Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha tabletre letöltök egy filmet vagy azon keresztül a pendrive-ra, akkor miért nem játssza le a TV? fórum

Ha tabletre letöltök egy filmet vagy azon keresztül a pendrive-ra, akkor miért nem játssza le a TV? (tudásbázis kérdés)


2015. febr. 28. 13:19
2015. febr. 27. 21:56
A másik javaslat, hogy olyan videó konvertert keress ami az mpeg4-re is tud konvertálni. Egyébként a TV-ken hála Istenek nem Android, hanem sokkal megbízhatóbb Linux rendszer van, ezért nem tudják vírusokkal és egyéb férgekkel elrontani, és üzem biztosan működnek.
2015. febr. 27. 21:36
Én azt javaslom, hogy nézd meg a laposodon, hogy a fent lévő Goggle Android orációs rendszer mellé, fel tudsz e rakni egy használható operációs rendszert? Vagy legalább azt derítsd ki, hogy más eszközről, pld. egy pendriveren lévő op rendszertől betud e indulni? Ezen felül: A google PLAY Áruházban a BS PLAYER (médialejátszó) alkalmazás megkeresése és az ingyenes (free) verzió telepítése.A BSPlayer FREE elindítása. Ha ez megvan, ugyan úgy az áruházban kereshetsz ingyenes(Free) Video Convertert is. Sok sikert!
7. e25707f07b (válaszként erre: 5. - 067fa82f9a)
2015. febr. 27. 20:04
és abban tudsz segiteni hogy melyiket?:P
2015. febr. 27. 19:33
Egy jó Android reklám: [link]
5. 067fa82f9a (válaszként erre: 4. - E25707f07b)
2015. febr. 27. 19:26
Szerintem az Andridos laptopod valószínűleg más tömörítést vagy kódolást használ mint a régi Windowsos masinád. A TV viszont nem ismeri az Android kódolás formátumát, a megoldás, hogy a mostani eszközödre telepíteni kell egy videó konvertert.
2015. febr. 27. 18:45

szóval eddig acer laptopot használtam és nem volt gond..most asus laptopom van ami tablet is és androidos ...hiába töltöm rá a pendrivra ugyanúgy..a tv mégsem érzékeli milyen app kellene hogy sikerüljön?

köszönöm elöre is:)

2015. febr. 27. 18:42
bocsánat:( mindjárt le irom ujra
2015. febr. 27. 18:41
eddig acer laptopom volt ugyan igy le téltéttem a filmet és utánna csatlakoztattam a pendivo
2015. febr. 27. 18:41
Ha tabletre letöltök egy filmet vagy azon keresztül az pendrivra, akkor miért nem játsza le a tv?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook