Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatokat kernek: Ha du. 4 utan nem eszek szerintetek mennyit fogyhatok (/ honap)? fórum

Tapasztalatokat kernek: Ha du. 4 utan nem eszek szerintetek mennyit fogyhatok (/ honap)? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2010. aug. 25. 00:57
Sziasztok!Én is szeretnék fogyni,de nekem sokszor nem megy ez az este 6 után "nemevés".:(Mikor meg kell jönnie a havimnak,szinte remegek a csokiért is,és ezt nem bírom leküzdeni. És mostanában az étvágyam is nagyon jó, feltételezem az allergiagyógyszerem miatt.:( Úgy el vagyok keseredve. 4 kg-ot kellene leadnom.Minden nap tornázom Rubint Rékára (2*20 percet), próbálok többször keveset enni,de nekem este is kell vmi tartalmas étel. Vhol olvastam,hogy lefekvés előtt 2 órával kell utoljára enni,és hogy butaság ez a 6 óra utáni nemevés. Mindegy,hiszen a gyakorlat sokszor más mint az elmélet,és sokan esküsznek arra,hogy ha este 6 után nem ettek,fogytak.
63. ariadna (válaszként erre: 62. - Binky)
2010. júl. 28. 18:48

Rendben, akkor félreértettelek! :)

Még mindig nagyon cuki a nyulad! :)

62. Binky (válaszként erre: 61. - Ariadna)
2010. júl. 28. 11:33

Nem teljesen, nekem csak a stílusával van gondom, mert eléggé szuggesztív, manipulatív dolgokkal operál(nagy címek, lendületes írásmód, felkiáltójelek etc), de 90%-ban igazat adok a könyvnek, ilyen szempontból tényleg érdemes nagyon elolvasni.

Sajnos a sajtokért még mindig odavagyok(1 héten kb egyszer eszem), de más tejterméket(egyéb okokból kifolyólag is) már nem fogyasztok.

61. ariadna (válaszként erre: 58. - 07c4794583)
2010. júl. 28. 11:06
Bocsánat, meg kell védenem a könyvet! :) Szerintem Binky úgy értette ezt az agymosásos dolgot, hogy a könyv sokkoló, egy botránykönyv, mert évszázados hiedelmeket dönt le! Mindannyian azt hisszük, hogy a hús és a tejtermékek(!) egészségesek, pedig nagyon nem! A könyvben azt is leírják, hogy miért hisszük ezt és, hogy miért ártalmasak ezek a dolgok. A legnagyobb sztereotípia Pl, hogy a tejtermék és a kálciumtabletták jó kálciumforrások, igazából pedig csontritkulást okoznak! Dr. Domján László, aki orvosilag elemezte a könyvet ez utóbbi állítással nem értett egyet, aztán kiment Angliába, ahol szakemberekkel megvitatta a témát és belátta valóban igaz! Nagyon érdemes elolvasni, mert sok étel káros hatásait üzleti érdekből titkolják el előlünk sőt olyan is van amit egészségesnek állítanak be!
60. 656f03db60 (válaszként erre: 56. - Canadaice)
2010. júl. 27. 13:12
De ha megnézed, javarészt erről szól a portál. Az élen: baba-mama témák és fogyókúrás témák. Minden más csak utána jön!
59. Binky (válaszként erre: 58. - 07c4794583)
2010. júl. 25. 22:59
Nem olyan szempomtból agymosós. Azért érdemes megvenni, mert magát a rendszert ott írja le, és az elv tejesen rendben van és egészséges. Csak maga a forma, ahogy az egészséges életmódra buzdít, nekem túl sok.
58. 07c4794583 (válaszként erre: 55. - Binky)
2010. júl. 25. 22:16

nem szeretem az agymosós, de azért vedd meg-dolgokat :)

ha józan paraszti ésszel nem működik, akkor nekem nem kell :))


amúgy én húst és halat tényleg zöldséggel szoktam enni. de csak mert jobbak az ízek. :)

57. *Csajszi* (válaszként erre: 56. - Canadaice)
2010. júl. 25. 21:52

Nincs gond, nem bantottal meg, koszonom, hogy atgondoltad :)

Szep estet.

56. canadaice (válaszként erre: 25. - *Csajszi*)
2010. júl. 25. 21:44
Bocsánat, de én a saját tapasztalatomból indultam ki. Ugyanis a kolléganőm állandóan a súlyával van elfoglalva, hogy mennyit is kellene még fogynia, kőzben meg már olyan mint egy anorexiás. Mégegyszer elnézést kérek, nam gondoltam,hogy megbánthatlak, hidd el,nem rosszindulatból irtam.
55. Binky (válaszként erre: 52. - 07c4794583)
2010. júl. 25. 21:36

Az IS van benne, de még más is, érdemes a könyvet megvenni. Szerintem óriási agymosás maga a könyv, de a módszer tetszik. Én kicsit ugyan szabadabban értelmezem, de így is folyamatos a fogyás, ha odafigyelek, hogy betartsam a szabályokat.

Ugyanakkor nem szivatom meg magam, mindent eszek.

54. dominós (válaszként erre: 49. - *Csajszi*)
2010. júl. 25. 21:25

Rég nem volt itt, egyszer véletlenül akadtam össze vele, habár én vagyok fogyis, mégis lenyűgözött az okosan felálított programjával. Nem ugrott csak úgy bele, nagyon átgondolta.

Nem diétázni kell, hanem életmódot váltani. Tehát nem átmeneti fogyókúra, hanem egy életre szóló okos, másfajta egészségesebb étrend.

53. *Csajszi* (válaszként erre: 50. - 07c4794583)
2010. júl. 25. 21:25

Nekem sem megy mar ugy, mint anno majdnem 110 kilorol :DDD Lassabban mennek mar le, sot igazabol jol meg is allt miota abbahagytam januarban az atkins-t. Sosem voltam husos, igy ilyen szempontbol nem volt konnyu atkin-ezni, de mondom valahogy szinte emberfeletti akarterovel majdnem 4 honapig csinaltam.

En amugy mindent (ami tilos) szeretek. Edeset, sosat egyforman. Tesztak a gyengeim, barmilyen jo sok sajttal :DDD Manapsag mar ritkan eszem, nem lehet sajnos :(

Nah, akkor holnaptol en ebbe belekezdek :)

52. 07c4794583 (válaszként erre: 51. - Binky)
2010. júl. 25. 21:23
az ez a párosítós elmélet? hogy ne együnk hússal krumplit?
51. Binky (válaszként erre: 50. - 07c4794583)
2010. júl. 25. 21:23
Testkontrollt már próbáltad?
50. 07c4794583 (válaszként erre: 48. - *Csajszi*)
2010. júl. 25. 21:20
hát ehhez gratulálok, én 70ről se nagyon bírok lemenni 60-ra. pedig az édességet nem is szeretem. nekem a krumpli, tészta, zöldség, amit szeretek. de én egyszerűen csak este túl sokat eszem. irigylem, aki 6 után képes nem enni. meg annyi húst enni, ami az atkinsben van...
49. *Csajszi* (válaszként erre: 42. - Dominós)
2010. júl. 25. 21:17
WOW!! Most mi van vele, tudsz rola valamit? Tartja a sulyat? Olvastam, h pl Lajcsi is, meg ugye sokan visszahizzak a sok leadott kilot.
48. *Csajszi* (válaszként erre: 45. - 07c4794583)
2010. júl. 25. 21:15
Tudod mi a vicces benne? Nem is volt annyira nehez!!! Par nap utan abszolut nem kivantam az edeset. Voltak kellemetlen alacsony ch dieta velejarok (szekrekedes, kellemetlen lehellet, keves energia edzeni), de osszessegeben az elso par nap volt csak nehez. Probaltam azota is atkinezni amugy, de mar nem olyan konnyu. Sztem azert ment sokkal konnyebben anno, mert nagyon dagadt voltam ezaltal konnyebben mentek le a kilok foleg az elejen, meg a motivacio is nagyobb volt a 30-40 kilo plusz miatt.
47. k.tünde78 (válaszként erre: 42. - Dominós)
2010. júl. 25. 21:14
Vele sokat beszélgettem kb 2 éve a fehérje turmixos fórumon,nagyon sok tapasztalatot szerzett ezen a területen.
46. k.tünde78 (válaszként erre: 40. - *Csajszi*)
2010. júl. 25. 21:12
Át tudsz állni,csak arra figyelj,ha belekezdesz az új étkezési formába akkor azt 3 hónapig mindenképp vidd végig,mert ennyi idő alatt fogadja el az agyunk az új szokásokat és utána már nem vágysz a régi káros dolgokra.
45. 07c4794583 (válaszként erre: 35. - *Csajszi*)
2010. júl. 25. 21:10
na, már egy csomószor szemeztem az atkins-szel, de ugyanez volt vele a bajom. nekem ehhez nem lenne lelkierőm
44. k.tünde78 (válaszként erre: 39. - *Csajszi*)
2010. júl. 25. 21:09
Persze,hogy kiderült,Én sem kellnék fel mégkorábban,ez is elég hamar van ,mások ilyenkor még durmolnak az ágyban,pl Én is .
43. k.tünde78 (válaszként erre: 37. - *Csajszi*)
2010. júl. 25. 21:07

Értem.

Viszont az edzés utáni shake hamarabb felszívódik és nagyobb fehérje forrás mint a csirkemell.

Egyébként nagyon egészséges és jó ebéd.majd látod,hogya jobb.

2010. júl. 25. 21:07

ajánlom figyelmedbe egyik hoxás társunkat:

[link]

kár hogy egy ideje eltűnt

41. *Csajszi* (válaszként erre: 36. - Pintyőke72)
2010. júl. 25. 21:04

Koszonom :)

Igen, rajottem mar, h nincs ertelme mindent megvonni, neha kell kis ez-az. Szerencsere eleg jol turom a monoton etkezest igy kb azt fogom enni, amit eddig (3-4 hsz-sal korabban irtam) csak atcsoportositva. A hetvegek kihivasok lesznek :DDD majd probalok jo kis programokat kitalalni, most nyaron nincs gond, inkabb szomjas az ember, mint ehes :)

40. *Csajszi* (válaszként erre: 38. - K.tünde78)
2010. júl. 25. 21:02
Igen. A cukor tenyleg nem akkora gond, mint a liszt, de szerintem idovel atallok teljesen :)
39. *Csajszi* (válaszként erre: 31. - K.tünde78)
2010. júl. 25. 21:01
Jajj, azt elfelejtettem irni, de biztosan kiderult, h bar szeretnek en reggel edzeni, de igy is tul koran kelek :((
38. k.tünde78 (válaszként erre: 35. - *Csajszi*)
2010. júl. 25. 21:00
Pedig ha tratósan szertnél lefogyni,akkor sajnos végleg száműznöd kellene a cukrot és lisztet.Hidd el vannak már nagyon jó helyettesítő cuccok,ott van pl a nyírfa cukor vagy a xilit és a teljeskiőrlésű tönkölyliszt purpur liszt és barnarizs liszt.
37. *Csajszi* (válaszként erre: 31. - K.tünde78)
2010. júl. 25. 21:00

Leirom most hogy elek/eszek, igy talan konnyebb lesz megerteni.

Reggel 4:45-kor kelek (7re jarok dolgozni). Igy olyan 7:30 korul eszek vmi konnyut (altalaban gyumolcsot) es 9-10 kozott reggelizek, ami joghurt (kb 250-300 gramm -tudom nem keves) kis muzli benne meg szaritott gyumolcsok. Ez boven eltelit 1-ig amikor is ebedszunetem van, de nem eszek hanem elmegyek ebedidiben edzeni. Kb. 3 elott erek vissza az irodaba, akkor szoktam a shake-et inni, de ezt akarom most kajaval felcserelni es a shake-et kesobbre hagyni.

Edzes utan feherjet tervezek enni, mondjuk cs.mell salataval.

2010. júl. 25. 20:56
Drukkokok,hogy működjön. Nekem nagyon szimpi,mert nem akarsz éhezve fogyni, csak egy kicsit visszafogod magad (nincs vacsi, nasi).Milyen kaját tervezel 1-1 napra?
35. *Csajszi* (válaszként erre: 30. - 07c4794583)
2010. júl. 25. 20:55

Az csakis atkins volt meg persze edzes. Mondjuk atkins alatt nem volt tul sok energiam kardiozni (ahhoz ugye szenhidrat kell), de amit tudtam csinaltam, heti 5-szor 35-40 percet.

Nekem eddig csakis az atkinssal sikerult fogynom, de megmondom oszinten, nemtudom hogyan birtam majdnem 4 honapig cukor es liszt nelkul. Annyira tavolinak tunik, mintha nem is en lettem volna. Persze en voltam, de nemtudom, az ero, a kitartas honnan jott.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook