Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hajnövesztés fórum

Hajnövesztés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2021. dec. 26. 10:56
Sziasztok ! 1 éve sajnos nem nő a hajam semmit . Volt festve és szőkítve is . Szeretném meg növeszteni , kinek mi vált be hajnövesztésre ? Olvastam a Dr. Immun cseppeket . Valakinek be vált ? Nőtt valamennyit valakinek a haja tőle ?
2018. aug. 10. 16:03

Nekem gimnazista koromtól kezdve deréik érő , hullámos, szőkésbarna hajam volt. A sok vasalgatás miatt tönkrement, áprilisban levágattam vállig érőre.

Most vigyázok rá nagyon, nő mint a bolondgomba. Már lassan a melltartó pántjánál lesz a vége.:)

Amúgy én eszek élesztőt, minden nap 1 kv-s kanálnyit. Azt olvastam attól jobban nő, lehet az enyém is amiatt kezdett rá. Remélem jövő nyárra már újra hosszú lesz.

2018. aug. 8. 00:05
A Biotina hajnövesztő sampont próbálta már valaki? Állítólag megállítja a hajhullást, jót tesz a haj állagának és gyorsabban nő tőle. Most rendeltem belőle 3.900 Ft+ kiszállítás)
231. Miaszia
2017. okt. 29. 08:27
Mi ez a szer?
2016. aug. 9. 10:00

Hold állás szerinti hajvágás következő időpontja, ha esetleg valakit érdekel:


Hajnővesztő: 2016. szeptember 25-én 15.00 órától - szeptember 27-én 21.00 óráig

Tartós frizura: 2016. szeptember 27-én 21.00 órától - szeptember 30-án 09.00 óráig.

2016. jan. 5. 12:42
[link] hopp, ahogy elnézem rossz linket adtam meg :)
2016. jan. 5. 12:41

Sziasztok! látom sokan küszködtök azzal a problémával, amivel én is. én is kipróbáltam minden pakolást, teát, bogyót, masszírozást, de semmi nem használt :( aztán egy barátnőm ajánlott egy terméket, amit kétnaponta kellett a fejbőrömre csepegtetni. 2x 2 hónapig alkalmaztam a hajamon ezt a módszert, három hónap kihagyással. és hát.... az eredmény magáért beszél:


[IMG] [link]


bátran merem mindenkinek ajánlani! :) akit érdekel írjon privát üzenetet, szívesen segítek!

2015. nov. 6. 11:30

Sziasztok!

Sokan vezetnek hajnövesztős naplót.

Hettii, katuska8, Lila Tulipán, zajax90, csenemi, és jómagam is. Nézzetek be, talán találtok hasznos dolgokat :)

226. Klaudia20 (válaszként erre: 223. - Stekszike)
2015. szept. 12. 07:48

Szia! Neked pedig ezt találtam


[link]


Amibe nincs káros anyag, es azok az összetevői, amiket leírt az akitől kérted a hajolaj nevét.


Remélem tudtam segíteni 😊

225. Klaudia20 (válaszként erre: 219. - Cinapink)
2015. szept. 12. 07:27

Szia! Tudom, hogy nem engem kérdeztél, de válaszolok 😊

Én a Green Pharmacy nek 3 olaját vettem meg (barátnőm ajánlására, ugyanis 2 évvel ez előtt kb 5 centivel rövidebb haja volt mint nekem, most derékig ér neki....., az enyém pedig ugyan akkora, mint 2 éve. Ugyhogy most belendültem, még naplót is indítottam a hajnövesztésemről😊, titkos, mert az elején csak magamnak akartam, de mostmar nem😊 Jöjjön nyugodtan bárki, beengedem😊 )


Na szóval:

-bojtorján pirospaprikával

-bojtorján argán olajjal

-bojtorján mezei zsurlóval


Eddig 2x használtam, mert sok olajam van még, de ezekre is rá kerül a sor 😊


Jó hajnövesztést mindenkinek 😊

224. Gaiha
2015. júl. 31. 07:42
én ricinusolajat használta olivaolajjal keverve anno aztán bánfi samponnal mostam hajat. vékonyszálú de dús a hajam , valamiért évek óta eszméletlen lassan nő, de ettől kombótól beindult. Most melltartókapocs alá ér a hajam, jelenleg nem használom most ezeket, de hajszálvastagító samponnal mosok hajat, hol az Elseve-el hol a Head and Souldersszel . Ezek is jól beválnak :)
223. stekszike (válaszként erre: 216. - FullMooon)
2015. júl. 29. 23:42
Mi a hajolaj neve?
222. e92edf4555 (válaszként erre: 221. - Vorosmanoka)
2015. máj. 19. 22:23

Ez a no egy retardalt volt,nincs ra szo.Hibaztattam is magam,h nem alltam fel,hanem csak neztem ahogy tobb ev noveszteset elkurja.Na mindegy..derekig ero hajambol csinalt egy csicskat..es megszolal a hossza megmaradt! Brrrr..nem is mondok semmit,maig felhuz.:D Mar 1,5 eve amugy. Kozben magamnak 4 -szer vagtam mar. Most hatkozepig er a leghosszabb tincsem,hatul...elol viszont meg eleg rovid.Mellesleg ossze-vissza tepte .


Emlekszem kiborultam utana,elegge... mondta is,h ne mondjak ra csunyakat,mert abbahagyja a fodraszkodast,hat mindenkinek az lenne a legjobb.:D Tobbet nem mennek fodraszhoz,ha 1 milliot leraknanak sem.

221. vorosmanoka (válaszként erre: 220. - E92edf4555)
2015. máj. 19. 12:53
Nekem is fodrász rontotta el, én is fodrász vagyok, tanuló koromban volt ez az eset, azaz a vizsga időszak alatt, megfogadtam nem megyek többet fodrászhoz, egy dologgal vagyok bajban, a saját magamnak való vágással. Amúgy a hosszú hajú vendégeim szívesen jönnek mivel tudjak hosszú haj és egészséges haj parti vagyok :-D
2015. máj. 19. 07:14

Egy retardalt fodrasznak koszonhetoen en is ricinussal kinlodok,szerintem nott valamennyit miatta, esetleg tobbet,mint nelkule...de ezt is rendszeresen kell es hanyagolva a vasalast,festest..


Nekem ez nem megy,tehat docogve haladok,hogy derekig ero legyen ujra. Ehhez most vettem egy szepsegkapszulat is, hajpakolast egyebkent is hasznalok,balzsammal rendszeresen.Decemberig remelem elerem,hogy elol is legalabb mellig erjen. Majd irok.:)

219. cinapink (válaszként erre: 213. - Futó Szandra)
2014. máj. 30. 01:01
Pontosan melyiket használtad?
2014. ápr. 7. 14:15
Sziasztok! Nekem tavaly ev elejen muszaj volt levagatnom a hajam vallig eroig mert a szokites-hajvasalo-hajszarito triumviratus es a sajat hulyesegem csodasan kiszaritotta es eltorte a hajam (pedig nekem aztan meg termszetesen is igen szaraz, hullamos, vastag hajam van, szoval kepzelhetitek) Utana villamgyos hajnovesztes projektbe kezdtem, hogy minel elobb hosszu es egeszseges hajam legyen. A praktikam kozott volt a heti egy kokuszos-ricinusos ejjelre fenthagyos pakolas is, es nekem tokeletesen bevalt par masik trukkel kombiban. Epp tegnap csinaltam par kepet h lassam a kulonbseget, es tenyleg elkepeszto!A szalmahajam most puha es fenyes, es jelenleg majdnem a mellem ala er, pedig 2x vagattam es az elmult 5 honapban havonta volt hajvegcsippentes.Minden vagassal egyutt is 17 centivel hosszabb mint mikor elkezdtem noveszteni. A blogomban reszletesen es folyamatosan irok a bevalt es elfelejtendo termekekrol, es hogy meg miket hasznalok. Ha valakit erdekel, szivesen reszletezem meg a dolgokat es a kepeket is kozszemlere teszem!puszi Zsu
2014. febr. 24. 17:55
Egyszer azt hallottam sok folyadékot kell inni,és akkor gyorsabban nő a haj.nekem derékig ér és sokat iszok(nem alkoholt)
2014. febr. 24. 16:45
Sziasztok! Csak azért regisztráltam, hogy elmondjam a tapasztalataimat. Ebben a témakörben én is sokat olvasgattam, fodrász tanácsát is kértem. Szóval derékig erő szőke hajam volt, világosabb tincsekkel, azt hitték meg van festve. Soha nem voltak problémák a hajammal, hetente egyszer mostam. Amikor vállig érőre vágattam, mindenki el volt ájulva. De nem voltak problémák, gyorsan visszanőtt többször is hátközépig. Egyre gyakrabban kezdtem mosni a hajam, és hát nem éppen állt jól minden reggel felkelés után, a legegyszerűbb megoldás pedig a hajvasaló volt. Ezzel gyorsan tönkre is tettem. Most az egy sampon helyett három polc van tele a fürdőben és 10 centit ér váll alá a hajam. Pontosan egy éve, hogy amikor azt mondtam a fodrásznak, hogy vágja ki a töredezést, vállig érő hajjal értem haza. És azóta sokmindent kipróbáltam. A Garnier száraz hajra való samponától és balzsamától is száraz volt a hajam, nagymamám a házi szappanra esküdött, de az aztán végképp kiszárította. Különböző samponok és balzsamok próbálgatása közben egyre többet hallottam a ricinus olajról. Egész nyáron, hetente kétszer aludtam a fejemen sapkával, ami nem éppen kényelmes. Az lett az eredménye, hogy a fodrászom szerint több babahajszálam lett. A mézes, tojásos, olívaolajos pakolás sem segített sokat, ahogy az Avon hajvégápolója sem, viszont a sampont, ami mellé volt, máig használom. Amit én ajánlani tudok: találtam egy profi hajolajat, amiben van ricinusolaj és kókuszolaj, és még valamilyen. Most azt használom és sokkal jobb, mint a ricinus külön. Az Avonos sampon nekem bevált és a balzsam az pedig egy viszonylag olcsó, Kallos balzsam, de tökéletes. A fodrász szerint a legelőnyösebb frizura hajnövesztésre a fonás, persze nem túl szorosan. És tapasztalatból mondom, hogy a száraz hajvégeket SEMMI nem hozza helyre. Négyszer vágattam hajat egy év alatt és nem csak pár centiket, viszont mostmár hosszabb, mint egy éve, és kezd tűrhető lenni,kezdem észre venni, hogy nő mostmár rendesen. A tanulság számomra az, hogy nem kell hinni a csodákban, a legprofibb, legdrágább cuccokban,mert nem sokat érnek. Viszont a hajolajat mindenkinek ajánlani tudom! Remélem, tudtam valakinek segíteni :)
2014. febr. 14. 11:54

Én 3x használtam a ricinus olajat. Jól bemaszíroztam a hajamba, meg a fejbőrömbe. Nincs időm rá. Palmolive-ből a zöld színűt használom, a gyümölcsöset és mellé Dr. Chen Szépségkapszulát. 1500 Ft, 30 szem, de ha megnézitek a dobozát, majd látjátok, hogy a többi vitaminkészítményhez képest sokkal sokkal több vitamin van benne.

Régen marokszám hullott a hajam, mostmár hajmosás után sincs semmi a lefolyóban és elöl a homlokom tele van 1-1,5 cm hosszú babahajakkal!

A hajam selymes, csillogó, puha! A bőrömről eltűntek a pattanások! Emellé még 1000 mg C vitamint szedek :)


Jahm... cigizek kávézok, forróval szárítok hajat, hajat vasalok és mindezek mellett ilyen gyönyörű! :)

2014. febr. 3. 12:12

Sziasztok! Haj akor OLIVA,nekem harom eve rövid hajam Volt most fenekem-ig er,semit nem csinalok /festem -vasalom-napi hajmosas...stb!szoval sträpalom rendesen.Mikor ugy döntöttem meg növesztem azt mondta a fodraszom egy csepp oliva olaj hajmosas utan a hajvegekre...!Ennyi amit csinalok es 3 ev alatt 70 cm es a hajjam.

Aki gondolja probalja ki!

2014. febr. 3. 11:20

Probáljátok ki ezeket a termékeket olcsók semmi káros nincs bennük imádom nőt a hajam mióta ezeket használom soha nem gondoltam volna legdrágább pakolástól kezdve mindent rá tettem soha nem gondoltam volna hogy ezek "olcsó" termékek válnak be ! :))))

[link]

212. zsuszka
2013. nov. 26. 20:10

Sziasztok!


Én 2 éve olyan rövidre vágattam a hajam, hogy hátul szinte fel volt nyírva...Ráadásul mivel természetes hullámos, ezért állandóan vasaltam. Ezen kívül 4 hetente ammóniás festékkel festettem, szoliztam...minden rossz, amit csak el lehet követni a haj ellen, az megtörtént.

Aztán másfél éve megelégeltem a dolgot és elkezdtem odafigyelni a hajamra.(rengeteget le kellett vágatnom belőle :( )

Betartok pár módszert, így sikerült végül eljutnom ide: [link]

2,5 hónap növekedése látható a képeken.

Végre elmondhatom: nő a hajam :D

Ha érdekel valakit a tapasztalatom, akkor megosztom.

2013. márc. 19. 09:26
A hajamról annyit így előljáróban, hogy fülemig ér kb, mostmár a sok vágástól kezd helyrejönni a vége, óvom mindentől, nem szárítom nem vasalom...pakolások...stb. DE! Apunak és a genetikának hála, őszülök:( Viszont befesteni nem nagyon szeretném, csak árt neki. Próbáltam hennát, az meg nem fogja be az ősz hajszálakat. Valaki jár hasonló cipőben?
210. Miss1857 (válaszként erre: 188. - Mézeseper)
2013. márc. 19. 09:21
Szia, gyúrós boltokban általában lehet kapni. Ami biztos, hogy a Duna Plazaban van.
2013. febr. 26. 10:29

ezt ismeritek?


[link]

2013. febr. 26. 09:47

Kinek van valami pozitív változása?

Én a ricinusra esküszöm:-)

Most valami hajerősítés kellene,mert gyenge a hajszálam!

2012. dec. 18. 10:11
Mindent kipróbáltam,a párom a megmondhatója,de el kell ismernem ,hogy a ricinus a nyerő :-)
2012. dec. 13. 01:02
Ricinus olaj.
2012. dec. 13. 00:13

Keratinos hajkiegyenesítésről, és hajszerkezet visszaállításról ki, mit hallot, és milyen tapasztalatokkal rendelkezik? Szívesen meghallgatnám, mert káprázatos és látványos az eredmény a fotók alapján, de kérdés, hogy ez is csak ideig óráig szép, aztán összezuhan teljesen vagy tartós megoldás sérült hajra?

Egyébként olvassátok a naplómat, akit érdekel, hajnövesztésemről írok benne! Ide is szívesen várom a véleményeiteket, tapasztalataitokat!

[link]

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook