Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha már felment a pumpátok a pult mögött... fórum

Ha már felment a pumpátok a pult mögött... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
71. c82ca0b957 (válaszként erre: 69. - Vigyorex6)
2009. szept. 9. 10:06
Nagyon kedvesek az emberek! Mi is megkaptuk már hogy Ba...uk meg a boltunkat!
70. c82ca0b957 (válaszként erre: 67. - Vigyorex6)
2009. szept. 9. 10:05
Ez is ismerős! Még jó hogy nálunk nem kell kulcs, dolgoztam olyan áruházban is ahol van. Tudom miről beszélsz. Hőzöngjenek csak, majmok! (elnézést tiszt. a kivételnek persze)
2009. szept. 9. 10:05

A kolléganőmmel szenteste délelőttjén közölte a kedves vásárló, hogy ha nincs x.y. termék, akkor dögöljön meg. Ő meg csak annyit mondott, hogy: Önnek is szép napot!

Csak vitatkozni akart, de mivel beégett ,ezért elvörösödve távozott :)))))

2009. szept. 9. 10:03
Jaaaaa, és van itt még: pénzváltás! Nem vagyunk kötelesek felváltani reggel 8-kor a 20ezresét, nem is tudjuk felváltani, főleg akkor nem ha egy rágót vesz csak belőle! A legjobb duma, hogy miért?Nincsen váltópénzük? Igen de ha 10-ből 9 ember nagy pénzzel fizet akkor nem tudom felváltani akkor sem ha a fejem tetejére állok!!!!
67. Vigyorex6 (válaszként erre: 64. - C82ca0b957)
2009. szept. 9. 10:02
Jaja! Sőt nálunk csak kulccsal lehet sztornózni és ahhoz kell az adott főnök és lehet, hogy nem is tud jönni, mert sor áll az ablaknál az információnál is. Aztán mindenki hőzöng a sorban!
66. c82ca0b957 (válaszként erre: 63. - Vigyorex6)
2009. szept. 9. 10:01
:DDD Az szép
65. Vigyorex6 (válaszként erre: 60. - 00346cf747)
2009. szept. 9. 10:00
Természetesen a törzsvásárlókat megjegyzed. De aki szökőévben egyszer téved be?!
64. c82ca0b957 (válaszként erre: 62. - Vigyorex6)
2009. szept. 9. 10:00
Igeeeeen :) ÁÁÁÁÁÁÁ! Ne is mondd! Meg azt imádom még amikor beütöm neki a pg-be az árut és akkor kezd el gondolkodni rajta, hogy neki lehet hogy mégsem jó. 600-an álnak sorba utána ő meg ott kezd el variálni a kasszánál. Aztán ki kell sztornóznom a gépből, a főnököm meg este méreget,és cseszeget, hogy miért sztornóztam?
63. Vigyorex6 (válaszként erre: 59. - C82ca0b957)
2009. szept. 9. 09:59

Pfff...az is szép halál :)))

Meg amikor leszámolja a konkurens nagyáruház kajajegyét, mert azt sem tudja hol vásárol.

62. Vigyorex6 (válaszként erre: 56. - C82ca0b957)
2009. szept. 9. 09:56
Ismerős szituk :))))....és amikor bejön és azzal szivat, hogy miden ki van írva nagy betűvel és egyesével végig kérdez 30terméket (nyálas, sivító hangon), hogy : "Ez most akkor mennyibe kerül? És eeez? Nem mondhatod, hogy ki van írva!!!
61. zsu1984 (válaszként erre: 58. - Vigyorex6)
2009. szept. 9. 09:56

Na hozzánk meg csak ilyenek járnak!Válogatott Hü...k!

Azt gondolják, hogyha kifizetik a pénzt akkor mindent megtehetnek, nekik mindent szabad!

60. 00346cf747 (válaszként erre: 56. - C82ca0b957)
2009. szept. 9. 09:56
Vagy amikor azt mondja, hogy "abból a felvágottból adjon, amit a múltkor adott.." :DD Mikor? Hát 3 napja, hogyhogy nem emlékszik??
2009. szept. 9. 09:54

Jah még az is jó amikor diadalittasan lobogtatja előttem az akciós újságot, hogy miért nincs leárazva az ami az akciós újságban van? És nem is a mi újságunk az :)

De volt ugyanez a szitu a mi újságunkal is, csak épp nem is volt benne az újságban amiről ő beszélt, de azért felháborodottan nyomta az arcomba hogy de ő igenis ebben az újságban látta! Hát ez már inkább vicces volt, mondtuk hogy akkor mutassa már meg, hogy melyik oldalon :D

58. Vigyorex6 (válaszként erre: 57. - Zsu1984)
2009. szept. 9. 09:54
Persze, hogy van olyan aki azt gondolja, hogy neki mindent szabad...nem másért, hanem csak azért, mert öntelt hólyagok!!!
2009. szept. 9. 09:48

Sziasztok!Végig olvasgattam a hozzászólásokat, én nem boltos vaok hanem felszolgáló de én is találkozok olyan emberekkel, hogy....

Legutolsó amikor nagyon felhúztam magam, újgazdag, részeg/reggel/ kis K....G asztala mellett megyek el és beszól, hogy akarok-e keresni 2 perc alatt 2000Ft-ot?Élő zenére akart táncoltatni, hirtelen csak annyit mondtam, hogy ezt most kihagyom de ha nem a munkahelyem lett volna szívem szerint kiosztom!

Nem tom van aki azt hiszi, hogy bármit megengedhet magának?

56. c82ca0b957 (válaszként erre: 1. - 9f8e6b2378)
2009. szept. 9. 09:44

Semmi nem motivál. Dolgozni muszáj. De ha már a pumpáról van szó, tudnék mesélni! Állandóan sík hülyének néznek a kedves vásárlók, néha úgy beszélnek hozzánk mintha valami fogyatékosok lennénk. Bejönnek nagy arccal a boltba és mintha valami férgek lennénk úgy néznek ránk.

Amiket a legjobban utálok:

- Amikor a számba akarja rágni, hogy "de tudja az a...", amikor már mondtam, hogy tudom mi az, de nincsen!!!!

- Amikor nem tudják elmondani hogy mi a francot akarnak és més engem néz hülyének hogy nem tudom megfejteni a sajátos szóhasználatát!

- Amikor mondom hogy nincsen és azt kérdezni vissza, hogy biztos? Nem kérem, nem biztos, eldugtam a raktárba az árut nehogy véletlenül még eladjuk! Ha meg eldugnám, nem mondanám meg úgyse, nem?

- Múltkor egy vásárló azt mondta, hogy vett hajfestéket, de vmi gyártási probléma volt vele, mondtam, hogy hozza vissza a dobozt, nekünk nem nagy kunszt kicsréljük vagy levásárolja. Erre elkezdte mondani, hogy de már ki van bontva és kikérte magának, hogy ha már nem érintetlen akkor hogyan hozza vissza! Majdnem hogy lecseszett amiért felajánlottam, hogy vásárolja le! Erre mondtam neki, hogy akkor mondja meg ő hogy mit csináljak, mert én ennyit tudok tenni! ÁÁÁ

-Valaki bejön és csak morog, meg kötözködik, hogy jaaj de drágák vagyunk, mér vagyunk még nyitva meg ilyenek. Végül is csak napi 180-200 ember fordul meg nálunk naponta.

- Amikor rendeljük az árut de nem jön ami kellett volna: hangsúlyozom: nem rajtunk múlik, hogy jön e vagy nem, mégis egy csomó ember rajtunk veri le a port, hogy de azt mondták hogy... Azt mondtuk, hogy: rendelünk, és ha jön belőle, nagyon szívesen elrakjuk! HA jön!

-Múltkor egy csajszi a 70 Ft-ot 700-nak nézte és odajött hozzám, hogy ez mit tud 700 Ft-ért. Olyan fejjel, hogy "na most megfogtalak". Mondtam neki hogy ez még véletlenül sem 700, hanem 70. MÉg kioktatott, hogy de ha 700 nak látszik akkor a vásárló nem fogja elvinni! Mondtam, hogy a polcon a többin egyértelműen látszik, hogy 70 Ft, egyébként egy csomag 10 db-os szülinapi gyertyáról van szó, hogy lenne már 700 Ft. Azt hitte a csaj, hogy majd összeszarom magam, akkorát szólt be, de mondtam neki, hogy egyébként ha valami nem egyértelmű számára, mi eladók azért vagyunk itt hogy segítsünk, és bármilyen kérdésre, észrevételre nagyon szívesen válaszolunk, nem kell a rossz duma. Na erre nem tudott mit mondani.


Most nagyon belelendültem de ezúton szeretném közölni, hogy pár év eladóskodás, üzletvezetés után nincsen olyan kötözködés, vagy csipkelődés. ami meg tudna hatni! Kár erőlködni! A hibákat kijavítjuk ha kell, kedvességre mi is kedvességgel válaszolunk, de nem fogom összeszarni magam, ha például egy ilyen kis csitri vagy akárki olyan szándékkal tér be hozzánk, hogy kötözködjön.

2009. szept. 9. 08:25

Hát nem t'om... :) Nem álltam a pult másik oldalán sosem, de számomra alap, hogy amikor sorra kerülök, akkor KÉREK valamit, és amikor átveszem, köszönöm.

Nemrég a húspultnál várakozván egy nő szünet nélkül karattyolt, amikor kicsivel többet mért a hentes a combból, rávágta, hogy "nem baj, majd eljön és megeszi". Minden bizonnyal vannak bolti mulasztások, de a vevők se szentek, ez tuti.

54. Belle Morte (válaszként erre: 44. - Csilla80)
2009. szept. 9. 06:20

Én is ezt szeretné. :(


Vigyorex: ritka az ilyen, de engem így neveltek mondjuk. :) Mindenki egyenlő, a minisztertől a kukásig, csupán nézőpont és felfogás kérdése. :)

53. cdeb5ffe64 (válaszként erre: 51. - Pné Veronika)
2009. szept. 8. 22:54
Igen, jó lenne beszélgetni.
52. Pné Veronika (válaszként erre: 50. - Cdeb5ffe64)
2009. szept. 8. 22:42
Megyek, mert reggel munka van...Majd írj, ha van kedved...:-)
51. Pné Veronika (válaszként erre: 49. - Cdeb5ffe64)
2009. szept. 8. 22:39
Én is akkor nyitottam...:-)Van kedved majd privin dumcsizni? :-)
50. cdeb5ffe64 (válaszként erre: 17. - 707655fba1)
2009. szept. 8. 22:34
Hát igen, van olyan. aki csak bejön, szétnézni, hogy mi van a boltban, és még kioktat, mit hogy kellene csinálni, aztán miután jól felbosszantott elmegy. Ok, én nagyon szeretek beszélgetni, és nem haragszom, ha az illető nézelődik egy kicsit, mert kíváncsi, na dehogy még megmondja, mit kell tennem az már sok
49. cdeb5ffe64 (válaszként erre: 46. - Pné Veronika)
2009. szept. 8. 22:26
Mi aug. elején nyitottunk, és bevallom, nagyobb forgalomra számítottunk. De remélem, majd később kialakul a vevőkör, utána már csak jobb lesz. Mert ez a mai nap... elég kiábrándító volt.
2009. szept. 8. 22:22
ja, ilyenkor fújok egyet, és tovább lépek a következő vendéghez: Szia! Mit adhatok?!
2009. szept. 8. 22:19

én pult mögött vagyok a hét 3-4napján... hát ebből a hétvége a legrosszabb: mikor a vendégtől kérdem, kérsz mást? - nem köszi! - akkor x ft lesz - jaj bocs, elfelejtettem lesz még két vodka nari, és kétx 5cent!! fütyülős bodza. és külön fizetünk! Szombat éjszaka bírd ki röhögés nélkül az iylet...

A halálom....

46. Pné Veronika (válaszként erre: 43. - Cdeb5ffe64)
2009. szept. 8. 22:09

Nem, Mini Szatócsbolt:-)) De még csak most nyitottam... Válság ide, válság oda, bele kellett kezdenem. Most várom, hogy majdcsak lesz valami...

Nincs még idejáró vevőkör, nagyon nem megy, de nem adom fel... Nektek milyen?

45. Vigyorex6 (válaszként erre: 37. - Belle Morte)
2009. szept. 8. 22:07
Jó, hogy néhányunknak ilyen a felfogása!
44. csilla80 (válaszként erre: 37. - Belle Morte)
2009. szept. 8. 22:07

Le a kalappal elotted!

Barcsak mindenki igy gondolkozna.... :-)

2009. szept. 8. 22:07
Zöldségesetek van nektek is, Veronika?
42. Pné Veronika (válaszként erre: 39. - Cdeb5ffe64)
2009. szept. 8. 22:07
Én örülnék neki, ha ennyi is bejönne egy nap... :-/
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook