Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallottatok/tudtok valamit az Alli nevű fogyasztószerről? fórum

Hallottatok/tudtok valamit az Alli nevű fogyasztószerről? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. aug. 10. 20:32

Nem akarok nagyon beleszólni, de azért Brian-ak is igaza van. A mozgás nem korhoz kötött. Természetesen 55 évesen nem ugra-bugra tornát kell végezni, hanem kornak, egészségi állapotnak megfelelőt!

Én a helyedben kérnék gyógytornára beutalót, ott meg lehet tanulni, hogy milyen gyakorlatokkal erősitheted a pl. térd körüli izmokat, a gerinc melettit, stb. Ezeket rendszeresen kell végezni, majd kiegésziteni gyakorlatokkal. Sokkal többet árt magának az az ember, aki a reumatikus betegségeit pusztán pihenéssel akarja megoldani.

Nem csak fecsegek. Több, mint 10 évig "pihentem", mivel az orvosok csak ennyit javasoltak a porckorong sérvjeimre. Aztán egy jó orvos, a tornát ajánlotta, azóta jól vagyok. Ismét tudok menni, tornázni, futni.

Igen, én is fiatalabb vagyok nálad.

Ha az izmaid megerősödnek a gyógytornától, akkor jöhet a fogyasztó mozgás, de már a gyógytorna is fog formázni.

424. 4b6a2525df (válaszként erre: 423. - Brian)
2010. aug. 10. 17:18

Én elhiszem, csak közöttünk 2 nagy különbség van: 1. 27 év

2. én egy változókorontúl lévő gyermeket szült nő vagyok.


Ha ezen elgondolkodol egy keveset, /és tán utánna olvasol ennek a biológiájának), akkor nem ajánlasz jól betartott, mert edzéseket.

Vagy ha mégis, akkor légyszives olyat ajánlj, amit meg is tudunk csinálni, teljesen elkopott térdekkel és gerinccel, csipőcsontokkal, eldeformálódott izületekkel. Mert ugye az 55 év nem 28.

Ilyet szivesen elfogadok, ja és a diétát is.

423. brian
2010. aug. 10. 16:48

Nem azért írkálok, hanem azért, mert nem tudom az emberek fejébe beleverni a tényeket, hogy gyógyszerrel fogyás nincs, csak kemény diétával és kemény munkával. Jól betartott mért edzéssel. A kaját is mérleggel kell mérni minden nap.


De ha a gyógyszergyárakat akarjátok a sok kamu miatt gazdagítani és elfogadni a tényt, hogy nektek se sikerült vele lefogyni és ezért nem a kamu gyógyszergyártókat, hanem magatokat hibáztatni ám legyen. Nekem ez a szakmám, de hidd el, nem leugatásként, hanem segítségként. Olvassd el az írásaim a segítek a fogyásban forumban.

2010. aug. 10. 14:55
Most Te csak azéprt irkálsz ide hogy leszold a másikat???Ir valamit és te meg váőlaszolsz rá neki nagy okosan???
2010. aug. 10. 14:54
Én nem sajnáltatom magam!!!!!!!!!Nem akarok TOP MODELL LENI SEM!!!!!!És nem 4hete szenvedek ugy momond!Örülök neki h neked sikerült de minden ember más!!!Mindenkinél máshogy megy végbe ez a folyamat!
420. brian
2010. aug. 10. 11:05
hidd el, 105 kg voltam és 18 hónap múlva 75kg. Tudom hogy kell csinálni!
419. brian
2010. aug. 10. 11:04

Elegem van abból, hogy minden ember csak sajnáltatja magát azért, mert 2-4 hét alatt nem lesz topmodell alkata. A probléma máris meg van az étrendedben. A gyümölcs. Ha azok nem citrus félék, máris savas közeg ami gátolja a zsírégetést. Lugosat egyél. Ha a világon lenne egy csodaszer, amitől le lehet fogyni, nem lennének súlyproblémás emberek. Nincs csodaszer, az alli sem az. Az első pár kiló lemegy, de hidd el visszajön, mert vizet veszítesz leginkább.


A kocogás egy 100 kg-os emberenk a legártalmasabb amit tehet. Minek kocog egy 100 kg-os? Hogy felmenjen a pulzusa 160 fölé? Ez is gátolja a zsírégetést. Persze majd a csodaszer leviszi a kilókat. Van csodaszer, ami igen. A neve spiropent (clenbuterol). De az is tuti, hogy olyan visszafordíthatatlan károkat okozol magadban, amivel utána nem lesz könnyű életed. Így nem ajánlom senkinek. Intenzív séta, erősen odafigyelve a pulzusszámra. A diéta ne a korpovit keksz és a sok gagyi szar legyen, hanem rendes táplálék. Fehérje dús, alacsony szénhidrát tartalmú. Ha szénhidrátot akarsz bevinni, akkor azt rízzsel és burgonyával tedd. A fehércukor, fehérkenyér felejtős. A gyümölcslevek felejtősek. Az édesség felejtős. A szacharinok felejtősek, mert kalóriaértékük ugyan kicsi, de a vízmegkötésben igen csak ügyesek. Magas rosttartalmú ételeket egyél mint káposzta, spenót, sóska stb. Attól ha nagyon kevés szénhidrátot és zsírt viszel be, csak többet ártasz mint használsz.


Nem lehet 100kg-ról 60-ra lefogyni 2 hét alatt.

Az minimum 1-2 éves kemény munka. Ez van! És ha valakinek nincs kitartása, és csaló napokat tart az magára vessen. reggel zabpehely, este fehérje. Annyira egyzserű a dolgo, betartani annál nehezebb és költségesebb.


Pár tévhit:

1. Nincs semmiféle szer, amivel fogyni lehet diéta nélkül.


2. Nincs "fogyasztó", edzés, gép vagy készülék (kivétel ultrahang, de ott is kell a diéta és a mozgás).


3. Diéta nélkül fogyni nem lehet! - aki az ellenkezőjét állítja, hazudik!


4. Célirányosan fogyni egy testrészről nem lehet. Genetikailag meghatározott, hol tárolódik a legtöbb zsír és honnan tűnik el utoljára. Nem lehet a problémás területeket se edzéssel, se zsírégetővel fogyasztani, minden ilyen állítás hazugság.


5. Az éhezés nem fogyaszt, hanem az izmokat bontja, ami gátolja a zsírégetést. A táplálkozásnak felkeléstől lefekvésig kel tartani, a "6 óra után nem eszünk" elv baromság és káros.


6. Az összes sztárdiéta baromság!

418. Reni0907 (válaszként erre: 417. - 099c0bed40)
2010. aug. 10. 10:07
Én tornázom itthon!Minden reggel és este legalább 1 órát,mellette meg diétázom is,sok gyümit meg zöldséget eszem,csak lassan mennek le a kilok:(
417. 099c0bed40 (válaszként erre: 416. - Reni0907)
2010. aug. 9. 20:55

Szia, otthon is lehet tornázni, nem kell hozzá nagy előkészület és a baba is ott lehet melletted.

A lényeg azon van hogy napi rendszerességgel ismétlődjön a mozgás , és ne a legdurvábbal kezdd ( futás), hanem a leglájtosabbakkal.( lábemelés hanyatt fekve, felülés, nem sok, egy kis guggolás-felállás( vagy lehet napi kétszer fél órás ütemes séta a gyerekkel.

A testedzésre fordított időt fokozatosan kell emelni, a bevitt kalóriákra meg csak egy kicsit kell figyelni, és máris megindul a súlycsökkenés, (Alli se muszáj, meg semmi egyéb szer).

Csak szorgalom , kitartás, no és a kaja szinten ( szénhidrátok) egy kis mértékletesség, ennyi a nyitja. Persze nem egyik napról a másikra megy le a 20-30 kiló ahogy fel se egy hét alatt ment.

Üdv: E

2010. aug. 9. 11:40
megint Én vagyok!!Hogy lehet már igy okoskodni!!!??Kondi terem!!Addig oké akinek nincs pici babája,nekem van a Dávid és hova tegyem????Ameddig Konditermezem????hm ha az apja sokáig melozik?Kire bizzam?Ezekre nem gondol senki,csak azt mondják rá lusta meg nem akar menni pedig nem igy van!Szerintem nem vagyok ezzel a problémával egyedül.
2010. aug. 9. 11:37
Igazad van!Én szűlés után vagyok 17honnapal,(császároztak)Sokáig szopizott,és nyilván nem fofok egyböl tornázni,amig szopizik,nem is tettem!!De császár után 6honappal probálkoztam tornával,de nem tetszett még a hasamnak igy abba hagytam,mert nem akartam gondot,magamnak!Igy végülis 82kg-an fejeztem be a terhességet,kb 76lehettem mikor meglett a Dávid,utána kezdtem szopiztatni meg ilyenek,és jöttek a kilok!:(Ez ment 6honapos koráig,igy hiztam meg 90kg ra:):)ez nagyon sok!!!kezdtem a tornát esti futásokkal kb 8honapra rá,de 2hét után ugy bedagadt a térdem h lábra sem birtam állni!pedig csak kocogtam!Hát persze annyi suly felesleg van rajtam h nem birta a térdem!remélem ha leadok legalább 10kilot akkor jobban megy a futkorászás tornázás:)nagyon elegem van az olyanokbol akik a tornával jönnek meg a futással,ha van rajta 2kg plussz!!!!Rajtam 30van!Probáltam futni is tornázni itthon,de igy nem megy!!!Pedig akarom!ja és folyamatosan diétázom,nem eszem degeszre magam:(és igy is alig ment le pár kiló,ezért kell valami segitség és az az Alli!Mondhat bárki bármit,ez kell,mert másképp nem megy:(bocsi hogy ilyen össze visszaságban irtam le csak kavarogtak a gondolatok és ahogy jött ugy irtam:)Szép napot mindenkinek:)
2010. aug. 9. 07:37

már aki a súlyánál és fizikai állapotánál fogva képes konditerembe járni.


Aki viszont nem, kénytelen előbb ilyesmivel kezdeni, hogy legalább annyit tudjon fogyni, hogy a konditremig eljusson.


Az allihoz (is, mint más fogyis bogyóhoz) nem az 5 kilót fogyni vágyók nyúlnak, hanem a minimum 25 kilót fogyni vágyók, ja és ez a 25 kiló, arra jó, hogy mondjuk 95-100 kiló legyen és elvonszolja magát először sétálni, majd még 10 kiló fogyása után már konditerembe

413. brian
2010. aug. 8. 15:52
Ezen kell váltóztatni. Ráadásul ez a termék még bolti ár alatt is drágább, mint egy konditerem bérlet. A konditeremben legalább lehet fogyni. Az 100%-ig biztos. :D
412. 4b6a2525df (válaszként erre: 411. - Brian)
2010. aug. 7. 12:24
csakhogy telitetlen zsirból igen keveset eszel
411. brian
2010. aug. 6. 23:16

Ebben a fórumban ponta arról van szó, hogy nincs fogyasztó csodaszer! Ha meg van az káros az egészségre. Az Alli a zsírok felszívódását gátolja! Zsírok pedig lúgosítanak (telítetlen) és a zsírban oldódó vitaminok miatt szükség van rá!


A spiropentől (clenbuterol) is le lehet fogyni 8 hét alatt!!!! Viszont szedés alatt erős fejfájás, kézremegés, következményként szív és visszafordíthatatlan májkárosodást eredményez.

410. seva55
2010. aug. 6. 20:40
Sziasztok! Kaptam Allit 84 db-ost ajándékba, de nem akarom beszedni, ha valakinek kell szívesen átadom patikaár alatt 8 ezerért ( postával együtt ). Bontatlan. Priviben várom az érdeklődőket.
409. brian (válaszként erre: 408. - Brian)
2010. aug. 3. 19:58
Jah és majdnem elfelejtettem. 1 havi kondibérlet annyiba kerül, mint egyhavi fogyasztó csodaszer ára, és a mozgástól még jól is érzed magad, és tuti az eredmény. ott nem kenhetik rád, hogy sajnos nem vagy az aza alkat akinél bevált a csodaszer, mert sajnos a föld lakosságának 1%-a nem fogy tőle! Persze pont az az 1% veszi meg! :D XD
408. brian
2010. aug. 3. 19:54

Minek kell gyógyszerekre költeni, napi 390 Ft-ot, hogy fogyjatok? Nincs semmiféle csodaszer, nincs semmiféleszuper sztárdiéta!!!!!


Ha fogyni akarsz, akkor kevesebb kaloriát kell bevinni, mint amennyit elégetsz! Azaza TESTMOZGÁS, ÉS ÚJ ÉTREND!!!


Étrended 10% tartalmazzon zsírt (nőknél a lenmagolaj, férfiaknál a tökmagolaj a legideálisabb! Ne telített, telítetlen zsírokat egyetek. Zsírra szükség van (zsírban oldodó vitaminok).A zsírt se szénhidrát, se fehérje nem pótolja. Az étrended másik része a szénhidrát. Szükség van rá, mert az agy csak azzal működik, valamint ha nincs meg a megfelelő mennyiség (1,5-2 mg/testtömegkg diétánál) akkor az izmok a fehérjét bontják le, azaz izomcsökkenés lép fel. A 3. fontos tápanyag a protein, azaz a fehérje. (3-4mg/testtömegkg). Ebből épül fel az izom. Proteinnek is hívják. Emellé mozogj. Intenzív séta, vagy valami. Ha bekapsz egy tablettát, attól a zsír lehet nem szívodik fel, vagy kevesebb szívódik fel, de a szénhidrátot fogja a szervezet zsírrá alakítani. Ahhoz meg naponta 3000x kell kirohanni a wc-re, hogy elegendő mozgás legyen.


MOZOGNI KELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Felkeresel egy kalóriatáblázatot és összeállítod az étrended. A kaját diéta esetén mérni kell. Ki kell számolni a szénhidrát mennyiségte, a protein mennyiséget és a zsírmennyiségét.

zsír 10%, szénhidrát 30%, fehérje 70%


zsír források: lenmagolaj, tökmagolaj, olivaolaj

szénhidrát források: zabpehely, rízs

fehérje források: csirke, hal, serté


80kg-os nő diátás étrendje:

1 étkezés: 20g zabpehyely + 8 tojádfehérje főzve

2. étkezés: 40g rízs + 50g csirkemell

3. étkezés: 40g rízs + 50g csirkemell

4. étkezés: 200g zöldség + 50g csirkemell

5. étkezés: 200g zöldség + 50g csirkemell

6. étkezés: fehérje turmix (kondiboltban kapható) (lehet más is, amiben 20g fehérje 1 g szénhidrát van)


egyél napi 6-8 alkalommal kevesebbet, ez fokozza az anyagcserét.


igyál 20kg-onként 1 liter vizet, ez fokozza az anyagcserét és méregtelenít.


mozogj sokat: ez fokozza az anyagcserét.


mozgáskor ügyelj arra, hogy az meghaladja a 40percet, mert a szervezet az első 40 percben a rendelkezésre álló energiát használja fel, és amikor az inzulin szint csökkeni kezd akkor nyúl a zsírraktárakhoz.


Ha fogyni akarsz ne tablettákat szedj, a gyógyszeripar már így is gazdag.


Tegyél valamiot magadért!!!!!


Ülve fogyás nincs


sajnos ezeket be kell tartani. Ha valaki belekezd a módszerbe amit leírtam és eredménytelen keressen fel, és kifizetem a vásárolt csirke mennyiségét a protein turmixot és a rízs árát. ezzel 1 hónap múlva érzed a hatást. Jah és a csirkét bárhogy fűszerezheted, a zöldség lehet minden nap más! Gyümölcsöt 16 óra után ne egyél!

407. rékaság (válaszként erre: 406. - Giorcub)
2010. júl. 27. 19:43
jó amit irtam ki van sarkitva, inkább arra szolgált volna, hogy ézékeltesse, hogy nem is gondolnánk mennyi zsiradékot veszünk magunkhoz egy nap, mert akár már egy pohár tej vagy a grillcsirkemell is tartalmaz, és hacsaknem gyümölcsön és zöldségen élsz, persze nyersen akkor igenis viszel be zsirt és aki a gyógyszert szedi, rádöbben, hogy mennyit. Hidd el, ezt a gyógyszert nekem orvos adta szigorú diéta mellé, a 800 kcalt ő találta ki nem én. Nincsen semmi szervi gondom de köszönöm, hogy ilyen figyelmes vagy :) Esetleg jól sejtem, hogy nem próbáltad még a gyógyszert?:)
406. giorcub (válaszként erre: 404. - Rékaság)
2010. júl. 27. 12:53
hat ha te valoban 800kcal-on eltel es valoban salatan meg csirkemellen es e mellett jott beloled a cucc akkor ott mas (szervi)gond van.
405. Reni0907 (válaszként erre: 404. - Rékaság)
2010. júl. 27. 11:14

Szóval én is utána kérdeztem itt nálunk a gyógyszerésztől h mit mond az alliról,és ő azt mondta h itt nagyon viszik hatásos,csak azt mondta az első3 napon legyek wc közelben:)hát erre gondoltam,tehát tegnap ota diétázom,hogy mikor elkezdem szedni azért annyira ne legyen gáz:)Igen én ugy kezdem h veszek allit és egy csomag betétet:D XDMeg jobban erőletjesen neki esem a tornának is,mert igy magába keservesen mennek le a kilok és már annyira magam alatt vagyok h szinte ki sem mozdulok itthonrol,pedig a fiammal kéne menni erre-arra de akkor ugy érzem h mindenki enem bámul h URISTEN mekkora!!!áááááZárom soraimat mert annyi bolondságot hordok itt össze

puszi mindenkinek.

Szép napot.

404. rékaság (válaszként erre: 406. - Giorcub)
2010. júl. 27. 10:43

Miért Te orvos vagy esetleg?

Hát igen azt bünteti meg aki nem tartja be a diétáját:D De engem már a tudat visszatartott a bűnözéstől, hogy tudtam, hogy mi lesz a következménye. Ha meg olyan volt, hogy egyszer-egyszer elcsábultam akkor is kisebb volt a bűntudatom, mert tudtam h a xenical ennek jó részét kihajtja majd.

És az is igaz, hogy csökkentett zsírtartalmú értrend egy kevés részétől, egyharmadától szabadit meg, de még mindig jobb mintha ez a kevés is lerakódna. De valamennyinek meg kell hogy a szervezetben maradjon hiszen vannak zsírban oldódó vitaminok is. És a másik, én ezt szedtem már áprilisban egy hónapig, teljesen zsírszegény étrenden voltam vele napi 800 kalóriát ettem, de csak salátákat, joghurtot, grill csirkemellet.. szóval alig pár dolgot, és még emellett is tetemes mennyiségű zsír folyt ki belőlem napi több alkalommal.. És ugye ez csak a tényleges mennyiség egyharmada.. szóval nem szabad ezt annyira lebecsülni szerintem, de bárki aki kipróbálja biztos ledöbben, hogy mennyi zsírt eszünk meg egy nap úgy, hogy nem is gondolnánk!

2010. júl. 19. 15:07
Hát nem az Alli tehet róla, hanem az étkezésed
2010. júl. 18. 14:39

Sziasztok!


Szeretném eladni a 84 szemes alli kapszulámat, 8000-ért, 2 szem hiányzik belőle. Eredeti csomagolásban van+kapszulatartó+a 3 tájékoztató füzet. Privátban írjatok lécci. Személyes átadásra gondoltam, pesti vagyok, de akár a posta is megoldható.

401. rékaság (válaszként erre: 400. - 4b6a2525df)
2010. júl. 10. 23:01
igen jövöhéten megnézem közelebbről is :))
400. 4b6a2525df (válaszként erre: 399. - Rékaság)
2010. júl. 10. 21:29
Hát akkor vedd meg a könyvet:). azért van benne több magyaros étel is.
399. rékaság (válaszként erre: 398. - 4b6a2525df)
2010. júl. 9. 19:46
Igen azokat szeretem, de mivel azok általába elég zsirosak, én meg folyton fogyózok így csak nagy ritkán eszek igazi magyar kaját:( :D
398. 4b6a2525df (válaszként erre: 397. - Rékaság)
2010. júl. 9. 16:59
Hát ha az igzán magyaros kajákhoz vagy szokva, akkor nem azok a kaják vannak benne.
397. rékaság (válaszként erre: 396. - 4b6a2525df)
2010. júl. 9. 16:46
Köszi, és Te használod? Valóban azok a kaják vannak benne amit mindennap eszünk csak zsirszegényebben elkészítve? Megkerestem most a neten is, gondolkodom hogy megrendelem, így még olcsóbb is..
396. 4b6a2525df (válaszként erre: 391. - Rékaság)
2010. júl. 9. 08:13
A köny cime: Az alli diéta. külön szerző nincs. Az ára 3990,-
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook