Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőkítés utáni hajápolás? fórum

Szőkítés utáni hajápolás? (beszélgetős fórum)


11. Amaunet (válaszként erre: 1. - Evalan)
nov. 30. 21:49

Miért akarsz szőke lenni olyan áron, hogy tönkreteszed a hajad?

Festesd be eredetire és vágasd le a sérült részt, hogy egészséges hajkoronád nőjön!

10. Charlize (válaszként erre: 1. - Evalan)
nov. 30. 21:37

Ami sérült, azt le kell növeszteni és levágatni. Semmi sem fog rajta segíteni. A sárga színen sem.

Vigyáznod kellene, hogy ne tépd kifésüléskor. Ha hosszú a hajad, most olvastam, hogy selyem vagy szatén párnahuzatot ajánlanak, hogy éjszaka ne súrlódjon a haj.


Milyen az eredeti hajszíned? Nem lehetne festékkel melírozni?

9. Bichi (válaszként erre: 1. - Evalan)
nov. 30. 20:02
Szerintem ne balzsamot keress, hanem egy jó fodrászt szerintem
8. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Evalan)
nov. 30. 19:22
Mátrix So Silver sampon és ugyanilyen kondicionáló. Szerintem egész jók.
nov. 30. 19:08
Keres oylan fodrászt aki modern termekekekkel dolgozik. Már rég nem csak a blanche por létezik. Nagyon ajánlom az oway termékeket és a termékkel dolgozó fodrászokat. Én Székesfehérváron tudok egy nagyon jó fodrászt.
6. libikóka (válaszként erre: 5. - Evalan)
nov. 30. 18:48

Sajnálom,,Talán egy fodrász kellékben jobbakat tudnak,mint a drogériások,,ott nézném meg.

Amúgy háromfélét használok,,a sérült haj az sérült,,a küllemén lehet javítani.Keratinos,,hyaluronos ,készítményeket keress,,hővédőt is .

5. Evalan (válaszként erre: 4. - Libikóka)
nov. 30. 18:43
Soknál jártam már de eddig még nem sikerült megcsináltatni :(
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Evalan)
nov. 30. 18:42

Sokáig volt ilyen hajam,,bár nem mostanában.

Miért ragaszkodsz,a "nem ügyes" fodrászhoz?

3. Evalan (válaszként erre: 2. - Andi6020)
nov. 30. 18:40
Dehogyis, fodrász csinálja
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Evalan)
nov. 30. 18:37
Magadnak szívatod?
nov. 30. 18:23

Sziasztok kinek melyik sampon balzsam vált be? Egyrészt a sárga vagy rezes árnyalat ellen másrészt a haj regenerálására?

Nekem nem az egész van kiszőkítve csak csíkok vannak benne de sajnos nem sikerül már évek óta rendes világos szőkét (barna a hajam amúgy) csak szívva van és csak roncsolódik a haj sajnos.

Nem tudom hogy bármilyen samponnal vagy balzsammal lehet e egyáltalán a sérült szerkezetet helyrehozni? Annyi ilyet hirdetnek próbáltam is párat de nekem egyik se hozta helyre egy csöppet se a szétszívott hajat. Volt belőle vágatva is de most nem szeretnék még

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook