Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ha csak tojást eszek fogyhatok? fórum

Ha csak tojást eszek fogyhatok? (beszélgetős fórum)


12. Sonja1224 (válaszként erre: 11. - Hosika)
2011. márc. 8. 07:52

Szia!

Igazán nem is értem, hogy miért írtok olyanokat össze, hogy így megutálja, meg úgy nem tud rá nézni soha többé...

Én megcsináltam a kéthetes tojáskúrát. 5.2 kg ment le. Igaz, ezalatt nem jártam edzeni, csak az alapdolgokat mozogtam, mert a második hétre már kevés energiám maradt. EGYÁLTALÁN NEM UTÁLTAM MEG A TOJÁST!! Sőt! Tök jó kajákat találtam ki azóta főt tojással.

Én különben csak az első 3 napon ettem pusztán tojást, utána mindig hozzá némi zöldséget. Pl egy fél kígyóuborka, vagy egy jégcsapretek, vagy kétmaroknyi vegyes saláta csak minimálisan ízesítve.

Ha gyorsan be akarod indítani a kúrádat, akkor csináld meg, csak utána vigyázz, mert fokozottabban gyorsabban ugrik vissza a leadott kiló! Ha kitartasz utána is, akkor megmaradhat az elért mínuszod!

Sok sikert, én azt mondom, hogy vágj bele!

11. Hosika
2011. márc. 2. 21:00

Szia! Szerintem csak zsírégető ételeket fogyasszál,így nem éhezel,nem utálsz meg semmit és fogyni fogsz.Van egy nagyon jó könyv amiben receptek is vannak de minden szempontból sokat lehet tanulni belőle a táplálkozásról.

A címe: Az éltető étkek arany szutrája írta:dr Danima Damdindorj Mindenkinek csak ajánlani tudom!

10. ogrené (válaszként erre: 1. - 5181a192ee)
2011. márc. 1. 09:24
Szia ugy emlékszem az Atkins diétába van hogy bár mennyi tojást ehetsz
9. Sapienta (válaszként erre: 7. - 5181a192ee)
2011. márc. 1. 09:12
fogyhatsz és meg fogod utálni a tojást :) a helikopter pilótákat évente mérlegelik, én az egyiküktől hallottam a tojásdiétáról, amit állítólag a Nasa talált ki. naponta 3X lehet enni 3 tojást, és bármennyi citromot lehet nassolni. két nap után nem bírtam tojásra nézni... évekkel később kipróbáltam a juharszirup diétát, az bevált, ráadásul sokkal egészségesebb (ezt is 10 napig kell/lehet csinálni). nagyon szép lesz a bőröd tőle, és kitisztítja a szervezetet.
2011. febr. 28. 14:34

Igen, lehet fogyni, de ahogy előttem is írták, nagyon komoly betegséget is lehet szerezni mellette. Minimum két hétig csak tojást eszel, semmi mást.

A szervezetünknek minden tápanyagra szüksége van.

Mielőtt belekezdenél, ellenőriztesd a koleszterin szintedet, mert ha a tudtod nélkül esetleg magas már most, akkor csak bajt csinálsz vele.

Én inkább azt javaslom, hogy olyan diétát keress, amelyben mindenféle tápanyag benne van.

7. 5181a192ee (válaszként erre: 4. - Ed148c9466)
2011. febr. 28. 14:17
nem hetekig akarom eni max csak 1 hetig hogy 1-2 kg lemennjen utanna mas fogyit szeretnek kezdeni Hetekig biztos nembirnek tojason elni mer kitollasodnek :)
2011. febr. 28. 13:24
A szegedi klinikának van tojásdiétája, én még nem próbáltam, de 2 hete beszéltem egy csajjal, aki 18 kg-ot fogyott vele pár hónap alatt.
5. sunshine24 (válaszként erre: 1. - 5181a192ee)
2011. febr. 28. 11:49
Fogyni fogyhatsz+ olyan hiánybetegséged lesz, hogy aztán küszködhetsz azzal, hogy helyrehozd ennek a hülye diétának a káros következményeit. Nem diétázni kell, hanem életmódot váltani, sportolni, egészségesen táplálkozni. Hosszú távon csak így tudsz lefogyni és egészséges is maradni.
2011. febr. 28. 11:35

lehet

de figyelembe kell venni, hogy pl a tojás sárgája emeli a koleszterinszintet, így azt enni egész nap, hetekig....hát, szerintem nem érdemes.

Inkább egyél sok zöldséget, fehérjedús ételeket, halat, csirkét. Sokszor de keveset és mozogj sokat.

2011. febr. 28. 10:13

Szerintem fogyhatsz, de annyira monoton, hogy már 2-3 nap után csömöröd lesz a tojástól. Én a hagyományos narancsos fogyókúrát próbáltam korábban, de annyira egyoldalú volt, hogy 4-5 nap után feladtam. Ráadásul utána mindent ettem amit értem, kis túlzással kifordítottam a hűtőszekrényt.

Rájöttem, hogy az én esetemben nem jön be, ha kikötik mit egyek. Próbálok diétás mennyiségben és minőségben étkezni, azonban az én ízlésemnek megfelelően.

2011. febr. 28. 10:07

Persze fogyhatsz, meg beteg is leszel.


Egészséges változatos táplálkozás csökkentett mennyiségben + sport. Ezt javaslom.

2011. febr. 28. 10:04
Ha csak tojast eszek fogyhatok + zoldseg valaki csinalt mar ilyent?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook