Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallottatok/tudtok valamit az Alli nevű fogyasztószerről? fórum

Hallottatok/tudtok valamit az Alli nevű fogyasztószerről? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
455. brian
2011. febr. 1. 17:39

Sok tapasztalatom van a clenbuterollal kapcsolatban. Személyes ugyan nincs, de szakmámból kiindulva láttam a hatásokat.


FELHÍVOM A FIGYELMED? HOGY NEM AJÁNLOM!!!


Mindenkinél jelentkezett a kézremegés és a fejfájás, ami 6-10 nap alatt elmúlt. A szívverésed tuti érzed az első napokban, volt aki emiatt nem tudott éjjel aludni. A testhőmérsékelt mindenkinél megemelkedett 37 körülire. Az esetek 80%-ban 8 hét alatt jó eredményt értek el, viszont ezeket az embereket most megvizsgálná egy cardiológus, biztosan nem lennének jó eredmények. Mivel nem anabolikus szteroidról van szó, hanem egy hormon mentes hörgőtágítóról, így májkárosodást nem okoz, de szívkárosodást annál inkább. Azért nem ajánlom, mert lehet, hogy a 8 hetes kúra alatt nem veszel semmit észre, de a későbbiekben igen csak visszaüt. Ráadásul elvileg, nem megerősített információk szerint szívinfarktust is okozhat és myocardium elhalást. A zsírégetéshez napi 5-8 tablettát szoktak bevenni, ami a napi ajánlott adag négyszerese. Ezt asztmásokak írja fel orvos. Én azt mondom kemény munkával is el lehet érni eredményeket. A clenbuterol se az a szer, amit beveszel és jön le a zsír. Természetesen alapfogyás van tőle, mert a testhőmérsékletet megemeli, de ha nem mozog hozzá az ember, akkor semmit se ér, ráadásul ha mozogsz hozzá, beszédülhetsz (vérnyomás problémákat okoz).

454. 4b6a2525df (válaszként erre: 453. - Rika37)
2011. jan. 24. 17:06
Biztos hasznodra válik:) és nem olyan drága mint a colonix
453. Rika37 (válaszként erre: 452. - 4b6a2525df)
2011. jan. 24. 12:36

Köszönöm a válaszod. Akkor megejtem a diétám előtt.

Tisztítani kell először csak az a Hunyadi vízes amit szoktam csinálni itthon kell lenni és hát március előtt nem szeretnék szabira menni:(

Szép napot Nektek, Rika

452. 4b6a2525df (válaszként erre: 451. - Rika37)
2011. jan. 24. 08:20

Ha a béltisztító magkeverékre gondolsz, azzal nem kell Wc közelbe lenned. Mivel este a vacsora után 2 órával eszed meg joghurtba vagy kefirba keverve, reggel lesz egy jó laza székletet és kész.

Én nagyon tudom ajánlani:)

451. Rika37 (válaszként erre: 432. - 4b6a2525df)
2011. jan. 23. 18:18

Szia, olyan kérdésem lenne hogy van mellékhatása? Azon kívül nincs más, hogy renbe rakja a székletet.

Leírom: WC közelben kell lenni?

Én is szoktam méregteleníteni tavasszal és ősszel de csak léböjtkúra....Hunyadi vízzel stb. de akkor itthon KELL lenni:(

és az a bél falakat nem hinném, hogy tisztítja.

Várom válaszod,:)ha még olvasol...

450. zmrzlina (válaszként erre: 448. - Brian)
2011. jan. 17. 17:42
kíváncsi vagyok, milyen hatása volt a clenbuterolnak. szedted ezek szerint. össze tudod hasonlítani az adipexszel vagy a szibutramint tartalmazó szerekkel? durvább? mesélhetnél
2011. jan. 6. 07:03
Hát én elég régóta szedem, de nemhogy fehalmozódott volna a zsír a beleimbe, hanenem igen csak oda kell figyelnem, hogy amikor "zsírosabbat-olajosabbat eszem, és beveszem a gyógyszert, úhy kb 8 óra elteltével wc közelbe legyek legalább 2 óra hosszat:)
448. brian
2011. jan. 6. 00:07
De jó! A zsírt a bélbe felhalmozni :D. Amúgy több folyadék kellett volna! De nincs fogyasztó csodaszer ami súlyos mellékhatások nélkül fogyaszt. Ami tényleg fogyaszt az a clenbuterol, de azt nem ajánlom senkinek!
447. Wendy78
2011. jan. 3. 19:39
Mikor piacra dobták én kipróbáltam az Allit! Egy hétig a székrekedéses problémát úgymond megszüntette.Aztán hirtelen semmi hatás.A következő két hét után viszont mikor már nagyon rosszul éreztem magam bementem a kórházba mert féltem, hogy bélcsavarodást kapok.Jó kis bélmosás után közölték velem,hogy a felrakódott zsír miatt volt a bélelzáródásom.Úgyhogy Alli ment a szemétbe! Fogyás egész idő alatt 0 kg.Semmire se jó!!!
446. brian (válaszként erre: 443. - Swety)
2010. dec. 30. 13:18
5 hónap alatt 6 kg a tökéletes súlycsökkenés. Lehet azért nem látod, mert lassú folyamat volt.
2010. nov. 30. 19:55
Nincs mit, nagyon szívesen!
444. Swety (válaszként erre: 445. - Öregnéneőzikéje)
2010. nov. 30. 19:11
Köszi hogy írtál és hogy válaszoltál a kérdésemre!
443. Swety
2010. nov. 29. 16:04
Sziasztok!Azt meg tudná valaki mondani hogy mért van az hogy 1.5hónap alatt fogytam 6 kg de nem látszik rajtam egyátalán!Senki sem veszi észre én sem!Csak a mellemből érzem de abból nem fogyhattam 6kg!Írjatok
442. brian
2010. nov. 20. 07:37

Kedves Timci!


Az Alli gyógyszer nem hat semmikor. Az Alli Segít a fogyásban. Azonal hat, az első darab, ahogy beveszed. De ha az étrended nem jó, akkor szedheted életed végéig, hatástalan lesz. Ebből az következik, hogy ha helyes az étrended, szükségtelen a gyógyszergyárakat tovább gazdagítani, mert enélkül is fogyni fogsz.


Fogjátok fel, hogy nincs fogyasztó csodaszer. Azaz van egy. De az olyan maradandó egészségkárosodást okoz, hogy szép sovány leszel, de a májad a szíved egy életre tönkre megy. Figyelj oda mit eszel, és mozogj, úgy is fogysz. A TV előt fogyasztócsodaszereket enni a chips és csoki mellé nem fogyaszt. A rántotthúshoz, pörkölthöz sem jó. A koplaláshoz sem.


EGYÉL RENDESEN MINŐSÉGI ÉTELT ÉS EREDMÉNYES LESZ!!!!


SZÁMOLD AZ ÉRTÉKEKE!


NAPI FOGYASZTÁS SZÉNHIDRÁTBÓL 30%

NAPI FOGYASZTÁS ZSÍRBÓL 10%

NAPI FOGYASZTÁS FEHÉRJÉBŐL 60%


Szénhidrátot délelőtt egyél és léehetőleg mozgás előtt. A zsírt nem kerüld, azt nem pótolja semmi. A kaját mérd mérleggel és egyél napi 6-8 alkalommal. Kitartás kell. 2 hét alatt nemleszel toppmodel, 1-2 év munkája ha sok van rajtad!


TANULJATOK MEG VÉGRE KÜZDENI!!!!!!

2010. nov. 18. 07:00

simán, recept nélkül.

Szerintem keress rá a googlban, nagyon jó lapjuk van

440. brian (válaszként erre: 430. - Swety)
2010. nov. 14. 23:12

swety!


A súlyod azért csökken, mert ha mozgás melett 1200 kcal viszel be akkor az izmok bomlanak. Nagyon kevés az 1200 kcal. emeld napi 600-800 kcal-val.

439. synex
2010. nov. 5. 09:46
Még csak annyit, hogy Kaposvári vagyok, és utánvét is elküldhetem. Vagy megbeszélés szerint.
438. synex
2010. nov. 5. 09:44

Sziasztok!


Nekem is van egy 84 szemes eladó Alli, amit a barátnőmnek vettem. De aztán mégsem használta el, 5 szem hiányzik belőle! 79 szemes, 2011 májusig jó.Új ára 9990Ft volt 6000Ft-ért eladom.

2010. nov. 2. 07:28

Szia Zsuzsi !

Én szívesen megvenném az Allidat ha eltudnád küldeni mert én ajkai vagyok .

Ha még megvan kérlek írj és adom a címet .Utánvét fizetnék vagy akár utalhatok is .

Köszi .

436. 4b6a2525df (válaszként erre: 435. - Rékaság)
2010. okt. 31. 06:15
Herbária boltokban a magokat, a többit rendes boltban
435. rékaság (válaszként erre: 434. - 4b6a2525df)
2010. okt. 30. 23:03
egyre nagyobb kedvet csinalsz nekem:)) jovoheten utananezek, h mit hol tudok beszerezni es nekikezked :))
434. 4b6a2525df (válaszként erre: 433. - Rékaság)
2010. okt. 30. 07:21

Hát a napokat nem számoltam, de ha jól megnézed 70 dkg örölt cuccod lesz, és egy evőkanállal lehet enni naponta, ami 2 dkg:)

Nem igazán fogyni lehet tőle (talán 2-3 kg bélerakódott bélsár megy ki belőled), inkább a tisztítást szolgálja.


Nem kell joghurtba tenni, ha birod akkor beveszed a szádba és iszol rá vizet:)

Vizbe rakni felesleges, mert nem olvad fel benne, csak úszik a tetején, és igy ihatatlan.


Sokszor csináltam én is azt este 9 körül, hogy kikészítettem 2 dl vizet, és 1-1 tejeskávés (tehát nagyobb fajta) kanállal bekaptam és itttam rá vizet:)

433. rékaság (válaszként erre: 432. - 4b6a2525df)
2010. okt. 27. 14:11
jónak hangzik ez a béltisztítás, ki fogom próbálni! bár most 90 naposozok, és csak a fehérje nappal fér össze a joghurt, de utána megcsinálom szerintem:) Hány napos ez a kúra és kb hány kilót lehet tőle fogyni?
432. 4b6a2525df (válaszként erre: 430. - Swety)
2010. okt. 27. 06:15

Az, hogy nem tudsz Wc-zni az bizony baj. Na nem nagy, de ha szorulásos vagy, előbb-utóbb aranyered lesz.

Az allitól tényleg csak akkor jársz wc-re, ha zsírosabbat eszel, hiszen a bevitt zsír ngy részét nem engedi felszívódni,

Szóval amikor nem eszel zsírosat nem kell allit bevenni.

A zsíors nem kifejezetten zsírt jelent, lehet az olaj,vaj stb...És ha felvágottkat veszel annak is meg kell nézni a zsírtartlmát, mert rengeteg rejtett zsir van benne.


Véleményem szerint az 1200 kcalos étkezéshez nem nagyon kell az alli, főleg, ha csirkemellet (hacsak nem rántott) és párolt zöldséget eszel.


Ez nem azt jelenti, hogy dobd ki z allit, hanem hogy olyankor felesleges bevenni, amikor nem eszel zsiradékot tartalmzó ételt.


Ajánlok neked egy béltisztító kúrát:


Béltisztítás


1o dkg kókusz

1o dkg tökmag

1o dkg szezám mag

1o dkg lenmag

1o dkg fahéj

1o dkg napraforgómag

1o dkg mandula


a magvakat apróra daráljuk.

Minden nap fogyasztjuk, legjobb vacsora helyett, de a főszabály az hogy 2 órával a fogyasztása előtt semmi más táplálékot ne fogyasszunk. Joghurttal, tejjel fogyasztjuk, egy alkalommal egy evőkanálnyit. Ezt a mennyiséget ha elfogyasztjuk utánna szünetet kell tartani minimum 5 hetet. A második kúra után elég ha évente egyszer elvégezzük a nagy tisztítást. A keverék letisztítja a bélfalat. Egészségetekre


Én a lidl-ben kapható szivecskés joghurttal szoktam enni.


Teljesen egészséges, nem drága,

Ha alaposan kitisztítod a beleid, fogysz is, aa székleted is rendbejön:)

431. Swety
2010. okt. 24. 15:03
Kérlek írjatok! amúgy 163cm vagyok szerintetek lehetséges hogy 52kg-ra lefogyak?
430. Swety
2010. okt. 24. 15:00
Sziasztok! Én 18 éves vagyok és 64kg voltam de 3 hete szedem az Allit és most 59-60kg között vagyok! Persze diétázom is mellete!Szóval 1200kalóriát viszek be egy nap általában ebédre csirkemellet és köretként zöldséget eszem és többet mozgok is természetessen!De nem látszik rajtam hogy fogytam csak a mérlegen mutatkozik meg!Én az allitól nem járok wc-re sőt szinte nem tudok wc-ni csak ha kicsit zsirossabbat eszem!Ez baj?
429. franciska49 (válaszként erre: 424. - 4b6a2525df)
2010. szept. 13. 12:59
sZIA! én pedig egy 61 éves, kétgyerekes, most is napi 12-14 órai ülést kivánó 158 cm.-es 82,8 kft sulyú kétgyereket szülő nő vagyok. Sajnos én is eljutottam odáig, hogy a térdeim nem birtak, leguggolni még ma sem tudok, de elkeztem otthon, általában este 8-10 óraközött- a Norbi duci tréningre tornázni- akkor 87,5 kg voltam-ugy ahogy tudtam, csináltam, majd hogy ne legyen unalmas már közbeiktatok egy kis lambadát/ fő a változatosság/már meg tudok tenni egyhuzamban 3 km, nem fulladok és egy hét után már a lábam sem görcsölt be -első nap már a harmadik háznál azt mondtam nem birom tovább olyan görcsös fájdalmaim voltak a csipőmbe, forgómba, lábszáramba.Csinálni kell mert csak egy élatünk van és nem mindegy hogyan éljük meg. Sok kitartást kívánok.
428. 4b6a2525df (válaszként erre: 427. - Brian)
2010. aug. 17. 07:38
Köszönöm:)
427. brian (válaszként erre: 426. - 4b6a2525df)
2010. aug. 15. 12:19
Mindenféle mozgás már zsírégető kortól függetlenül. Ha a saját mostani életmódodat folytatod, de mozogsz melette már az is jó. A súlyproblémák okozzák a legtöbb izületi betegséget. Pl. a térdek nem bírják a terhelést. Séta ha megy az jó. Napi 30 perc. Diétáról meg annyit, hogy sok klorofil tartalmú ételt egyél, igyál meg napi 1 dl citromlevet. Friss tejet igyál ha tudsz. Ezek mind lúgosítanak és segítik a fogyást. A magnézium és kálcium (100db 1700 Ft) nagyon jó erősítő. A gyógytorna is jó.
2010. aug. 11. 14:55
Igen neki is igaza van
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook