Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha az ajánlott küldeményem megsérül a postán lehet kártérítést kérni? fórum

Ha az ajánlott küldeményem megsérül a postán lehet kártérítést kérni? (tudásbázis kérdés)

11. Highlander73 (válaszként erre: 10. - Bring12)
2013. jún. 23. 10:11
Hétfőn mindenképp vigye be és legyen határozott!!!Ha nem akarnának felvenni jegyzőkönyvet,tegyen panaszt!!!
2013. jún. 23. 08:35
Szia! Megisérült persze. Vàgások vannak rajta mintha késsel kuszaggaták volna. Memória habos huzat aminek szivacs a közepe.akkor szólok a vevőnek hogy ő vigye be. Köszi!
9. Highlander73 (válaszként erre: 8. - Bring12)
2013. jún. 23. 08:03

Még mindig az a kérdés,hogy megsérült-e a küldemény TARTALMA???

Mert ha az nem sérült,akkor nincs miért reklamálni!Ha a tartalom,vagyis a huzat megsérült,akkor a küldemény TELJES csomagolásával és tartalmával,a CÍMZETT menjen be a KÉZBESÍTŐ postahivatalba egy utólagos jegyzőkönyv felvétele miatt.

2013. jún. 22. 22:00
A babakocsit elküldtem csomagként utánvéttel de 2 ülés huzat van hozzá és elfelejtett beletenni az egyiket.azt adtam fel külön . Így pontos a megfogalmazás.de egy drága babakocsiról van szó quinny buzz és drága a huzata is. Akkor akinek küldtem a papírt amit beletettek azt kellene gondolom elkérnem tőle és azzal reklamálni inkább. Még ilyenről sosem hallottam miért nem küldték vissza inkább ráírják hogy átcsomagolták és sajnálják.
7. próbaszerecsen (válaszként erre: 4. - Bring12)
2013. jún. 22. 10:21
Így egészen más a helyzet.
2013. jún. 22. 05:01

Ha megsérült a babakocsi,akkor vigye be az egész csomagot mindenestül-csomagolással,azzal a papírral ami benne volt-és vetessen fel utólagos jegyzőkönyvet!

Ha nem sérült,akkor nincs miért reklamálni.

5. Highlander73 (válaszként erre: 4. - Bring12)
2013. jún. 22. 05:00

Megsérült?Ez a lényeg.

De babakocsi ajánlva???Ajánlott 2kg-ig adható fel!Nem csomag volt véletlenül?

2013. jún. 21. 23:49
Köszi! Eladtam egy babakocsit és azt küldtem el. Amíg nem veszed át és írod alà nem nézheted meg. Akinek küldtem írta , hogy volt benne egy papír hogy sérült a küldemény és át lett csomagolva. Elnézést kérnek:) a postás után szólt de mondta a postás , hogy neki nincs köze hozzá.
2013. jún. 21. 23:22
Ha az ajánlott küldemény megsemmisül vagy elvész a feladási díj tizrnötszörösét fizeti a posta.Részleges elveszés vagy sérülés esetén ebből a megtizenötszöröződött összegből számítják ki a kártérítés összegét.A küldemény értékét arányítják a keletkezett kár értékével.
2013. jún. 21. 22:43
Hát nem tudom, ha már aláírtál és átvetted?
2013. jún. 21. 22:40
Ha az ajánlott küldeményem megsérül a postán lehet kártérítést kérni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook