Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hajdú zerowatt típusú mosógép használati utasítását keresem, sajnos az interneten sem találtam, tud segíteni valaki? fórum

Hajdú zerowatt típusú mosógép használati utasítását keresem, sajnos az interneten sem találtam, tud segíteni valaki? (tudásbázis kérdés)


2017. dec. 31. 08:27

Én meg kettőböl megtaláltam a neten :)

[link]

20. Xera79
2017. dec. 30. 13:25

Lefényképeztem a Zerowatt HT401 programtáblázatát. Innen letölthető

[link]

19. Reisezugwagen (válaszként erre: 16. - Palko janosne)
2017. márc. 12. 18:29
18 éve megvan a gép, nekem is szórakozik a 2-es programmal amióta megvettem, így áttértem az 1-es progi rendszeres használatára, azóta 2 óra alatt végez a teljes mosással. Ha netán nem centrifugázna ki rendesen, adok neki még egy esélyt a 7-es programmal ami az "erőteljes centrifugázás" ...
18. globus (válaszként erre: 16. - Palko janosne)
2017. febr. 6. 22:04
Ha tekerős programkapcsolója van, sajnos ez a leggyengébb pontja. Nekünk Zanussiban volt hasonló, egy ponton elakadt, de ha ott manuálisan átléptettem, rendesen működött végig.
17. Regin_a (válaszként erre: 16. - Palko janosne)
2017. febr. 6. 21:57

Allattad levő egyik táblázat sem segit?

Lehet elakad a programkapcsoló

Nekem a végső centrifugázás elött akad el/más tipus/, rá kell segiteni

2017. febr. 6. 17:00
Az lenne a kérésem aki tud válszolni. Kaptam egy Zerowatt mosógépet. A 2- es programot használtam előszőr. Több mint 2 órát mosott. De eggyes helyeken kellett állitanom a program gombon mert egyszerűen állt. Ha nem állitok rajta akár 4.5 órát mosott volna. Mi lehet az oka?? Nem tud valaki olyan információt hogy melyik program mennyi ideig megy ?? A Gépet használtan kaptam Köszönöm.
15. Lolle
2013. szept. 16. 19:12

Sziasztok!


A használati utasítás-t én is megkaptam a Hajdu-gyártótól. A linken keresztül mindenki megtekintheti a használati utasítást és a program táblázatot is.


[link]


[link]

2010. ápr. 26. 00:55
Van nekem egy ilyen a pince mélyén (márint mosógép). Nem voltam érte odáig, 5 évig se bírta, pedig kíméltem. Kilyukadt valamilye, zárlatos.Vettünk egy másik márkát. Ha gondolod /hétfőn/ megpróbálom megkeresni a használati utasítást, ha nem lesz meg, elég ha megnézem a gépet, be fog ugrani, mit hová kell tölteni és stb.
2009. febr. 5. 16:15

Köszi, most vettem csak észre, hogy válaszoltál, bocsi:(

Nagyon kedves tőled, hogy segítettél, mégegyszer köszi!

12. McKenzi (válaszként erre: 11. - Ca6273a8a5)
2009. febr. 2. 13:36

Szia!


Megkérdeztem a lányt, és mondta, hogy a használati utasítást neki a Hajdú gyár küldte meg, tehát nem az internetről van.

Azt mondja, hogy az első rekesz a fehérítő, a második az öblítő, a harmadik az előmosás. A negyedik rekeszbe kell tenni a mosószert. (ő a dobba teszi)

A 3-as program a 60 fok, a 4-es a negyven. A programok végigmennek - a 6-os jelnél megáll, ott ki lehet kapcsolni.

A 13-as program a finommosás és ezt külön kell centrizni, de erre nem emlékszik, mert nem szokta használni, és sajnos a használati útmutatót letörölték.

Mindenesetre kérd meg a gyártól, biztos többre mész vele.

2009. jan. 30. 21:58
köszi, jó éjt!:)
10. McKenzi (válaszként erre: 9. - Ca6273a8a5)
2009. jan. 30. 21:54
Nincs mit, talán holnapra meg is tudok valamit :)
2009. jan. 30. 21:49
ó, köszi szépen, aranyos vagy, én próbáltam már a neten, találtam is egy "mosógépdokit", de nem válaszol a kérdésekre, pedig elég sokan keresik ezt a fajta és még más hasonló fajta mosógép használati utasítást. mégegyszer köszi!
8. McKenzi (válaszként erre: 7. - Ca6273a8a5)
2009. jan. 30. 21:32

Már meg is kérdeztem a fiút akinek eladtuk, de sajnos nem tudja hová kell önteni a mosóport (gondolom nem ő mos...)

Azt mondta, hogy végül megtalálták a neten a használati utasítást, de már le is törölte...

A barátnője meg nincs itthon, ő biztos tudná a válaszokat.

2009. jan. 30. 21:17
a miénk HTZ 612 (vagyis anyósomé), kivehető kis kupakok vannak az oldalán mellette két nagy rekesz, gondolom a nagyobba kell a mosóport önteni, de hiába öntöttük bele, nem vette be a gép a mosóport, nem mosta ki a víz a mosóport, na most értelmesen fogalmaztam meg, elég magas ez a mosógéphasználat. KÖSZI, hogy próbálsz segíteni!
6. McKenzi (válaszként erre: 5. - Ca6273a8a5)
2009. jan. 30. 20:41

Úgy emlékszem vannak rajta rajzok, esetleg, ha leírnád mik, talán beugrana.

Egyébként megkérdezem majd azt akinek eladtuk, végül is használják, tehát csak tudnak valamit :D

2009. jan. 30. 20:38
köszi, nekünk is a szervizes ígért, de nem hiszem, hogy fog tudni segíteni. hááát, abban tudnál segíteni, hogy egyáltalán a mosóport hová kell önteni, az oldalán van több nyílás... hát a fene tudja.
2009. jan. 30. 20:16

Az előző mosógépünk nekünk is H. zerowatt volt, és ugyanez volt a problémánk.

Később ötezerért eladtuk és utána ő is meg akarta keresni a neten, és nem találta.

Emlékezetből ajánlottuk neki a 12 és 13 programokat. Már régóta nem használtuk, csak állt a tárolóban, mi meg elfelejtettük azt a pár programot is amikkel anno mostunk.

Aki megvette tőlünk, felhívott egy szervizt és ott mondták, hogy tudnak segíteni.

2009. jan. 30. 20:10
sajnos nem fogod megtalálni. Szervizestől kell kérni.
2009. jan. 30. 20:03
Hajdú zerowatt típusú mosógép használati utasítását keresem, sajnos az interneten sem találtam, hátha itt tud segíteni valaki, köszönöm!
2009. jan. 30. 20:02
Hajdú zerowatt típusú mosógép

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook