Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hallott valaki az internetes keresetnek olyan lehetőségéről, ha van honlapod vagy portálod, és reklámot engedsz be, amiért fizetnek? fórum

Hallott valaki az internetes keresetnek olyan lehetőségéről, ha van honlapod vagy portálod, és reklámot engedsz be, amiért fizetnek? (tudásbázis kérdés)

21. syria (válaszként erre: 20. - Pinpilla)
2010. jan. 14. 07:08
Szerintem ez a dolog ezen a honlapon is működik, ők is biztosan tudnak tippeket adni.
20. pinpilla (válaszként erre: 19. - Csicsi25)
2010. jan. 13. 19:19
Nagyon köszönöm neked.mindenképp szólok neked.Gyöngyi
19. Csicsi25 (válaszként erre: 17. - Pinpilla)
2010. jan. 12. 10:23

Szia!


Előbb mindenképpen el kell készítened egy weblapot. Ne legyen túl sok oldal, inkább 1 vagy 2, de az legyen jól kidolgozva.

A Google először meg fogja nézni a weblapodat és ő dönt, hogy egyáltalán megjelenhetnek-e a hirdetések az oldaladon. Ne aggódj, csak az első weblapodat nézik meg, és ha azt elfogadták, utána bármennyi további weblapodra felteheted a hirdetéseit.


Ha készen vagy az első weblapoddal, akkor tudsz jelentkezni az alábbi címen:


[link]


Kattints a "Jelentkezzen most" gombra.


Ezer éve regisztráltam, úgyhogy már nem emlékszem pontosan, hogy mi is fog megjelenni, de nem lesz nehéz kitölteni, az biztos.


Egyébként 100 eurótól fizetnek, ami általában több hónap alatt gyűlik össze. De ha olyan ügyes vagy, hogy egy klassz weblapot tudsz összehozni, nagyon sok látogatóval, összejöhet egy hónap alatt is.


Ha elkészülsz, meg van a weblapod, feltetted a hirdetéseket, üzenj és csinálhatunk bannercserét, akkor az én látogatóim a Te lapodra is átmehetnek.


Ha további kérdéseid vannak, szívesen segítek - ha tudok.

18. d879a0c5b4 (válaszként erre: 17. - Pinpilla)
2010. jan. 11. 21:17

Regisztrálsz a Google Adsense-nél, kirakod a reklámajait, ami beleillik a lapod profiljába, a G. számolja, hányan kattintottak a hirdetésre, és ha összejön x összeg (most nem tudom pontosan, hogy mennyi), akkor utal.

Kattintásonként kapsz egy minimális összeget, amit gyűjtögetsz.


Egyébként meg lehet nézni azt is, hogy itt a hoxán mennyi egy reklámhely.

17. pinpilla (válaszként erre: 14. - Csicsi25)
2010. jan. 11. 21:09
Szia!Nagyon érdekelne kicsit bővebben ez a fizetett reklám dolog,amiröl írtál.Ha nem vagyok a kérésemmel tolakodó,akkor megkérhetlek,hogy kicsit részletesebben leírnád nekem?nagyon szeretnék egy portált,web oldalt,amit sokan látogatnak.Vannak elkébzeléseim,szerkeszteni is szeretek,időm is van bőven.Csak a jövedelmem kevés,ezt szeretném kicsit pótolni.Ha kevés jönne össze annak is örülnék.Köszi előre is.Gyöngyi
16. gyöngyszemü (válaszként erre: 15. - 35491a860f)
2010. jan. 10. 20:54
Akkor jó hogy nemugrottam bele!!
15. 35491a860f (válaszként erre: 5. - Gyöngyszemü)
2010. jan. 10. 20:51
Igen, és engem még soha nem fizettek ki ezért a mobilos reklámért.
2010. jan. 10. 20:21

Szia!

Ha van egy weblapod és regisztrálsz a Google Adsense-be, és felteszel egy kódot, akkor hirdetések jelennek meg az oldaladon. Ha körülnézel itt az oldalon, jó néhány ilyen hirdetést láthatsz. (Könnyen megtalálod, alá van írva, hogy GoogleHirdetések)

Ha a látogatóid rákattintanak egy hirdetésre, azért pénzt kapsz. 100 eurótól fizetnek, de irtó nehezen jön össze, ha kevés a látogatód.

Az én weblapjaimon is vannak hirdetések.

A Google komoly cég, tényleg fizetnek.

13. gyöngyszemü (válaszként erre: 12. - Globus)
2010. jan. 10. 20:16
Fel kell adnod hírdetéseket a telszámoddal ha valaki beakar jutni csak így tud, ezáltal téged ajánlva így lesznek "embereid". Állítólag havi 6ezret utalnak.
12. globus (válaszként erre: 11. - Gyöngyszemü)
2010. jan. 10. 20:09
Lehetséges, mert engem a barátnőm palizott be rá, valószínűleg nála sem működik, mert nem beszél róla. Jó hogy eszembe juttattad, holnap megkérdezem.
11. gyöngyszemü (válaszként erre: 10. - Globus)
2010. jan. 10. 20:08
Azthiszem hugom is akart ilyenre regizni, de valami olyat említett hogy 5 ember kell minimum, aki ő álltala jut be, és akkor küldenek, vagy nemis tudom... neked kellett ilyet?
10. globus (válaszként erre: 9. - Gyöngyszemü)
2010. jan. 10. 20:03
Regiztem, és a reklámdömping nem érkezik. Néhány havonta 1-2, többnyire gépkocsikkal, vagy biztosítással kapcsolatos. Ebből nem lesz píííz...
9. gyöngyszemü (válaszként erre: 8. - Globus)
2010. jan. 10. 20:00

Az hogylehet? Regisztráltál rá és mégsem?

Vagyis melyikre érted?

8. globus (válaszként erre: 5. - Gyöngyszemü)
2010. jan. 10. 19:58
Nekem nem küldenek semmit, egy év alatt max. 2-t láttam.
2010. jan. 10. 19:57
Nekem olyanom volt, hogy bannercsere helyett kaptam ingyenreklámot. Tehát mindketten jól jártunk.
2010. jan. 10. 19:42
Google Adsense. Kattintásonként fizet.
2010. jan. 10. 19:36

Halottam valami ilyesmit, de én nem engednékbe ilyet a gépemre!

Van ilyen telefonra is ha elolvasol egy bizonyos mennyiségű reklám SMSt azért fizetnek 5ft/db.

2010. jan. 10. 19:34
persze!ezt mindenki így csinélja!a látogatottsági számnak megfelelően kapsz pénzt!ezért reklámoznak honlapokat ;)
2010. jan. 10. 19:33
De ne higyj a mesének
2010. jan. 10. 19:33
Igen
2010. jan. 10. 19:31
Hallot e valaki az internettes keresetnek olyan lehetőségéröl, ha van honlapod vagy portálod, és reklámot engedsz be, amiért fizetnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook