Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy nős férfivel volt kapcsolatod és mégis a családját választotta, de teljesen beleestél mit teszel?Van még remény? fórum

Ha egy nős férfivel volt kapcsolatod és mégis a családját választotta, de teljesen beleestél mit teszel?Van még remény? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. nov. 30. 11:56

Nem írtad, hogy van férjed -e vagy sem, nemtudom kivel élsz.Azt viszont tudom, hogy ha valaki még nem lépett félre, nem tette meg, vagy épp csak nem őszinte és nem vallja be,az ne ítélkezzen, erre meg van a megfelelő személy, ott fönt a mennyek országában,előtte minden ember egyforma, neki van joga ítélkezni mások felett, nekünk nincs.

Nehéz kérdést tettél fel, de Te is tudtad biztosan, hogy családja van, hogy nem lehet több mint egy Titkos Szerelem. Mérlegelned kell, hogy mit ér meg Neked ez a kapcsolat.

Ne bántsd, ne zaklasd hisz neki sem könnyű ha van szíve és lelke, akkor biztosan szeret!

Fogadd el a döntését, tartsd tiszteletben azt!

Ha családod van akkor meg főleg.

Ez a titkos szerelem nem mehet a két család rovására, okosan kell mérlegelni.

Beszélj vele, nyíltan egyenesen és őszintén.

Mindig van remény, hisz a remény hal meg utoljára.

Lehet, hogy levelem most másoknak nem tetszik,de én ezt gondolom, ez az én gondolatom.

2009. nov. 30. 10:24

a dologhoz két ember kell!!!

ne bántsd!!

nem tudjuk mit hoz az élet..és nem tudjuk miért ment bele a ffi egy kapcsolatba.

68. MKES
2009. szept. 4. 15:21
Hogy mertél belemenni egy ilyen kapcsolatba? Családos emberrel kezdeni?Érzelmileg nagyon a béka segge alatt lehetsz! UNDORÍTÓ!Ezért van a sok válás,a sok apátlan gyermek,a sok csonka család.Szégyenld magad!
2009. júl. 24. 06:18
Szerintem,felejtsd el,legalábbis egyelőre!Inkább keres vki mást!Az a biztos,persze ne legyen nős!;-)
2009. ápr. 10. 19:30
Egyáltalán nem biztos, hogy a családjával együtt a szerelmet is választotta. Az is lehet, hogy ha van gyereke, azért döntött mellettük. Ha úgy érzed, hogy ajándék a vele töltött idő, akkor tényleg azt mondom, hogy elégedj meg vele, és élvezd ki, feltéve, ha még találkoztok. ha nem, akkor nem tudok hozzászólni...
2009. ápr. 10. 18:26
Remeny? Az mindig lehet (ha mas nincs is) :))
64. Ráhel (válaszként erre: 62. - Novákné Marcsi)
2009. ápr. 10. 14:35
Én nem le akarlak tolni, csak mutatom a másik oldalt, a megcsalt feleségét:2 éve tudtam mag, nincs nap, hogy ne jutna eszembe az egész.Maradtam, a 2 kisgyerek miatt.Szerinted nekem milyen?Azóta is milyen?Sajnos agymosás nincs.
2009. ápr. 10. 06:00
Valóban megérdemled a szenvedést, ha olyan buta voltál, hogy hittél egy nős pasinak. Ő meg éli tovább az életét mintha minden rendben lenne? Látod ez a szemétség. Mivel tudott így meghülyíteni, hogy miatta gyógyszereket akarsz szedni? Nekem az a véleményem, hogy egy férfi miatt sem érdemes szenvedni. Ez a pasi is valószínű egy gátlástalan hazudozó. Most vajon kit hülyít?
62. Novákné Marcsi (válaszként erre: 61. - Csutkababa)
2009. ápr. 7. 11:07
Köszönöm a tanácsokat is meg a letolást is.Megérdemlem a szenvedést,valahogy túlteszem magam.Köszi mindenkinek!
2009. ápr. 7. 11:04

kivanom, hogy mielobb tedd magad tul ezen, kar szenvedni erte.

sokat setalj, menj a baratnokhoz, beszelgess rola, add ki magadbol a fajdalmat,es igaz sok idobe fog telni, de tul leszel rajta.

en ezt kivanom neked, mielobb erezd jobban magad.

sok szerencset

60. csutkababa (válaszként erre: 58. - Novákné Marcsi)
2009. ápr. 7. 11:01

tehat akkor nincs ferjed, ha mar elvaltatok.

nem?

es ezt volt olyan nehez kinyogni?

en is elvaltam, nem szegyen az

59. Novákné Marcsi (válaszként erre: 58. - Novákné Marcsi)
2009. ápr. 7. 11:00
úgy akartam írni,VOLT.
58. Novákné Marcsi (válaszként erre: 42. - Csutkababa)
2009. ápr. 7. 10:59
Van férjem,de nem élünk együtt,elváltunk.Nem szerelemből mentem hozzá,csak sodort vele az ár.8 év után esküdtünk meg.Gyermekünk nem lehetett,és végül elváltunk.
57. csutkababa (válaszként erre: 55. - Tücsimücsi)
2009. ápr. 7. 10:58
:))) titok tovabbra is
56. csutkababa (válaszként erre: 52. - Novákné Marcsi)
2009. ápr. 7. 10:58

no itt is a valasz a kerdesemre.

csak magatokra gondoltatok....

itt az eredmeny

55. tücsimücsi (válaszként erre: 52. - Novákné Marcsi)
2009. ápr. 7. 10:58
És Novák úrral mi a helyzet?????
2009. ápr. 7. 10:57

en nem tudom,mi a megoldas erre, hogy ne szenvedjen, sajnalom, mert ez nagyon faj neki, biztos vagyok benne.

de en nem is irok tobbett, mert nem vagyok jo velemennyel az ilyesmirol.

azert nem hiszem el, hogy nem lehetett volna kinyomozni, hoyg nos e vagy sem, nem hiszem,hogy senki nem ismerte volna a pasit, vagy nem is tudom, mindegy,

53. tücsimücsi (válaszként erre: 46. - Novákné Marcsi)
2009. ápr. 7. 10:56

Most akkor a külső dönt, hogy jó pasi? Na és akkor mi van??? Akkor is egy féreg, ne haragudj..

Nekem mindig az jut eszembe, hogy ha van feleség akkor ilyen erővel más nőket is hülyíthet, nem csak egyet.

52. Novákné Marcsi (válaszként erre: 37. - Mayalina)
2009. ápr. 7. 10:55
Nagyon kedves vagy,hogy az őszintén leírod ami veled történt.Valóban nem szép,amit tettünk,de akkor csak egymásra gondoltunk.
2009. ápr. 7. 10:55
nem toled bocs, hanem a holgytol
50. tücsimücsi (válaszként erre: 47. - Csutkababa)
2009. ápr. 7. 10:54

miért bocs?:))

nekem csak feltűnt, hogy asszonynéven szerepel itt. Fura....

49. csutkababa (válaszként erre: 46. - Novákné Marcsi)
2009. ápr. 7. 10:52

no, erre en azt mondom, hogy nem hiszem el, hoyg az itt irogato holgyek kozul barkivel ne fordult volna elo, hoyg valaki ki akart kezdeni vele.

velem is elofordult mar nem is egyszer...

es kulturalt modon le lehet am pattintani magunkrol az ilyen,es hasonlo probalkozokat.

plane ha van ferjunk, vagy baratunk...

akkor minek a 3 szemely???

en ezt nem ertem.

48. tücsimücsi (válaszként erre: 43. - Mayalina)
2009. ápr. 7. 10:52

Az már egy kicsit más helyzet, ha későn derül ki.

De akkor is véget kell vetni...

47. csutkababa (válaszként erre: 45. - Tücsimücsi)
2009. ápr. 7. 10:51

ertem.

de nem is valaszol ra, hogy van vagy nincs, meg kulonben is azt ir amit akar,

bocs a velemenyemert

46. Novákné Marcsi (válaszként erre: 34. - HLivia)
2009. ápr. 7. 10:50
ha látnád,milyen jó pasi,lehet,te sem tudtál volna nemet mondani.
45. tücsimücsi (válaszként erre: 42. - Csutkababa)
2009. ápr. 7. 10:49
A nick-jéből ítélve gondoltam. Mert ha elvált lenne miért regelne ilyen nicken?
2009. ápr. 7. 10:49
igen,ebben van igazsag, en nem is itelkezem, csak ha neki is van ferje, azert mas a helyzet,de most akkor van ferje vagy nincs ferje? :)
2009. ápr. 7. 10:48

A többieknek meg annyit üzenek, hogy nagyon szép dolog elhatározni, hogy nős pasival ne mkezdünk. De mit csináltok, ha csak akkor derül ki, hogy nős, ha már jól beleszerettetek?

Aki nem volt még ilyen cipőben, az ne ítélkezzen, mert fogalma sincs, hogy miről beszél! Iszonyú nehéz a szívnek parancsolni ám!


Marcsi, írj nyugodtan priviben, ha gondolod!

2009. ápr. 7. 10:47
ferjed is van??????????????????????????
2009. ápr. 7. 10:46
nyilvánvaló, hogy a családja elsőbb mint Te:) Házinyúlra nem lövünk!!!!
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook