Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha a párod hozzádköltözik, mennyire változik az életed (vagy változott) fórum

Ha a párod hozzádköltözik, mennyire változik az életed (vagy változott) (beszélgetős fórum)


1 2
2009. dec. 9. 20:53
Nagyon sokat. Végülis háziasszony lettem. Gondoskodom róla. Előtte csak magamról kellett, azt pedig nem vettem komolyan.
2009. szept. 8. 20:04
:-)
2009. aug. 4. 09:19
Kevesebb időm van minden másra. Szüleimtől költöztem el, és suliba jártam. Persze, hogy több időm volt mindenre.
38. klenca (válaszként erre: 37. - Klenca)
2009. aug. 4. 08:42

Bocs, úgy látom ideje lesz megint venni új billentyűzetet.


magánszféra

37. klenca
2009. aug. 4. 08:41
Elvettem a mgánszférámat, s rámerőszakolta a saját akaratát.:((
36. Neenaa (válaszként erre: 35. - 77ea8eb702)
2009. aug. 4. 04:14
Nekem jelenleg csak ez a dolgom, és ez nem teher, neki szivesen megcsinálom, csak ugye kissé maximalista vagyok.. Ő viszont nagyon hálás mindezért.
2009. aug. 2. 21:01
Neenaa, és te nem dolgozol? Ugyan miért a nő feladata lenne mindez? Nem megosztod valakivel az életed? Szerintem a munkát is simán meg kell osztani. Én ugyanannyit dolgozok, mint ő, soha eszembe se jutott, hogy nekem kéne mindent rendbe tennem, és mindig főznöm, mindig topon tartani a lakást. Nem az anyja vagyok, ő is ugyanúgy tud vásárolni, porszívózni, elpakolni. Sőt, lehet, hogy ami nekünk teher, az nekik épp nem az.
34. Neenaa
2009. aug. 2. 16:36
Mindenben megváltozik.. Fokozottan oda kell figyelni a dolgokra, pl. rendszeresen főzni, rendet tartani, felkészülni arra, hogy mindig minden legyen otthon, ha jönnek a barátai és a rokonai, topon kell ám lenni, hogy az ember meg is tudja tartani a párját hosszútávon.
2009. júl. 31. 16:12
ááá őt nem zavarja a kupi egyáltalán :D szerintem egy hétre itthon hagynám huhuu... :D mondjuk szokott segíteni a rendrakásba ha rászólok :) :D
2009. júl. 31. 12:53
Mindenhol úgysem lesz kupi, mert ha már túl nagy a területfoglalás, nem találnak meg semmit. aztán szépen visszahódíthatsz mindent. Hisz ami az ő dolgai közt van, ott nehogy már te keress meg akármit is.
2009. júl. 30. 23:44
heh :D ez jó. akkor ilyen nem csak nálunk van :D pedig én nem akarok megbékélni ezzel az egy polc meg egy szék mert utána lesz az egy fotel, az egy asztal és a végén kupi lesz mindenhol :D
2009. júl. 30. 08:48
Uhh, tényleg, a kupi, meg egy polc, ami az övé és ott nem pakolok. Ilyen nálunk is van. A fiúfiók, ahol semmit nem lehet megtalálni. A múltkor örihari votl fé lóráig, amiért a telefon dobozába beletettem pár csavart. "Tudod te, hogy kell használt telefont eladni? Most esett az értéke a doboz miatt" Hehe
2009. júl. 29. 18:08
:) nálunk is ő szokott porszívózni (általában). és ha főzök vmit kijön segíteni, sőt! volt olyan recept, amit ő mutatott. ő nem hord ide haverokat, de kupit az tud csinálni (és mindig mondja: legalább hadd legyen egy polc meg egy szék ami az enyém és ott nem pakolsz) :DD aranyos :)
2009. júl. 28. 19:18

nem sokkal azután, hogy elkezdtünk járni, mondtam neki, hogy áthozhat pár cuccot, gatyát, zoknit, fogkefe, póló, stb., hisz úgyis együtt megyünk reggel dolgozni.

másnap áthozta a számítógépét. :-))))))

kapott kulcsot, előbb feleztük a rezsit, majd én lettem a "pénzügyi igazgató" a "családban".

igazi nagy probléma az együttéléssel sosem volt, néha nem néztem jó szemmel, amikor hívott, hogy hát 10 perc múlva érünk haza ezzel meg azzal..., baszki én meg pakolhattam.

de már megszoktam, és jobb is, ha mindig rend van. nem patyolattisztaság, hanem egy átlagos rend. jaaaa, és tudnak ők is porszívózni, szemetet kivinni, teregetni, sőt még főzni is :-))

2009. júl. 27. 17:36
értem. személyes tapasztalatokat is lehet ám írni :)) hogy megy másoknál... mert ugye ahány ház annyi szokás.
26. rexona
2009. júl. 27. 09:04
...szerintem nagyban megváltozik a párok élete, ha összeköltöznek...
25. globus
2009. júl. 27. 09:03
Attól függ, de nagyon, hogy szülők is vannak-e, vagy külön mentek. Szülőknél gáz, mert minden irányba meg kell felelned, ez még házasoknál is traumás.
2009. júl. 25. 22:28
hát ők nem azok akik leülnek megbeszélni. ha egymással volt bajuk, akkor sem ültek le megbeszélni. igazából megoldani már nem akarom,mert abba már belefáradtam... de valahol megnyugodtam hogy más is így látja mint én, ugyhogy nem lehet velem akkora baj.
23. Ewwing
2009. júl. 25. 22:24
Igen dréga.1megoldás van le kell őket ültetni és megbeszélni.Mondják el pontosan,hogy mi a gond ezzel a fiúval?Megértetni velük te szereted öt és ne keseritsék meg íly módon az életeteket.
2009. júl. 25. 22:20
:DDD nem tudom gőzőm sincs de örülök hogy van még ember aki úgy gondolja mint én, ha együtt élek vele,akkor együtt élek és kész. Ha neki itt nem lenne beleszólása dolgokba, olyan lenne mintha nem együtt élnénk, csak vele élnék. igazából elég drága egy külön ház :D
21. Ewwing
2009. júl. 25. 22:19
Lehet az lenne a legjobb ha külön költöznétek nem?Mit követ el ez a szegény fiú? Miaz,hogy egy szülö ilyet mond.Az ész meg áll.
2009. júl. 25. 22:17
vagyis ő nem szolhat bele hogy milyen legyen a fal színe, hova menjünk nyaralni (bár szüleimmel nem járunk nyaralni) meg ilyesmikbe nincs beleszólása szerintük.
2009. júl. 25. 22:15
csak én meg nem tudom mert néha olyan mintha minden oké lenne, pl ma még elmegy barátom reggel bevásárolni, vesz kenyeret mittomén, akkor minden oké, aztán még aznap délután jönnek azzal hogy barátom "nem teljes jogú családtag"
18. Ewwing
2009. júl. 25. 22:13
A probléma gyökere igazából a ti men túl jo bensöséges szülö,gyerek viszonyból indul ki.Akkor ha ez a helyzet föleg nincs joguk itélkezni,és eldönteni,hogy neked mi és ki a jó.
2009. júl. 25. 22:07
igazából nekem nem volt szüleimmel olyan bizalmas kapcsolatom max ugy 10 éves koromig :D amikor fiu unokatesommal lógtam napokat kiskoromban akkor meg az volt a bajuk.
16. Ewwing
2009. júl. 25. 22:05
Ez nem bizos,hogy személyes ,lehet egyszerüen arról van szó,hogy féltékenyek.Igen van ilyen fajta féltékenység amikor a szeretet nem csak a szülök felé irányul ,ök ezt nehezményezik.Ezzel az érzésel meg kell békéljenek.
2009. júl. 25. 22:05
hát ennyi év után igazából már megszokta :D ő azt mondta nekem hogy ő értem van itt, nem anyuék miatt, úgyhogy nem érdekli mit szólnak meg hogy viselkednek neki az a fontos hogy ketten meglegyünk, ezt már sokszor bizonyította is, csak nekem kellemetlen, mert én is szeretném hogy ő jol érezze magát de ez elég pocsék érzés lehet
14. e799f80651 (válaszként erre: 11. - Punkvirág)
2009. júl. 25. 22:03

itt a kutya elásva ha addig nem szerették akkor összeköltözésetek után se és lehet hogy még most se és lehet hogy addig amíg nem költöztök el addig nem is lesz másképp

erre még a kapcsolatotok is rámehet, nem biztos hogy a párod ezt sokáig tudja elviselni egyszer kiborul a bili

2009. júl. 25. 21:57
nem tudom mi a bajuk, mert már akkor sem bírták amikor még nem is ismerték, csak hallottak róla tőlem, de hát én meg jókat mondtam, hisz szeretem, látszik, hogy boldog vagyok vele stb. szóval nem tudom mivel van a bajuk. lehet az a gond hogy barátom túl reálisan gondolkozik.. nem tudom.
12. Ewwing
2009. júl. 25. 21:55
Akit az ember párjául válazt ,senkinek nem muszáj szeretni ,hiszen én élek vele.Nekik el kell fogadni a te döntésed.Teélsz vele. A fiú személyével van problémájuk?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook