Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Hallottatok/tudtok valamit az Alli nevű fogyasztószerről? fórum

Hallottatok/tudtok valamit az Alli nevű fogyasztószerről? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
485. szednut
2011. aug. 15. 14:27
Senki?
484. szednut
2011. aug. 15. 13:23
Sziasztok! Mostanában szedi valaki az Allit? Jó lenne megosztani a tapasztalatokat!
2011. júl. 28. 06:47
Hát ezt igen klasszul összefoglaltad:)
482. 3a8f3f8f11 (válaszként erre: 481. - Amira11.a)
2011. júl. 7. 14:19
Igen ez egy kicsit érdekes volt, nálam is itt vesztette hitelét az ügy..
481. amira11.a (válaszként erre: 423. - Brian)
2011. júl. 7. 14:02

Pont te írod itt, hogy gyógyszerrel nem lehet fogyni, és adipexet szedsz????


HÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁ

2011. júl. 7. 01:54
Ha megengeded maradok a röhögésnél. Kedvesem, az a tény, hogy több dologról beszélek egy komment alatt, az téged cseppet se zavarjon, mindössze tanuld meg szétválasztani a témákat. Meghat, hogy ennyire aggódsz az én beleim tisztaságáért, de ne tedd, felesleges fáradozás lenne. Kárörvendésről egyébként szó sincs, inkább szánakozó mosolyról. Szóval ha kérhetem, legközelebb akkor ess nekem hatalmas önérzettel felvértezve, ha okod is lesz rá. Jelenleg nincs. Ugyanis a magzabálás egy dolog, a különböző villámdiéták meg egy másik dolog. És ha figyeltél kicsit (naná, hogy nem) láthattad (volna) hogy kimondottan a diétával kezdtem a kommentemet, függetlenül a te magevő mániádtól. Ami pedig az Allit illeti: köszönöm, hogy gyakorlatilag ugyanazt mondtad el, amit én is, bár én azért hozzátenném, hogy ha valaki diétázik, az eleve csökkenti a zsírbevitelt, illetve jó zsírokat igyekszik fogyasztani, ami pedig létfontosságú. Bár ahogy töröm a fejem, mintha ezt is eléggé világosan leírtam volna. Márpedig ha valaki diétázik és ily módon mellőzi a zsírbevitelt, akkor az Allinak nincs mit kiürítenie, mert mint ezt is mondottam volt, csak a bevitt zsírt nem engedi felszívódni, a már lerakódottal nem tud mit kezdeni. Van esetleg még valami, amit nem sikerült megértened miss Önérzet?
479. 4b6a2525df (válaszként erre: 478. - 328b38aacb)
2011. jún. 30. 06:27

A röhögés helyett elolvashatnád a magevés kefirben lényegét. Egyáltalán nem a fogyásról, hanem a béltisztításról szól. Az, hogy valaki fogyott is vele, az Ő szerencséje (aki igy tett, az vacsora helyett ette, és nem vacsora után 2 órával)


Egyáltalán nem örökre szól, sőt tilos is. Első alkalommal 2x kell megcsinálni 5 hét kihagyással, azt követően évente csak egyszer szabad.


Szóval, ha az arcodra fagyott a a kárörvendő vigyor, akkor olvasd el a lényeget,( a másik fórumon) aztán esetlen te is kitakaríthatnád a beleid.


Az Alli pedig azt irja, hogy a DIÉTÁD mellett segít fogyni. A diéta -gondolom- zsírbontó.

2011. jún. 30. 02:23

Fogyás....hm....főként hölgyek körében roppant népszerű a téma. Ők a legfogékonyabbak arra a sok népbutító baromságra, amit a nyakunkba zúdítanak és általában ők azok, akik az óvó szavakat nem hallják meg, olyanok a témában, mintha a süket falnak beszélne az ember...

Kedveseim! Az Alli nem tesz egyebet, mint az elfogyasztott zsírt nem engedi felszívódni, az záros határidőn belül kiürül a szervezetből. Azonban a dolog rém egyszerű: nem kell zsírosan étkezni, illetve csak "jó zsírokat" szabad fogyasztani. Van ismerősöm, aki szedi az Allit, "könnyebben csúszó" székletről számol be, illetve olykor becsusszan neki egy kis zsíros fuvallat a nadrágjába...bocs, ennél finomabban nem tudom leírni, hogy gyakorlatilag összef.ssa magát. Ez a gyógyszer a bevitt zsírt nem engedi felszívódni, de a lerakódott zsírral nem tud mit kezdeni. Tessék elfogadni a tényt, hogy bizony fogyni valóban csak úgy érdemes (mert ugyan lehet máshogy is hosszabb rövidebb időre, hogy tudatosan étkezve, és SPORTOLVA, fokozatosan szabadultok meg a súlyfeleslegtől. Időben kell eszmélni, hogy lerakódott a felesleg és akkor nem kell azon küszködni, hogy milyen önsanyargatással lehet pár kilótól akár egészségkárosodást is kockáztatva megszabadulni pár hét alatt. Azt is megnézném, hogy a kedves magevő hölgyek vajon képesek volnának-e életük végéig ezt az aszkéta életmódot folyatni? Ugyanis ha nem, el se kezdjétek ezeket a szánalmas marhaságokat, ugyanis a fogyás tiszavirág életű lesz. Mondok egy varázsszót: Dietetikus. Amennyi pénz elszórtok ezekre a szarokra, abból bőven futná egy jó dietetikusra és akkor semmiről nem kell lemondani, nem kell nyálcsorgatva bebámulni a cukrászda ablakán sem, mert simán belefér az édesség is az étrendbe, csak tudni kell, hogy mit, mikor és mivel szabad enni. Magevés kefirbe....röhögnöm kell. Meddig, hölgyeim, meddig?

477. Dotu (válaszként erre: 474. - 4b6a2525df)
2011. jún. 3. 10:41
Sziasztok!! Vettem Allit nemrég, 42db-osat, de én mégsem fogom kipróbálni...ha valaki gondolja, szívesen elküldöm olcsóbban, mint a boltokban van. ki sem bontottam a kapszulás dobozt.
476. mama007
2011. máj. 31. 13:01
Köszi de megtaláltam a forumon
475. mama007
2011. máj. 31. 12:50

Sziasztok! segítene nekem Valaki hogy a magkeverék miből mennyi és mikor vagy valahol le van írva?

Köszönöm a segítséget

474. 4b6a2525df (válaszként erre: 471. - Nőci1)
2011. máj. 29. 07:03

attól függ mit vársz tőle. Ha azt, amit a reklámban mondanak akkor igen, bevált.

Márminthogyha: diétával 2 kilót fogynál, az Allival akkor plusz egyet. És perdze nem egy hét alatt.

473. 4b6a2525df (válaszként erre: 472. - Szöszipanna)
2011. máj. 29. 07:01
mindenhol akciós, mert 2 éve vezették be. asszem juniusban egy hétig, de menj fel a honlapjára
2011. máj. 27. 12:31
Most akciós lesz valahol féláron. De nem figyletem a reklámot. Tudtok valamit?
471. Nőci1
2011. máj. 26. 20:44
Sziasztok. Szeretném megkérdezni őszeségében be vált az Alli? Jó,érdemes szedni???
2011. máj. 9. 06:39
NYITOTTAM FÓRUMOT BÉLTISZTÍTÓ MAGKEVERÉK CIMMEL
469. wing (válaszként erre: 464. - 4b6a2525df)
2011. máj. 7. 00:00

Szia!

Nekem is felkeltetted az érdeklődésemet! Arra lennék még kíváncsi a "csodamagkeverékkel" kapcsolatban, hogy a széklet problémákat is rendezi?

Már a rekedésre gondolok. :o)

2011. máj. 5. 17:19
a fogyókúrás kamu (gyógy)szerek közt előkelő helyen említették az Alli-t egy dok. filmben nemrég.
2011. máj. 3. 08:01
Hallottam, vettem, szedtem, nem használt semmit, pedig előírás szerint diétáztam mellette.
466. 4c9c113e55 (válaszként erre: 465. - 4b6a2525df)
2011. máj. 1. 14:57

Éva, köszönöm a válaszodat!

Én tegnap este már írtam neked egy mail-t.......:)

Nem offoljuk:)

2011. máj. 1. 08:31

Lányok, ne offoljuk az Alli fórumot.

Akinek kérdése van privibe tegye fel, válaszolni fogok.

Vagy nyissatok egy fórumot ennek a Béltisztító magkeverék-nek:) lehet ez a címe

464. 4b6a2525df (válaszként erre: 463. - 4c9c113e55)
2011. máj. 1. 08:29

Igen örölt fahéj

Nekem van zepter darálóm, de kávédaráló is tökéletes, vagy mixergép késes feje

2011. ápr. 30. 20:05

Sziasztok!

Én most szeretném elkészíteni a keveréket. Két kérdésem akadt rögtön:

1. őrölt fahéj kerül a keverékbe?

2. milyen darálón daráltátok össze a magokat?

Várom a válaszokat, mert nagyon gyorsan szeretnék megszabadulni a felesleges kilóimtól!

2011. ápr. 30. 18:57
Én is köszönöm ezt a magkeveréket!! Most daráltam le, ma elkezdem. Bár ÉN IS 90 naposozok, de majd eszem vízzel ;)) Nagyon kíváncsian várom a hatást!
2011. ápr. 5. 23:06

Szia!


Igen köszönöm, segítettél!:)

Most ugyan 6 kg-nál megállt a súlycsökkenésem, de ez is sokkal több, mint amit reméltem. (a második kúra felénél tartok kb.)

Remélem azért megy még le pár kiló...

Most vacsi helyett magokat eszem kefirbe:) Utána max. egy grapefruit:))

Sokkal jobb a közérzetem ezzel a mínusz 6 kg-al.


Más kúrával nem hiszem, hogy sikerült volna..


Esetleg, ha van még hasonlóan jónak ítélt recepted, ötleted és megtennéd, hogy megosztod velem, azt nagyon megköszönném:))


gabi

460. 4b6a2525df (válaszként erre: 458. - Gabibibi1)
2011. ápr. 2. 18:14

Húúúúúúú.


Nem tudom honnan vettem a receptet, biztos, hogy valami természetgyógyász körökből.


Az 5 hetes szünetet én is a leírásban találtam, és azt az ajánlást is, hogy utánna már csak évente egyszer kell ismételni.


De ha logikusan végiggondolod, akkor ezek a magvak olyanok, amelyeket nem emésztesz meg, tehát a bélfalra lerakódott és ott megkötött bélsarat "kaparják" le. Aki nem szokott félévente béltisztítás végezni (lehet ez pl egy 3 napos szőlő-víz kúra), annak első alkalommal ajánlatos 2x megcsinálni, utánna viszont csak egyszer, mert az egészséges bélflórában kárt tehetsz vele.

Mintha úgy olvastam volna, hogy gondold az, hogy apróra darált üvegszilánkot eszel, amit nem tudsz megemészteni, lekaparja a felesleges lerakódást, de amikor már nincs mit lekaparni, akkor a belekben kárt tehet.


Remélem segítettem.

2011. ápr. 1. 11:51

Hali!


Van egy doboz Alli-m, nagyon olcsón eladnám!

Érdekel valakit?

2011. márc. 17. 20:53

Kedves Csorieva!


Kipróbáltam az általad leírt, magokból összeállított béltisztítót!

Valóban mondhatom, hogy eddig semmi mással nem értem el, ilyen látványos, gyors és biztos sikert.

Két és fél hónap elteltével 5 kg-al lettem kevesebb!!(78 kg helyett 73 kg!).

Most kezdtem el a második kúrát, így remélem még le tudok adni párat!

Sokkal jobb a közérzetem, tényleg úgy érzem, hogy rendbe teszi a belsőmet a keverék!

Ugyanezen a véleményen van a barátnőm is, ő kb. egy hónap alatt négy kg-al lett könnyebb!!


Viszont volna pár kérdésem is hozzád:


1. Hol találtad ezt a keveréket, mit lehet még tudni róla az általad leírtakon kívül?

2. Miért ajánlod az 5 hetes szünetet, lehet-e szerinted túlzásba vinni a fogyasztását?

3. Lehet-e kettőnél többször ismételni a kúrát? (írtad, hogy Te a második adag után már csak évente készíted el..)


Remélem még olvasod a fórum írásait és válaszolsz nekem!


Fontos lenne, mert már egy csomóan kérik tőlem a receptet, hisz látványosan "jobban nézek ki" úgymond!:))


Köszönöm válaszod előre is:


gabi

2011. febr. 15. 16:42
Nem működik az oldal? Mert szerintem nem ér semmit ez! Nézess egy inzulin szintet aztán kiderül, hogy milyen gyógyszerre és diétára van szükséged. Fel a fejjel!
456. zsé58
2011. febr. 12. 09:59
Nem működik az Alli oldala. Vajon miért?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook