Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha nekem sikerült, neked is menni fog! "Csakazértis!" fórum

Ha nekem sikerült, neked is menni fog! "Csakazértis!" (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ha nekem sikerült, neked is menni fog! "Csakazértis!"

1 2 3 4 5
2011. jún. 3. 15:07
Gratulálok, remek a cikked!
2011. jún. 3. 14:51
Elolvastam a sztoridat és gratulálok! Csak így tovább! :-)
2011. jún. 3. 14:49

Gratulálok. Nagyon motiváló a cikked, több tanácsodat én is megfogadom.

Nekem is kellene fogynom, mert a régi súlyomhoz képest a szülést követően rajtam van kb. 15 kg.

Talán nekem is sikerül, hiszen 4 évvel ezelőtt már le tudtam adni pár hónap alatt 12 kg-ot.

Szóval köszönöm a tippeket.

2011. jún. 3. 14:48

Szia!

le a kalappal elotted!

nincs is mit hozzafuzni egyebt!

ugyes vagy es kitarto!

2011. jún. 3. 14:37
Köszönöm a többieknek is, szeretném elérni a 70-75 kg közti súlyt, a 170 centimhez az már elég lenne szerintem. Azzal már én is megelégednék és büszkén néznék tükörbe. Nagyon jól esik a biztatást, nagyon sokat számít. Örülök, hogy van aki olvassa a naplóm, "dumálni" azt tudok, remélem néha valami értelmes dolgot is sikerül írnom aminek hasznát veszitek.:-D
29. abcd85b849 (válaszként erre: 26. - PiciLeány)
2011. jún. 3. 14:35

Szia!

Én is tettem hozzá 20% fehér lisztet, de ebben azt hiszem megmaradok a bolti tk kenyérnél.:-D negyed kilóval amúgyis elvagyok kb 1 hétig. De sütit meg ilyesmit nem veszek boltban, csak nagyon ritkán, inkább megsütöm itthon.

2011. jún. 3. 14:23
Szia! :) Gratulálok az elér eredményedhez! :D Nagyon tetszik a cikked, és a naplód is, mert rendszeres olvasó vagyok ám ott is! :)
2011. jún. 3. 14:20
Csak gratulálni tudok én is, nagyon-nagyon ügyes vagy!!!:-)) Példát vehetünk Rólad itt páran, az élen velem!:-)) További sok sikert kívánok, bár a magasságodhoz mérten már valószínűleg nem igazán kell fogynod.Szép életet és ilyen kitartást kívánok mindenhez!!
26. PiciLeány (válaszként erre: 20. - Abcd85b849)
2011. jún. 3. 14:18
Szerintem nem lehet 100 %-osan teljes kiőrlésű lisztből sütni. Muszaj keverni fehérliszttel. Legalabbis én is úgy jartam hogy nagyon kemény lett a kenyér amikor csak azt raktam bele. Szerintem max. 50 % lehet. Bar én kevesebbet rakok.
2011. jún. 3. 14:07

Gratulálok a cikkedhez és természetesen a fogyásodhoz is!

Nagyon jól összeszedted a lényeget!

24. bujuli
2011. jún. 3. 13:58
Gratulálok, remélem, sok erőt adsz majd nekem is...
2011. jún. 3. 13:52
Iszonyatosan jó,én is csak gratulálni tudok! :) Ez igen,de komolyan,és te végre nem csak sajnáltatod magad,mint a többi hogy jaj,sosem fogyok le,ilyen alkat vagyok,stb.. Le a kalappal előtted,a cikk is nagyon tetszett. :)
2011. jún. 3. 13:37
Gratulálok! Sok kitartást a további fogyáshoz!
21. clugie
2011. jún. 3. 13:08
Gratulálok a cikkedhez, nagyon klassz!!!
20. abcd85b849 (válaszként erre: 19. - Türkizszemű)
2011. jún. 3. 13:07

Szia!

Köszönöm szépen! Azt hiszem "reform" cukrász leszek, mert a vajas cukros tömény sütiktől én rosszul vagyok, cukorból is jóval kevesebbet használok, ha tehetem az is gyümölcs cukor. A teljes kiőrlésű lisztből 1-szer próbáltam kenyeret sütni, de valami nagyon nem volt jó a recepttel (vagy velem) mert lett egy tégla kenyér, súlyra állagra is tégla volt.:-D (eldobáltam a kacsáknak a Duna parton nekik ízlett.:P)

2011. jún. 3. 12:54

Gratulálok!


Az elhatározásod és a kitartásod meghozta a gyümölcsét!


Szerintem a példád értéke abban áll, hogy nem gyors, divatos és egészségtelen kúrával, hanem ÉLETMÓDVÁLÁSSAL éred (fogod elérni – mert EL FOGOD ÉRNI!) a célodat!

S mivel oly fiatal vagy, még 60-70 évig tökéletesítheted és gyakorolhatod az EGÉSZSÉGES, FITT ÉLETMÓDOT!


Azt írod, cukrásznak készülsz:

egy szó a teljes kiőrlésű, kevés cukorral készített bio sütikről: szerintem HA JÓL VAN ELKÉSZÍTVE, akkor ugyanolyan finom, mint a hagyományos „kalóriabombák” !

Csak megszokás kérdése. Az én gyerekeim ebbe „születtek bele” az én sütiimet tekintik „normálisnak”, s némely cukrászdai „margarinkrémes és púrhabos” csodára mondják azt, amit Te, hogy „soha többet!”


További sok sikert kíván egy „nagycsaládos anyuka, aki még edzőterembe is eljár” ;)

2011. jún. 3. 12:13
Gratulálok! CSAK ÍGY TOVÁBB!
2011. jún. 3. 12:07
Szia. Nagyon tetszik a cikked. Igazán motiváló. Gratulálok az elért eredményedhez.Nagyon ügyes vagy :)
2011. jún. 3. 11:53

Fantasztikus amit elértél nagyon gratulálok!!! :)

És a továbbiakhoz is sok kitartást kívánok :)

15. abcd85b849 (válaszként erre: 12. - Bébibumm)
2011. jún. 3. 11:44
Jajj még valami, nekem és szinte minden ismerősömnek bejött az a módszer, ha sikeresen lefogyott utána 6 után nem evett semmit. Ezzel én is megtartottam a súlyomat hiába ettem mindenfélét. Mikor átcsúszott 8 után nem evésbe a dolog, akkor már feljött 2-3 kg, akkor kellett vissza fognom magam(ez természetesen karácsonykor volt, a sütihegyek időszakában.:-D).
14. abcd85b849 (válaszként erre: 12. - Bébibumm)
2011. jún. 3. 11:39

170 centi vagyok és elég szerencsés alkat. Bár voltam ugye 120 kiló is, sosem voltam az a szétfolyós fajta. Tudom ez örök kifogás, hogy vastagok a csontjaim, de ez esetben tényleg, sosem volt se csonttörésem semmi ilyesmi pedig állandóan esek kelek.:-D Apukám is ilyen és az egész család.

Köszönöm szépen mindenkinek aki elolvasta, nagyon jól esnek és motiválnak a dicsérő szavak! =)

2011. jún. 3. 11:25
Nagyon ügyes vagy !!!!
2011. jún. 3. 11:16

szia!


először én is gratulálni szeretnék neked! Én lassan 30 éves leszek, és talán sosem volt akkora túlsúlyom mint neked (mondjuk a magasságodat nem tudjuk ezeknehz a kiló-számokhoz), de azért 4szer már sikeresen eladtam 20 éves korom óta 8-14 kg-t átlag fél év alatt, ha nekiduráltam magam.


igen, amikor annyi idős voltam mint Te most, nekem is könnyen ment. Az elmúlt 3 évben hidd el, sokmindennel próbálkoztam, olyan dolgokkal is amik egyszer már bejöttek és hát mit is mondjak, már nem úgy megy mint régen.


persze mindez semmit nem von le az eredményességed értékéből, sőt, lehet úgy leszel vele mint én hogy 1-2 évig is tartani tudod majd az elért súlyodat - kicsit lazábbra véve a figurát is! - , de azért nem árt odafigyelni.


nekem most 3-4 hónapja lett sok a "jóból", remélem ezúttal sikerrel járok én is - megint.


még egyszer: gratuálok!


és igaz a mondás:

"egy nő akkor szép ha boldog. és akkor boldog, ha szeretik..."

2011. jún. 3. 11:15
Gratulálok! :D
2011. jún. 3. 11:09
Gratulálok neked nagyon ügyes és kitartó vagy!Én is hasonló cipőben járok nem régen kezdtem én is odafigyelni,hogy mit eszek,hogy tudjak fogyni.Nem könnyű belekezdeni,nem,hogy kitartani az elhatározás mellett.Sok sikert kivánok neked,a további fogyáshoz is!
2011. jún. 3. 10:37
Nagyon ügyes vagy! Büszke lehetsz magadra, és a családod is felnézhet rád!
2011. jún. 3. 10:33
Nagyon-nagyon szépen köszönöm. El sem tudjátok képzelni, mennyi erőt adnak a fórumokon a sorstársak. Köszönöm! =))
7. 93f84765e4 (válaszként erre: 1. - Abcd85b849)
2011. jún. 3. 10:30

gratulálok!nagyon szép eredményt értél el legyél is nagyon büszke magadra!

bárcsak egyszer én is irhatnék egy ilyen sikersztorit.

kitartást kivánok neked a továbbiakhoz.

2011. jún. 3. 10:25
Tiszta szívből gratulálok a fogyásodhoz és,hogy ilyen fantasztikus családod van és ilyen párt rendelt Neked a sors... Minden elismerésem (főleg) Neked és a Családodnak is :)
2011. jún. 3. 10:23

Ügyes vagy és nagy-nagy gratula az akaraterődhöz!

Főleg hogy írod te főzöl ráadásul cukrásznak készülsz,tiszta bűnbe vagy mégis megállod.

Le a kalappal!!

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook