Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hallottál már a káros földsugárzásokról? fórum

Hallottál már a káros földsugárzásokról? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. okt. 3. 05:55
Be is tudom mérni.Egy megfelelően elhelyezett ágy életet menthet.
70. sugi123 (válaszként erre: 42. - Kingi7)
2010. febr. 10. 18:04
Igen én is így tudom,azzal a különbséggel ,hogy nem kereszthartmannál alakul ki rákos daganat hanem vízér és hartmann csomópontjánál.
69. Matica (válaszként erre: 68. - Princezaxxx)
2010. febr. 9. 18:20

Szia!

Szerintem, neked is vannak képességeid csak még nem tudatosult. Ha foglalkozol velük, mert érdekel, biztos elindul nálad is a fejlődés.

Fogadd együttérzésem a nagyiddal kapcsolatban. Ami az álmodat illeti. Valószínű, hogy álmodtál vele, de a félelmeid miatt nem tudtad felszinre hozni. És mint írtad is, félsz. Addig míg ezt le nem küzdöd, miért is mutatkozna? Nem akar megijeszteni, hanem a szeretetét szeretné kimutatni. Ha már nincsenek vele kapcsolatban félelmeid, jönni fog és tisztázni tudjátok majd a kapcsolatotokat. Addig pedig próbálj azokra az álmokra odafigyelni, ami ébredés után is élénken megmaradnak. Anno én még álomnaplót is vezettem, mert kíváncsi voltam mi fog történni utána.


Én a feng shui-hoz nem értek, csak amennyi rámragadt, de szerintem a szobádat is lehet harmonizálni. Viszont nem írtad, hogy mi a problémád.

2010. febr. 8. 20:42

Lányok, ezek csodálatos dolgok.

szerencsére még nem jött senki kötözködni...:)

nekem nincsenek ilyen képességeim de minden megérzésemre hallgatok.

Nem para ilyen képességekkel élni?

A halottakkal tudtok valahogy beszélni?

Tavaly meghalt a nagymamám, utána azt kivántam bárcsak tudnék vele beszélni álmomban. Ehelyett nem történt semmi csak reggelre arra ébredtem mintha az egyik karom béna lenne, mint neki volt halála előtt.Teljesen beparáztam aztán addig rázogattam amig ujraéledt. Több ilyet nem akarok, inkább nem is próbálkozok. Szerintetek ez mi volt? Mért nem akar beszélni velem és letisztázni a dolgainkat?

A szobám ici pici kb 8m2 és sajnos a feng shuival sem áll köszönő viszonyban mivel nem négyzet alaku hanem csapott téglalap.

valamelyikőtök Budapesti?

puszi

67. Matica (válaszként erre: 66. - Kingi7)
2010. jan. 14. 16:26

A reikivel azért kezdtem el foglalkozni, mert annak köszönhetem, hogy meggyógyultam. Hiszek benne, mert megtapasztaltam. A többi pedig már jött magától.


A perifériás látás pedig igen az, amikor a szemed sarkában látod azt, hogy van ott valaki.


Nálunk apai részről volt nénikém aki "híres" volt kártyavetésben. Nem olvasta a cigánykártyát, hanem információként jöttek le a dolgok. Ezt én is örököltem. Anyai nagyanyám volt látó. Anyu is lát, a huga viszont álomban lát tisztán. Tehát nem vagyok még elveszve :)


95%-ban? Az nagyon jó, gratulálok. Akkor valóban hiperérzékeny vagy. Gondolom most a kicsi miatt nem akarsz vele foglalkozni. Remélem később azért kihasználod a képességeidet?

A beteg szerveket is látod amikor energetizálsz?

66. kingi7 (válaszként erre: 64. - Matica)
2010. jan. 13. 22:01

Látod én nem foglalkozom vele, se nem reiki, se más, egy helyre jártam valami bioenergetika tanfolyamra... én csak arról beszélek ami történik...

perifériás látásnál arra gondolsz, amikor meglátsz valamit jobbra 90 fokban, mondjuk elsuhanni valamit, vagy ilyesmi?


Miért is írtam le...hmmm jó kérdés, talán nem kellett volna, mert jönnek a kötözködök..

nálunk családi vonás, van egy jósnő uncsitesóm, ő is örökölte, rendszeres vendég a tv ben és érdekes bejön elég sok minden amit mond...

A megérzéseim 95%-ban bejönnek.

Hogyan látok, hát ott belül, eseményeket amik megtörténnek, vagy ha energiát adok át, fájdalom csökkentés céljából, látok mindent, ahogy történik, vagy látom a kisördögöket, amik elviszik a rossz szellemeket, mint egy film... belül pörög :)

65. Matica (válaszként erre: 63. - Kingi7)
2010. jan. 12. 22:47
Köszönöm a kiegészítést!! :)))) Csak elő kellene keresnem a jegyzeteimet.
64. Matica (válaszként erre: 62. - Kingi7)
2010. jan. 12. 22:45

Ha "gyógyítok" akkor természetesen nem a saját energiámat használom. Legtöbbször a reikit. De függ attól is, hogy milyen a beteg állapota. Van amikor elég egy kis angyali segítség. :) Van mikor a szellemgyógyászat használ.

Hogy látok e dolgokat? Gyerekként láttam az biztos. Mostani látásom, még csak álom szinten működik. Azt viszont sikerült tudatossá tenni. A szellemeket és egyéb fénylényeket érzem. Illetve néha a perifériás látás működik, de az nem tudatos. Jobban a tisztántudás fejlődött nálam.


Akkor miért írtad le? :)))) Szerintem ez nagyon jó dolog. Lehet, hogy mások zizinek néznek, de miért? Mert még nem tapasztalták meg. Velük úgysem tudnál róla beszélni. Aki pedig kicsit is konyít hozzá, nem néz hülyének.

Hogyan látsz? Na ez viszont egy hülye kérdés volt. :) Szóval szimbólumokat látsz, vagy helyeket, eseményeket? Gondolom amikor a picivel terhes lettél, akkor még jobban felerősödtek.

63. kingi7 (válaszként erre: 61. - Matica)
2010. jan. 12. 19:59

A kereszthartman vízér pedig rákot.


Ezek az elekromos kütyük az elektroszmogra jók valóban, én úgy tudom, nem véd semmi...

62. kingi7 (válaszként erre: 60. - Matica)
2010. jan. 12. 19:57

Igen, ez a beteg rész hideg, működik :) én nem tanultam, de érzem :)

Gondolom, hogy nem a saját energiáddal dolgozol, hanem a kozmikus vagy isteni energiát közvetíted... hogy állsz a harmadik szemmel? Látsz dolgokat? Olyan érdekes, mintha egy film pörögne belülről... amikor a szellemeket is küldöm, néha látom őket, de a fénykaput mindig.... bocs kicsit hülyén hangzik, nem kellett volna leírni :(

61. Matica (válaszként erre: 57. - Princezaxxx)
2010. jan. 12. 19:22

Miér nem, olyan pici a szoba?

A cicafülek szeretik a hartmann kereszteződéseket is. Az ha a medencén keresztül megy, okozhat menstruációs zavarokat, petefészek-, prosztatagyulladást, meddőséget, impotenciát. A vízér pedid ott rombol ahol tud. Gyulladásos és gombás betegségeket okoz. Folyamatos feszültségben tartja a testet, daganatok kiváltó oka is lehet. De akár vérnyomás problémákat is okozhat.


Sok árnyékoló létezik a piacon, én is teszteltem néhányat, de egyiket sem tudnám jó szívvel ajánlani. A legegyszerűbb sótól a hiper szuper kütyükig, de csak ideiglenes megoldásnak tartom. Amivel még én is dolgoztam, azt is évenként meg kell nézetni.

Rézlepedő. Nagyon sokat nem konyítok hozzá. Ha jól tudom, a vízérnél csak kb 30%-os a védettség. Viszont az aurára jó hatással van. Szerintem az elektroszmog kizárására jobban használható.


Tehát összességében a legjobb, és legolcsóbb megoldás, ha átrendezed a szobát. Ha nagyon nem megy, akkor Kingi anyu szerintem segíthet.


Van olyan hely a szobában, vagy a lakásban ahol nagyon jól érzed magad? Nem arra gondoltam, ahol felpörögsz, hanem ahol megnyugszol? :)

60. Matica (válaszként erre: 58. - Kingi7)
2010. jan. 12. 18:41
Akár a gyógyítóról is beszélhetünk. Nálam ez másként kezdődött. A radiesztézia után vettem észre, hogy ahogy az emberke energiáját pásztázom a kezemmel, akkor néhol érdekes bizsergést éreztem. Ott több esetben kilengett a pálca is. Erre kezdtem figyelni. Volt hideg érzet is, volt meleg, később pedig olyan mint ha valami gumilaszti mélyedne a kezembe. Sőt éles vonalszerű érzet, ami mint kiderült, műtéti heg volt. Egy esetben azt is megtapasztaltam, hogy az aurában az energia lenyomat is megmarad egy ideig. Volt kollégám bal kezén, hiányzott a kisújjának egy része. Viszont az aurájában határozottan megvolt. Ez persze egy érzékenység, amivel felmérhető, hogy van e valami gond de én gyógyításra nem használtam. Mások, képesek mindezt látni, én még csak érzem. A reiki és társai viszont gyógyításra is használható. Mint a lapomon is írtam, én annak köszönhetem, hogy meggyógyúltam.
59. kingi7 (válaszként erre: 57. - Princezaxxx)
2010. jan. 11. 10:47

Egyedüli megoldás a rossz fekvőhely ellen, ha odébb rakod az ágyat, semmi nem véd ellene, még a mágneses lepedő sem!

Mekkora a szobád? át lehet, nekem egy 12 nm-es szobában volt egy 4 nm-es ágy és 2 ablak, szekrény, meg tudtam oldani.

Próbáld meg a másik falhoz átrakni, addig variálni, míg nem jó, ez az olcsóbb megoldás, vagy beméretni a lakást, mert hosszú távon komoly problémákat okozhat!!!


Matica te véleményed??? :)

58. kingi7 (válaszként erre: 55. - Matica)
2010. jan. 11. 10:43

Köszönöm :)


Emberi energia...itt melyik részére gondolsz? Gyógyító?

2010. jan. 11. 03:45

ha nem tudom átrendezni mit csináljak?

én is félek hogy esetleg az ágyamban vese tájékon lehet vmi..a macska állítólag jelzi. hát az én macskám mindenhol imád aludni. akkor mindenhol vízér van?

réz lepedőről hallott valaki? természetgyógyászom mondta...

még az ásványokról is hallottam hogy elszívja a káros sugárzást. Ezért a derekamra tettem egy hegyi kristály láncot és így aludtam de semmi jót nem éreztem pedig nagyon érzékeny vagyok.

tudtok tanácsot adni?

köszi

56. Matica (válaszként erre: 54. - Castellina)
2010. jan. 10. 23:33
Szerintem akkor próbáld áttenni az ágyadat egy másik helyre.
55. Matica (válaszként erre: 53. - Kingi7)
2010. jan. 10. 23:06

A tanfolyammal kapcsolatban így is magyarázhatjuk, hiszen velünk született képességekről van szó, csak a felismerésig kell eljutni. Nekem akkor még fogalmam sem volt, hogy valaki a pálca és a keze segítségével mit tudhat. Azért mentem el, mert kíváncsi voltam. Egyik barátnőm mesélt róla és érdekelt, ennek már öt éve. Sokat gyakoroltam, de engem jobban érdekelt az emberi energia. Először csak pálcával tudtam mérni az aurában lévő elakadásokat, de a gyakorlásoknak köszönhetően, már csak a kezemet használom.


Igen van torzulás is.


A képességeid engem is érdekelnének, ha nem itt akkor privátban. És gratulálok a csemetédhez, nagyon aranyos :)

2010. jan. 10. 23:00

lehet valami ezzel a földsugárzással kapcsolatban.

Az ágyam nem jó helyen lehet, mert ott nagyon rosszul alszom. Ezért sokszor fáradtan és álmosan ébredek. Viszont mindenhol máshol hatalmasakat alszom.

53. kingi7 (válaszként erre: 51. - Matica)
2010. jan. 10. 16:08

Hát az elég szomorú lenne, ha a tanfolyam miatt tud elindulni az ember, mert inkább arra, hogy tökéletesítse a képességeit.

nem egy komplexen belül...vagy is nem egésszen volt vagy 10 féle és azok voltak sorba egymás után és te amire akartál menni arra fizettél be.


Én nem hallottam ilyet, csak esetleg valami más energiasugárzás eltolja, a vízér is megtörheti. É-D és K-NY irányban rácsosan behálózák a földet...én ezt hallottam

52. Princezaxxx (válaszként erre: 50. - Kingi7)
2010. jan. 10. 01:36

Kingi, én kiváncsi vagyok a képességeidre és nem szólnám le őket ha van kedved megírhatnád.. azért én 1 kicsit hiszek ezekben a dolgokban.

csak elszomorít hogy mindenhol ilyen betegség okozó cuccok vesznek körül minket..mennyit vándorol a vonal?

én majd szeretném beméretni a lakást.

Valamelyikőtök Budapesti és vállal ilyet?

51. Matica (válaszként erre: 50. - Kingi7)
2010. jan. 8. 18:26

A tudást valóban nem papírra adják, én ezt nem is állítottam. Amit a tanfolyamokon megtanítanak, az max arra használhatod, hogy el tudj indulni. A megszerzett tapasztalat, ami mesterévé tehet. Én Bencze Ágiéknál tanultam, aki 2004-ben könyvet is írt róla. Ha jól tudom, és javíts ki ha nem így lenne, a Kovácséknál egy komplex tanfolyamon belül tanítják. Tehát a radiesztézia csak, mint egyik témaként szerepelt. Persze ezzel nincs is gond, utólag nekem is elég lett volna, mert később más irányba indultam. De alapként nagyon jó volt.


Szerintem ne legyél kishitű, vannak olyan ezós fórumok, ahol nyugodtan elmondhatod milyen képességeid vannak, és nem néznek úgy rád mintha egy másik bolygóról jöttél volna. A másik része pedig, szerintem senki nem mondta azt neked, hogy mindenki el fogja fogadni a te adottságaidat, képességeidet. Abból kell merítkezni, amikor pozitív dolgokat kapsz vissza, mert az visz előre.


A hartmannt mi anno úgy tanultuk,hogy a kelet-nyugati hartmann sávok 36 óránként vándorolnak. A sávok déli irányba indulnak el, majd 4 órás eltolódás után visszaugranak eredeti helyükre.

50. kingi7 (válaszként erre: 49. - Matica)
2010. jan. 8. 14:52

Azt gondolom te is tudod, hogy tudást nem papírra adnak, sajnos láttam ilyet, anyum az végzett annó Kovács Andrásnál... nekem meg érzékem van az ezotérikus dolgokra.. van más is, nem részletezem, mer nem hinnék el, nem akarok ezekkel igazán foglalkozni, mert volt már egy pár kellemetlen élményem is....

Egyébként a hartman a fix a vízér vándorol, nálam is elment a vízér, amikor 2006 szilveszterén volt a földrengés...

gratulálok neked! Egyébként a szkeptikusokkal meg nem is kell foglalkozni! te hol tanultál? Mit tanultál még? régóta csinálod?

49. Matica
2010. jan. 5. 23:02

Sziasztok!

Nagyon érdekes a téma, és ha lehet, én is fűznék hozzá némi infót. Érdemes szakembert megkeresni a témában, akinek nem csak kellő tapasztalata van, hanem igazolni is tudja, hogy ő végzett radiesztéta. A legjobb esetben igazolványa is van, amit a sikeres tanfolyam után regisztrálnak.

De mint tudjuk, a suttogó reklám a legjobb. Kellemes tapasztalatból szívesen ajánlanak akár radiesztétát is. Nos a pálca használata, hát amíg nem tapasztalod nem tudhatod. Működik. Egy alkalommal, tudtomon kívül, egy tesztelésen vettem részt. Egy ismerősöm felhívott, tudok e ajánlani valakit, aki felmérne egy házat. Megadtam egy barátnőm elérhetőségét, mivel akkor én még a tanfolyam vizsgájára készültem. Rá egy hónapra ismét hívott, hogy volna egy munka, meg kellene nézni. Én böcsülettel elmenetem, de a tulaj mindenbe belekötött, már ott tartottam, hagyom a francba. Elkészült a rajz, elmondtam szerintem hogyan kellene átrendezni, és ahol nem lehetett, hogyan tudjuk megoldani. Megbeszéltünk minden részletet, majd a kezembe nyomtak egy papírost. Egy másik rajz volt, amin szinte majd ugyan az volt, mint az enyémen. A tulaj elnézést kért a viselkedéséért, addig szkeptikus volt, nem hitte, hogy ez valóban működik egy pálcával. Szóval akinek van elég tőkéje, az megteheti ezt is. Akinek viszont nincs, az huzogathatja az ágyikóját, mert valóban sokban elősegíti, hogy megőrizzük az egészségünket.

48. kingi7 (válaszként erre: 47. - Princezaxxx)
2010. jan. 4. 20:56
Anyuval ketten mértük ki :) ő tanulta van tudása is hozzá, én meg rajzolom, hol jó...nekem is van némi ezotérikus tudásom, nekem is működik, csak nem foglalkozom vele túl sokat...
2010. jan. 4. 20:43

én nekem máshova nem fér az ágyam..:(


hogyan választottad ki azt aki bemérte? honnan tudtad hogy megbízhatsz a tudásában?

46. kingi7 (válaszként erre: 45. - Princezaxxx)
2010. jan. 4. 20:31
Beméretni a lakást :) van aki ért hozzá, mert tanulta és van tudása is hozzá...kimérik, hol jó a fekhely nekem e szerint épült a házam :)
2010. jan. 4. 20:24

Mit lehet tenni ezek ellen?

(a szoba átrendezésén kívül?)

2009. dec. 12. 09:53
Mióta odébb feküdtem kb. 1 m-rel jobban alszok. Bár az is lehet hogy a csapott fal nyomasztott tudat alatt , meg az alattam lévő garázsban visszhangzott a kutyaugatás, autózaj stb...
43. Princezaxxx (válaszként erre: 42. - Kingi7)
2009. dec. 11. 21:12

Köszi a választ Kingi!

Hát ez durva ha így van, hogy minden leszívja az energiánkat...

Eléggé elkeserítő!

42. kingi7 (válaszként erre: 41. - Princezaxxx)
2009. dec. 8. 10:32

Röviden :) a földünket 2*2 méteres mágneses háló veszi körül É-D És K-NY- irányban, ez a mágneses volnal elszívja a szervezet-szervek- energiáit ezáltal megbetegednek.

A vízér az mélyen a föld alatt megy-pl a kút vízere- ezek szintén kártékony hatással vannak a szervezetre hosszútávon. A csatorna és a vízcsövek nem számítanak. Lehet, hogy nem 100-as amit leírtam, de igyekeztem :)

Nem a vízeret érzed, hanem, hogy nem jó...pl fáradt vagy, mélyen alszol és nem tudod kipihenni magad... a széket vidd odébb vagy egy méterrel és addig próbáld, amig nem érzed, hogy jó...bemérni nem mindenki tudja, mert ehez rá kell hangolódni, van aki látja a harmadik szemével ezeket a vonalakat... összetett egy kicsit :) A hartman vonalaknál nem tud az ember jól aludni, a kereszthartman rákos megbetegedést idéz elő

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook