Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha egy eladó szemét módon viselkedik fórum

Ha egy eladó szemét módon viselkedik (beszélgetős fórum)

1 2 3
35. Evyt
2011. aug. 1. 11:19

Nem védem a romákat, de miért kell vele üvölteni, és rohadt mód beszélni vele mert fel akarta szeleteltetni a szalámit igaz csak 10dkg volt.

Ennek tanúja voltam sajnos.

34. Katkamamusz (válaszként erre: 31. - Evyt)
2011. aug. 1. 11:19
Akkor panaszt kell tenni ellene, vagy nem járni oda! Előbb-utóbb csak elpártolnak a vevők!
33. Cilumiluci (válaszként erre: 28. - 83e25137af)
2011. aug. 1. 11:17

Jaja.Nem mindenki való kereskedőnek.

Nagyfokú türelem,empátia szükségeltetik hozzá.És intelligencia.

32. erikpipi (válaszként erre: 15. - Ephemerid)
2011. aug. 1. 11:17

Ha nem végzi szívesen, keressen másikat. Ha kiégett forduljon szakemberhez.

Rettenetesen dühítő amikor arra hivatkozunk, hogy őt is meg lehet érteni. Meglehet persze, csak ideig óráig..

31. Evyt (válaszként erre: 22. - Katkamamusz)
2011. aug. 1. 11:16
Nem ez különösen szemét, és a többi boltban akármelyikről is legyen szó tök normálisak az eladók.
30. Cilumiluci (válaszként erre: 25. - 83e25137af)
2011. aug. 1. 11:16

Igen,tudnék mesélni:))

Bejön a boltba,nem köszön,én ráköszönök,ő visszakérdez:tessék?

Mondom:csak köszöntem:)

Hozzáteszem kisboltról van szó,ahogy belép valaki köszöntöm:)

Persze ez most csak múltidő sajnos:(

29. a56fa55821 (válaszként erre: 1. - Evyt)
2011. aug. 1. 11:15

Én biztos szóvá tenném neki a dolgot egy alkalommal. Majd azt követően elkerülném azt a boltot. Még akkor is máshol vásárolnék, ha többet kellene gyalogolni ennek érdekében. Ha pedig mások is ezt teszik az a boltnak bevétel kiesés lenne.


Az miért baj, hogy a férje rendőr? A rendőr is ember és őt is ugyanúgy zavarja, ha egy boltban az eladó elég mogorván viselkedik vele.


De az is elképzelhető, hogy az otthoni dolgokat viszi magával a munkahelyére az az eladó, azaz nem annyira felhőtlen a kapcsolata a férjével.

28. 83e25137af (válaszként erre: 17. - Cilumiluci)
2011. aug. 1. 11:15
Bizony. Meg a vevőtípusok kezelését is...
27. Cilumiluci (válaszként erre: 22. - Katkamamusz)
2011. aug. 1. 11:15
Egyetértek.
26. 53dfddad18 (válaszként erre: 19. - Evyt)
2011. aug. 1. 11:14
Az a jó ha gyűlik a panaszok száma. Egy panaszt még senki nem vesz komolyan, de ha már sok van...
25. 83e25137af (válaszként erre: 13. - Cilumiluci)
2011. aug. 1. 11:14

na ez is igaz.. de rá lehet cáfolni és olyan édesek mikor meglepődnek hogy JÉ kedvesen szolgáltak ki! ilyen van?


és ez a mi lelkünknek is jólesik. :)

2011. aug. 1. 11:14
Én is ismerek ilyet,trafikban van a nő,szerintem ő a tulaj,régen volt hogy cigit vettem,de láttam van akciós is ezért mondtam inkább azt adja,erre undor hangon : most akkor mégis melyiket akarom? :-O és ilyen undok módon szolgált ki mindig,egészen addig amig egyszer bal lábbal keltem föl és mondtam hogy : itt mindig ilyen kedves a kiszolgálás? azóta normális,legalábbis velem.
23. RLindi (válaszként erre: 1. - Evyt)
2011. aug. 1. 11:14

Ezt nem értem. Mi van akkor ha a férje rendőr????Megbüntet mert szóltak a feleségéhez vagy mi?:)))Szerintem ha ilyen gáz csaj akkor lehet ezt a férje is tudja:p

Én biztos szólnék a főnökének,hogy ne lepődjön meg,hogy egyre kevesebb vevője akad a "kedves" alkalmazottja miatt. Biztos nem örülne!

2011. aug. 1. 11:13
Nem mondom, biztosan vannak ilyen eladók, de én ellenpéldát is tudnék sorolni számtalant! Kereskedelemben dolgozom, nagyon sok olyan vevővel találkozom, aki keményen érezteti, hogy itt Ő a "Király", mi érte vagyunk és kötelességünk a se....ét is kinyalni! Szóval, emberek vagyunk, vevőben és eladóban vannak is ilyenek!
21. alidamolnar (válaszként erre: 6. - Melindike)
2011. aug. 1. 11:13

Ez az, én is a főnökével beszélnék.

De amúgy nem értem, ki az ma, aki megengedheti magának ezt a hangnemet. Mármint oké, ő egy alkalmazott ott, aki így is, úgy is megkapja a fizuját, de lehet, hogy a főnök nem is tudja, hogy mekkora tuskó. Meg hogy esetleg mitől megy rosszabbul a bolt.

A mai világban, amikor mindenből túlkínálat van, és amikor ott költöm el a pénzemet, ahol akarom, szerintem elég fura ez a viselkedés, még egy alkalmazottól is (a tulaj meg, ha ő állna a pultban, tuti, hogy normálisan beszélne, mert ebből él).

2011. aug. 1. 11:13
Énis eladó vagyok, és én ismegértem mindkét oldalt.. de ha ez a kedves eladó minidg ilyen az nem megfelelő eladónak.
19. Evyt
2011. aug. 1. 11:13
Volt már panasz ellene, de nem értem miért van még ott a boltnak se jó hogy vevők mennek el ezért.
18. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Evyt)
2011. aug. 1. 11:13
Rendre utasíthatod, ha udvariatlan. Ha ez hatástalan, panaszt tehetsz a főnökénél, ill bejegyzést a panaszkönyvbe.
17. Cilumiluci (válaszként erre: 10. - 83e25137af)
2011. aug. 1. 11:12
Így van,a ker.suliban ezt jól belénk verték annak idején.
16. f5848578d5 (válaszként erre: 1. - Evyt)
2011. aug. 1. 11:11
Nem kell odajárni vásárolni.
2011. aug. 1. 11:11
A kereskedelemben az eladók vannak a vevőkért és nem fordítva...a vevőkből élnek. Most hogy rendőr e a férje vagy sem, az nem jelent semmit. Ha nem végzi jól a munkáját lehet rá panaszt tenni - nem feltétlenül érdemes - sajnos jó pár olyan eladó akad aki nem szívesen végzi a munkáját. De azért őket is meglehet érteni, hogy sok az értetlen vevő és ez kicsit kikészíti az embert. Elég két oldalú dolog.
14. andi6020 (válaszként erre: 8. - Evyt)
2011. aug. 1. 11:11
Akkor meg nem mindegy?
2011. aug. 1. 11:11

Hmm..szomorú tény számomra hogy neki van állása,míg nekem aki nem ilyen kereskedő vagyok, hónapok óta nincs:(

És az ilyenek miatt általánosítanak bennünket.

A helyedben én nem mennék oda vásárolni.

2011. aug. 1. 11:11
Ha alkalmazott akkor panaszt tennék a főnőknél, vagy a bolt tulajdonosnál. Ha ő a tulaj egyszerüen nem vásárolnék nála, sőt még oda is mondanék neki valami kedveset a viselkedését illetően. Attól mert a férje rendőr még nem az "Isten" csak egy ember.. sokan ezt elfelejtik. Ha meg a rendőr vissza él a hatalmával annak is van főnőke.
11. andi6020 (válaszként erre: 1. - Evyt)
2011. aug. 1. 11:11
Minek mész oda vásárolni?
10. 83e25137af (válaszként erre: 1. - Evyt)
2011. aug. 1. 11:11

és az manapság érdem hogy a férj rendőr? :) nem bántom a sünöket mert van jófej is köztük (ismerős is van) de ezzel takarózni....


egyébként meg fel lehet homályosítani kicsi elméjét hogy ő azért van ott a pult mögött hogy KISZOLGÁLJON..


tudom milyen mindkét oldalon állni és a vevőnek mindig igaza van.. ha nincs akkor is.. régen ezt még így tanították...

2011. aug. 1. 11:10
Sajnos mindenütt vannak olyanok, akik nem a kereskedelembe valók.Én bizti nem hagynám szó nélkül vagy nem vásárolnék ott.
8. Evyt (válaszként erre: 3. - Szedrecske)
2011. aug. 1. 11:10
Már nem járok oda
2011. aug. 1. 11:10
nem mennék oda vásárolni. Biztos van más bolt is, mégha kcisit messzebb is. Nálunk a hentes ilyen...hát akkor nem megyek oda, megveszem máshol ami kell, és egyre többektől hallom, hogy már nem járnak oda...
6. melindike (válaszként erre: 1. - Evyt)
2011. aug. 1. 11:09

Ha ő a tulaj, akkor nem tudom, mi lenne a megoldás.

Ha csak alkalmazott, akkor beszéljetek minél többen a főnökével.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook