Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hallgatsz reggel rádiót? pl.6-10-ig. Ha igen, melyiket, és miért? fórum

Hallgatsz reggel rádiót? pl.6-10-ig. Ha igen, melyiket, és miért? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. febr. 16. 15:05

Sziasztok!

A Budapesti Corvinus Egyetem utolsó éves mesterszakos hallgatója vagyok és a diplomamunkám a rádiós frekvenciaháborúról és a Danubius/Class FM átállásról szól. A hitelesebb munka érdekében készítettem egy kérdőívet, amelynek kitöltése kb. 10-15 percet vesz igénybe és teljesen anonim! Miközben hallgatjátok kedvenc adótokat, a kérdőívkitöltésnél nincs is jobb program! :) Segítségeteket előre is köszönöm, szép napot!

Itt a link: [link]

2011. dec. 6. 21:00
Igen, Class Fm-et. Mert a Morning Show nagyon jó, vicces. JÓl indul a napom tőle.
2011. dec. 6. 20:43
kiskutyám sétáltatása közben a Slágert, meg a Class fm-et ide-oda nyomkodok..
2011. szept. 14. 07:36
igen hallgatok rádiót vagy a neten a Rádió fm 95-öt , vagy a Juventust , de csak a Juventust a többi adótól rosszul vagyok .Esetleg még a Rise fm-et .De mindig hallgatok rádiót.
2011. szept. 14. 06:54
Régebben Rádió 1-et a kocsiban, most már általában semmit. A bocskorékat nem bírom elviselni, fél perc után a hideg ráz tőle. A Balázs show vagy mi unalmas és jellegtelen.
2011. szept. 14. 06:47
igen, csaba rádió vagy rádió 1. Felébresztenek mert nagyon hülyék :) na és persze a horoszkóp és a napi 6-os miatt, meg a nap viccéért.
2011. szept. 13. 22:33
nem ,csak néha az autóban ,változó ,Neo vagy Class Fm:)
2011. szept. 13. 22:12
Neot minden reggel,minden mennyiségben. Mert az én korosztályom, imádom a humorukat, a Boros orgánuma nagyon jó, a Bocsi meg egy jó pasi. :)
2011. szept. 13. 22:07
Reggel 6-tól a Class Fm-et, sajnos csak addig van rá lehetőségem, amíg beérek a munkahelyemre...jól indul és feldobja a napom!:)
2011. szept. 13. 13:55

Régebben a Radió Egert hallgattam, de egy ideje a Class FM-et. Reggel héttől a Morning showba kapcsolódok be (szeretem a három műsorvezető szövegeléseit), aztán a munkahelyemen hallgatom tovább egészen délutánig. Szeretek zenét hallgatni. :)

A neten régebben fogható volt a Roxy meg a Rise FM (Gyöngyösön csak neten lehetett ezeket fogni), ott olyan zenék mentek, amiket szeretek, de sajnos elhallgattak ezek a rádiók... :(

Pellerre visszatérve, engem is borzasztóan irritál. Bár a külsejéről nem tehet, de nekem már a fizimiskája sem tetszik. Kerülöm az olyan műsorokat, amikben szerepel, de ez az "iiiiiggggggeeeeeennnnn"-elése nekem is rémlik, milyen hátborzongató. :D Na de majd lesz neki új műsora, azt sem fogom nézni (bár nem csak miatta nem... :) ).

23. reni79
2011. szept. 13. 11:27
radio 1-et
2011. szept. 13. 11:23

Igen,hallgatok, nem csak reggel. Én általában rádiót hallgatok, tévét nemigen nézek.

De kizárólag beszélgetős adókat, ezeket a "laza, zenés" adókat nem szeretem, nekem túl bugyuták.

Illetve a Bartókot meg a Klasszikot bizonyos esetekben.

2011. szept. 13. 11:19
Neo FM, Rádió 1
2011. szept. 13. 11:16
kezdek ott tartani, hogy minden reggeli műsor kezd nagyon erőltetett és idétlen lenni. Kossuth rádióhoz meg én vagyok komolytalan:) Most Juventussal elvagyok, aztán esetleg Petőfi. Roxy meg nagyon idegen ...
2011. szept. 13. 11:11

Én addig tudom sajnos csak hallgatni amíg otthon készülődöm vagy a párom bevisz kocsival melóba, és ekkor a Morning Show-t szoktuk hallgatni.

Bár nem mindig kedvelem a műsorvezetőit :-D

2011. szept. 13. 11:09
radio bridge annak idején jó volt, van esetleg hozzá hasonló, tudja valaki?
2011. szept. 13. 10:43

Rádió 1, és Rádió Eger!

Mert szeretem őket:)

2011. szept. 13. 09:32
Kiegészítés: a legszebb műsor a Déli Harangszó! Legalább a harangok történetét megismerhetem.
2011. szept. 13. 09:30
Neot, mert imádom a Bocsi-Voga-Boros triót
2011. szept. 13. 09:30
Class fm.
2011. szept. 13. 09:30
Bevallom őszintén, hogy én elég koránkelő vagyok, így a Kossuth rádiót hallgatom a konyhában, mert a férjem kb. 10-ig alszik. Kedvenc műsorom a "Napközben" 9-11 óra között, itt legalább a mindennapok problémáival és azok megoldásaival kapcsolatos eszmefuttatásokat hallhatom. Bár.....??, néha felmegy a pumpám, különösen akkor, amikor a nehéz helyzetben lévők ellen megy a duma.
12. gatto4
2011. szept. 13. 09:26
Én most találtam egy helyi rádiót, nekem nagyon bejön :)
11. 04e95f637a (válaszként erre: 9. - Mesesajt)
2011. szept. 13. 09:25
Őszintén?Nem hallgatok rádiót(Zalában elég szarul jönnek be)!Nekünk van Kanizsa rádiónk,ott meg egyik sem tud beszélni rendesen :S
2011. szept. 13. 09:23

Klubrádió.

Informatív.

9. mesesajt (válaszként erre: 4. - 04e95f637a)
2011. szept. 13. 09:22
az ám. nincs egy normális mondata. liptai ilyen még szerintem. de ez a minden reggel elhangzó iii-ggg-ee---eee--nnn.... pfff.gondoltam beírom már nekik, hogy nem a színházban vagyunk, mondják már meg neki ... sztem semmi szükség rá a műsorban....csak ez az i-g-eee--n megy neki, meg a pasija, meg a telefonszám... pedig anno sokkal jobbak voltak nála, mikor a Hudák helyére kerestek embert... De a Hudák visszajött, miért nem rúgták ki a pellert???
2011. szept. 13. 09:21

én csak akkor hallgatok,ha kocsiban vagyok,akkor Balázsékat.

Bocskor egy fac.

MAriannt én sem bírom elviselni és baromi jól rátapintottál a lényegre ezzel az iiggeeeeeeeeeeeeen-nel.kiráz tőle a hideg és nem igaz,h nem veszi már észre.mától indul a műsora a tv2-n,hát kíváncsi leszek...

7. cel
2011. szept. 13. 09:19
Semmit, kora reggel nem vagyok hajlandó stresszelni magam.
2011. szept. 13. 09:19

én felválta hallgatom kb. az összeset mert hosszútávon a reggeli műsorok egyik sem elviselhető...

neo fm->classfm->juventus

2011. szept. 13. 09:18
Mondjuk nem tudom, hogy állsz a talk radio-kal, én a Radio Q-t hallgatom, ott reggelente Fiala osztja az észt. Én bírom, és utána a zene is változatos, az én ízlésem. (nem országos rádió egyébként, Bp 100 km-es körzetében fogható).
2011. szept. 13. 09:17
Peller Mariann amúgy is egy irritáló nőszemély!Este a story4 en vezet valami műsort,hát borzalmasan artikulál!Utálom!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook