Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha egy nős férfivel volt kapcsolatod és mégis a családját választotta, de teljesen beleestél mit teszel?Van még remény? fórum

Ha egy nős férfivel volt kapcsolatod és mégis a családját választotta, de teljesen beleestél mit teszel?Van még remény? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
100. mazsola1971 (válaszként erre: 95. - Izisz44)
2010. szept. 23. 19:08

Lehet ismétlem magam de nagyon köszönöm együtt érzö és megértö szavaid!!!!

Tudod nem haragszom rá talán nem is tudnék hisz még mindig nagyon szeretem!!!

Legyen igazad és tudja helyre hozni a házasságát bár ezt kétlem.Amikor velem kikezdett és elkezdett udvarolni akkor még csak 2-2.5 éves házasok voltak szoval már akkor se volt rendbe akkor talán nem én rontottam el ezt KAPCSOLATOT.

A feleségét meg nem tudnám bántani se hisz nem tudok rolla semmit.Igazán sajnálom szegényt és remélem nem fogja megtudni a mi titkunkat talán jobb lesz neki igy.

Lehet igaz a mondás ha nem tudom nem fáj.

Nagyon jol esik hogy eröt adtok nekem igy ismeretlenül is.

KÖSZÖNÖM!!!!!!!!

99. acd9b54ef0 (válaszként erre: 95. - Izisz44)
2010. szept. 23. 16:06
Ne haragudj , te még nem hallottál arról ,hogy a kíváncsiság viszi a pasikat( vagyis a farkukat)a másik nőhöz , nem feltétlen azért csalják meg a feleségüket mert nem kapnak meg mindent, ha igy lenne, akkor nem térnének vissza soha a családjukhoz.
98. izisz44 (válaszként erre: 96. - Kicsivio)
2010. szept. 23. 14:30

Szia! Ebben a cicőben vagyok én is, mint amit írtál. A különbség az,hogy én még vele vagyok találkozgatunk akkor mikor mindkettőnknek jó. A szerelem engem sem került el. Ő viszont nagyon keveset beszél erről az egész dologról, szinte úgy kell kihuzni belőle mindent.

Hiányzik ha nincs velem, nem minden a szex ebben a kapcsolatban, inkább a beszélgetések, az együtt töltött meghitt percek azok amit erőt adnak.

Fuuúú beszélni is nehéz róla mivel mostanság nagyon ritka lett a tali, a telefon is.

Nem tudok többet írni, pedig volna mit.

Viszont jó volt ovlasni Téged az írásodat.

A Te gondolataidat, mit, hogyan, és aztán hogyan tovább?! Írj ha van időd és kedved.

97. reni79
2010. szept. 23. 12:43
Nincs.Felejtsd el!
2010. szept. 23. 12:37

6 éve én is beleestem ebbe a csapdába:)

Már régebb óta ismertem a pasit,a feleségét meg az anyósát is,hiszen odajártak vásárolni ahol akkor éppen dolgoztam.

Mindig is jó fejnek,vonzó pasinak tartottam,de semmi több!

Aztán egy nyaralásból hazaérve este lementünk bulizni.Ott találkoztunk.Dumálgattunk,hülyéskedtünk,elment az idő én pedig valahogy a rabjává lettem.

Felajánlotta,h hazavisz,elmentünk kocsikázni,a Gellért-hegyre,megszédített.Pedig már akkor sem voltam tinédzser:)

Aztán elkezdődött a dolog a mai napig nem tudom,hogy miért.

Tetszettek a titkos randik,a szex isteni volt Vele,a kényeztetése,törődése meg valahol az izgalom ami körülvette az egészet.

Csak az nem amikor jólesett volna nekem is,akkor sehol sem volt.

Nekem mindig ugrásra készen kellett lennem,de Ő?

Beleszerettem és szenvedtem a hiányától.

Rengeteg átbőgött éjszaka és szenvedés volt.

De hála' sikerült feleszmélnem hisz tudtam,h ebből a játékból csak én kerülhetek ki vesztesen.

Nem akartam ezt,emelt fővel kívántam távozni.

Szakítottunk,nem váltunk el rossz viszonyban.Utána próbálkozott még többször is,de kemény voltam és tartottam magam az elhatározásomhoz.

Nehéz tudom,de a józan ész sokszor erősebb,mint a szív.

2010. szept. 23. 10:16

Szia!

Persze, hogy meghalt benned valami,engedd el, de ne haraggal.Csak a jó dolgokra emlékezz, a rosszad hessegessd el. Fájni fog még egy darabig, sokáig fogod érezni a fájdalmat, de erős vagy és bátor mint a Judabeli oroszlán, és Isten segítségével túl leszel rajta.

Ne a múlton rágódj és ne is a jővőt keressd, hanem a jelennek élj, annak, hogy ma Neked jó legyen.

Gondolod, hogy neki nem fáj??? -de biztosan neki is fáj, ha tényleg szeretett, ha tényleg szeret.

Ebben a helyzetben nehéz álást foglalni és nem is akarok. Nem gondolok Őróla semmi rosszat, hisz valamiért Téged talált meg, benned kapott olyant amit otthon nem. Az egész történetedet részleteiben nem ismerem, de kívánom, hogy sikerüljön összeszedni magad, a gondolataidat, hogy Te ebből jól gyere ki.

NEM tartalak undorító nőnek, nem szeretem ha valaki így ír a másikról!! (pár gondolattal lejebb olvastam.

Nics joga így írni senkinek a másikról, mert nem tudhatjuk, hogy pontosan mi történt, hogyan történt, ebben a hármas kapcsolatban, épp úgy bent van a feleség-férj, mint a kedves (jelen esetben TE). Azon nem gondolkodott el még senki, hogy " mit nem adtam meg a férjemnek, mit tettem, modtam, hogy a boldogságot másnál keresi ????!!!"

Kedves itt olvasgatók, mindenki szálljon egy kicsit magába és gondolkodjon el azon, őszintén, hogy milyen is az "ÉN házasságom, mit adok, mit teszek" hogy jó legyen.

Egy utolsó gondolat, ha a kedvesed már nem akar Téged, akkor hagy, és enedd elmenni, talán még tudnak újra egy család lenni, ha viszont téged választ, szedd össze magad, és soha ne szidd a volt feleséget, légy nagyon okos, én ezt kívánom Neked.

94. mazsola1971 (válaszként erre: 91. - Samdo)
2010. szept. 22. 10:44

Köszönöm bátoritó soraid remélem én is tul tudom magam ezen tenni.Bár most nem igy érzek!!!!!!

Meghallt bennem valami az tuti mert csak az fájhat ennyire:(:(

2010. szept. 21. 22:39

Hát, ha választott, akkor választott és pont.

Én megértem mindkét oldalt, sőt mindhármat, és azt mondom, hogy lányok, ne alázzátok meg magatokat egy méltatlan kapcsolatban másod- esetleg harmadhegedűsként. Legyen tartásotok. A többiről nem írok, mert a szenvedő család és az őrlődő férj és apa szerepet ilyenkor már közhellyé csépelik úgyis. Magatokkal szemben legyenek elvárásaitok és igényeitek.

92. acd9b54ef0 (válaszként erre: 88. - Samdo)
2010. szept. 21. 22:24

LÁTOD, TE IS ÍROD HOGY VÉLEMÉNY , IGEN AZ ÉN VÉLEMÉNYEM, AZ ILYEN UNDORÍTÓ NŐKRŐL MINT AMILYEN TE IS VAGY, ENGEM IS EGYSZER MEGCSALT A FÉRJEM ÉS MILYEN ÉRDEKES A MAI NAPIG EGYÜTT VAGYUNK, PEDIG NAGY VOLT A SZERELEM KÖZTE ÉS A HÜLYE PICSÁJA KÖZÖTT,Ő IS IGÉRT NEKI FŰT-FÁT, EZT MÁR CSAK IGY SZOKTÁK , VALAMIVEL EL KELL BUTÍTANI A BUTA SZERETŐKET.

JA ÉS AZÓTA MÉG JOBB A KAPCSOLATUNK , NEM GYŐZ KÉNYEZTETNI MINKET, A KISFIAMMAL EGYÜTT, ÉS ENNEK MÁR 7 ÉVE.

91. samdo (válaszként erre: 89. - Mazsola1971)
2010. szept. 21. 21:18

szia Mazsola, ha van időd, átfuthatod a kiírt fórumomat, miként is zajlott a szeretősdi életem, lehet, találsz valami közös nevezőt.

Nálunk is ez volt a végszó: "Nagyon szeretlek." És?-kérdeztem, de csak magamtól. Mert semmit sem tett, cselekedet nem követte. Aztán visszament a családjához. Azóta írogat, megálltam, nem válaszoltam vissza sokáig. Most előállt azzal, hogy április óta elég feszült a helyzet otthon, elválik. Itt tartunk.

Az, hogy neked most nagyon rossz, természetes, mert megszoktad, hogy találkozgattok és az életed része, és most ez az üresség kikészít (napi telefonok, sms-ek, talik megszűnése) - én is így éreztem. És láss csodát ! - most szeptember van és jól érzem magam, ha nem lesz a partnerem, nem halok bele.

Igen, az idő, az tényleg segít.

Minden jót.

90. vanilla girl (válaszként erre: 1. - Novákné Marcsi)
2010. szept. 21. 19:43

Szerintem már semmit ne tegyél.

Hagyd Őket békén!

2010. szept. 21. 19:29

Magam is ebbe a cipöbe járok sajna!!!

A külömbség talán annyi,hogy bár majd bele halok de én épp tegnap mondtam meg neki,nem csinálom tovább.Azota egyfilytába siro görcsöm van de sajna nem volt más választásom.Pedig azt mondta szeret!!!Csak idöt nem adott nekem,hogy vele legyek.Csodálatos 7-8 honap volt amit vele lehettem.Ajándék minden eggyes perc.Vele ismertem meg a Szerelmet!!!Bele törödtem abba is,hogy csak 2-dik vagyok.De Ö kezdett elmaradni tölem a kérdésekre mi történt mi a baj csak annyi volt a válasz:Szeretlek Drágám.Többet szeretnék veled lenni.

Tett viszont nem követte.

Voltam türelmes ,idöt adó,kérö,sírva kérö,könyörgö,mind hiába.

Válaszok ugyan azok :"Szeretlek nagyon."

De annyira nem ,hogy idöt adjon nekem.Azota se tudom mi történt nála.Tegnap is csak azt mondta :Szeret.

ÉN viszont ugy döntöttem ha nincs az is jobb annál ha se vele se nélküle.

Harcoltam érte 1,5 évet.

Azt hiszem mindent megtettem.Soha nem ikértem töle,hogy hadja el a családot csak idöt kértem volna amit velem tölt de számára ez is sok volt.Ezért talán jobb lesz igy.Neki biztos!!

A lényeg pedig ez legalább neki jó legyen.

Az idő remélem nekem is enyhülést hoz majd.

88. samdo (válaszként erre: 87. - Acd9b54ef0)
2010. szept. 21. 18:38
ez nem egy vélemény volt a konkrét kérdésre, hanem a te véleményed a témát illetően.
87. acd9b54ef0 (válaszként erre: 85. - Samdo)
2010. szept. 21. 18:29
OLVASNI TUDOK, HA NEM ZAVAR EZ EGY VÉLEMÉNY VOLT, DE RAJTAM KÍVÜL IS ÍRTAK EGY PÁRAN NEGATÍV VÉLEMÉNYT, NÉZZ UTÁNA.
86. Fedo
2010. szept. 21. 04:19

sziasztok

nem olvastam még ezt a fórumot

ide még visszatérek

szép napot mindenkinek

85. samdo (válaszként erre: 84. - Acd9b54ef0)
2010. szept. 20. 23:00

ez a fórum nem neked szól, olvasd el a címet, könyörgöm, máshová menjél ócsárkodni, vagy indíts el te is egy fórumot, megteheted.

Tudod, semmi elvárás, ez a titok nyitja és nem ér meglepetés.

Én átérzem a feleség kínját, voltam ebben a helyzetben is, azzal, hogy hisztizik, még jobban eltaszítja magától az imádott férjet.

Ami pedig engem illet, már túl vagyok a szülésen, eszem ágában sincs gyereket szülni.

A pasi szerelmes, én is szeretem, ha nem engem választ, beletörődöm, még egy búcsúzó sms-t sem küldök neki.

2010. szept. 20. 22:40
UNDORÍTÓ MINDENKI AKI NŐS PASIVAL FOGLALKOZIK, FŐLEG AKKOR HA GYEREKE IS VAN AZ ILLETŐ PASINAK, AZT KÍVÁNNÁM AZ ÖSSZES ILYEN NŐNEK ,HOGY UGYAN AZT KAPJÁK VISSZA A SORSTÓL , AMIKOR AZT HISZIK MEGTALÁLTÁK ÉLETE PÁRJUKAT ÉS SZÜLNEK NEKI EGY GYEREKET, VAGY NETÁN TÖBBET, AKKOR UGYAN UGY MEGCSALJÁK ŐKET IS, ÉS ÉLJÉK ÁT A SZENVEDÉST AMIT MOST A SZERETŐ PASIJUK FELESÉGE ÉL ÁT.
83. samdo (válaszként erre: 82. - B486c9cf7d)
2010. szept. 20. 22:07

igen, ez így igaz, én is ebben a szituban tengek, mint szerető. Áprilisban úgy döntött a nős pasim, hogy visszamegy a családhoz, csak erősen írogatott nekem több oldalas emaileket azóta minden két hétben, hogy tudja, érzi, hogy mi egymáshoz tartozunk, elintézi a kényes pénzügyeit és velem lesz. Én már nem nagyon hittem neki, mondtam is, hogy, oké, ez majd akkor lesz igaz, ha el is válik. Tegnap megint írt, hogy pokoli szar az otthoni légkör és a héten beadja válókereseti papírokat a bíróságra.

Majd aztán írok, hogy így lett-e valójában :)

szép estét.

82. b486c9cf7d (válaszként erre: 79. - Fedo)
2010. szept. 20. 21:50
Ha egy ferfi szerelmes, azt semmi nem tartja a feleseg mellett, gyerek sem. Nem lesz jo erzes felebredni.
2010. szept. 20. 21:19
Semmit.Szabad ember, azt tesz amit akar.
2010. szept. 20. 21:08

szia! ne sürgetsd fog úgy is menni amikor csak ideje engedi. Szeretsd, adj meg neki mindent amit csak lehet,de csak annyit amennyit Te is kapsz tőle. Vigyázz ne ess túlzásokba, hisz amint olvasom nem akar vállni, akkor viszont bele kell törödni a második helybe.

Hidd el, néha sokkal, de sokkal jobb egy biztos 2.hely, mint egy rossz és bizonytalan 1. hely.

Ez az én gondolatom.

Nem csak mi szenvedünk..., ha igazán szeret akkor Ő is épp úgy szenved mint Te, vagy én.

Mi is szeretjük egymást, és én is tudom, hogy a gyerekei miatt nem fog lépni, és én e döntést tiszteletben tartom, elfogadom.

Én sem mondom Neked, hogy szakíts vele, mert abba bele lehet halni, ez sem, jó, én tudom, de a sok rossz közül mégis ez a legjobb, hogy titokban-diszkréten van valaki a Téged szeret, olyannak amilyen vagy, és boldog ha Veled lehet.

79. Fedo (válaszként erre: 78. - Samdo)
2010. júl. 24. 15:57
szia. persze,hogy emlékszem rád. tudod jól,hogy ez nekem nem elég, akarom őt, akarom, hogy többet legyünk együtt. neki sem könnyű, de igyekszik jönni, ahányszor csak tud hozzám. sajna nem egy helyen lakunk. már buktunk párszor az sms-eim miatt. a nő olvasta el... de mit csináljak, ha minden pillanatban csak őrá gondolok, bármit is csinálok, minden másodpercben hiányzik.... most azt mondom neked sambo, tudod,hogy mit érzek és nem tudok és nem is akarok vele szakitani. a pasiknak ez kényelmes. itt csak a nők, mármint mi szenvedünk. annak jó, akinél nem alakultak ki érzelmek,többet tudnak találkozni. csak szex és semmi más. de mi szeretjük egymást. de a gyerek miatt nem fog lépni. nem állitottam választás elé. adok időt neki. ha most vége lenne, azt mondanám, már igy is megérte, mert végre megismertem, mi az igaz szerelem. hogy éppen egy nős pasi mellett, sajna ez van. minél jobban akar ő is engem. csak félek,hogy már az egészségem megy rá lassan az egészre. de légyszives ne ird,hogy szakitsak vele, ugyis tudod, hogy nem tudok
78. samdo (válaszként erre: 77. - Fedo)
2010. júl. 24. 14:16

Szia Fedo, lehet, hogy még emlékszel rám... elhagyott szerető.

Na szóval: minden kapcsolat más és más. Ha képtelen vagy kiszállni ebből, hát csináld, szeresd, fogadd el, hogy ez van és nem lesz más. Ha neked/nektek ez elég, akkor ne is rágódj/atok a többi dolgon.

Lehetsz évekig szerető, lehet, hogy a feleség soha nem jön rá, hogy Te a világon vagy.... élhettek így életetek végéig.

Nekem napokban volt a szülinapom, és megint írt a volt pasim. Azt, hogy eljön az az idő, amikor mi majd együtt leszünk, csak elrendezi a dolgait, mert nem akar belerángatni...

Hát mit mondjak? azt, hogy persze, így lesz?! várok rá?! ameddig csak akarja? NEM !!! Egy életünk van és nem mindegy, hogy miként éljük meg.

Eszembe jutott az is, hogy visszaküldöm a feleségének a kedves szavait. AAAch, minek? Tűzre olajat nem teszek.

Tudom, hogy így már nem boldog senki sem. A megcsalt feleséget teljes szívemből megértem, soha nem fogja már elhinni a férje szavait, bárhogy is fog teperni. Csakhogy ő nem teper, mert nekem írogat és meg még mindig szenvedek. Minek? Semmi értelme ....

77. Fedo (válaszként erre: 73. - 673567bc24)
2010. júl. 24. 11:44
és ha képtelen vagyok kiszállni ebből a kapcsolatból? annyira nagyon szeretem.akarom őt
76. Fedo (válaszként erre: 75. - Annus0625)
2010. júl. 24. 11:43
mi napról napja jobban imádjuk egymást. akarjuk egymást sokáig.
2010. júl. 24. 07:11

Sziasztok remélem nembaj, ha hozzászólok. Két igazán jó barátnom van, az eggyik pont ebben a cipoben jár, beleszeretett egy nos férfiba (bár o az elején még nem tudta, hogy nos, csak mikor már pár ransin túl voltak, a pasi akkor is ossze vissza hazudozott neki mindent, amit egy ép eszu ember el se hisz, de o annyira beleesett a pasiba, hogy mindent elhitt és elhisz neki a mai napig) A mai napig találkozgatnak, de a férfi nem válik, nem csinál semmit, csak ingázik hol ide, hol oda...ahol kényelmesebb neki. Múlt héten elég csunyán osszevesztunk a barátnommel és kicsúszott a számon, hogy jó dolga van a pasinak, ha változatosságra vágyik, nem kell kupiba mennie, megkapja ingyen tole. Persze azóta kibékultunk és barátnom mondta, tudja, hogy igazam van, de annyira szereti.


Másik barátnom pedig a megcsalt feleség. Már hónapok óta tudja, hogy a férje csalja az eggyik kolléganojével. De, van 3 kozos gyerekuk, kozos ház, kozos kolcson, kozos múlt és ezért maradt. Bár a férje állítja már nincs koztuk semmi, sokszor kimarad este és valamelyik nap is elofordult, hogy az a haver kereste, akivel azt hazudta sorozni mentek :-S


Szóval én is látom az érme két oldalát, de nem tudok okos tanácsot adni. csak az tudja milyen ez, aki ebben él. Sértegetni, meg lemondani senkit nem kell, azért mert egy nos férfival szóba állt, mert ha nem vele, akkor mással lenne a férfi.


Szerintem edj neki egy kis idot. Ne keresd, talán eleve így volt rendelve, hogy csak ennyi legyen a kapcsolat és semmi tobb. Keress valakit, aki boldoggá tehet és Te vagy neki az eggyetlen. Persze ezt mondani konnyu, de egy férfi se ér annyit, hogy tonkre tedd magad miatta.

74. Fedo
2010. júl. 24. 06:59
én épp ebben a cipőben járok
2010. jan. 21. 15:00

Tovább kell állni!

Hidd el,az sem jobb,mikor miattad válik el egy férfi!Tudom! :(

72. 4c4743ec7d (válaszként erre: 20. - Novákné Marcsi)
2010. jan. 21. 14:57

Ha nagyon másképp nem megy, én a HOvat tudom ajánlani, mint nyugtató.Recept nélkül kapható és ami a lényeg, nem szintetikus vacak, hanem kizárólag növényekből készült semmi másból.

Ilyen helyzetben meg nem hiszem, h akármit is lehet tenni.CSak az idő hoz majd javulást úgy is.De addig rossz lesz sajna,míg nem telik el több idő.

2009. nov. 30. 12:01

Joga van a boldogsághoz mindkettőtöknek, vagy így, vagy úgy.

Ne bántsd, ne vádold semmivel, és ne okozz neki fájdalmat.

Tudod miért ment bele ebbe a kapcsolatba??!!-kérdezd meg tőle!Adj lehetőséget neki a beszélgtésre.

Lehet, hogy a családjától nem kapta meg azt a plussz szeretgetést mint amit Tőled.

Ne add fel, de ne is légy erőszakos soha, azt senki nem szereti.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook