Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Halottak napja közeleg ..emlékezzünk... fórum

Halottak napja közeleg ..emlékezzünk... (beszélgetős fórum)


2009. nov. 2. 13:12
bizonyára nem gondolta ...hogy ezt te szeretnéd...én is égetek itt édesanyám hamvainál egyet...ilyenkor..
28. sysy66
2009. nov. 2. 13:01

nekem az volt nagyon durva tnap hogy kimentem a szeretteimhez a temetobe( elozo nap kivittem mindkét sirra 15-15 db mécsest)

akarom meggyujtani és látom h valaki az osszeset meggyujtotta!!!!

konyorgom.ilyen hulyéket és arra nem gondolnak hogy még ki akrok menni én is..és meggyujtani?

akkor vitt volna ki magával és ne az ennyémet gyujtogatta volna..na már tudom ki volt és meg is kapta érte a fejmosást

27. badonyimariaeva (válaszként erre: 25. - Gyöngyi)
2009. nov. 1. 17:36

Bocs!

Van még egy verses írásod, de ezt a temetőbe is elszavalhattad volna!

26. badonyimariaeva (válaszként erre: 25. - Gyöngyi)
2009. nov. 1. 17:35

És Te????

Látom csak ez az egy beírásod van itt!

25. gyöngyi (válaszként erre: 13. - Badonyimariaeva)
2009. nov. 1. 16:55
Akkor miért vagy itt? Nem kötelező!
24. badonyimariaeva (válaszként erre: 21. - 9bc5015697)
2009. okt. 31. 23:49

Mert én így gondolom!!

Én is sokszor gondolok a szeretteimre és ki is megyek lelki megnyugvásként a temetőkbe, de így halottak napja előtt nincs kedvem erről cseverészni.

2009. okt. 31. 18:01

EMLÉKEZZÜNK CSENDBEN. . . .



"Nincs a napnak egyetlen órája,

Hogy ne gondolnánk fájó szívvel reája.

Tudjuk, hogy nem jöhet, mégis egyre várjuk,

Enyhíti hiányát, ha álmainkban látjuk.

Az ész megérti, de a szív soha,

Ha egyszer mi is elmegyünk ahol Ő van oda.

Az élet elmúlik, de akit szeretünk,

Arra életünk végéig könnyes szemmel emlékezünk!"

2009. okt. 31. 16:14
nagymamámra és nagypapámra emlékezem..nyugodjatok békében..ti vltatok a legjobb nagyszulok..hiányoztok nagyon...a kezem odaadnám ha ittlehetnének legalább még egy kicsit velem
21. 9bc5015697 (válaszként erre: 13. - Badonyimariaeva)
2009. okt. 31. 15:58

Én nem értem ezt a megnyilvánulást miért kellett ideírni... Elég kellemetlen megjegyzés.


Én sokszor gondolok a szeretteimre, akik elmentek, pedig még 9 éves voltam azt hiszem, mikor a dédnagypapám elment, ő volt az utolsó. De csak halottak napján jutok el a temetőbe, hogy ott is tiszteletem tegyem. Remélem idén is kijutok...

2009. okt. 31. 15:45

"Ne állj zokogva síromnál,

Nem vagyok ott,

Nem alszom.

De ott vagyok az ezer szélben, mi fú,

Én vagyok a gyémántcsillogás a havon.

Én vagyok a napfény az érett gabonán,

Én vagyok a szelíd őszi eső.

Amikor felébreszt a reggeli zsivaj,

Ott vagyok minden hangban veled.

Ne állj hát zokogva síromnál,

Nem vagyok ott.

Nem haltam meg."

19. judy47
2009. okt. 31. 13:03
Én is a nagyszüleimért imádkozom.Sajnos nagybátyám sincs már közöttünk.Már voltam a temetöbe és holnap gyujtok értük egy gyertyát.Nyugodjanak Békében!
2009. okt. 31. 12:39
azt hiszem ezzel is minden egyetértünk...
2009. okt. 31. 10:06
Nem csak egy napon kell gondolni a szeretteinkre. Aki csak ekkor teszi, azzal elég nagy gáz van...
2009. okt. 31. 10:03
emlékezni kell és teljesen igaz tegye mindenki kedve szerint...
15. 91c956613e (válaszként erre: 13. - Badonyimariaeva)
2009. okt. 31. 09:53
Véleményünk egyezik.
14. alfoldi13 (válaszként erre: 13. - Badonyimariaeva)
2009. okt. 31. 09:47
teljesen igazad van..Tedd ahogy neked jó...
2009. okt. 31. 09:34

Na, nincs elég bajunk ilyenkor halottak napján, még ez a fórum is!

Pont veled és most fogok itt emlékezni!

Ezt szeretem magamba feldolgozni, nem itt veled!

2009. okt. 31. 09:29

az én mamám csak az idén óta nincs...Nekem hiányzik...az anyósom közel harmincéve halt meg ,de nekem ő is sokszor van eszemben..az édesapám pár éve halt meg...ő ritkábban jut eszembe...

valahol nekem szomorú mikor azt érzem nincsennek...

2009. okt. 31. 02:34

"A halál tulajdonképpen jelentéktelen dolog... valójában csak átmentem ide a szomszéd szobába.

Én én vagyok, te pedig te. Akármit is jelentettünk egymásnak egymás életében, ez mit sem változott.

Nevezz csak nyugodtan a megszokott nevemen, beszélj velem ugyanazon a könnyed hangon, melyen mindig is beszéltél.

Ne változtass hangszíneden. Nevess ugyanúgy, ahogy valaha együtt nevettünk a vicceken. Imádkozz, mosolyogj, gondolj rám - emlegesd fel a nevem nap mint nap, ahogyan annak előtte is, de ne árnyékolja be semmi a hangulatot, amikor szóba kerülök...........


Holnap lesz fél éve, hogy Apukám meghalt.:((

2009. okt. 30. 21:03

a szüleim éppen 10 éve,hogy elmentek, hirtelen, egymást követve.

Remélem ott ahol vannak, nincs fájdalom, szomorúság.

Nyugodjanak békében......

2009. okt. 30. 20:57

Nincs olyan nap, hogy ne gondolnék szüleimre. Édesanyám 20 éve ment el, édesapám ez év januárban...Kistestvérem születésekor halt meg. Nagyszüleim közül egy nagymamámat nem ismertem, születésem előtt halt meg, de másik nagymamámra és nagyapáimra is gondolok ilyenkor (is).

Most az éven még erősebb az érzés, apa tavaly ilyenkor még velünk volt...

2009. okt. 30. 20:51
Holnap megyünk apukám,és a szülei sírjához.A másik nagymamám,és nagybácsim sírjihoz nem megyek el,csak anyukám,küldtem rájuk mécseseket,gyertyát.Valahogy ilyenkor tiszta depi vagyok,és eltart újévig... :(
2009. okt. 30. 20:44

én is minden nap gondolok apukámra,aki már 21 éve nincs velünk és az nagy szüleimre,akiket szinte nem is ismertem...de azért gondolok rájuk....

csináltam egy kis tobozvirágkosarat az apukámnak,remélem látja onnan fentről és tetszik neki....;)


"nyugodjatok békében..."

2009. okt. 30. 20:09

Gyertyát gyújtottam a fiamért, ali fiatalon ment el és a nagyikámért, akit nagyon szerettem.

Remélem együtt vagytok, nyugodjatok békében!!!

2009. okt. 30. 19:08

Minden nap emlékezem azokra, akiket szerettem, szeretek, és azokra is akikre senki sem gondol. Imádkozom, hogy lelkük tisztán, békében élhessenek. Mindszentek és halottak napján lehetőség van azoknak is az emlékezésre és a megbocsátásra, akik egyébként valami miatt nem szeretnek vagy nem akarnak emlékezni.

Békét és megbocsátást és áldást minden léleknek!

2009. okt. 30. 18:52
A nagypapámért( akinek köszönhetem a házamat ) és dédi mamának aki a világ egyik leg rendeseb embere volt
2009. okt. 30. 18:10
A nagymamámért és nagypapámért gyújtok gyertyát és emlékezem...
2009. okt. 30. 18:04
Sajnos nekem már mindkét nagymamám és nagypapám elment,így én rájuk emlékezem,és imádkozom.
2009. okt. 30. 17:59

sajnos anyosunk és édesanyám is elment,apukám már rég...imádkozzunk értük...

gondolom nektek is van kiért imádkozzunk este közösen értük...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook