meg stb..de hát azt lehet baba mellett is..

És ha babát vár,akkor mi lesz? Hogy lesz tovább?

2009. jan. 15. 12:13
megkérdezheted:) 2 éve.
2009. jan. 15. 12:12
és mióta vagytok együtt,megkérdezhetem?
2009. jan. 15. 12:01

esc-- & Ymanie:

Persze,hogy örülnék neki csak a leányzó kicsit fiatal,szóval én részemról csak apummal kell sajnos tudatni majd,mivel édesanyám elhunyt sajnos még augusztusba,de apum rész az nem vészes,inkább leendő anyósom a vészes meg apósom :) mivel a lány 17 lesz,viszont ő is szeretné így kénytelen leszünk egy darabig titokba tartani,hogy ne vetesse el senki,se anyja se apja:) asszem 3 hónapig lehet elvetetni.Egyébként tud róla barátnőm is,legalábbis sejtése van,beszélgettem vele tünetekről,így amiket fórumokon olvasgattam tapasztalatokból,meg más egyéb oldalon,nőgyógyász által leírt dolgokról,és ő szerinte is az lehet,de persze a teszt kimutatja úgyis majd.De egyébként így kb olyan 5-6 tünet van ami alapján lehetséges lehet.Meg állandóan éhes,egésznap eszik =) Jah és amúgy örülne neki ő is,sőt ő jobban szeretné mint én:)

2009. jan. 15. 11:34
Az első naptól...
45. Yulcsy (válaszként erre: 42. - Bb21162167)
2009. jan. 15. 11:26

Most lesz hétfőn január 19-én,hogy védekezés nélkül együtt voltunk először,és kb

1,5 hete még1x


Én ezt itt nem nagyon értem....

44. 874eb11dfd (válaszként erre: 42. - Bb21162167)
2009. jan. 15. 11:23

fúde izgi :) Szerintem is terhes:)

Örülnél neki? Ő még nem is gondolja? ( mármint a barátnőd?:)

43. Ymanie
2009. jan. 15. 11:16

Szerintem egyértelmű,hogy terhes.Lepd meg egy teszttel,és csináltasd meg vele.Az nagyobb bizonyosságot ad.

Egyébként ha úgy lenne,szeretnéd a babát?

42. bb21162167 (válaszként erre: 41. - Betti91)
2009. jan. 15. 10:30

Sziasztok!


Olvasgattam itt a kommenteket,igaz én fiú vagyok,de így cikkeket is olvasgatva

rájöttem,hogy szerintem barátnőm baby -t vár =)

Most lesz hétfőn január 19-én,hogy védekezés nélkül együtt voltunk először,és kb

1,5 hete még1x.Viszont a leányzó mostanában pár dologra panaszkodik,és ezeket

olvastam itt-ott neten,hogy ezek lehetnek előjelei a várandóságnak,mint például

panaszkodott az eddigi tusfürdőjére is,baba tusfürdő,hogy "büdös", akkor ami

neki eddig kedvenc parfüme volt,annak az illata sem tetszett neki,tehát ez alatt

a szagundort értem.Akkor például mikor reggelente felkel,émelygése van,hányingere..

Aztán egésznap aludna,gyengének érzi magát,fáradt,álmos... akkor gyakran jár wcre ( szépen fogalmazva, pisilni =) ) , és ment a hasa is pár napja.. szerintetek ezek mennyire egyértelmű utalások? mert egyik internet oldalon olvastam a terhesség első jelei címmel pár dolgot,és ezek mind benne voltak.. szószerint itt:

[link]


és kb olyan 4. hétbe lesz hétfőn.

előre is köszi a választ!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook