Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Segítenétek nekem hajnövesztés témában? fórum

Segítenétek nekem hajnövesztés témában? (tudásbázis kérdés)


2012. szept. 18. 12:10
*nőtt
2012. szept. 18. 12:10
Én a Biovannet szedtem kb 6 hónapig és nagon nagyon tőtt tőle a hajam. Nem győztem festetni, 3 hetet bírt ki átagosan. A ricinult én csak szemöldökre próbáltam, ott nekem nem hatott semmit.
2012. szept. 9. 19:28
Nagyon szépen köszönöm a segítséget Lányok! :) Remélem valamelyik nekem is beválik majd! :P
2012. szept. 9. 00:48
Keress egy olyan fodrászt, aki hajvágáskor melegvágó ollót használ. Tudom hogy növeszteni akarod és nem vágatni, de az egészséges hajvég a legfontosabb, ha ilyennel vágatod le, utána gyorsabban tud nőni a hajvég.
15. Toulouse (válaszként erre: 13. - Bettiiyy)
2012. szept. 8. 12:38
Kókuszolajat hol lehetne venni és kb. milyen árban?
2012. szept. 8. 12:34

Ricinus hajolaj nekem is és mellette Omega3,B-komplex és Multi vitamin...egészséges étkezés, fejbőr masszázs,koffein tartalmú sampon.

Csalános öblítés.

És nem szabad megfeledkezni a haj teljes hossz ápolásáról.

Én ionos hajszárítót,hajegyenesítót használok,de csak alacsony fokozatok mind a 2-t. Hajvégápolózok napi 2szer(Avonos hajvégápoéló), és hajmosás után argán olajat teszek a teljes hajhosszamra, plusz disznósörte hajkefe.

2012. szept. 8. 11:28

Szia!

Én is használtam ricinus olajat, nőtt is tőle rendesen. :)

Most éppen bhringraj olajat használok, tíz naponta egy centit nő.

A méz jó a hajra, főleg ha szőke, puha lesz tőle, de érdemes jó minőségű mézet használni, nem ilyen agyoncukrozottat. És nem is kell gyakran.

A ricinust, én inkább tojással ajánlanám, mert az tisztít és táplálja a hajat.

De a legjobb szerintem a kókuszolaj vagy az olíva. De inkább a kókusz. Ez az az olaj, ami a legjobban táplálja a hajat. És ricinussal együtt nagyon könnyű felkenni, valamit a hajszálak végét is összetapasztja, így nem annyira törik.

Én május óta nem voltam fodrásznál, és egy darab törésem sincs. :)

A rozmaring- és borsmenta olaj is jól dúsít, és segít a hajnövesztésben.

Nem reklám, de nyugodtan nézd meg a hajas naplóm, ott mindent részletesen leírtam.

Hettii és sánöfi naplója is tele van érdekességgel. :)

12. Nelyca
2012. szept. 8. 11:24
Én a dm-ben kapható saját márkás kapszulát ajánlom. 999 Ft és 2 hónapra elegendő. Nekem 1 hónap után mindig beindult tőle a növekedés, a körmöm és a bőröm is sokkal szebb lett tőle. Én a ricinusolajat nem nagyon ajánlom, nekem nagyon zsírosodott és hullott tőle a hajam, azon kívül, hogy nem használt semmit. De kísérletezgetni kell, mindenkinek más válik be:) Sok sikert és türelem! :)
11. rohiani (válaszként erre: 1. - Toulouse)
2012. szept. 8. 11:24

Én ricinust használtam, egy hónap alatt 7 cm-t nőtt. Van naplóm róla képekkel, olvasd el.

[link]

10. tundike77 (válaszként erre: 1. - Toulouse)
2012. szept. 8. 10:51
ricinus olajat ajánlom,olvass utána neten. gyönyörű élettel teli lesz tőle a haj,és sokkal gyorsabb nő ráadásul :)
9. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Free)
2012. szept. 8. 10:49
A kovaföld kapszula egyébként kb mennyibe kerül és meddig kell szedni?Hajhullásra is ajánlott?
8. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Toulouse)
2012. szept. 8. 10:48

Ja azt elfelejtettem írni,ha rossz állapotú volt a hajad,egy ideig tényleg lassan fog nőni,ez is tapasztalat,anno én is károsodás miatt vágattam le teljesen rövidre....én bolond,az amúgy is hullámos hajamba dauert rakattam,a fodrászom azt mondta,ha nem vágjuk le teljesen megkopaszodhatok,annyira tönkrement:SSSS.Aztán hallgattam rá,levágtuk ,eleinte lassabban nőt,majd felgyorsult a folyamat,aztán már nem győztem visszavágatni,mert közben megszoktam a rövid frizut:))))

Ugyhogy lehet veled is így lesz,ez csak átmeneti állapot.....

7. Free
2012. szept. 8. 10:46
Drogériákban lehet kapni kovaföld kapszulát. Az én hajam bolondgomba módjára nő tőle és dús lett fél év alatt. A körmeim soha nem voltak ilyen szépek!
6. Miss Angel (válaszként erre: 2. - Toulouse)
2012. szept. 8. 10:43

Szia,én saját tapasztalat alapján azt tanácsolnám,a Revalidot hagyd.Nekem még mikor egész rövid hajam volt,kicsit hullott,fél évig szedtem,semmi hatás....a biovannén én is gondolkodok,h kipróbálom,de már eléggé szkeptikusan állok hozzá ehhez a témához,mindegyik drága és a revalid is csak kidobott pénz volt anno....bár gyógyszerészek azt mondják,mindenkinek más használ,de olyan is előfordulhat,hogy egyik sem,vagy évekig kell szedned ahhoz,hogy legyen hatása,sajnos eléggé lutri az egész:/

Most hogy félhosszú a hajam,féltem kissé,mert hosszabb haj,több kihullik és azért gondoltam a Biovannéra,de még megfontolom.....

5. Toulouse (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2012. szept. 8. 10:43
Igen, éppen ezért szerettem volna kicsit frissíteni rajta, de a fodrászom ámokfutásba kezdett és nagyon utálom így a hajamat :(
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Toulouse)
2012. szept. 8. 10:40
Miért szeretnéd visszakapni? Azt írod, rossz volt az állapota.
2012. szept. 8. 10:37
Nem ismerek ilyen szereket.De ha régen is lassan nőtt,akkor most miért nőne gyorsabban?Türelem!
2012. szept. 8. 10:35
Az év elején levágattam a hajamat, mert nagyon rossz állapotban volt, gondoltam jót tenne neki, de túlságosan rövid lett, a hajam pedig nem akar nőni az istenért sem. Nagyon szeretném visszakapni a hajamat. Sajnos régen is nagyon sokáig tartott megnöveszteni. Az lenne a kérdésem, hogy ricinusolaj+méz pakolás tényleg jó lenne rá? Illetve próblta már valaki a Revalid, vagy esetleg a Biovanne kapszulákat? Melyik a jobb?
2012. szept. 8. 10:32
Segítenétek nekem hajnövesztés témában?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook